Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat

Hozzászólások

(#901) FefeeX válasza Misály (#899) üzenetére


FefeeX
veterán

Welkám :R
Azért ismerek még olyat aki emiatt vett csak boxot, asszem többet is :) De hát ez ilyen móka...
Jólesz, gyűlünk, csak egyszer tényleg érjen rá mindenki egyszerre...

(#902) Kanczy


Kanczy
veterán

Új módszer a Turtle! achira : tag team. Egy próbát megér :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#903) FefeeX válasza Kanczy (#902) üzenetére


FefeeX
veterán

Ugyanannyi idő dupla élet... De még mindig nem elég... Viszont én majdnem megcsináltam egy nagyon gyenge srác ellen, csak sajna utolsó 10 mp-ben kilépett a rohadék a második kör végén... (és ha nem gyakorlod be a tag moves-t akkor csak az átlagod rontod a taggal)

(#904) Kanczy válasza FefeeX (#903) üzenetére


Kanczy
veterán

Sikerült is elsőre :Y :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#905) Föcsök válasza TazLeacher (#898) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Hmm akkor ezek szerint én is megvettem a season pass-t? Mert ezt a négyet látom én is a store-ban, és mindnél ott a kis piros táska.:D

[ Szerkesztve ]

(#906) szpal17


szpal17
őstag

Én tegnap letöltöttem a Costume packot, de sajnos nem tudtam kiválasztani cyraxnek a régit....nem értem mi lehet a probléma. :(

Don-al nyomtunk pár meccset tegnap, de nekem jött ki a lépés :) Azért tényleg jó lenne többen összejönni. (xboxra!)

[ Szerkesztve ]

(#907) Kanczy


Kanczy
veterán

Gondoltam nekiülök ma a 10 streakes achinak... lenyomtam 11 embert, abból egyet kétszer, és mindkétszer kilépett a fatality előtt. Nyilván az achit nem kaptam meg, a 12-től pedig úgy kaptam ki, hogy nem látszott az élete. Azt hittem belebaszom a kontrollert a tv-be :(((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#908) szpal17 válasza szpal17 (#906) üzenetére


szpal17
őstag

Közben rájöttem, hogy a többiekét sem tudom változtatni....Miért lehet ez? Kitana-ét is megnyertem a challenge towerrel, úgy emlékszem..

(#909) DonMedve válasza szpal17 (#906) üzenetére


DonMedve
addikt

Nagyon megy neked ez is.Jó party volt,csak már multiba is annyit kaptam,hogy nem volt kedvem nyomni.Csak mondom megnézem,hogy megy neked,meg ha már meghívtál,nem utasítalak vissza,még nem tudtunk egymással játszani..A D-pad VS analog kar vitát le is lehetett zárni! :DDD

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#910) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Üdv!

Ha még nem jött volna rá valaki, és kíváncsi rá akkor itt egy kis tipp: Ugye a sima meg az alternate ruhákat meg lehet nézni a Necropolisban, de ha mondjuk a Skin pack-os, vagy Mileena flesh pit "ruháját" szeretnénk megnézni, esetleg Skarletet, akkor mi a teendő? Az hogy mikor néztek egy ruhát, teljesen mindegy melyiket, megnyomjátok a START-ot, aztán a PLAYER SELECT-et, és ott kiválasztjátok az adott karaktert, ott megint START gomb, és kiválasztod a ruhát. Így látni lehet őket, már csak Skarlet endingjét kéne tudni megnézni.:D

Egyébként nem tudom, hogy hogy, de ha tudjátok írjátok már meg, hogy hogyan lehet ugyanígy megnézni Shao Khan-t, Kintaro-t, meg Goro-t, mert látom másnak megy.
[link]

(#911) szpal17 válasza Föcsök (#910) üzenetére


szpal17
őstag

Hát én így sem tudok semmilyen más costume-ot előhozni...

Közbe rátaláltam...nem A-val kell kiválasztani a karaktert hanem start-al...na hogy erre csak most jövök rá.. :W

[ Szerkesztve ]

(#912) FefeeX válasza Föcsök (#910) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem is ez, azt hogy kell, hogy Kintaro-val, Goroval vagy Shao Kahn-nal hogy tudok játszani... :) [link]

Tuti nem a 300as towerben van, tehát érdekelne akkor hogy...

Amúgy Skarlet vége nem olyan nagy durranás...

szpal: még ha az utolsó két oldalon nem írták volna le háromszor... :P Aki nem olvas az próbálkozzon... :P

Hétvégén érkezem... Aztán akkor vasárnap jó lenne ha tudnánk sokan játszani :)

(#913) Misály


Misály
addikt

Ezt ismeritek?

(#914) DonMedve válasza szpal17 (#911) üzenetére


DonMedve
addikt

Hogyhogy eladod?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#915) potyec


potyec
tag

Na mindjárt felmegyek 1 hónapja nem toltam :) kíváncsi vagyok

(#916) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Rájöttem, hogy mi hiányzik nekem az új dlc karakterekből. Amikor van a kis bemutatkozó videójuk a harc elején, nem csinálnak semmit csak nyögnek egyet.:D Mondhatnának ők is valamit, pl Skarletnek valami Your blood is minexD, vagy valami jó kis szöveget igazán kitalálhattak volna, egy-egy mondat az egész.

(#917) szpal17 válasza DonMedve (#914) üzenetére


szpal17
őstag

Hát nem nyújt már akkora szórakozást mint vártam...végignyomtam a storyt, a challenge towert...a ladder-t számtalanszor...és 200 online meccs is elég volt...

A Mortal egy olyan cím amit el lehet tenni a konzol végéig is akár és bármikor elő lehet venni, de most még kapok érte pénzt...érdekelnek más játékok is mostanság...

Ha lemegy az ára akkor tuti megveszem majd mégegyszer. :)

(#918) Misály válasza Föcsök (#916) üzenetére


Misály
addikt

Hat a "for the shaolin" felkialtastol kung lao reszerol mindig felrohogok.
A "your blood is mine, meg olyan mint a your soul is mine, eleg balf@sz dolog lenne elsutni, mellesleg skarlet valami krealmany, ne beszeljen, gyilkoljon.

(#919) Föcsök


Föcsök
aktív tag

5.-én illetve 6.-án nem csak fizetős tartalom fog jönni!:)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#920) FefeeX válasza Föcsök (#919) üzenetére


FefeeX
veterán

Persze, mindegyik patchben lesz pár klassic skin... Mondjuk én Kabalt szeretném maszk nélkül :)
Smoke meg sztem bejövős, jó lesz Medvének... :)

(#921) Föcsök válasza FefeeX (#920) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Még jó hogy Smoke, ő meg Johnny bácsi a kedvenc. :C

Egy Kabal sebhelyes arccal tényleg jó lenne, a story módban is csíptem szegényt még mikor Stryker-rel üldözték a gonoszt.
"Ssssss - ssssssssss Let's see what you made of!" :DDD

(#922) FefeeX válasza potyec (#915) üzenetére


FefeeX
veterán

Hogy megy? Nyomod azóta, vagy abba is hagytad ugyanazzal a lendülettel? :)

(#923) FefeeX


FefeeX
veterán

Srácok, ma este 10től leszek 1-2 órát, gyakorolni, remélem nem kell egyedül játszanom, már olyan sokunknak megvan a game... (asszony pajtás közben megregulázott, nem otthon alszom ma sem, így csak holnap tudok játszani...) Aztán holnap meg jön Kenshi... :)

[ Szerkesztve ]

(#924) DonMedve válasza FefeeX (#923) üzenetére


DonMedve
addikt

Kiváncsi leszek a srácra. :K Videói nagyon jók.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#925) FefeeX válasza DonMedve (#924) üzenetére


FefeeX
veterán

Csak holnap jöjjön meg a 2100 pontyom, és akkor már veszem is meg a csomagot :)
Mióta leszedtem a kompatibility patchet meg a scorpion skint, azóta nem volt gondom a játékkal, tehát elvileg már nyugodtan játszhatunk (sajna nem ma :( mondjuk a Transformers3 IMAX-nek azért örülök, csak emiatt kellett üzletet kötnöm asszonnyal :) )

(#926) DonMedve válasza FefeeX (#925) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja,ahhoz,hogy legyen Kenshim kell a csomag?A saeson pass?Ne már.Most nincs pénzem pontokra.Ez a hónapom nagyon gáz lesz.Aztán még scak nyaralni sem megyünk.Nem mintha szoktunk volna. :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#927) FefeeX válasza DonMedve (#926) üzenetére


FefeeX
veterán

Season pass, vagy 400 pontért csak Kenji... De a smoke/noob kosztümöt ingyen kapod...

(#928) DonMedve válasza FefeeX (#927) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja tényleg igen közben eszembe jutott,hogy a Kenshi a passban van!De hüle vagyok.
Na akko' majd 1x.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#929) Föcsök válasza FefeeX (#925) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Megoldás a problémádra uram: [link] Legrosszabb esetben egy-két órán belül kapod meg, de az is csak akkor történthez meg, ha a srác épp nem online, vagy ha későn utalsz. Legközelebb ha majd elfogy a pontod ezt használd, mert magyar, olcsóbb, és gyorsabb, mint az átlag!

Focsok voltam over and out :C

(#930) sunpswd


sunpswd
csendes tag

Valakinek sikerult mar PSN-en magyar user-rel aktivalni a multit? Eddig ugye nem kert kodot es gond nelkul tudtam jatszani, most viszont mar tul vagyok a 2 napos trialon is. Ha nem muszaly nem akarnek masik usert hasznalni, de lehet nem lesz mas megoldas...

(#931) FefeeX válasza Föcsök (#929) üzenetére


FefeeX
veterán

Innen van, reggel fél10kor meg is jött a ponty :)
Csak ugye CIBről utaltam OTP-re, és az következő napos :)
Amúgy szerintem ő is offgamers-ről szerzi be, csak van már platinum membership-je ;)

Amúgy xbox.com-on rá is aktiváltam, majd meg is vettem a csomagot, hazamegyek, töltök és játszok :)

(#932) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Szemeket becsukni! A 4. dlc karakter nem más, mint: [link] eléggé egyértelmű a dolog innentől kezdve.

(#933) TazLeacher válasza Föcsök (#932) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem nem jön be a link... :(

A másik meg az, hogy az első Skarlet, a második Kenshi....de ki a harmadik? Mert Te már a negyedikről beszélsz...lemaradtam valamiről? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#934) FefeeX válasza TazLeacher (#933) üzenetére


FefeeX
veterán

itt van javítva :) kis leleményesség :P

A harmadik Rain lesz, ezt eddig is tudni lehetett :)

A negyedik pedig a videó szerint Fujin... Nem komáltam annyira, így engem nem villanyoz fel, igazából Rain-t várom... Nektek Kenshi már kinn van?
Sajna ezzel most a boxosok szívnak (MK Facebook post):
Mortal Kombat
We’re aware Kenshi is not up on the Xbox Live Marketplace, but never fear he will be ready for battle starting tomorrow morning.

Aki megvette Skarlet-et, vagy a Season Pass-t, egy kérdés: Nektek benn van Skarlet a Nekropolis-ban? Csak mert a Season Pass-om tegnap lejött, de nekem továbbra sem jelenik meg benn Skarlet. Játszani tudok vele, de ennyi.

(#935) TazLeacher válasza FefeeX (#934) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem tudom, mostanában nem játszottam, de a topic-ot folyamatosan olvasom. :K

Fujin így fog kinézni a végleges verzióban is? Rain-ről nem volt még ilyen "bemutató-videó" ha jól sejtem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#936) FefeeX válasza TazLeacher (#935) üzenetére


FefeeX
veterán

Dehogy, sőt, ez még csak egy kikerült demó változat, lehet, hogy a patchelésnél hibáztak megint... Ez csak a fizika felépítve nagyjából, meg az ütések, a textúrázás, a kombók kidolgozása meg hasonlók még feltételezhetően hátra vannak...
Rain-ről nem volt még videó, sőt, szerintem egyelőre még kiadási dátum sincs róla...

(#937) james001


james001
veterán

Az eu-s psn-en fenn van már Kenshi és a kosztümök? Tegnap este (8-9 körül) még nem volt fenn,de az amerikain már igen.
Amúgy én örülnék Fujin-nak,de azért ne csak őt és Rain-t adják ki,csináljanak még egy pár karaktert ;] :D Pl. Reiko,őt többször megemlítik a sztoriban is,vagy Meat bár ő nagyon vicces lenne :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#938) FefeeX


FefeeX
veterán

Kenshi aktív már, aki otthon van, töltheti is :)
Én sajna nem vagyok, meg ma nem is nagyon hiszem, hogy leszek otthon... :(

(#939) Föcsök válasza james001 (#937) üzenetére


Föcsök
aktív tag

James úrfi! EU/UK store szerdán délután azaz néhány óra múlva frissül.
FefeeX: 910-es hozzászólásban írtam, hogy senki sem tudja a Nekropolisban kiválasztani a kislányt, csak ha kiválasztasz valakit, és amikor már lehet forgatni, meg közelíteni, behozni a életrajzát, akkor ott ha nyomsz egy START-ot akkor kiválaszthatod a PLAYER SELECT-tel Skarletet, de nem fogod látni a statod, meg a befejezést, de legalább láthatod közelről.

(#940) FefeeX válasza Föcsök (#939) üzenetére


FefeeX
veterán

De azt hittem ez csak arra igaz, aki mint én anno, nem vette meg, csak bugból megkapta... Mert ez az egész így elég gyenge, gyakorlatilag félkész sz@rságokért húznak le hétről hétre ezreseket az emberekről...
Ha nem MK lenne, és amúgy nem sikerült volna ilyen jól a játék, már rég hagytam volna a rákba, de a Mortal Kombat név a háromszorosára tolta ki kb a tolerancia küszöböm... :)

(#941) Föcsök válasza FefeeX (#940) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Jól beszélsz, állítólag valami bugos az új Noob ruhával is, hajaz a Smoke-éra vagy valami ilyet ovvasok angol fórumokon.
13 körül írta valaki, hogy már EU store-on is fent van Kenshi bácsi, megnézem a UK PSN-en hogy áll. :)

szerk: Checking online for new downloadable content.... valami be akart jönni, de lefagyott az egész ps3.:D

szerk2: sehol sámli, gyanús is volt, lehet benéztem és Xbox.-ról beszélt. Hol van már?! :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#942) Misály válasza FefeeX (#940) üzenetére


Misály
addikt

Kicsit nagyobb update lenne boviteni mindig a nekrobolist ahogyan a karaktervalasztoban se latod alapbol skarletet, ne ezen szorozzunk mar.

(#943) Misály válasza Misály (#942) üzenetére


Misály
addikt

akarom mondani nekropolist

(#944) Föcsök


Föcsök
aktív tag

[link]

Miért nem látom!?:D Másnak sikerült már?

(#945) FefeeX válasza Misály (#942) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez nem szőrözés. Ha betesz egy Nekropolis-t, ahol megnézhetőek a karakterek, a statisztikáik (ami a fontosabb), tudja előre, hogy kiad más karaktereket DLC-ben, plusz pénzért, akkor az a minimum, hogy:
- normálisan működnek
- online csak az játszhat, akinek kompatibilis a játéka vele, tehát más játékokhoz hasonlóan csak az játszhat online, aki letöltötte minimum a kompatibility patch-et, ne az szívjon már, aki megvette a kiegészítőt
- a patchek együttes alkalmazása tesztelt, nem b@ssza el a játékot, nem fagyasztja be a gépet állandóan, amit megvettél (klassic skinek) használhatóak online, mások ellen is, nem lépeget ki a gép, mikor kiválasztasz valamit, ugyanis ez nem pécé, hogy ilyen balf@szságok elnézhetőek legyenek
- ha betesznek valamit, amiért fizettél: választható legyen mindenhol, mindenki ellen, ha a többi karakterhez jár a Nekropolis, akkor ehhez is (megemlítem pluszban, hogy nincs igazad, mielőtt unlockolod Quan-Chi-t és Cyber Sub-Zerot, ők sincsenek benn, aztán meg igen, namost utána rakni két még négy plusz ablakot nincs 2 mega, és nem egy programozói bravúr), hadd lássam már, ha épp az a választott karakterem, hogy állok vele... Stb. És apróság, de ha minden karakternek két skinje van, legyen már azoknak is kettő... (de enélkül még tudnék élni :P )

Az aláírásodról jutott eszembe: nálam pont ez nem játszik :P Imádom a játékot, egyrészt mert Mortal Kombat, másrészt, mert jól sikerült, de a hibáit nem kendőzöm el, egyrészt mert elég durvák, másrészt meg mert nálam nem játszik az általad említett fogalom :P Tehát ki kell jelentenem, hogy a programozók elég gyökerek, vagy nagyon pécéhez szokottak, és mellette még elég gyökerek is... :)

(#946) FefeeX válasza Föcsök (#944) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem sem jelzett a játékban Skarletnél, mikor már fennvolt a store-ban és letöltöttem (jelzem, ekkor jött le a bugos Skarlet, és ezután volt az, hogy 3 meccsből kettő automatice megszakadt, mert az ellenfél alternatív kosztümöt választott, ami a patchem miatt nálam elvileg nem volt elérhető... )

(#947) Misály válasza FefeeX (#945) üzenetére


Misály
addikt

- nekem mukszik minden normalisan, nem volt soha fagyasom
- nem sirok hogy nem basszak el a karaktervalaszto kepernyot plusz ikonokkal, rontana az osszkepet
- nekropolis olyannyira nem erdekel hogy na, istenigazabol az is zavar hogy el kell oda menni a plusz kosztumert, es ha mar a karaktervalasztot se kurjak el, akkor barati hogy gondolnak a jovobeni peccseknel arra, hogy van aki nem akarja megvenni a cuccot, es minimalizaljak a letoltenivalo adatot mindenki szamara.
- ez egy szamitogep akarhogy is nezzuk

(#948) Kanczy válasza Misály (#947) üzenetére


Kanczy
veterán

"nekropolis olyannyira nem erdekel hogy na"

Ez nagyon jó, de teljesen egyedül vagy ezzel :U

"nem sirok hogy nem basszak el a karaktervalaszto kepernyot plusz ikonokkal, rontana az osszkepet"

Szerintem pedig minden karaktert lehessen látni a választón.

"barati hogy gondolnak a jovobeni peccseknel arra, hogy van aki nem akarja megvenni a cuccot, es minimalizaljak a letoltenivalo adatot mindenki szamara"

Lószart. El van rontva, ilyen egyszerű. Ne szórakozz már, hogy nem bírsz letölteni +2 megát, és inkább a többieknek legyen hiányos a játékuk :((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#949) FefeeX válasza Misály (#947) üzenetére


FefeeX
veterán

"akkor barati hogy gondolnak a jovobeni peccseknel arra, hogy van aki nem akarja megvenni a cuccot, es minimalizaljak a letoltenivalo adatot mindenki szamara."

Ez sajna minden offense nélkül azt kell mondjam, az átlag magyar mentalitás, hogy nekem jó, a többiek meg le vannak szarva, jelen esetben azok, akik plusz pénzt fizettek, és nem kapják meg amiért fizettek.

- Igen, abban egyet értek, hogy a karakterválasztó képernyőnél jól oldották meg a dolgot, ezt eddig sem fájlaltam.

- azt elhiszem, hogy semmi peccs nélkül nem fagy be, nekem sem fagyott, sőt szinte semmi problémám nem is volt a peccselés előtt (az óriási online laggon kívül); de ezek szerint Te nem is játszol online, vagy csak nagyon kazsuál szinten.

- aki offline játszik, annak nem is lenne kötelező patchelni, plusz megákat letölteni, de aki online játszik, ne akadályozza már azt, aki pluszban fizetett valamiért, azzal, hogy ő meg nem szedi le. Ennek nem ez a módja. Érdekesmód minden más játéknál működik (ennek ellentéte pont a GoW2, ahol meg nem tudsz multizni normálisan, míg meg nem veszed a DLC-t, nem, nem elég, hogy kompatibility-t töltesz, ott meg kell venned); aki meg online akar játszani, az meg belenyugszik a feltételekbe. Pont.

- és ez meg akárhogy is nézzük, nem egy számítógép, hanem egy kazsuálok által is egyszerűen használható (rendeltetése szerint legalábbis) konzol, amin az átlag juzernek egyet kell tudnia, benyomni azt a bizonyos gombot. Egy hardver, kompatibilitási probléma kizárva, máshogy fut kizárva, tesztelési munka a PC-k portolásához képest nincs 5%, és ezek a balfékek még ezt sem csinálták meg.

Viszont nálad azért érzem az aláírásod, kicsit mintha befolyásolná a véleményed :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.