Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat

Hozzászólások

(#601) szpal17 válasza Kanczy (#595) üzenetére


szpal17
őstag

257-et is megcsináltam most, de egy percre beakadt az egész...csak állt raiden és nézett maga elé. Szerencsére továbbment. Szerintem valami gond lesz a játékkal ezen a részen. :(

(#602) FefeeX


FefeeX
veterán

Online vagyok, várom a jelentkezőket... :)

(#603) DonMedve


DonMedve
addikt

Van tippje valakinek a themortalkombat.com-on miért nem fogadja el a WEB kódot amit generáltatok?Rohadás jönne rájuk!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#604) DonMedve


DonMedve
addikt

Egyszerűen már tippem sincs mit csináljak,mindre azt írja "Not a valid web kode"!!Dögöljenek meg!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#605) FefeeX


FefeeX
veterán

Idegzsábát kapok... Ezen a szar erdős pályán már a 20adik köröm megy. 4szer jött elő smoke, de egyszerűen hiába nyomom le a le+hátrát, nem történik semmi. Próbáltam már mindenhogy, egyszerre, egymás után, sokáig, rövid ideig,földön, levegőben, de hiába, csak nem jön előre... eszem megáll, valami nem jól van itt...

(#606) szpal17 válasza DonMedve (#603) üzenetére


szpal17
őstag

Kipróbáltam most neked a dolgot, mert én még nem regisztráltam...
Szóval a játék options menüjében x-el tudsz generálni egy kódot amit a honlapon egy regisztráció után tudsz beütni. A kód amit a játék kiír 1 órátérvényes csak, utána újat kell generálnod. Nekem simán ment minden és megjelentek a játék statisztikáim, bár elég hiányosan mert nem annyi győzelmem van mint írja...de ahogy nézem különveszi a győzelmeket...meg vereségeket. Akár még jó is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#607) FefeeX válasza TazLeacher (#580) üzenetére


FefeeX
veterán

Nos, olvasgattam, próbálgattam, viszont félrevezettél :P
Aztán nehezen jöttem rá a bibire. A Select gomb boxon Back. Namost, megjelenik smoke, őrülten nyomkodni kell a Back és a Le gombot egyszerre. Lecsurog az élete nullára, de bele kell ütni a fazonba egyet.
Aztán jön smoke, aki a régi rejtett smoke, aki tud csáklyázni... :)
De azért eléggé elvertem (Noob ellen, akit véletlen hoztam be már kétszer, elég esélytelennek tűntem :) )
Ja és győzelmenként körönként 2ezer fémpénz jár érte... És nem lehet kivégezni.

És hogy kereshető legyen: Hidden Kombatant 2 Xbox 360 - INFO lásd feljebb :)

[ Szerkesztve ]

(#608) TazLeacher válasza FefeeX (#607) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem vezettelek félre:

Klassic Smoke a háttérben akkor be kell nyomni a Select + Le (PS3) vagy hátra + le (X360) gombokat

Egyébként nálunk nem kell megütni. Megláttam Smoke-ot, lenyomtam a kombinációt, ellenfél egyből meghalt, jött is Smoke.

Smoke-os harc: első menetben nyertem, másodikban, ő nyert, majd a harmadikban is...de ott csak egy kicsi kb. 10% maradt neki.

A Shang Tsung-osban Jade az ellenfél. Egy menetben sikerült őt is lenyomni, 5.000 pénzt adott érte...de nagyon brutális, és - saját káromon tanulva - nem "átmegy" rajta Scorpion csákjája. Nem csak akkor, ha zöld, hanem mindig.

Szerk.: tegnap végül nem játszottam, inkább töltöttem az ingyen játékokat, így az az egy Hidden még mindig hiányzik. :K

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#609) FefeeX válasza TazLeacher (#608) üzenetére


FefeeX
veterán

"hátra + le"
A hátra az nem hátra. A select gombotokra nálunk "Back" van írva :P Csak nekem is soká tűnt fel. Másodjára elsőre összejött a behívás és megütnöm sem kellett :) (csak mert most ladderezek:) )

(#610) FefeeX


FefeeX
veterán

Quan Chi lábbal verős kivégzésénél most először nekem is kifagyott a box; ladderben... Illetve míg a korábbi Jasperes volt, az fagyott már ki, de ez még nem... :(

(#611) szpal17


szpal17
őstag

Mi a jó technika a 288-as challenge-nél...??Egyszerűen nem tudom széttörni ezt a szar sapphire nevezetű kék micsodát...
Több időt töltöttem vele mint a nehezekkel eddig összesen. Nem bírjam már a kezem...se a joy.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#612) FefeeX válasza szpal17 (#611) üzenetére


FefeeX
veterán

olyankor pihenni kell... de ott megtalálod a technikát, akkor azzal majd a gyémántot is tudod törni :) mert az még feljebb lesz, de a zafírt vagy tizedszerre vittem át, a gyémánt meg már ment elsőre...
Én úgy csináltam hogy jobb kézzel A-Bt nyomkodtam, ballal X-Yt felváltva, és mikor fölé ment, kisujjal húztam meg a kart :)

(#613) DonMedve válasza szpal17 (#606) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt tudom,hogy mit kell csinálni,meg hol,meg hogyan,de nem akarja elfogadni!Mindíg a már említett szöveg jön: Not a valid web kode. :( Azért köszi.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#614) TazLeacher válasza FefeeX (#609) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Banyek...bocs. Angol oldalon olvastam, és nem is gondoltam volna, hogy más...pedig van XBOX joy-om a PC-hez, de nem néztem. Akkor elnézést... :B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#615) TazLeacher válasza szpal17 (#611) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én megkértem a feleségemet, hogy nyomja meg az L2-t, amikor odaér, én meg két kézzel nyomkodtam a 4 gombot.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#616) szpal17 válasza TazLeacher (#615) üzenetére


szpal17
őstag

Szintén így sikerült nekem is végre. Ezért jó a barátnő a háznál. :C

(#617) TazLeacher válasza szpal17 (#616) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ezért jó a barátnő a háznál.

Maradjunk annyiban, hogy azért ezen kívül van még 1-2 jó dolog benne... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#618) szpal17 válasza TazLeacher (#617) üzenetére


szpal17
őstag

Én olyat nem állítottam, hogy csak erre....de akár még a mortalban egy gombnyomásra is. :D

Na már csak a 300-as maradt hátra, de ez esélytelennek tűnik így 20. próbálkozásra is. 1-szer sikerült Milénáig eljutni, de az is elvert...
Tipp? Okosság?

(#619) TazLeacher válasza szpal17 (#618) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ebből látszik, hogy mennyire különbözőek vagyunk...amivel én órákat szenvedtem, az neked pikk-pakk megy, a 300-as meg szerintem az egyik legegyszerűbb "többszereplős" küzdelem volt. Amikor először eljutottam Mileena-ig, akkor végig is vittem...

Én szerintem ott csákjáztam, meg teleportáltam...gondolom a többi ellenféllel nincs "gond" mert azok voltak már előtte is. Szerintem abból a 4-esből Kintaro a legnehezebb.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#620) FefeeX válasza szpal17 (#618) üzenetére


FefeeX
veterán

Addig kell egyhuzamban próbálkozni míg a csaták közt el nem kezdi tölteni a HPd, onnantól elvileg nem nagy gond... Én egyszer próbáltam még csak, aztán inkább hiddenekre mentem... Reptilet egyszer vertem; 5000 pénz. Fagyaszt, csáklyáz, köpköd :)

(#621) FefeeX válasza szpal17 (#618) üzenetére


FefeeX
veterán

Addig kell egyhuzamban próbálkozni míg a csaták közt el nem kezdi tölteni a HPd, onnantól elvileg nem nagy gond... Én egyszer próbáltam még csak, aztán inkább hiddenekre mentem... Reptilet egyszer vertem; 5000 pénz. Fagyaszt, csáklyáz, köpköd :)

(#622) szpal17 válasza FefeeX (#620) üzenetére


szpal17
őstag

Nekem sosem tölti a HP-t a csaták közt...holnap újra próbálkozom. Ma már nem. :)

(#623) FefeeX válasza FefeeX (#621) üzenetére


FefeeX
veterán

Basszus telóról írtam és valahogy kettő lett... :U

Nos szóval azt írják neten, hogy ha egyhuzamban sokáig próbálkozol, akkor kezd el a csaták közt gyógyítani...

Amúgy Reptile kb 3 sec után átváltozott Scorpion kinézetűvé, és nem csak a 3 ninja összes tulajdonságát tudja, hanem még másokat is csinált szerintem... De jól meg van csainálva, csak nehéz elverni, a másodikhoz és a harmadikhoz is csak kicsi kellett... :) (mondjuk egyrészt nem tudtam eldönteni amúgy, hogy a mikulás jó csak vagy a boszorkány is - elméletben a boszi is jó volt MK1ben, másrészt olyankor ha ilyenek jönnek, mindig jobban játszik a gép)

[ Szerkesztve ]

(#624) TazLeacher válasza szpal17 (#622) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem nem szabad "restartolni", hanem egy párszor el kell veszíteni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#625) FefeeX


FefeeX
veterán

Múltkor ezt kerestétek, nem?

Legtöbbet játszott karakterek...
Scorpion>Raiden>Liu Kang az első három Boxon, és PS3mon is...

Best arcade ladder time: 2 perc 18... Basszus...

[ Szerkesztve ]

(#626) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Megcsináltam a 300-ast és megkaptam Milena alternatív coustome 3-at.Pedig kihagytam párat a towerben. :)

(#627) FefeeX válasza ToBeY (#626) üzenetére


FefeeX
veterán

De offline tolod, patch nélkül, amiben ugye bennmaradt pár bug :) Scorpion MK1 kivégzése pl...

(#628) ToBeY válasza FefeeX (#627) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem nem sikerűlt megcsinálni Scorpion MK1 Fatality-jét.

(#629) Kanczy válasza ToBeY (#626) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez normális... én asszem ötöt ugrottam át, és még úgy is odaadja :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#630) FefeeX válasza Kanczy (#629) üzenetére


FefeeX
veterán

Csak achievementet nem ad hogy megvan a 300-as torony? Vagy azt is ad? Esetleg ha átugrod a 300ast akkor is ez van? :P

(#631) ToBeY válasza FefeeX (#630) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Megcsináltam a 300-ast odaadta Mielna-ért járó achit.Nyilván a full tower-ért járó achit nem adta oda...

(#632) FefeeX


FefeeX
veterán

Megvan a 300 :) A tower achival :)
Még Shang Tsung kellene, majdnem sikerült is, csak nem tolta el nekem az xrayt hiába nyomtam, így a legvégén apró csíknál szívtam be egyet... :(
Kis pihit tartok a következő roham előtt... Nagyon langyi a hangulat, semmi újság... Pörögjön a topic! :)

(#633) TazLeacher válasza FefeeX (#632) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tegnap játszottam online ranked-et...nem kellett volna... :B

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#634) DonMedve válasza FefeeX (#632) üzenetére


DonMedve
addikt

Nézzük az E3-at vaze! :) Amúgy grat.,Én még csak a 99-nél járok! :W

jer1cho:Nem mondod,hogy meglepődtél ugye? :DDD

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#635) FefeeX válasza TazLeacher (#633) üzenetére


FefeeX
veterán

Én eddig két meccset nyomtam rankeden, mindkettő éppenhogy nem lett meg... :(

(#636) szpal17


szpal17
őstag

Na végigvittem a challenge towert, cyrax-el szétvertem mindenkit :D Kaptam tower mastert és mileenát.

Rankedbe nagyon nehéz lesz a 100 győzelem....74-nél járok most.. de egyre nehezebbek az ellenfelek...mindenki kombózik mint az állat...valahogy nekem az nem igazi bunyó, bár lehet csak azért mert nem én nyomom a 10-es kombót... :N

[ Szerkesztve ]

(#637) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Én kb 1 hete nem is toltam már, nyomtam pár online-t nem tudom nem tudok verekedni:DDD
Lehet el is adom majd.

(#638) TazLeacher válasza FefeeX (#635) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyébként az egész online a lag miatt egy teljesen más játékstílus. Majdhogynem előre kell gondolkodni, mert lassú, mint a dög.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#639) DonMedve


DonMedve
addikt

Urak!
Nem arról volt szó,hogy ma teszik fel marketre a Retro ruhákat mortalhoz?Mert most nézem a marketet,de csak az avatar cuccokba van retro game addons-ba nincs!Vagy majd talán a nap folyamán?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#640) FefeeX válasza DonMedve (#639) üzenetére


FefeeX
veterán

Passz, nem jegyeztem meg a dátumot, viszont lassan kéne folyósítaniuk a számomra járó 750 MS pontot...

(#641) DonMedve válasza FefeeX (#640) üzenetére


DonMedve
addikt

Miért jár neked 750MSpont??? :Y
Na közben megjelent.Fennt van marketen! :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#642) TazLeacher válasza DonMedve (#641) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Király, remélem a PS3-as verzió is elérhető lesz. Ma megjött a "feltöltőm", így este már lesz cash.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#643) FefeeX válasza DonMedve (#641) üzenetére


FefeeX
veterán

Gold előfizut vettem akcióban dashről, még 2 hónapja...

(#644) FefeeX válasza FefeeX (#643) üzenetére


FefeeX
veterán

3 hónap az a kettő, pontosabban ma van 3 hónapja, és még nem írták jóvá... Most épp telegrácsolok a kollégával, illetve most a sercegő zenével épp, keresteti a rendszerrel a dolgot, miért nem írták nekem jóvá, meg ilyesmik...

(#645) DonMedve válasza FefeeX (#644) üzenetére


DonMedve
addikt

Hívtad az "Ekszbox" ügyfélszolgálatát? :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#646) FefeeX válasza DonMedve (#645) üzenetére


FefeeX
veterán

Jaja... Kedves is volt, meg segítőkész is, csak kicsit lassú, és ráadásul sajna nem tudott segíteni azonnal, amcsiba kell továbbküldenie... :(

Amúgy azt mondta, az ilyen akciókban kapott pontok általában 1 hónapig élnek, tehát ha nem vásárolod le, akkor szevasz... (csakhogy nem kaptam pontot, és emailt sem...)

[ Szerkesztve ]

(#647) DonMedve


DonMedve
addikt

Srácok!Liveon dobtam egy üzit!Szombatra kellene szervezni egy banzájt,de most tényleg mindenki itt legyen!Nem lesz videózás,akárhogy könyörögnek! :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#648) FefeeX válasza DonMedve (#647) üzenetére


FefeeX
veterán

Sajna Zegen leszek hétvégén és ott nincs boxom :(

(#649) DonMedve válasza FefeeX (#648) üzenetére


DonMedve
addikt

Jaa,tényleg hiszen mondtad a múlt héten! :W

Nem baj kapd szét,vidd egerszegre!!No problem,megoldva! :DDD ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#650) FefeeX válasza DonMedve (#649) üzenetére


FefeeX
veterán

Egyszer már megcsináltam, anyámék meg is mondták hogy nem vagyok normális :P

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.