Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77101) ruti válasza AxBattler (#77099) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szia, köszi,
1.) hát nem vagyok HC gamer, de ha odakerülök, ne legyen rosszabb a megjelenítés a gyors játékokban, mint a jelenlegi 2 ms-es panelemmel
2.) a jelenlegi 60 Hz-ről hogy előrelépjek, kéne az a min. 75 Hz...
3.) naja

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#77102) NandorHUN válasza AxBattler (#77099) üzenetére


NandorHUN
addikt

Gyárilag egyik U-s Dell monitor se 75Hz-es csak 60.
De van külön nem gyári driver meg program is amivel be lehet állítani. Hallottam olyanról is ami 80Hz-et is bírja.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77103) benvolio válasza ruti (#77101) üzenetére


benvolio
őstag

Nem tudom mennyire hiteles ez az oldal, de itt egy "TN-gamer" monitor input lag-ja, ugyanúgy 10ms, mint egy sima IPS-é. Most a gyereknek akarok egy monitor cserét és eddig az Asus VG245H-t néztem ki neki, de ezen oldal miatt elgondolkodtam egy LG IPS paneles 75Hz-es monitoron is, mert ezek szerint ez se rosszabb a "gamer"-eknél. Teljesen elbizonytalanított, hogy mi legyen.

(#77104) Synthwave válasza benvolio (#77103) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha sokat játszik (netán főleg lövöldéket) és jót akarsz neki, ne kínozd 144Hz alattival.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#77105) ruti válasza benvolio (#77103) üzenetére


ruti
Közösségépítő

én is kb. itt akadtam el, de
:B az a különbség, hogy nem is vagyok tisztában a lényeggel, hogy a freki az input lagban mennyit befolyásol az adott típusnál. Mint említetted, ugyanazt a 10 ms-ot mérték ki.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#77106) benvolio válasza Synthwave (#77104) üzenetére


benvolio
őstag

Na, igen, de ha nem tudja tartani csak pl. a 90fps-t akkor "tearing" jelentkezik és nem ér semmit a 144-el, vagy nem?

(#77107) benvolio válasza ruti (#77105) üzenetére


benvolio
őstag

Minél nagyobb a freki annál "folyékonyabb" a játék, ha vele együtt az fps is szinkronban van. Az inputlag-ot talán ez jól megmutatja: [link]

(#77108) ruti válasza benvolio (#77107) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Ugyanezzel szívok jelenleg, pedig egy jobbfajta középkategóriás LG tévém van (50LF652), de játszhatatlan minden képjavítót kilőve, "gamer" módban, akkora az input-lag.

Pont ebbe nem akarok belefutni most egy IPS paneles monitor beszerzése kapcsán.
Azonban 150+ framet nem fogok tudni tartani, az is biztos, ha az kéne egy 144 Hz-eshez...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#77109) benvolio válasza ruti (#77108) üzenetére


benvolio
őstag

Na, de a TV-t ne hasonlítsuk egy monitorhoz, annak jócskán nagyobb az input lagja. Az itt a kérdés, hogy egy IPS monitor ha 10ms input lagot tud, akkor miért vegyünk TN paneles "gamer" monitort ami szintén ennyit tud. Ezen évődök én is. :) Hátha valaki megmondja a tutit. ;]

(#77110) ruti válasza benvolio (#77109) üzenetére


ruti
Közösségépítő

remélem én is.
a gyártó eldőlni látszik: LG
a jelenlegi jelöltjeim:
LG 24MG77-B vagy LG 24MP68

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#77111) benvolio válasza ruti (#77110) üzenetére


benvolio
őstag

Ezeket én is számításba vettem, de nekem egyébként ha már 100e-ig elmehetnék akkor az Asus MG248Q tetszene. Ez tud fix.85Hz-et is, ha netán kevés lenne a gép a 100+ fps-hez, és állítólag TN panelhez képest nagyon jó.

(#77112) Tibmester


Tibmester
csendes tag

Üdv emberek!

Monitort szeretnék vásárolni, és ugyan vissza-vissza olvastam, de nemigazán jutok dűlőre.
27" körülit keresek, alapvetően br. 80000 alatt. Felhasználási terület átlag júzer dolgokon felül (film-netezés) hébe-hóba szimulátorozás (autó), illetve még csak kezdő szintű képszerkesztés, amit szeretnék fejleszteni, erre kéne maga a monitor. A kiszemelt áldozat egyelőre a Dell P2717H.

Kérdés;
- Van-e hasonló áron jobb alternatíva?
- Ilyen áron, ebben a méretben milyen kompromisszumokra kell számítanom?
- Ha jelentősen megnövelem a pénzügyi keretet (br. 130-140k), akkor milyen alternatívák jönnének szóba? Ezek miben lennének jobbak?

Teljesen tapasztalatlan és zöldfülű vagyok, bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok. :R

[____|====(W)=VR6=|____]

(#77113) -FreaK- válasza benvolio (#77109) üzenetére


-FreaK-
veterán

+ (#77108) ruti

Az a tuti, hogy nem kell ezen ennyit rágódni :) a legtöbb monitor bőven jó input lagot tud, ilyen 10ms körül, de ne ez alapján válasszatok. Van néha 1-1 kivétel, aminél magasabb de nehéz belefutni. Ha nem versenyszerű fps-t játszol, akkor a monitorok 99%-a megfelelő ilyen szempontból. IPS vagy TN között meg a pénztárca döntsön. Ha belefér a keretbe a 144Hz-es TN, akkor azzal is jól jártok.

Persze a legjobb ha 144Hz+Gsync van, de ennek meg is kérik az árát. Ha csak 144Hz-et tud a monitor, az is jobb és folyékonyabb képet eredményez. Az itteni beszámolók alapján a tearing sem jelentkezik olyan durván, ha magas a képfrissítés, az fps meg alacsonyabb. Az meg nem igaz, hogy ha tearing jelentkezik, akkor nem ér semmit a 144Hz, mert azt azért akkor is látni.

A legfontosabb két dolog, hogy mennyi a keret és mennyire gondoljátok komolyan a játékot :)

[ Szerkesztve ]

(#77114) mattew válasza AVarice (#77077) üzenetére


mattew
tag

Értem, köszönöm a segítséged.
Ez megerősített abban, hogy a 27SE nekem megfelelőbb lenne
(azonos képminőség mellett: free-sync,75hz,27inch VS jobb láb, matt műanyag és USB hub).
Esetleg az LG-kről (24MP68VQ-P, 29UM68-P) tud valaki valamit mondani?

Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanam hogy kicsi a kerítése.

(#77115) ruti válasza benvolio (#77111) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a VG248QE-t nézted? régi?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#77116) benvolio válasza ruti (#77115) üzenetére


benvolio
őstag

Az azèrt nem jó, mert abban még nincs "flicker-free".

(#77117) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Elolvastam az összefoglalót, de mint mezei felhasználó a segítségeteket kérném monitor választás miatt.
Jelenleg egy eléggé idejét múlt LG FLATRON L1954TQ -lcd monitoromat szeretném lecserélni, aminél ezek a szempontok lennének a legfontosabbak:

- max.40-42k
- ha belefér IPS paneles
- ha belefér HDMI csatlakozós
- 16:9-es kép arány
- 22-24col is elegendő
- a válaszidő nem igazán érdekel, mert nem játszok szinte soha
- "szép" kép legyen rajta, de gondolom az LCD után megváltás lesz mindegyik

Eléggé sokat vagyok gép előtt és a jelenlegitől egy idő után fáj a szemem és a fejem. Remélem egy új monitor megoldja ezeket a dolgokat :)
Álomvilágban élek? Ilyen árkategóriában nem találok ilyen paraméterekkel monitort a javasolt márkákban? Nincs szükség spéci gamer monira.

(#77118) pronyo01


pronyo01
csendes tag

Sziasztok!

Sokat olvasgattam visszafele a fórumot és láttam, hogy a 40-50k-s keretbe az asus vz249h-t ajánljátok mint a legjobb választás. Egy olyan kérdésem lenne, hogy hasonló minőségben, IPSes monitor, állítható magasság+döntéssel, 24", hasonló árkategóriában kapható e egyáltalán ( én nem igazán találtam), vagy adjam el egy szervem és dobjak még hozzá egy pár 10est?

[ Szerkesztve ]

(#77119) Synthwave válasza benvolio (#77106) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól még mindig kevesebb tearing lesz rajta, mint egy 60 / 75 Hz-essel. Aminél meg megvan az fps, ott meg aztán végképp ég és föld a különbség.

Amúgy böngészés közben is lehet látni már a difit akár csak a scrollozáson vagy ahogy az egérpointert mozgatod.

-----------------------------------------

(#77110) ruti: Ha játszol is, egy kövér szavazat a 24GM77-re.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#77120) Vanir válasza Synthwave (#77119) üzenetére


Vanir
veterán

Tegnap berendeltem a 24GM77-t. Majd írok róla pár sort. CoD4/CS:GO 1280x1024/960 75 Hz volt eddig, OW meg egyéb kezsuöl szirszaroknál meg FullHD 60 Hz. Jó lenne már FullHD-ban tolni a többivel is így 2017-ben, mert szemrákot kapok (pedig nagyon nem voltam háklis erre korábban), de a 75 Hz-ből nem engedek kompetitív játéknál.
A mostani E2240-nek a színei is szarok, lassú is, meg akkora kávája van, hogy gyakorlatilag elmehetne 24"-nak is. :DDD Eddig tudtam húzni 72 Hz-ig, de mióta DSUB->DVI-D átalakítóm van, azóta nem engedi.

(#77121) lemusz válasza Vanir (#77120) üzenetére


lemusz
addikt

Te is? Én is. :D [oWn]f4te-nek is szerepe volt benne, hogy végül lebeszélt az Acerről. Nekem már lehet, hogy ma kihozzák, de legkésőbb hétfőn.

(#77122) Vanir válasza lemusz (#77121) üzenetére


Vanir
veterán

Miután írta, hogy 3.5 hónapig keresgélt, ezért én hiszek neki, nem járom körbe ugyanazt az utat még egyszer. :) Nekem szerintem/remélhetőleg szerda körül fog megérkezni.

(#77123) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés mert senki sem jövőbe látó, de olyat lehet tudni, hogy melyik gyártó gyártja a legmegbízhatóbb monitorokat? Nekem ez az elsődleges szempont mert olyan sokat nem használnám viszont jó lenne ha menne 5-10 évet.

(#77124) lemusz válasza Vanir (#77122) üzenetére


lemusz
addikt

Én körbejártam és bár az Acer és eközött vaciláltam, de az se azért volt, mert az Acer annyira pariban lenne vele, hanem mert borsodiként ez már nagyon nagy tétel, minden cent számít. :D 9 évnyi Counter Strike-kal a hátam mögött úgy várom ezt a monitort, mint valami kisgyermek a Karácsonyt. Sose játszottam 75Hz-nél többel, így ez egy igazi új tapasztalás lesz.

(#77125) kislaci


kislaci
senior tag

Sziasztok, attól, hogy csak alaplapi videokártyám van még megéri 70-ért monitort venni, vagy fölösleges?

(#77126) saen válasza kislaci (#77125) üzenetére


saen
veterán

A videokártya jelentősége inkább csak a játékokban van, normális monitort meg mindig megéri használni, nem csak ott. Szerintem megéri.

(#77127) kislaci válasza saen (#77126) üzenetére


kislaci
senior tag

Tehát ha nem játszok, csak egy ősrégi játékkal akkor nem éri meg venni nekem videokártyát, csak azért kérdezem, hogy attól ugyanúgy jeleníti e meg a monitor a képet, mint egy fullos videokártyánál? Szebb lesz a képe? Vagy ugyanolyan?

(#77128) saen válasza kislaci (#77127) üzenetére


saen
veterán

Nem hinném hogy lenne érdemi különbség.

(#77129) kislaci válasza saen (#77128) üzenetére


kislaci
senior tag

Rendben, köszi

(#77130) KRoy19 válasza huan (#77117) üzenetére


KRoy19
őstag

Szia

Minden ma kapható monitor LCD, szóval az nem fog változni. ;]

De ebben az árban én ezt venném: ASUS VX229H (IPS, Flicker free ami szem kímélő, HDMI 2db)

[ Szerkesztve ]

(#77131) AVarice válasza Peddy789 (#77083) üzenetére


AVarice
tag

Tükröződés mentes, más néven matt. Én nem tudok róla, hogy lenne különbség a két fogalom között, biztosan vannak különböző technológiák, de ezeken nem ismerem.
Én 70-140 cm távolságból használom, attól függően, hogy gépelek vagy játszok/filmet vagy videót nézek. A magasságot nem tudod állítani és VESA mount is hiányzik róla. Maga a monitor viszont stabilan áll az asztalon, a dőlésszöget pedig kényelmesen lehet állítani. Bevilágítás nem látok sehol sem.
Videót találsz róla youtube-on, de ha nagyon szeretnéd csinálok róla képet.

[ Szerkesztve ]

(#77132) deja vu válasza huan (#77117) üzenetére


deja vu
addikt

ASUS VX229H, ASUS VZ229H
AOC I2476VWM - Style-line

(#77118) pronyo01

60-ért van kettő is, a DELL P2417H, Acer CB240HY.
Olcsóbban nem tudok normálisat ebben a méretben.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#77133) AxBattler válasza PitkyePadvan (#77100) üzenetére


AxBattler
félisten

Régebbi DELL monitoroknál is megoldható volt ez, de akkor ezek szerint ennél is működik. Faja.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#77134) csocs


csocs
tag

Erről mi a véleményetek?

https://ipon.hu/webshop/product/acer_h277husmipuz/1548444

Van vmi tapasztalat?
Semmi hardcore játék nem várható.

(#77135) AxBattler válasza csocs (#77134) üzenetére


AxBattler
félisten

LINK ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#77136) Brekk válasza AxBattler (#77135) üzenetére


Brekk
addikt

PB278QR kimaradt, U2715H ára felment nagyon, érdemsebb az U2717D-t venni. És lesz Lenovo P27q 110e-ért. :K

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#77137) Brekk válasza csocs (#77134) üzenetére


Brekk
addikt

Jó monitor, és szép is. És 6e el olcsóbban is meg lehet venni. :DDD

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#77138) KRoy19


KRoy19
őstag

Brekk: kb 3-4 hónap múlva tervezek egy AOC AG271QG monitort venni, csak játékra és böngészésre használnám.

Az lenne a kérdésem, hogy ilyen felhasználási feltételek mellett érdemes lenne e hozzá vennem egy prémium kalibrációt, a lehető legjobb kép érdekében?

[ Szerkesztve ]

(#77139) Brekk válasza KRoy19 (#77138) üzenetére


Brekk
addikt

Sztem elég az olcsóbb is. :K

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#77140) huan válasza KRoy19 (#77130) üzenetére


huan
őstag

Köszi.
A Samsung IPS-ek nem ajánlott kategória? Az Asus monitoroknál mit jelent az AH-IPS?

(#77141) huan válasza deja vu (#77132) üzenetére


huan
őstag

Köszi!
Az AOC ennek ellenére?

(#77142) Brekk válasza huan (#77141) üzenetére


Brekk
addikt

Azért 6év alattsokminden változott. Másrészt a felével már akkor sem értettem egyet, csak nem vitatkoztam vele...

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#77143) KRoy19 válasza huan (#77140) üzenetére


KRoy19
őstag

Itt egy PH-s cikk, az IPS technológiáról, ha érdekel. ;)

(#77144) andrew1515


andrew1515
csendes tag

"Sziasztok!
Monitor vásárlás előtt állok, és nem tudok választani, annyi lehetőség van :D
A kijelzőméret 24-25" körül legyen, se nagyobb se kisebb ne nagyon.
Az árkeret kb. 65k, a lehető legjobb ár/érték arányra hajtok. Továbbá, jobban preferálom az IPS-t, de ha tudtok tényleg jó minőségű TN monitort, ami felveszi a harcot az IPS-el képminőségben, akkor az is oké.
Annyi még, hogy játszani is szeretnék rajta, tehát lehetőleg a válaszidő ne legyen az egekben (tudom, IPS-nél ezek a számok nagyobbak, de úgyis).
Kinéztem magamnak párat, esetleg ezek közül is segíthettek választani, de ha tudtok jobbat a leírásom alapján, akkor várom az ötleteket.
1: https://www.alza.hu/24-aoc-i2481fxh-d3837258.htm
2: https://www.alza.hu/24-benq-gw2406z-d4495929.htm
3: https://www.alza.hu/25-asus-mx259h-d2305522.htm (ezt ha tudja valaki miért ennyivel drágább az előző kettőnél, elárulhatná)
Köszi előre is!"

Pár napja kértem egy ilyen ajánlatot. Ugyanezekkel a paraméterekkel, de 27"-es kijelzőmérettel és 90k-s, de ha lehet kisebb árkerettel tudna valaki ajánlani monitort? Valamint mennyire ajánlott ennél a kijelzőméretnél az 1440p, szükséges vagy bőven elég a fullHD is? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#77145) huan válasza KRoy19 (#77143) üzenetére


huan
őstag

:C :R

(#77146) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Lassan monitor vásárlás előtt vagyok.
Egy jó 5 éves Samu SA350-et szeretnék leváltani.

Kinéztem egy AOC G2460PF monitort.
Kizárólag csak játékra használnám!
80ezer körüli az ára, ez még belefér.
Van erről valakinek valami tapasztalata?
Másik kérdésem, h ugye 35Hz a kezdő Freesync tartománya, mennyire lehet ezt még lejjebb vinni egy kis overlock-al?

[ Szerkesztve ]

(#77147) cyleena


cyleena
csendes újonc

Sziasztok,

segítségeteket szeretném kérni monitor választásban. Három monitort néztem ki és nem igazán tudom melyiket válasszam. A kérésem az lenne, hogy melyik a jobb és miért. Fontos, hogy miért. Tehát a "dell jobb, azt válaszd," ezzel nem jutok előrébb.

A monitorok:
https://www.arukereso.hu/monitor-c3126/dell/u3417w-p350365975/
https://www.arukereso.hu/monitor-c3126/lg/34uc98-p330347129/
https://www.arukereso.hu/monitor-c3126/lg/34uc88-b-p332541813/

Saját észrevételek:
a két LG között jól látom, hogy csak annyi a különbség, hogy a 98-asban van thunderbolt meg más a színe? Mert ennyi különbség mellett sokkal jobb vétel az olcsóbb. Esetleg a műanyag borítása jobb minőségű?

Köszönöm szépen.

(#77148) Brekk válasza cyleena (#77147) üzenetére


Brekk
addikt

U3417W-t teszteltem, működik benne a digitális homogenitás kiegyenlítés úgy, hogy közben szépen kalibrálható is a kijelző. Ahogy néztem tudásra kb. az az elektronika lehet benne mint ami a legdágább monitorukban az up3216 ban van (kivéve hogy az u3417 "csak" sRGB). Az U3415W pl. nem tudta ezt. LGből szerintem is a 88 végű ami jobban megéri, de a Dell plusz funkcióit az sem tudja. Kérdés mennyire érdekes ez neked. Ebben a méretben a panel enyhe inhomogenitás pl. eléggé gyakori (mindegyiken van, hol jobb hol rosszabb), ezt a dell kiküszöböli. Bevilágítás tekintetében mindegyiknek eléggé bevilágításosak a sarkai sajnos, nem láttam még olyat ami ne lett volna az.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#77149) lemusz válasza RyanGiggs (#77146) üzenetére


lemusz
addikt

Tapasztalatom nincs vele, de a napokban kutatómunkám erre a típusra is ráirányult, így szeretném figyelmedbe ajánlani, hogy ez a monitor a legelső freesynces monitorok egyike volt és ez valamilyen oknál fogva negatív hatással van az input lagjára, bővebben: [link] Persze hogy ha nagyon kell a freesync, akkor ettől még lehet jó választás, de ha nem használná ezt a funkciót az ember, akkor inkább más típus ajánlott.

Szerk.: a tesztben a másik kérdésedre is választ találsz. A minimum freesync 30hz, a maximum pedig 144.

[ Szerkesztve ]

(#77150) NOKA32


NOKA32
aktív tag

Sziasztok.
Játékra illetve sok sok videózásra vennék monitort.
24-27" között nézegetek és FHD nál tovább nem mennék a vgam illetve a kicsinyítés miatt is.
IPS mindenképpen, illetve ne is legyen ronda a monitor hisz eléggé szembetűnő dolog az asztalon, szeretema visszafogott stílust.
80k felé nem mennék ha lehet.
Van néhány választott.
Dell S2715H: nagyon tetszik az egész monitor anno régi munkám során sok dell monitor megfordult nálam és azzal sincs bajom hogy Glossy sőt a színei miatt hihetetlenül megtetszett, + a menüje is könnyen kezelhető.Emagnál 80k. Az a kérdésem még hogy a S2415H tól csak méretben van különbség?Ha így lenne, az kicsit jobban érdekel, mivel lehet tényleg a méretek miatt már gond lenne a nézési távolság kitolása.
Asus MX259H: 25" miatt valamivel élesebb képet adhat mint a 27 " társai, ileltve AH-IPS ami nem tudom mivel jobb, de gondoltam leírom. Valamint 75hz es. 75k.
Van még 1 monitor ami tetszik de, még nem döntöttem róla.
Philips 276E7QDAB
Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.