Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93160) szasanyi válasza L4mie (#93156) üzenetére


szasanyi
félisten

Én erre pályázok BF-ben (no, nem olyanban amilyen tegnap volt mert az egy rossz vicc volt nem BF). Ha 150k alá megy az ára vhol, normális (hivatalos) 3 év garival veszem is, és lecserélem a 1070Ti-mert. Nem vagyok hajnadó ennél többet monitorét kifizetni (főéleg nem TN panelesért!). Ha mégis sz@r lenne a BF ésnem lesz, akkor csúszik a projekt. Úgyis cvsak olcsóbb lesz ez (is) nem drágább. Jönnek a Freesync2 / JHDR monitorok jövőre lentebb tolják a jelenlegi árakat.

Jaffa: 170k az azért nem 230 vagy 250k. Azok nem voltak és valszeg sosem lesznek ilyen áron akcióban. Egyébként tesztek alapján egyik 19 másik 1 híján húsz (bár képminőségre picit jobbnak hozták kis az ASUS-t a TFT Central-on ellenben 3 és nem 5 év garival mint az ACER, illetve drágább is). Perpilla ez a legjobb ajánlat, de nem tudom 23-ai BF-ben lesz-e vhol jobb áron.
És nézd meg a fentebb linkelt Freesnyc monitort, ami szinte megegyezik a 250k-s tesóval csak ugye nem G-Sync-el használ. Vicc...
Ez a mi éri meg és mi nem ebben atémába irreleváns, és objektív módon nem is meghatűározható. Itt csak 2 dolog stzámit: ki tudo-e és ki is akarod-e fizetni azt, amibe kerül. :U

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.