Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-05 18:35:36

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19711) Gubek-Einste válasza molnarpeter (#19694) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Vagy is arra kell, hogy a jelenlegi router jelét akarod erősíteni? Ha igen akkor egy Range Extender kell neked, ilyen a TP-Link WA730RE és a WA830RE, ha ezeket használod akkor nem fog feleződni a sebességed.
Vagy vehetsz egy TP-Link 743ND router-t ami képes Client módban müködni vagy is veszi egy másik router jelét és azt osztja tovább LAN.on.

#19706 tarti19: Milyen net sebességre kellene a router? Ha 70-80 Mbps-nél gyorsabb akkor mindenféleképpen gigabites típus ajánlott, ebben az esetben 10-12k áron nincsen megfelelő típus, a legolcsóbb ilyen a TP-Link 1043ND de ez is 15k alatt van. Ha a net sebessége 70-80 Mbps alatt van akkor bármelyik (Lite) N-es TP-Link jó lesz de természetesen választhatsz más gyártót is de a TP-Link jelenleg a legolcsóbb ajánlott gyártó. Arra viszont figyelni kell, hogy csak valamilyen N-es típust vegyél, G-eseket is lehet kapni de ilyet 2012-ben már nem veszünk semmiképpen sem.

#19710 Interrupt: Én 2,5 évig használtam egy Linksys WRT320N (férjezett nevén E2000) router egy UPC Fiber Power 120/10 net alatt és semmilyen bajom sem volt vele, teljesen ki tudtam használni a netem teljes sebességét és a hatótávja is jó volt, én panel lakásban használtam.
22k-ba belefér még a TP-Link 1043ND és a NETGEAR WNDR3500L is. ezeken van USB port is.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.