Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat

Hozzászólások

(#551) Kanczy válasza FefeeX (#550) üzenetére


Kanczy
veterán

A jump az egy távolság? :o

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#552) DonMedve válasza Kanczy (#551) üzenetére


DonMedve
addikt

Igen,egy ugrás távolságot jelent.Azt hiszem van ilyen,hogy sweep az egy söprés távolság,Close az a közel,nem tudom még mik vannak.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#553) FefeeX válasza Kanczy (#551) üzenetére


FefeeX
veterán

Ami mögötte van az mind egy távolságot jelent :P
Close,Sweep,Jump,Screen
Amúgy meg a távolságot nem mindig jelzi jól szerintem, Kung Lao fűrészgépes kiégzése pl Sweep-nek van jelölve, de nekem onnan nem szokott menni, csak Close-ból (ha a nyakán állok)

Emlékszem még az első játékunkra potyec-cel és szpal-lal, mikor a kb 20 meccsből 2 fatality ha volt, és hogy örültünk neki :P

[ Szerkesztve ]

(#554) Kanczy


Kanczy
veterán

Kezdek nagyon ideges lenni... ha épp van net, akkor lagol, tíz perceként pedig ledob a live. Tényleg ezért fizetünk? :( :(((

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#555) DonMedve válasza Kanczy (#554) üzenetére


DonMedve
addikt

A neteddel lesz gond szerintem.Vagy a routerrel,gondolom abba van bedugva.Nekem is volt ilyen,de átlőttem fix IP-re azóta sokat javult.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#556) TazLeacher válasza FefeeX (#547) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

köszönöm a tippet, nekem csak az nem sikerült sehogy, de így már értem... :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#557) DonMedve válasza TazLeacher (#556) üzenetére


DonMedve
addikt

Pedig tényleg meg lehet csinálni!
Ahol fel kell ugrani ott a védés tökéletesen megy.Csak tényleg az ütemen van a hangsúly!Ma pont végig próbáltam trainingbe.
Más:Az is bolondulna meg aki kitalálta a kombókat. :((( Felmentem kicsit online.Leesni nem tudtam! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#558) Realradical


Realradical
őstag

Ma megjött a játék, első benyomás: Óriási ötlelek vannak benne, minden forintját megérte. Tuti jól rá fogok kattanni. :)
Egy dolog volt csak amit negatívumként tudok megemlíteni, hogy mediumon semmi más kellett ahhoz, hogy letaroljak mindenkit a ladderen, mint tőrt hajigálni Kanoval.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#559) Kanczy


Kanczy
veterán

Megvolt az eddigi legmagerősebb kombóm, 30%. Tudom, nem sok, de nekem előrelépés, hogy stabilan meg tudom csinálni... ha nem lagolna ennyire az XBL, még értelme is lenne gyakorolni :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#560) FefeeX válasza Kanczy (#559) üzenetére


FefeeX
veterán

X-Ray? :P

(#561) Kanczy válasza FefeeX (#560) üzenetére


Kanczy
veterán

X-Rayt nem számolom kombónak, az csalás :P

... úgy amúgy 58% :B

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#562) TazLeacher válasza DonMedve (#557) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Felmentem kicsit online.Leesni nem tudtam!

Ezért nem erőltetem a legtöbb játék multiját...nekem nincs napi 20 órám gyakorolni, ha meg felmegyek játszani, 2 mp alatt szétcsapnak, amiből meg tanulni nem sokat lehet.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#563) FefeeX


FefeeX
veterán

Ma lehet leszek egy darabig délután, egyszerűen ilyen időben sehová nincs kedvem menni :(

(#564) Kanczy


Kanczy
veterán

Elkeserítő, hogy mennyire béna vagyok... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#565) DonMedve válasza TazLeacher (#562) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezzel Én is így vagyok!Főleg 5 gyermek mellett.Húúú most meg jön a nyár,ááá kész lesz.Beosztást kell csinálni a géphez! :DDD

Kanczy,megpróbálok felmenni azt megint nyomunk egyet!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#566) szpal17 válasza DonMedve (#557) üzenetére


szpal17
őstag

Én mondtam, hogy a combok kicsit el vannak túlozva. Ha be van gyakorolva nincs mit tenni ellene. Bár online így is megvan már a 80 győzelmem kb és mellette 50 vereség...általában ilyen nagymesterektől több száz győzelemmel...

Este 9 felé nyomhatnánk párat ha van rá jelentkező :)

[ Szerkesztve ]

(#567) DonMedve válasza szpal17 (#566) üzenetére


DonMedve
addikt

Jah.Asszem nem erőltetem,max veletek!
Este nem hiszem,de szombaton mehet a party! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#568) FefeeX válasza DonMedve (#567) üzenetére


FefeeX
veterán

Jót játszottunk, várom a szombatot... :)
Azért nem ártana gyúrnom még... :)

(#569) Kanczy válasza FefeeX (#568) üzenetére


Kanczy
veterán

Bizony, nagy jó kis játék volt. Én is erősítek addig :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#570) DonMedve


DonMedve
addikt

Mit parádéztok?Végén minden meccsen kikaptam.Nekem kellene főleg erősödni.De valszeg le fogtok hagyni! :O De tényleg jó buli volt!Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#571) FefeeX válasza DonMedve (#570) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát, mivel tegnap a játék után el is mentem otthonról, max ma 8 után lesz talán kicsi időm gyakorolni, ha az asszony nem akar tévézni, a húgom nem dönt úgy hogy unatkozna, ha nem maradna velünk estére, vagy egyéb előre látható tényező :)

Emlékeim szerint vagy fél órán keresztül nem nyertem semmit sem, közben mindketten elmentetek zsinórban 5-5 win-ig...

Amúgy tényleg meg kéne csinálni a 10 wines achit... Ha segítünk is benne egymásnak akkor elég gyorsan menne ;)

(#572) TazLeacher válasza FefeeX (#571) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A 10 win az nem Ranked? Ranked-ben is lehet ellenfelet választani?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#573) FefeeX válasza TazLeacher (#572) üzenetére


FefeeX
veterán

Külön achi:
There Can Be Only One!
Win 10 king of the hill matches in a row

Outstanding!
Win 10 Ranked Online Matches in a row

Utóbbira a többségünknek úgy érzem vajmi kevés esélye van... :) Tudomásom szerint nem lehet rankedben ellenfelet választani, ha lehetne, nem lenne értelme...

(#574) DonMedve válasza FefeeX (#571) üzenetére


DonMedve
addikt

Mára Én sem ígérem,de holnap megcsinálhatjuk,ha nem jön közbe semmi!Részemről lezsírozva.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#575) FefeeX válasza DonMedve (#574) üzenetére


FefeeX
veterán

Jaja, a holnapi az tuti...

Valamikor még ki kell végeznem a 3 Goro-t is még... :P
Jó lenne ha lassan vége lenne a 300as towernek, mert kicsit frusztrál már :)

(#576) TazLeacher válasza FefeeX (#573) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hopp, ezt benéztem... :B Ezért furcsáltam, de így már tiszta.

Szerk.: amivel én szívok:

- Hidden Kombatok, eddig csak 1 van meg
- A 3 MK sárkány kipörgetése a Test Your Luck-ban

A legnehezebb fokozat continue nélkül-t még nem próbáltam, de szerintem abban is lesz kihívás.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#577) Kanczy válasza TazLeacher (#576) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem a sárkányos "Test Your Luck" elsőre bejött (Challenge Towerben 3/3 :C). Most nyomtam le a #210-t. Idáig egyet kivéve minden megvan... nem bírom a "Back to back"-et megcsinálni - ez az, ahol Baraka és Mileena egymásnak háttal védik egymást a balról-jobbról jövő Tarkatanok ellen :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#578) TazLeacher válasza Kanczy (#577) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az vicces, oda kell figyelni. Én elfordítottam a kontrollert, hogy úgy álljon, ahogy a két szereplő, és a fenti gombok tényleg fentre, a lentiek tényleg lentre essenek. Megjegyezném, hogy a neheze csak most jön...
250, 251, 269, 275, 300

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#579) FefeeX válasza TazLeacher (#576) üzenetére


FefeeX
veterán

A legnehezebb fokozat kontinue nélkül, az szinte lehetetlen, én legnehezebben ugyan nem próbáltam, de potyec egy csomó ideig küzdött Kahn ellen, és nem sikerült neki egyszer se lenyomni. Nem hogy elsőre, hanem abszolút... :) Azóta lehet sikerült már neki, de akkoris...

A sárkánypörgettyű az szerencse (nekem már bejött még a toronyban); a hidden combatok meg, tudni kéne mit nyomj meg mikor jön a fej... :) A Shang Tsung dupla perfect meg minimum fokozaton is elég kemény dió... :( Egyszer már majdnem sikerült, de a vége előtt egy picivel kaptam egy tockost... :(

Kanczy: inkább a vizsgákra tanulnál... :P

#578: azt én is elfordítással csináltam meg, hogy ne kelljen még gondolkozni is... :) 250 meg csak elsőre nehéz, 251 után már elég lazának tűnik :) 269 meg lövés gyakorlás... Nem árt senkinek egy kis gyakorlás... egy hétig csináltam kb, mindig mikor volt időm, próbáltam egy darabig, ideges lettem, aztán inkább nyomtam egy laddert :)

[ Szerkesztve ]

(#580) TazLeacher válasza FefeeX (#579) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

a hidden combatok meg, tudni kéne mit nyomj meg mikor jön a fej...

A hidden kombatoknak elvileg semmi köze a fejhez.

Hidden Kombatant 1:
A Shang Tsung-osnál ugye az a lényeg, hogy perfektre kell verni, majd kivégezni. Viszont lehet újra próbálkozni, aminek elvileg az a lényege, hogy miután legyőzted - ha nem sikerült perfektre - start gomb, és Player Select, de itt nem szabad Fatality-vel nyerni, csak simán, és asszem akkor kell nyomni a player Selectet, amikor már kiírja, hogy +20 MK pénzt kaptál.

Hidden Kombatant 2:
Van ami a "fás" pályán van (Forest), ott figyelni kell a hátteret és ha megjelenik a Klassic Smoke a háttérben akkor be kell nyomni a Select + Le (PS3) vagy hátra + le (X360) gombokat, és az ellenfeled egyből meghal és jön Smoke. Ezt is újra lehet kezdeni, a fenti módon.

Hidden Kombatant 3:
Van a hidas pálya, ahol a hold van (Pit). Itt is figyelni kell a hátteret, mert csak akko működik, ha elrepül télapó a hold előtt. Utána dupla flawless + stage fatality, és már meg is van... :DDD Szintén újra lehet kezdeni.
Egyszer már láttam télapót, de bekaptam egy ütést, így nem jött össze.

És van ugye a Hidden Kombatant 4:
Ezt csak a templomos (Temple) pályán lehet megcsinálni. Ott is a háttér a lényeg, a lépcsőn ott kell állnia Noob-nak. Ezután csak nyerni úgy, hogy ne veszíts meccset és nem használt védekezést.
Szerintem ez a legkönnyebb, nekem már 2x bejött, úgy, hogy nem is akartam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#581) DonMedve


DonMedve
addikt

Na hiszen towerben még sehol nem vagyok!Ladder-ben 2x végigmentem mediumon,1x a story-n,a towerben meg valahol az ötvenvalahányadiknál járok!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#582) Kanczy válasza TazLeacher (#580) üzenetére


Kanczy
veterán

Meg is lett a Hidden Noob és a Hidden Reptile :C :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#583) TazLeacher válasza Kanczy (#582) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Grat!

Télepó hanyadszorra jött elő? Simán ment a flwless victory?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#584) Kanczy válasza TazLeacher (#583) üzenetére


Kanczy
veterán

Köszi :)

Azt hiszem 7. próbára jött elő a télapó. Hála a jó égnek nem volt probléma a flawless-szel, bár a 2. kör legelején, ha nem nyomok egy hátra dash-t, akkor felüt a mocsadék :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#585) TazLeacher válasza Kanczy (#584) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Amíg nem jött elő, mindig végigjátszottad a pályát, vagy egyből újrakezdted, rögtön az elején?

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#586) Kanczy válasza TazLeacher (#585) üzenetére


Kanczy
veterán

Minek játszottam volna végig? :P

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#587) TazLeacher válasza Kanczy (#586) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az volt a kérdésem lényege, hogy akkor nem sz*pat meg a gép, ha egyből újraindítod, akkor is baadja... :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#588) Kanczy válasza TazLeacher (#587) üzenetére


Kanczy
veterán

Szerencsére igen. Fel is húztam volna magam erősen :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#589) DonMedve


DonMedve
addikt

Most tartok towerbe amikor Cyrex-el kell megverni Liu Kangot.Azt hiszem annyi nehezítés van,hogy asszem 2%-al kevesebbet sebzek,vagy valami ilyesmi.Mindíg amikor 1-2 ütés kellene,akkor csapkod meg. :W Kicsit pihentetem is.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#590) TazLeacher válasza Kanczy (#588) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Láttam másik topic-ban, hogy írtad, hogy kik a legnépszerűbb karakterek az online-ban. Ezt hol nézted meg?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#591) Kanczy válasza TazLeacher (#590) üzenetére


Kanczy
veterán

Sehol, csak tapasztalat, ill. youtube-videók :DDD

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#592) TazLeacher válasza Kanczy (#591) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ja...azt hittem van valami stat erről... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#593) Kanczy


Kanczy
veterán

#250 megvolt harmadjára, #251-t feladtam az első olyan után, mikor 3/4 hp-val értem Kahnhoz, majd lespammelt Shoulder Charge-dzsal. Még két ilyen után tudom, hogy szarrátörtem volna a joyt, úgyhogy inkább nem erőltettem :(((

#257-nél lefagyott a játék 3 mp. után, de már látom, hogy iszonyat para lesz ez a challenge is. Végtelen energy bar? Kösz :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#594) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, megvan 3 Hidden Kombatant a 4-ből. Már csak a "hidas-télapós" hiányzik, de az istenért nem akarja beadni azt a pályát. 3 Laddert nyomtam egymás után, de nem adta be...talán majd holnap...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#595) Kanczy válasza TazLeacher (#594) üzenetére


Kanczy
veterán

Megvan a Shang Tsungos? Nagy tisztelet :R

Úgy néz ki, a Mortaltól fagy a gép. #257-t nem tudom megcsinálni, mivel mindig kiakad... ráadásul ahogy kinyitom a tálcát, kidob a dashboardra, szóval nem a géppel van a baj. Valsz. ha kitörölném a mentést, megjavulna, de nincs az az isten, hogy újra végignyomjam a sztorit, a challenge towert (#251, #257, #269, #275 és #300 nincs meg - hát igen, a nehezek :DDD), unlockoljak mindent Kryptben, és a többi... :N

Úgyhogy marad a fagyogatás :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#596) TazLeacher válasza Kanczy (#595) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megvan a Shang Tsungos? Nagy tisztelet

Meglepő módon jóval könnyebb volt, mint gondoltam. Csak szerencse kell. Az első 4 menetben kb. az első 10 mp-ben bekaptam az első ütést, de 5-ödszörre sikerült. Lényegében csak attól függ, hogy kivé alakul át. Ha olyan, akinek nincs teleportja, vagy hasonló, akkor nyert ügyed van.

A Forestes pálya meg vicces volt. Eddig kb. 25 alkalommal játszottam rajta, sose jött Smoke, de mivel akkor volt "más dolgom", dem próbálkoztam, továbbmentem. Most, hogy úgy indultam, hogy addig nem megyek tovább, amíg be nem jön, elsőre ott volt. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#597) FefeeX válasza TazLeacher (#596) üzenetére


FefeeX
veterán

5ödszörre... Én 35nél tartok :) Egy csomószor a második kör legvégén kapok, mikor nem veszi be a teleportot... :(

(#598) TazLeacher válasza FefeeX (#597) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kivel játszol (nem veszi be a teleportot...)?

Scorpion-nal nyomtam, csákja, felütés, csákja, felütés...és így végig, talán egyszer ugrottam + felütés.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#599) FefeeX válasza TazLeacher (#598) üzenetére


FefeeX
veterán

Scorpion, ezt ajánlották neten...
100 után abbahagytam. Tényleg kb 40-50 menetben megvolt az első flawless, a második felében meg... Szóval ott szívtam, többnyire a végén... Egyszer csak nem veszi be a teleportot (youtube-on olvastam, hogy ugrásból teleport, kombó ismételgetés a legjobb)

(#600) szpal17


szpal17
őstag

Na 10 perc alatt lepörgettem a 250 és 251-et...nem volt annyira vészes..
Az én technikám a lövés volt...hátra hátra x a megoldás.
Baraka és a Sindel is erőteljesen lőnek, de ha szép messziről lövöd akkor nem tud közel jönni, levesz az életedből az ő lövése is, de elfogy a türelmük és ugrándoznak és akkor még könnyebb kilőni őket. Így telivel érkeztem az öreghez.
Érdekes módon ezt a technikát még a 250-esnél néztem ki amikor Shao Kahn nem tud mit csinálni messziről csak a nyilat meg a kalapácsot dobálja. A nyíl megint levesz az életedből, de neki is az én lövésem. Viszont a kalapácsot nem lehet kivédekezni, ezért amikor dobja, ugrás...és gyakorlatilag ennyi.
Persze engem is megöltek párszor, de egész hamar sikerült így. :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.