Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat

Hozzászólások

(#751) DonMedve válasza FefeeX (#750) üzenetére


DonMedve
addikt

Hétvégén? :F Remélem mostmár tényleg összejön egy csapat.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#752) FefeeX válasza DonMedve (#751) üzenetére


FefeeX
veterán

Hétvégétől Balaton egy hétig... Szóval szombat este már nem jó, még ha délelőtt lenne... :) Vagy péntek este...

(#753) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Végre történt valami PSN UK-n is, most szedem le a patchet, ez már legalább annak a jele, hogy nem felejtették el hogy nem csak US létezik.:D

Amúgy meg az isten bassza meg! Lefagytam a 175-ös challange-nél, megcsinálom Success és fekete képernyő. Ez mi a retek? :W

[ Szerkesztve ]

(#754) FefeeX


FefeeX
veterán

Skarlet még nincs, ahogy nézem, tehát csak a tegnapi "gyorsfix" érkezett meg, ami gyakorlatilag az eddig jól működő játékrészeket tönkretette... Vállveregetés a fejlesztőknek...

(#755) FefeeX


FefeeX
veterán

Vajon első vagyok aki leszedte vagy a többiek bőszen játszanak? :)
Megjött a kombatibility pack (84mb) meg a skarlett plusz egy full season nevü patch. Skarlet 400 pont a szezonos 1200. KOmp ingyenes. 1200ért megkapod mind a 4 rejtett karaktert majd sorban
Ami lehet bug: Skarlettel lehet játszani 1 playeren... Ha így marad tuti nem veszem meg :) scorpion a multis karim meg zénó :)
Cyrax mrg Sektor skinje is faja lett szerintem... Remélem javították a king of the hill hibát is... Időközben megyek vissza melóba csak haza kellett ugranom :P

(#756) DonMedve válasza FefeeX (#755) üzenetére


DonMedve
addikt

Szuper majd meglesem. :C

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#757) szpal17 válasza FefeeX (#755) üzenetére


szpal17
őstag

Nekem egyiket sem engedi még tölteni....azt írja nem elérhető... Biztos a magyar reg. hátránya... :((

(#758) FefeeX válasza szpal17 (#757) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem is magyar reg... És engedte tölteni :) És játszottam vele, csak elmentem otthonról azután. Most meg elindítottam, beléptem, lecsatlakozott LIVE-ról. Aztán visszacsatlakoztam :D Lehet bugos volt a patch :) Én amíg nem muszály nem patchelem vissza :P

(#759) szpal17 válasza FefeeX (#758) üzenetére


szpal17
őstag

Én meg most beléptem, játszottam kicsit (természetesen laggol az online meccs , úgyhogy esély sincs a normális játékra), de kezdem unni a dolgot...lehet eladás lesz a vége... :( És még a patch se jött le...

(#760) FefeeX válasza szpal17 (#759) üzenetére


FefeeX
veterán

el sem éred a patchet? :F

(#761) DonMedve válasza szpal17 (#759) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekünk FefeeX-el legnagyobb sajnálatunkra updatelt. :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#762) FefeeX


FefeeX
veterán

Közben megjött az Aberdeen, azzal tolom a ladderen Skarlet-et... Egész faja
A kettes kivégzése eléggé bejövős... Mondjuk lehetne alternate kosztümje...

De sok jó kombója van és neki van 4 gombos is, ami magában 5hit 20%

[ Szerkesztve ]

(#763) szpal17 válasza FefeeX (#760) üzenetére


szpal17
őstag

Not available...nem elérhető nekem.

(#764) FefeeX


FefeeX
veterán

Az Aberdeen Dpadja sem 100%os (mondjuk a PS3-ét sem érzem annak :P ), de azért ez óriási különbség a normál kontrollerhez képest, azért picit szokni kell, de mindenképpen pozitív :)

Végigvittem Scarlet-tel, nem lesz a kedvencem, de nem egy rossz karakter :)

Most már majdnem 100% hogy Skarlet csak véletlen maradt elérhető, mivel nincs benn a Nekropolisomban :D Minden esetre unlockoltam vele mindent, Pit, Baby, Fatality2 :)

[ Szerkesztve ]

(#765) FefeeX


FefeeX
veterán

Multiban nincs Skarletem, sőt, nincs még mindig MK1 Scorpionom sem, ami tegnap óta tűnt el az ominózus patch-el... Pff...

Most, hogy az Aberdeen töltőn van (ugye jár hozzá a play and charge kit, ami a 11kban benne van), azért arra jöttem rá, hogy a 2,7méter zsinór már annyira nem vészes, mondjuk közelebb kell ülnöm mint általában, de elfogadható nagyjából :)

[ Szerkesztve ]

(#766) dilipok válasza FefeeX (#765) üzenetére


dilipok
veterán

egy meteres usb hosszabitoval siman athidalhatod ezt a problemat ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#767) FefeeX


FefeeX
veterán

Gyáááááh :) Skarlettel tudok multizni is :D Kung Lao-s srácot majdnem el is vertem vele :D Egész jó amúgy. És sok embernek megvan a patch :D Most már tuti bugos... És azért tiltották le a töltését :D

(#768) FefeeX válasza dilipok (#766) üzenetére


FefeeX
veterán

nem tudom mennyire kultiválná a töltéshez...

mekkora gyökerek már akik fatality közben kilépnek...
(btw most vertem el egy skarletest is :D )

[ Szerkesztve ]

(#769) DonMedve


DonMedve
addikt

Én sem tudtam letölteni!De le is vették marketplace-ről! :F
Az a season pass vagy micsoda az mi pontosan?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#770) FefeeX válasza DonMedve (#769) üzenetére


FefeeX
veterán

három árán kapod meg a 4 dlc karaktert...

(#771) Kanczy


Kanczy
veterán

Nyomtam egy kicsit (cirka 1,5 hét után), 6-4 vagyok Rankeden :B

1200 MS pont elég sok szerintem 4 karakterért (800 Ft / karakter) :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#772) FefeeX


FefeeX
veterán

Vannak olyan őrült Kitanások, le se esek folyamatosan a levegőben tart...

(#773) DonMedve válasza FefeeX (#772) üzenetére


DonMedve
addikt

Felmentem Én is egyet,elsőt buktam,a másodikon meg kilépett a kolléga. :( :O

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#774) FefeeX válasza DonMedve (#773) üzenetére


FefeeX
veterán

500/200ast levertem :D Ki is lépett kivégzés előtt... :(
Ne add fel... :)
Scorpion-scorpion meccs nem jön nálam össze, sőt most sub-scorpi sem... Desyncronized... :(

(#775) DonMedve válasza FefeeX (#774) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem ott a gond,hogy nem jegyzi statba,mint pl a Fifa.kicsit jobban meggondolnák,ha meglátják a BNF-jét,azt nem akarna velük játszani senki.

Anno a Fifa-n Én is felhúztam magam,azt párszor kiléptem.Nem is figyeltem a BNF-et,és csodálkoztam miért olyan gyökerekkel szórt össze a gép mint Én. :U :B Amikor rájöttem,utána leszoktam róla.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#776) FefeeX válasza DonMedve (#775) üzenetére


FefeeX
veterán

Jah, onnantól már lehet nem jegyzi, mert megkapod érte a győzelmet, ha hamarabb lép le azt jegyzi... És hasonló a rendszer mint fifánál :)
Jövök fel mint a talajvíz... :)

(#777) DonMedve válasza FefeeX (#776) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem nem jegyezte.Kilépett direkt beugrottam LB-be meglesni,és ugyanúgy 2 győzelmet írt csak nekem. :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#778) Föcsök


Föcsök
aktív tag

"July DLC announced

Rain
Kenshi
Klassic Smoke and Klassic Noob"

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#779) Kanczy válasza Föcsök (#778) üzenetére


Kanczy
veterán

Szóval 3200ért kapok 4 karaktert? Ez nagyon kevés nekem :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#780) FefeeX


FefeeX
veterán

Uff, azért hozom fel magam nagyjából, 45-55 asszem éppen a statisztikám... A weboldalon meg 2 nappal ezelőtti :) Ráálltam a 6-5ös nyerés-vesztésre a 0-12 állás óta :)

Azért az nagyon idegesítő, mikor lag-mák miatt veszítem el éppenhogy már a sokadik meccset zsinórban... Amit javítottak szerintem: a bizonyos latency felett inkább megszakad a játékmenet "desyncronized" üzenettel, minthogy szutyok állókép legyen a játék :) Emellett ugye még bennmaradt a pár hülyeség... Egy Skarlet ellen már vesztettem, a többit (eddig olyan 8 volt) vertem :) Azért vannak akik már egész jók vele...

(#781) TazLeacher válasza Föcsök (#753) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Patch nekem is jött tegnap, de DLC még egy sem... :( Megint ott tartunk, hogy Box-on már van 3 DLC, nálunk meg egy sem... :((( Este majd ránézek, hátha.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#782) FefeeX válasza TazLeacher (#781) üzenetére


FefeeX
veterán

Boxon is visszavonták :) Aztán most meg hiányzik a kompatibility patch, legalábbis délelőtt még nem volt meg (mert a bug miatt ugyanazt adta mint a Skarlet patch) -- szóval a fene tudja mi van most... Jó lenne, ha kezdenének valami komoly munkát hogy ne ilyen nevetséges szutyok legyen már a játék...

Addig meg nyomom Skarlet-tel, mivel nem hinném, hogy megveszem - később sem... :)

(#783) DonMedve válasza FefeeX (#782) üzenetére


DonMedve
addikt

Már visszarakták.Most szedem lefele. :K Abban segíttene valaki,hogy konkrétan ez a kombatibility pack mit is takar?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#784) FefeeX válasza DonMedve (#783) üzenetére


FefeeX
veterán

Cyrax meg Sektor MK3 kosztümök + Skarlet-tel már lehet játszani ellened.

(#785) DonMedve válasza FefeeX (#784) üzenetére


DonMedve
addikt

Értem köszi!
Na nyomtam egy live-ot. :DDD Olyan 12 meccsből 4 győzelem ha jól emlékszem.Sokan nem voltak live-on,volt egy srác akivel legalább 3-4x nyomtam.Mindíg elkalapált. :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#786) FefeeX válasza DonMedve (#785) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem is volt egy ilyen srác, aki Kabal-lal tolta (reggel másfél órát toltam meló előtt :) ), és többször is találkoztam vele ez idő alatt, és mindig elkalapált, összesen egy menet volt az enyém a kb 9-10ből...
Raideneket is utáltam, de most, hogy már kiismertem, még a 203-56os statú emberke sem tolt le vele :) (lehet szerencse is, Scorpion-Scorpion csatában kétszer is lekaptak csak azért a 10 körmömről, mert az ellennek is mindig ugyanaz jött mint nekem, csak egy századmásodperccel hamarabb... :)

(#787) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Yo négerek!!!!!!!!!! Fent van a Klassic Skin Pack! Mindössze 5,5 font!!!!!!xD Nem baj leszarom veszem is meg!:D

(#788) FefeeX válasza Föcsök (#787) üzenetére


FefeeX
veterán

nem 3,2ről volt szó korábban? Infláció volt? :)

(#789) Föcsök válasza FefeeX (#788) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Nem baj a lényeg hogy itt van és már nyomom az új skinekkel!:D

(#790) DonMedve


DonMedve
addikt

Igazság az,hogy Én is szeretném de sokallom azt az 1200MSpontot.800-ra még talán rábólintanék.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#791) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Az még a vicces hogy basztak felrakni Skarlettet meg a két új skint, istenem mintha itt lassabban telne az idő, itt még csak most van június 7.-e.:D

Biztos ez egész egy teszt, hogy mennyien veszik meg késve, másfélszeres áron, és ha kevesen akkor nem fognak nekünk csinálni többet.

[ Szerkesztve ]

(#792) Kanczy válasza Föcsök (#791) üzenetére


Kanczy
veterán

Ti kaptatok Kratost, úgyhogy ne sírjatok ;] :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#793) v!ct0y válasza Kanczy (#792) üzenetére


v!ct0y
veterán

Plusz 1 mapot amin 3 stage fatality van :)

(#794) TazLeacher válasza v!ct0y (#793) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az a map is csak nekünk van? Ezt nem is tudtam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#795) v!ct0y válasza TazLeacher (#794) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kratos Arena gondolom boxon nincs.:)

(#796) TazLeacher válasza v!ct0y (#795) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Még sosem néztem annak a pályának a nevét... :DDD

Ja, egyébként érdekesség képen megjegyezném, hogy eddig egyszer jártam úgy, hogy Ladder sorozatnál egyhuzamban bedobta az összes Stage Fatality-s pályát...a negyediknél már pilláztam. Mivel pont elsőre dobta a "holdas" pályát, így tudtam megcsinálni a télapós Hidden-t.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#797) james001


james001
veterán

Szasztok holnap valszeg ha minden jól megy én is begyűjtök egy példányt a ps3-as részlegről és csak annyit kérdeznék hogy látom írjátok még nincs fenn Skarlet de a két ingyenes Cyrax-Sektor Klassic Skin pack fenn van már? Rég voltam már a playstation store-ban :B
Na úgyhogy majd mennék multizni is aki akar de azért még föledzem magam Kratos-szal ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#798) FefeeX válasza v!ct0y (#795) üzenetére


FefeeX
veterán

Basszus, akkor nem álmodtam azt hogy választani lehet a kivégzésben :)
Na menjetek... :)

(#799) DonMedve


DonMedve
addikt

Na délután megent kimentem megveretni magam.
34 játszott meccs,13/21-es stat.! Scorpion-al elég jókat aprítottam. :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#800) Föcsök válasza james001 (#797) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Nincs fent Cyrax meg a másik búza sem, hova gondolsz, mi nem vagyunk amerikaiak, nekünk max fél hónap múlva jár, ha jár egyáltalán.:D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Mortal Kombat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.