Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat

Hozzászólások

(#1001) pohár válasza TazLeacher (#999) üzenetére


pohár
félisten

like-olnod kell a forgalmazó/készítő oldalát, és megjelenik minden amit ő az üzenőfalára kitesz :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1002) TazLeacher válasza FefeeX (#1000) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, akkor tényleg marad a Twitter. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1003) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Ez a maszk, olyan fura nekem, de a többi okés. Hmm ha 11.-én jön a gameplay, akkor 14.-én vignette, 15.-én a Free Klassic Kostumes videó, (ha lesz most is) és akkor 19.-én ill. nálunk (ps3 UK/EU) 20.-án jön Rain bácsi. :C

(#1004) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Valaki nem tudná felrakni 100% save game-et xbox360-nál?Nekem kellett hely ezért töröltem.
Elvileg pendrive-al lehet másolni ilyesmiket.

(#1005) v!ct0y válasza ToBeY (#1004) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ilyen sokat foglal egy játékmentés boxon ?

(#1006) FefeeX válasza ToBeY (#1004) üzenetére


FefeeX
veterán

Csodálkoznék ha működne a mentés különböző accountok közt, mivel a második accountom minden játékban nullás mentéssel kezd... :N

(#1007) ToBeY válasza v!ct0y (#1005) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem,béna voltam és nem csak a gamet töröltem a winyóról,hanem savegame mappát is. :U

FefeeX:Xbox360 topicban azt mondták nekem,hogy lehet másolni savegamet
kérdésem
válasz

[ Szerkesztve ]

(#1008) szpal17


szpal17
őstag

Ismét egy új karakter a láthatáron...?

Tanya-t lehet látni Shao Kahn pályán kikötözve... és lehet visszatér...emlékszem a 4-ben a csókos kivégzésére...na az kemény volt. :D Tanya

Hová fog férni a karakterválasztó menüben már?(nem mintha megvettem volna az eddigieket)
Lehet egy Game of the year editionba kellett volna megvenni amiben már mindenki benne lesz mert így minden karaktert külön megvenni egy rablás...szerintem...

(#1009) v!ct0y válasza szpal17 (#1008) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jól lehúznak minket.

(#1010) Föcsök válasza v!ct0y (#1009) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Eladod mindened?:( Nem tetszik már a ps3, vagy még most akarsz jó áron megszabadulni tőle, mert hogy jövőre állítólag jön a 4?

(#1011) v!ct0y válasza Föcsök (#1010) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mortal már annyira nem tetszik L.A. meg jön pc re is :)

(#1012) james001 válasza szpal17 (#1008) üzenetére


james001
veterán

Nem lenne rossz hiszen így lenne reális 2 srác 2 csaj.
Meg így is állítólag Ed Boon egyik kedvence Tanya mivel az egyik rokonáról nevezte el.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1013) FefeeX válasza ToBeY (#1007) üzenetére


FefeeX
veterán

Jah, a saját savegamedet tudod elrakni későbbre... De dedikált a profilhoz, tehát ahhoz, hogy használni tudd, a profilommal kell bejelentkezned :P
Szerintem, de 99% hogy így van... :)

[ Szerkesztve ]

(#1014) ToBeY válasza FefeeX (#1013) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ah akkor mind1 még1x biztos nem fogom végigtolni...

(#1015) Föcsök válasza v!ct0y (#1011) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Áhá! Értem már, azt hittem a konzolt is eladod, bár szerintem én kb jövő ilyenkor már passzolom is, legkésőbb év végén majd. Emiatt a játék miatt vettem még áprilisban a konzolt, okés jó meg minden, meg az MKvsDCU is:D csak hát más ilyen nagy ps3 exkluzív nem nagyon mozgat, esetleg a Red Dead, meg ettől a PS Store/PS Plus-tól is többet vártam, főleg utóbbitól, de hát ez van. Még így is azt mondom, elégedett vagyok, csak többre számítottam.

(#1016) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Új karakter érkezik Rain

(#1017) FefeeX válasza ToBeY (#1016) üzenetére


FefeeX
veterán

yuuuuuuy deyoooo :)

(#1018) v!ct0y válasza ToBeY (#1016) üzenetére


v!ct0y
veterán

A képességeit mintha összegyúrták volna a többi karakterből.

(#1019) Misály válasza ToBeY (#1014) üzenetére


Misály
addikt

" [Solution] Transferring Save Games! POW!

Yo peeps,

I did the whole playing games with an offline Xbox account, signed up for xbox live, and it made a new profile with my gamertag as the name, didn't convert my excisting account to the new name and therefore a live account, Rubbish console, Glad i'm only borrowing it, but anyway, here's your solution:

1) Login with your Live account
2) Goto the Games tab
3) Click "Played Games"
4) Select the game you wanna copy
5) Goto "Stored Game Items"
6) Delete any game saves under the name of the live profile
7) Click on the save game of the old profile and Copy
8) Select Hard Drive and POW!

Please Note: It doesn't overwrite and will error if you already have a save game for that game on the profile you are on and this has only been tested on one game and that Fable 2.. But works fine, Can't guarantee you can earn acheivements on it, but i'll let you know!

"

Probald meg ezt;)

v!ct0y: Rain az ultimate mk3-ban szerepelt eloszor, azon tul hogy ninja nem nagyon hasonlit a tobbire, orulok hogy megtartottak a kepernyon korberugast, a teleportra nem emlekszem hogy lett volna, rohadt jol neznek ki az effektjei:) Regen nagy kedvenc volt.

[ Szerkesztve ]

(#1020) ToBeY válasza Misály (#1019) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Sajna ennyire nem penge az angolom.Valaki le tudná fordítani kb-re? :U És tudna adni egy save gamet? :DDD

Amúgy eddig hány extra karakter jött ki?

[ Szerkesztve ]

(#1021) ToBeY válasza ToBeY (#1020) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Fordítós topicba beírom akkor már csak egy savegame kell lehet

(#1022) Misály válasza ToBeY (#1020) üzenetére


Misály
addikt

Skarlet es Kenshi, plusz Klassic skin pack ( Mileena, Jade, kitana, Reptile, Sub-zero, Ermac, Scorpion, Smoke, Noob ) Sektor es Cyrax MK3 skin pack ( a dobozban volt a kod ).

(#1023) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Rain vignette, holnap akkor kiderül az is remélem, hogy ki lesz a két ingyen ruha tulajdonosa.[link]

(#1024) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Hát nem tudom. Jó sokan szeretik Rain, de ez nekem erős, hogy a vízzel szétszakítja a lábát meg levágja a fejét.xD

(#1025) TazLeacher válasza Föcsök (#1023) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Továbbra sem értem, hogy mi a ráknak van a jobb alsó sarokban a duplikált karakter, amikor még rá sem lehet állni...az összes karaktert ilyen lenyíló izébe rakják, de az oda nagyon kellett.... :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1026) szpal17 válasza Föcsök (#1024) üzenetére


szpal17
őstag

Akkor nem ismered a víz erejét...természetben...
Egyébként a rózsaszín, lilás classic costume sokkal jobb mint amit most ráaggattak..

(#1027) TazLeacher válasza Föcsök (#1024) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A vízzel elég komolyan lehet vágni, olyan, mint a lézer. :K

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1028) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát Rain... nem az én karakterem. Eddig megérősnek csak Kenshi tűnik :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1029) Föcsök válasza szpal17 (#1026) üzenetére


Föcsök
aktív tag

De igen, tudom hogy van vízsugaras vágás meg minden ilyen, meg amúgy is vízföldrajz órán nem keveset hallottam az erózió erejéről, meg sok mindenről, de ez nekem itt és most ebben a game-ben nem adja, de majd megveszem és eldöntöm, Kenshi is amilyen jónak ígérkezett nálam nem múlta felül Skarletet, lehet ennél a búzánál meg fordítva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1030) FefeeX válasza Föcsök (#1029) üzenetére


FefeeX
veterán

Engem egyszer a hullám a tengerparton úgy odacsapott a parthoz, hogy majdnem belepusztultam... Szóval könnyen meg lehet érezni a víz erejét... De beszélhetünk az árvízről, vagy a szökőárról is :)

jer1cho: a duplikált karakter a multi miatt van ott...

[ Szerkesztve ]

(#1031) TazLeacher válasza FefeeX (#1030) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

a duplikált karakter a multi miatt van ott...

Húú. Ezt kifejtenéd egy kicsit bővebben? Nem teljesen értem mire gondolsz, és tényleg érdekelne.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1032) Föcsök válasza FefeeX (#1030) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Jó okés, de ő ezeket csak kicsibe tudja, odaspriccelt Liu Kang-re is egy kis vizet, de megfigyeltem jobban, és van valami lilás a vízben, így már elfogadhatóbb, hogy valami erő hatja át a vizet, így az kisebb mennyiségben, buborékban is erőteljesebb. :DDD

(#1033) Misály válasza Föcsök (#1032) üzenetére


Misály
addikt

Egy fantasy-verekedos jateknal fizikarol beszelgessunk?

(#1034) Kanczy válasza Föcsök (#1032) üzenetére


Kanczy
veterán

Nagy nyomású vízzel lazán ketté lehet vágni egy embert, vagy akár acélt :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1035) FefeeX válasza Kanczy (#1034) üzenetére


FefeeX
veterán

Én a spektrumon olyat láttam, hogy az ipari gyémántot vágták vízsugárral.

jer1cho: Ha multizol, meglátod az értelmét, mert mondjuk Te megvetted a DLC karaktereket, nálad villog a sárga a Cyber Sub körül (ha bal oldalon vagy akkor a bal oldalinál, ha jobb oldalon akkor annál), az ellenfeled meg nem vette meg, nála nem villog, tehát látod, hogy nem is tudná azokat választani. Helyi multinál csak annyi értelme van, hogy a baloldali játékos csak a baloldalit, a jobboldali meg a jobboldalit tudja használni. Persze meg lehetett volna csinálni máshogy is, de szerintem ez így is logikus, és nekem speciel tetszik :) (meg így szimmetrikus)

[ Szerkesztve ]

(#1036) TazLeacher válasza FefeeX (#1035) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Multiztam már, de ez nem tűnt fel. De a többi karakterre is rá tudunk állni mind2en, akkor ezt miért nem lehetett volna így megoldani...illetve a szimmetria kijöhetett volna a plusz karakterekkel.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1037) FefeeX válasza TazLeacher (#1036) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez a DLC-s 3 hetente jön újabb karakter, ráadásul PS3mon 1gyel több van mint boxon alapból felborítja a szimmetriát ;]

(#1038) Kanczy


Kanczy
veterán

Ezt hallottátok már? :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1039) james001 válasza Kanczy (#1038) üzenetére


james001
veterán

Jó kis trekk,van néhány más jó száma is. :)

Am itt van mi lesz Rain mellé:MKII Kitana és Jade costume
Sztem ez eléggé csalódás hisz nekik már van classic ruhájuk,igaz fizetősen,de nem értem minek kellett megint őket "elővenni".

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1040) Föcsök válasza james001 (#1039) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Eh ez most mi?xD Kiengedték a hajukat meg a cickónál most nincs fűzős kivágás. Nem baj ez is jó lesz. Eddig minidig a fiú vagy lány ninjákat adták ingyen. Hmm lehet nem is lesz más karakternek.

(#1041) pohár válasza james001 (#1039) üzenetére


pohár
félisten

úúú 1:10-nél Kitana X-Ray izéje de duuuurva :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1042) Misály válasza Föcsök (#1040) üzenetére


Misály
addikt

ha vegignezed amblokk a sorozatot leginkabb a ninjak ruhai valtoztak. A tobbiben nincs fantazia. Mellesleg jade uj skinje jo:)

(#1043) Misály válasza Kanczy (#1038) üzenetére


Misály
addikt

Ez allat el is kezdtem gyujteni az eloado produkcioit, kosz!

(#1044) FefeeX válasza Misály (#1042) üzenetére


FefeeX
veterán

Megnéznék egy Kabalt maszk nélkül, már ha bedobták a sztoriban. Vagy egy Cage alter sem lenne rossz, mondjuk abban tényleg nem lehet sokat változtatni... Sonya -- gondolom ezt majd megint fizetősen... Vagy Sub-Zero MK3, MKDA, MK Deception; Nagyon sok fiú-lány ninja van benne, így mondjuk nehéz olyat mondani aki nem az és jó ruhaváltozata volt (Raidenben látnék fantáziát)

(#1045) Misály válasza FefeeX (#1044) üzenetére


Misály
addikt

Nem megegett Kabal mielott rendor volt?

(#1046) james001 válasza FefeeX (#1044) üzenetére


james001
veterán

Én egy zombi Liu Kang-nek is örülnék. Vagy pl. ott van még Jax,Kano,Kung Lao,Raiden ezeknek mind lehetne klasszikus ruhát csinálni. Ha a megszokás híve a WB akkor még a 4-dik titkos karakterhez biztos lesz még 2 ingyenes ruha.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1047) pohár válasza Misály (#1045) üzenetére


pohár
félisten

Kabal egy idegen törzs/populáció vezetője Shao Kahn oldalán

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1048) FefeeX válasza Misály (#1045) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha nem vitted még végig a story-t, nem spoilerezek... :)

pohár:
micsoda? :F
Red Dragonos volt, majd rendőr lett, megégett, Kano rendberakta, de nem lesz újra gonosz...

[ Szerkesztve ]

(#1049) pohár válasza FefeeX (#1048) üzenetére


pohár
félisten

a sorozat szerint... de a játék előbb volt, sokkal előbb, az a sztori a hivatalos ;)

ja Kabaaaaal, bakker, én másra gondoltam :W :D
én Barakaról beszéltem :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1050) Misály válasza FefeeX (#1048) üzenetére


Misály
addikt

Vegigvittem, a mondat elejerol egy "A" betut lehagytam:D

Liveon van egy 000HUNGARY szoba ( en csinaltam es jonnek a kulfoldiek jo nagy laggal :D )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.