Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat

Hozzászólások

(#351) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Az is milyen szemét challnge mikor lejt a padló ahogy üt(öd).

[ Szerkesztve ]

(#352) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, úgy kb most lett elegem a játékból. Olyan 2-ig akartam játszani, de kikapcsoltam a gépet, mert attól féltem, hogy beleb@szom a joyt a TV-be.

Közel 2 órán keresztül próbáltam megcsinálni a 251-est, sikertelenül. Nem az bosszant, hogy nem megy, hanem az, hogy olyan, mintha esélyem sem lenne. Olyan mocskos gusztustalan módon csal a gép, hogy az már gyomorforgató.

2 dolog:

1. Az elején, amikor Barakkával kell küzdeni, próbáljátok ki a következőt:
Amikor nem vagytok túl közel, (ütéstávon kívül), de nem is nagyon messze, a eressz el egy lövést. Nálam 10-ből 7-szer pontosan velem együtt lőtt. Pontosan, mp-re ugyan akkor talált el minket a lövés. Mindezt úgy, hogy a legnagyobb ugri-bugri közepén eleresztettem egy lövést. A köcsög gép, amikor lenyomod a hátra-hátra részt, már engedi rád a lövést.

2. Kétszer fordult elő az, hogy miután Sindel után full HP-val kezdtem volna, amikor Shao Khan belépett, még a karakterem nem fordult meg (ergo háttal álltam a bejövő Shao Khan-nak), így a kedves ellenfél egy laza 53%-os X-es kombóval indított, amire esélyem nem volt védekezni, mert még háttal álltam, Sindel felé fordulva.

Persze ezen felül is csal, mint a szemét, csak azok nem ilyen látványosak. Sindelnél az első 5 mp alatt meg tudom mondani, hogy nyerni fogok-e. Van egy bizonyos stratégiája, amikor tudom, hogy vagy nagyon kevés HP-m marad, vagy veszte. Az első pár mozdulatból már tudom, ha szopó van, ilyenkor inkább újrakezdem.

Egyszerűen képtelen vagyok lenyomni Shao Khant. rendszerint a sárga pajzsával szopom be. Odaugrok, megütöm nem történik semmmi, de már kapom is az arcomba a kalapácsot, majd a pofánrugást.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#353) dilipok válasza TazLeacher (#352) üzenetére


dilipok
veterán

na lehet, hogy megis eltorom inkabb a lemezt... :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#354) DonMedve válasza dilipok (#353) üzenetére


DonMedve
addikt

:DDD Ne tedd! :N

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#355) TazLeacher válasza ToBeY (#351) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Arra mire rájöttem, hogy mi a lényeg...asszem olyan 210-220 körül van egy ilyen Jade-val, ott jöttem rá, hogy mi is a lényeg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#356) heihachi válasza DonMedve (#354) üzenetére


heihachi
addikt

[link] Csak neked szabad? ;]

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#357) FefeeX válasza TazLeacher (#295) üzenetére


FefeeX
veterán

Én még csak a 207-nél tartok... Volt egy pár nehezebb, de viszonylag könnyen megy a többsége :) És többnyire élvezem, bár volt pár, ahol a szerencsén is múlott a dolog erősen :)

#352: hát igen, nagyon sok helyen csal a gép, ez a lövöldözős dolog már korábban is feltűnt. Általában bejön a 10ből 7 egyszerre lövés máshol is :) viszont azt veszem észre, hogy retek gyorsan haladsz... :) Mondjuk sajna nekem csak párnaponta van rá 1 max 2 órám... :(

#355: 202 körül van a Jade-es; és ott gyakorlatilag kb a lényeg, hogy ne kapj be ütést, és folyamatosan tolj be 6-7et, és nyertél :D De ez a lejtős sz@rság mondjuk nekem nem gyere be :)

[ Szerkesztve ]

(#358) FefeeX válasza ToBeY (#309) üzenetére


FefeeX
veterán

11 dodóért vettem a scorpiont ebay-en. Sub zero viszont sajna 20 felett szokott végezni biden, annyit meg nem adok érte... Scorpiont el lehet csípni 8ért is...

(#359) FefeeX válasza tevike (#303) üzenetére


FefeeX
veterán

1.6tal megpróbálhatod, de ha új dasht akar telepíteni akkor felejtős. Ha felteszi az új dasht akkor nem csak ez, hanem egy játék sem fog futni ami nem eredeti. Én ezt hallottam... De ez amúgy tiltott terület a fórumon...

(#360) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Na elértem a 300-hoz ami jó nehéz (persze vagy 30 kihagytam :B )
Most egy kis szünet,mert néha én is érzem hogy midjárt kettétöröm a lemezt:D

(#361) TazLeacher válasza FefeeX (#357) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mostanában kicsit hanyagolom a PC-t, és rákattantam az MK-ra. Naponta 1-1,5 órát játszom éjszaka, néha 2-t.

A dölöngélős résznél a lényeg: nem számít, hogy a támadás milyen erősségű, a támadások száma számít. (Tehát egy olyan kombó, ami 4 tagból áll, de csak 10%-ot sebez jobb, mint egy 2-es, ami 25%-os sebez.). Maga a támadás nem sebez semmit, éppen ezért tök mind1, hogy mennyit sebzett volna. A támadások számától függően dönti a pályát annak az oldalára, aki üt. Ha átbillen a Te oldaladra, onnantól (attól függően, hogy mennyire billent), automatikusan folyamatosan sérül az ellen, Te meg folyamatosan gyógyulsz. Lényegében ha beviszel 10 támadást, utána meg el tudod kerülni, hogy megüssenek, akkor szépen lassan belehal a másik. Jade-nek van egy olyan támadássorozata, amikor a pálcával 3-at ver rá az ellen fejére. Keveset sebez - de ugye az tök mind1 - azzal meg lehet csinálni. Ezért nehéz az a pálya, mert Sindelnek a cigánykerék rúgása vagy 5-6 darab támadás. Ehhez kellett, hogy eljussak idáig. Pedig csak oda kellett volna figyelni már az elején, hogy mi történik.

Megnéztem youtube-on 270-ig, és sétagalopp. Ha a 251-esen átmetem, onnantól max fél óra, és 270-nél vagyok.

A másik: komolyan kérdezem, de csak én vagyok ekkora király, vagy mindenkinek ilyen rohadt jól megy az "itt a piros, hol a piros"? Eddig még egyet sem hibáztam...kedvencem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#362) TazLeacher válasza FefeeX (#358) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha látsz esetleg Scorpion (PS3)-at 8-ért vedd meg nekem légyszíves...

Nézegetem már egy ideje, de 20 alatt nem láttam olyat, amihez kivégzés is van.

A ruhásokból is Jade a legolcsóbb 15$. Ruháért max 5$-t, a kivégzésekért meg 10$-et adnék, többet nekem nem ér meg. Gondolom ezek limitáltak voltak, így szépen fel fog menni az áruk...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#363) FefeeX válasza TazLeacher (#362) üzenetére


FefeeX
veterán

Egyelőre nem látok alacsonyan induló aukciót, de a lényege ezeknek, hogy utolsó előtti pillanatban a jó aukción jó árat tolsz be, és nincs más aki felültolná :) Telón belőttem az ebay appot, figyelem a subzero-kat amik 10 alatt indultak, amint 10 fölé megy egy, leszedem a watch listről :) Aztán jelez mikor már csak 1-2 óra van hátra, akkor megnézem mire számíthatok, ha még mindig 6-7 akkor 15 percre rakom az emlékeztetőt, aztán biddelek, és vagy nyerek, vagy nem :P Szóval ez nem csak ilyen látsz ennyiért dolog sajna :P

(#364) FefeeX válasza TazLeacher (#361) üzenetére


FefeeX
veterán

Jade-nél én a lábkombót választottam, amiben van egy shadow kick, egy sima rúgás majd megint egy shadow kick; véletlenszerűen hoztam elő először, de azóta elég nagy eséllyel elő tudom húzni :)
Olyat kéne betanulni amik youtube-on is vannak, 14 hits shang tsung-gal pl, úgy, hogy nem esik le...

ToBeY: én elvből nem hagyok ki egyet sem... Főleg úgy, hogy már majdnem 100%-os a kriptám :) Erre nem költöm a zsetont... Mi lesz amúgy, ha nincs már mire elkölteni?

[ Szerkesztve ]

(#365) TazLeacher válasza FefeeX (#364) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szintél elvből nem hagyok ki egyet sem... :K

Nekem egyelőre csak ebből van "zsetonom", így, hogy megvan az összes ruha, és Fatality, most van kb. 60.000-em. Ha végignyomtam a towert, akkor levásárolom őket, majd kezdem a story módot. A ruhákon és a Fatality-ken kívül van még bármi értelmes?

Erre a 14-es kombóra ránézek... ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#366) FefeeX válasza TazLeacher (#365) üzenetére


FefeeX
veterán

Pont Te linkelted be először, és pont egy 17hites kombóval kezdődik a videó :)
[link]

vs módra vannak még érdemesen előhozható kódok, ilyen fejnélküli kombat meg hasonlók...De neten azoknak is le van írva a kombinációja, így nem muszáj előhozni.

[ Szerkesztve ]

(#367) TazLeacher válasza FefeeX (#366) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mindegyik videóba ez a talajból feljövő, lövés van, és én eddig ezt nem is használtam. Tehát ezzel már elég szép eredményt el lehet érni:

üt, üt, üt, a kombó, rúg, rúg, rúg. És ezt azért meg lehet csinálni normális embernek is.

Ígyis, úgyis ki akarom nyitni a kriptát, mert kell a trophy, meg ugye csak... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#368) DonMedve válasza heihachi (#356) üzenetére


DonMedve
addikt

Vajon miért tudtam,hogy látni fogom még ezt a képet? :Y :DDD

Húú Srácok már hol jártok meg mikről beszéltek.Aúú,néha irigyellek benneteket,dehát evvan ha valakinek nagy a családja,osztozni kell a gépen. :) :W Meghát a kicsik előtt nem is szeretem játszani.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#369) TazLeacher válasza DonMedve (#368) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mennyire kicsik a "kicsik"?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#370) v!ct0y válasza TazLeacher (#362) üzenetére


v!ct0y
veterán

Várj még azzal! Majd ha lesz store lehet, hogy lesz ott is. Sőt tuti.

(#371) TazLeacher válasza v!ct0y (#370) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az 5let jó, várok. Láttam felvettél cimbinek...te vagy az első! :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#372) DonMedve válasza TazLeacher (#369) üzenetére


DonMedve
addikt

Hát a kicsik 5,illetve 7 évesek.A legnagyobb már tolja. :) Már amikor engedem neki. :DDD Ő 14.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#373) TazLeacher válasza DonMedve (#372) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az 5 éves még határeset, de mi már általánosban nyomtuk az MK1-et...és látod teljesen normális ember lettem, nem lettem agresszív, meg semmi.

Látod ugye? Látod, mi? Vagy pofán kell verjelek, vagy leszakítsam a kezed, hogy megértsd, hogy nem lettem agresszív... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#374) DonMedve válasza TazLeacher (#373) üzenetére


DonMedve
addikt

:C

Jó értem Én,nyomtam jómagam is,de ők lányok.Nem is az,hogy agresszívek lesznek,rosszat álmodnak azt éjjel nem alszok mert nyekeregnek. :) Asszony a srácot is le akarta állítani róla,aztán mondtam neki,hogy ennyi idősen mint most a fiam,nem volt ellenfelem a környékem MK1-be,mégis ember lettem.Bár ezzel van aki vitatkozik! :DDD Aztán végül is meggyőztem.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#375) TazLeacher válasza DonMedve (#374) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ja, lányok...az más. Persze, hogy más, jogos...banyek, ha jön a gyerek, akkor nekem is be kell szereznem még egy konzol/TV párost... :D Na nehogymá' majd ő játszik, én meg nézem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#376) DonMedve válasza TazLeacher (#375) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem is emlegeti az Asszony mert Ő is nyomja ám! :O Kellene venni mégegyet,monitor lenne az nem gond,de boxot kené mégegyet.Majd ha lesz sok pénzem. :W Mert ugye akkor már a legtöbb gámából is kettő kell. :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#377) TazLeacher válasza DonMedve (#376) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Toljatok mellé egy Wii-t is, egyszer élünk. :D Nekem most van PC meg PS3, most egyelőre ez is sok/elég. Az kéne még, hogy legyen egy harmadik csoda...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#378) DonMedve válasza TazLeacher (#377) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is így vagyok!PC+Box.Ha veszek akkor csak másik boxot,de sajnos munkanélküliként nem nagyon kell mostanában vennem semmit. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#379) dilipok válasza DonMedve (#378) üzenetére


dilipok
veterán

nekem van meg egy PS is melle. Na igy aztan neha vegkepp nehez eldonteni hogy mivel is jatszak :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#380) TazLeacher válasza dilipok (#379) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azért sajnálni nem fogunk, ugye nem gáz...? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#381) dilipok válasza TazLeacher (#380) üzenetére


dilipok
veterán

valahogy majdcsak kiheverem ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#382) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, megvan a 251-es!

23:40 óta csináltam...sima ügy volt... :((( :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#383) szpal17 válasza TazLeacher (#382) üzenetére


szpal17
őstag

Az igen :C

Én tegnap a 201-est csiáltam meg. Idáig elég sima volt. Órákat szerencsére egyikkel sem töltöttem.

(#384) DonMedve válasza TazLeacher (#382) üzenetére


DonMedve
addikt

Grat.!Uhh,az komoly,Én hol vagyok még ezektől,mediumon már most néha kínlódok,mi lesz ott?Még csak a 40-50. challange-nél járok! :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#385) ToBeY válasza TazLeacher (#382) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Grat hozzá. :C De nem tudjátok elképzelni hogy mekkora felüdülés az idegeimnek egy kicsit Shift2-ni :P

(#386) DonMedve


DonMedve
addikt

Amúgy ki milyen nehézségi szinten tolja?Mint írtam Én mediumon egyenlőre.Csak Én vok ilyen láma? :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#387) ToBeY válasza DonMedve (#386) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mármint a Challange tower-t?Fogalmam sincs,de szerintem easy.Hol lehet ezt megnézni?

(#388) dilipok válasza ToBeY (#387) üzenetére


dilipok
veterán

a challenge towerre szerintem nem ervenyes a nehezsegi szint

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#389) DonMedve válasza dilipok (#388) üzenetére


DonMedve
addikt

De azt hiszem alapból mediumon van.De nem vennék rá mérget.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#390) ToBeY válasza DonMedve (#389) üzenetére


ToBeY
nagyúr

És vajon lehet állítani a nehézségét? :U

(#391) ToBeY válasza ToBeY (#390) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valóban mediumon volt. De ez csak a story módra vonatkozott szerintem.Azért lejebb vettem easy-re hát ha könyebb lesz a challenge mód. ;]

(#392) v!ct0y válasza ToBeY (#391) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azt nem lehet változtatni sajnos :)

(#393) FefeeX


FefeeX
veterán

Jövök fel mint a talajvíz, tegnap 235-nél hagytam abba asszem, ahol meg kell verni 4 embert egy élettel...Cyrax és Sonya még csakcsak elment, maradt fél HP, de Stryker mindig azonnal elkap az X-ray-jel aztán már csak 2 ütés kell...

(#394) FefeeX válasza TazLeacher (#382) üzenetére


FefeeX
veterán

Bennem nem okozott nagy törést a Kung Lao vs Liu meccs, mikor csak speciállal érhetsz hozzá, ugyan az első menetben elrontottam és véletlen megrúgtam, de másodszorra laza volt (teleport utáni rúgás speciálnak számít :) , a másik kedvencem meg az ugrásból Le+Rúgás)

Viszont az egyik Test Your Sight-ot benéztem és egyszer belefutottam a rosszba (mondhattam volna hogy azt akartam megnézni, mi lesz ha elrontom :P ) - cserébe Kung Lao kalapja kettévágott hátulról :)

DonMedve: én a Box mellé egy PS3-mon gondolkoztam inkább, az exkluzívak miatt, nomeg ugye a Blu-ray; nem tudom most hogy áll a 3D támogatás a filmeknél, de azt korábban ígérték, hogy az is lesz... Tervezem a nem túl közeli ám nem is túl távoli jövőben 3D tévé vásárlását, így nem ártana hozzá ami ki is használja... (a plusz box anyámékhoz jönne jól, mikor mondjuk este 10 után már mindenki alszik én meg éjfélig nem tudok elaludni :) )

[ Szerkesztve ]

(#395) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Na, most egy kicsit megakadtam megint, a 269-esnél...most egy kis pihi, majd lehet este folytatom. Néztem róla videót, és egyszerűbbnek tűnt, mint amilyen. A 3 Shao Khan...LOL.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#396) ToBeY válasza TazLeacher (#395) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Csak lövöldözéssel meg lehet csinálni elvileg.[link]

(#397) FefeeX válasza TazLeacher (#395) üzenetére


FefeeX
veterán

Hallod irigyellek hogy napközben otthon játszhatsz :P Én is szívesen csinálnám azt, a jelenlegi hülyeségek helyett... :)

Amúgy a videóból úgy tűnik, ezek nem teljes értékű Shao Kahn-ok, mert lövéssel mindig átnyomja a pajzsot...

(#398) TazLeacher válasza ToBeY (#396) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Elvileg. A 2-ig eljutottam...a harmadik még nem megye, de majd rámegyek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#399) TazLeacher válasza FefeeX (#397) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Heti 2 napot vagyok szabad, egyébként meg reggel 9-től este 10-ig meló. Így amiikor szabad vagyok, és van egy kis "fölös" időm, akkor játszom, máskor nem tudok. Nekem nincs hétvége, meg nincs délután, heti 2 nap van...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#400) FefeeX válasza TazLeacher (#399) üzenetére


FefeeX
veterán

Meg ahogy elnézem éjszaka alvás sincs :P Akkor is van jobb dolgod :D Mondjuk csináltam én is így vagy két évig, sajnos meg is lett az eredménye... :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.