Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat

Hozzászólások

(#451) v!ct0y válasza TazLeacher (#450) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azért onlineba hagysz majd nyerni ugye ?:DDD

(#452) DonMedve


DonMedve
addikt

FefeeX,potyec,szpal!
Pénteken,hogy értek rá?Összehozhatnánk egy MK party-t.Dumálnánk,közben megcsépölnénk egymást virtuálisan.Hmm?Lenne kedvetek?
Lehet közben bővül is a pH!-s MK társadalom levi1392 kollégával,de lehet kettővel is,ha 30z.Samu kolléga is szert tesz a játékra.Az lenne ám szép összejövetel!! :K

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#453) FefeeX válasza TazLeacher (#450) üzenetére


FefeeX
veterán

Ma első próbálkozásra egyből Kahn-nak talán 10%-a maradt úgy kaptam ki 251-en... Aztán az utána következő 30-35 próbán a legjobb esetben kb 40%-ig tudtam leverni Kahn-t szóval abba is hagytam :( (lehet nem volt annyi, de nagyon sok volt)
Talán majd holnap :)

v!ct0y: ne aggódj, ember ellen teljesen más játszani, mint a gép ellen, szóval akár még durván el is verheted. :) Persze azért a játékkal eltöltött idő természetesen nem hátrány, de azért sokat számít a PVP-ben a ráérzés is ;)

DonMedve: én benne vagyok, amennyiben itthon leszek pénteken (mármint ugye 5 után, mert addig tuti meló) - szerintem potyec is benne lesz, ma is jót játszottunk... :) Annyira nem is húzott el mint arra számítottam, látom a fényt az alagút végén, van még esélyem hogy megverjem, csak kevés... :)

[ Szerkesztve ]

(#454) DonMedve válasza FefeeX (#453) üzenetére


DonMedve
addikt

Jaja estére gondoltam mindenképp,elfelejtettem odaírni! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#455) FefeeX válasza DonMedve (#454) üzenetére


FefeeX
veterán

King of the hillben meg majd felpontozni ám :P
Főleg ha véletlen nyerek potyec ellen ^^ Palival már rég játszottam, félek, hogy a sor végén fogok kullogni :)

(#456) DonMedve válasza FefeeX (#455) üzenetére


DonMedve
addikt

Nálam rosszabb nem leszel.Amióta utoljára nyomtuk,azóta nem nagyon ültem oda. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#457) TazLeacher válasza v!ct0y (#451) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Online-ban szerintem kimondottan béna lennék. Egyrészről az, hogy 147 próbálkozásból le tudtam győzni Khant, úgy hogy egyfolytában lövöldözöm, meg felütök, szerintem édes kevés lesz az Online-hoz. Másrészről továbbra sincs meg az "emberem" az játékhoz, nincs még akivel kimondottan jól tudnék játszani. Először Scorpion-ra gondoltam,d e ahogy néztem, mindenki azzal nyomul, így keresek mást. Még nem dőlt el...nem vagyok túl jó egyébként ezekben a játékokban élő ellenfél ellen.

(Mondjuk amennyien vagyunk - 2 - nagy körmérkőzéseket nem igazán fogunk játszani).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#458) FefeeX válasza TazLeacher (#457) üzenetére


FefeeX
veterán

Scorpion valóban nagyon erős. Hasonlóan jó szerintem Noob, Raiden, Cyrax, Kung Lao, Smoke... Én mondjuk Sub-Zero-t szeretem, de neki sajna nincs teleportja, pedig ahogy néztem, az a legjobb fegyver általában

(#459) szpal17 válasza DonMedve (#452) üzenetére


szpal17
őstag

Péntek este nekem jó. Az azt jelenti, hogy fél 9-kor vagyok a gép előtt. Nem gond ha már nyomjátok. Mostanában én sem nyomtam...inkább fifa meg egyéb.
Ha játszom akkor is csak Cyrax és vele live-on! :K :D

Egyébként ezek a combos megoldások egyes karaktereknél rohadt idegesítőek...egy-két karakterrel (ermac, noob, smoke) olyan sorozatot lehet tolni, hogy semmit nem tudsz csinálni, még védekezni sem...Amikor választják és látom, hogy van 5000 győzelme, már el is ment a kedvem...nem azért mert esetleg jobb hanem mert kihasználja a játék hibáját, ha ez hiba....Sokkal jobban szeretem amikor van rendes bunyó.

(#460) DonMedve válasza szpal17 (#459) üzenetére


DonMedve
addikt

Rendben!
Vígasztaljon,hogy nem sokára jön a patch,bár konkrét dátumról még nem tudok,vagyis nem írtak.Állítólag kiegyenlítettebbé teszik az erőviszonyokat.
Akkor a péntekre visszatérve,lefoglalom a gépet péntek estére,FefeeX,szpal lesz.Remélem potyec is jön,elver mindannyiunkat. :DDD Live party is mehet?Tudunk dumálni közben?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#461) DonMedve válasza szpal17 (#459) üzenetére


DonMedve
addikt

Meg rendes bunyó lesz velem,Én nem vagyok ráállva a kombókra.szpal azért jó lenne egy ilyen funkció a FIFA-ba,többen összejöhetnénk,azt a többi leshetné a két csatázót.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#462) v!ct0y válasza TazLeacher (#457) üzenetére


v!ct0y
veterán

Trófeákat beszedjük azt jóvan az :DDD

(#463) FefeeX válasza DonMedve (#461) üzenetére


FefeeX
veterán

Potyecre rá kell majd írni, aztán akkor tuti jön, csak ide mintha már nem olvasna... :) FIFA-ban meg lehet egyszerre többen játszani egy csapatban. Live csapat meg tőlem mehet :)

(#464) DonMedve válasza FefeeX (#463) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt tudom,hogy egy csapatban lehet nyomni többen is,de arra nincs mód,hogy amikor két ember játszik,más becsatlakozzon nézőként.Pl. a bajnokságban szpal,meg matthew kolléga nyomták a döntőt,arra szívesen beugrottam volna,meglesni.Tuti nagy csata volt.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#465) TazLeacher válasza v!ct0y (#462) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mire jó a kód, amit a játékhoz adtak? Nem regisztráltam be sehol, de mégis tudtam online játszani.

Tegnap megvolt az első(kettő) online meccsem, kezdőt sorsolt, megvan a flawless trophy is! :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#466) FefeeX válasza TazLeacher (#465) üzenetére


FefeeX
veterán

Visszajött a PSN? Nem arról volt szó, hogy május vége? :)
Szerintem egyébként még nem tökéletes a network, mert elvileg kódot kéne kérnie először. Illetve hát aktiválhatsz rajt 2 napos pass-t ingyen, aztán ha továbbra is használni akarod, akkor kell ellőnöd a PSN kódot.

Én még nem játszottam neten, csak ismerősökkel, de lassan elkezdem a ranked online-t is... :)

(#467) TazLeacher válasza FefeeX (#466) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most néztem a PS3-as topic-ot, más játékoknál is ez van (kód nélküli online). PSN már van 1 hete, de Store (ami a kódhoz kell) még nincs, pedig tegnapra ígérték.

Én sem akartam online menni, csak ki akartam próbálni, hogy mire kell a kód, rányomtam, és már bent is voltam... :B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#468) FefeeX válasza TazLeacher (#467) üzenetére


FefeeX
veterán

Addig használd akkor :P Aztán majd eldöntheted, kell-e az online kód, esetleg, ha nem kell, felrakhatod 2ezerért vaterára :)

(#469) v!ct0y válasza TazLeacher (#465) üzenetére


v!ct0y
veterán

Igen még megy a multi de ha visszajön a store akkor már kelleni fog majd a kulcs.
Majd írj rám itt vagy ps en és nyomhatnánk egyet :)

(#470) v!ct0y


v!ct0y
veterán

De szar ez az online rész laggol mint az állat. De megvan az első győzelmem.

(#471) TazLeacher válasza v!ct0y (#470) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nálam is lagol. Kicsit lassított felvétel, de még kezelhető.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#472) dilipok válasza TazLeacher (#471) üzenetére


dilipok
veterán

nekem foleg akkor lagol ha king of the hillt jatszunk tobben. Mar panaszkodtam korabban, szerintem max valami peccs oldja majd meg csak...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#473) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Vannak az e-bayen halál jó áruon DLC kódok, de úgy vannak beállítva, hogy csak USA-ba küldi. Le vannak tiltva az üzenetek. Az parasztnak nem mind1, hogy hol vagyok én, ha úgyis emailben küldi? Így meg ki vagyok zárva a licitből... :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#474) DonMedve


DonMedve
addikt

Megvan Cyber Sub-Zero!! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#475) DonMedve válasza DonMedve (#474) üzenetére


DonMedve
addikt

De miért nem akarja az X-Ray-t?Hiába nyomom neki,tele csík,de nem csinálja. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#476) v!ct0y válasza DonMedve (#475) üzenetére


v!ct0y
veterán

Milyen játék módba ?

(#477) TazLeacher válasza v!ct0y (#476) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

semmi, mellément

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#478) TazLeacher válasza DonMedve (#475) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem se esett le elsőre... :P

Én is lenyomtam 4 menetet, mire megnéztem. Ő az egyetlen, akinek a levegőben kell nyomni. :K

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#479) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Egyébként néztétek már a My Kung Fu Is Strong achievement-et/trophy-t?

Az összes karakterrel el kell érni a Mastery szintet.

1 karakterhez ez kell:

100 győzelem
150 X-Ray
100 Fatality
10,000 Pints of Blood pont
24 óra játék

És ez 27x (vagy 28-szor)..nagyon beteg.

A 24 óra még ki is játszható. Versus Tag meccsen belövöd, hogy ne legyen időkorlát, és így hagyod a gépet 24 órára, és akkor 2 szereplőnek számol egyszerre. De így is 2 hét egyfolytában, hogy meglegyen mind a 24 szereplő, arról nem is beszélve, hogy akkor még ott van a többi feltétel...komolyan mondom, aki ezt betette az beteg.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#480) DonMedve válasza v!ct0y (#476) üzenetére


DonMedve
addikt

Egyenlőre Story módba.Lassan a végére érek,már Raidennel nyomom,most tartok a zombiknál Quan Chi-t kell elkapni utána gondolom.

jer1cho:Köszi!És valóban!A levegőben kell,ugye-ugye aki nem néz utána! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#481) TazLeacher válasza DonMedve (#480) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor mindjárt vége...(remélem nem lőttem le a poént).

A 2x3 zombi után még van egy Liu Kang és Khan, aztán annyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#482) FefeeX válasza TazLeacher (#479) üzenetére


FefeeX
veterán

Pont a 24 óra a durva. Sub Zeroval nincs meg az 1 óra, de minden másban majdnem kész, vagy kész a mastery... Vele játszottam legtöbbet...

(#483) v!ct0y válasza TazLeacher (#479) üzenetére


v!ct0y
veterán

Még összesen nem toltam 24 órát :DDD

(#484) TazLeacher válasza FefeeX (#482) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Indítsd el a játékot, végtelen idő, majd kapcsold ki a TV-t, és feküdj le aludni... :K

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#485) FefeeX válasza TazLeacher (#484) üzenetére


FefeeX
veterán

Megér ennyit? :) Drága ha fogyasztásban méred, ráadásul mikor kikapcsol a kontroller, leállítja a játékot...

(#486) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma volt kedvem ismét játszani,és sikerűlt lenyomnom a 269-est.Végülis nem volt oylan nehéz,csak jó reflex kell hozzá,meg kitartás a monoton lövöldözéshez.:)

(#487) TazLeacher válasza FefeeX (#485) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Gondolom úgyis fogsz játszani még, tehát az azért nőni fog...én 1et megcsinálok. (Az összeset azért nem...). Annyit megér.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#488) FefeeX válasza TazLeacher (#487) üzenetére


FefeeX
veterán

Kéne szerezni egy kábeles joy-t, az nem kapcsol le és akkor mehetne éjjel... De ilyen szempontból sajnos az energiatakarékos, profi megoldás a gázosabb sajna :(
(adott esetben azonban, mikor épp lemerül a kontroller, nagyon jó, hogy leállítja a folyamatot)

ToBeY: Bakker, én a 251-en még mindig nem jutottam túl... Talán majd ma, vagy hétvégén...

[ Szerkesztve ]

(#489) dilipok válasza FefeeX (#488) üzenetére


dilipok
veterán

dugd be a konrollert tolteni es allitsd be hogy ne kapcsoljon ki magatol :) Ugynaz

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#490) FefeeX válasza dilipok (#489) üzenetére


FefeeX
veterán

Nincs charger kitem, a kontroller AA akksikkal megy... :) Hol lehet beállítani, hogy ne kapcsoljon ki?

(#491) DonMedve válasza TazLeacher (#481) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem lőtted le tudom,hogy Raiden az utolsó akivel menni kell.
Zombik,Kang és Khan?Quan Chi-t nem kell lenyomni?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#492) ToBeY válasza FefeeX (#488) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt még én sem csináltam meg :( Majd ha lesz megint rá pár nyugodt percem (órám:))akkor nekifutok.

(#493) FefeeX válasza ToBeY (#492) üzenetére


FefeeX
veterán

Ja igen, átugrálásokkal könnyű :P

(#494) ToBeY válasza FefeeX (#493) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem annyira,mert mostanra maradtak a nehezek.Így már annyira nincs nagy kedvem bekapcsolni a boxot mivel tudom hogy erősen sz*pó ág jön:DDD

(#495) FefeeX válasza ToBeY (#494) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha kihagysz egyet, akkor már nem jár az achievement? :)

(#496) TazLeacher válasza DonMedve (#491) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem úgy rémlik, hogy nem, pedig én is készültem rá.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#497) FefeeX válasza TazLeacher (#496) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem, minden karakterrel csak 3 meccs van... :) Bár előtte a videóból valóban mintha úgy jött volna le hogy majd kell...

(#498) dilipok válasza FefeeX (#490) üzenetére


dilipok
veterán

na most megfogtal, lehet hogy boxon nem lehet ezt beallitani csak PSen? bocsanat, lehet nem jol emlekeztem. Ha nincs aksid akkor ez amugy sem tul jo megoldas

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#499) ToBeY válasza FefeeX (#495) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt kérded?Én nem tudom,de nagyon remélem hogy így is jár érta a achi :U

(#500) v!ct0y válasza ToBeY (#499) üzenetére


v!ct0y
veterán

Biztos, hogy nem. Annak nem sok értelme lenne ha 300 ból csak 200 at csináltál meg és ugyanúgy megkapod érte. Majd ha meg lesz mind akkor. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.