Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77151) Teaway válasza NOKA32 (#77150) üzenetére


Teaway
veterán

Asus MX259H: gyárilag nem tud 75Hz-et fHD-ban, csak kisebb felbontáson.

Nincs itthon csokid??

(#77152) Vanir


Vanir
veterán

Az LG 24GM77 amúgy tud 60 Hz fölött mást is, mint a 120 / 144? Mondjuk 75-80-100 körüli értékeket? Jó lenne a 75 is, mert BF1-ben le-leugrál az FPS-em olyan 90-ig, és ott már nagyon megérezném 144 Hz-en az FPS dropot.

(#77153) NOKA32 válasza Teaway (#77151) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Az AH -IPS nek van valami előnye a sima IPS el szemben?

(#77154) ReFleXx válasza NOKA32 (#77153) üzenetére


ReFleXx
addikt

van

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#77155) NandorHUN válasza NOKA32 (#77153) üzenetére


NandorHUN
addikt

Valoszeg a "sima IPS" se sima IPS, mivel az egy elég régi még 1996-os tech, csak nem írják ki pontosan melyik IPS lesz az.
IPS-ek közül legújabb az AH-IPS technológia, amit 2011-ben fejlesztett ki az LG, jelenleg ez a legszinhűbb és legkisebb fogyasztású típus.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77156) NOKA32 válasza NandorHUN (#77155) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Értem, én is valami hasonlóra gondoltam, A 27 " on az FHD nem lesz túl kicsi?Nem 10 centiről nézem csak gondolom valahány " tól jelentősen romlik a részletesség a " emelkedése miatt.

(#77157) KRoy19 válasza NOKA32 (#77156) üzenetére


KRoy19
őstag

Az "inch" szó az amit keresel. ;]

(#77158) NOKA32 válasza KRoy19 (#77157) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Bocsánat lusta vagyok. :D

(#77159) dugo_ válasza NOKA32 (#77156) üzenetére


dugo_
veterán

27"-on már kevés lehet az 1080p, bőven elfér az 1440p is. Nézd meg előbb élőben, hogy téged mennyire zavar a nagyobb pixelméret ekkora kijelzőn. (Bár a kérdést eldönti, hogy nincs 80-ért 27"-WQHD-IPS kombó). Emagtól pedig inkább ne vásárolj.

(#77160) NOKA32 válasza dugo_ (#77159) üzenetére


NOKA32
aktív tag

Miért ne? Vettem mostanában ott pc hardvert és teljesen jóa kiszállítás, semmi bajom nincs a cucokkal.
Vennék én 1440p monitort csak lehet kevés a hardverme hozzá.Akkor meg az AOC 27 " osát venném az is ah-ips vagy ips.Persze az drágább de aza 18 ezer már nem akadály.Tekintve hogy az 2 évig biztos maradna.

[ Szerkesztve ]

(#77161) NandorHUN válasza NOKA32 (#77156) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem 27" monitoron kevés az 1080p. Erre 23-24" még optimális. Ráadásul 27" monitoroknak elég rossz is az árazása + néhány inchért jóval többe kerülnek mint a kisebb társaik és ugyanúgy szemcsés a kép mert "csak" 1080p-esek.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#77162) Chrystian


Chrystian
csendes újonc

Sziasztok!

Segitsegeteket szeretnem kerni. Egyalatalan nem vagyok otthon monitor temaban. Az alairasomban szereplo confighoz szeretnek monitort vasarolni. Elso sorban multi kompetetiv FPS jatekokhoz. A keret nagyjabol 80k Ft.
Nezegettem az alabbi monitort: ACER GN246HLBbid Predator
Errol mik a velemenyek?

Segitsegeteket elore is koszonom.

Intel-Core i5 6500 3.2Ghz, Asus Geforce GTX 1050TI 4GB, Corsair 8gb DDR4, FSP Hydro 500W, Asus H110M-A/M.2, Logitech G430, Logitech G502, Razer Ornata

(#77163) Teaway válasza NOKA32 (#77156) üzenetére


Teaway
veterán

Ezt a saját szemeddel kell látnod élőben valahol, mert mások véleménye a saját szemükön és agyukon alapul.

Nincs itthon csokid??

(#77164) Synthwave válasza Vanir (#77152) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

100-at is, de hagyd 144-en.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#77165) lemusz válasza Chrystian (#77162) üzenetére


lemusz
addikt

LG 24GM77 jobb választásnak tűnik, mert:

+ flicker free! (mióta olvastam róla észreveszem a jelenlegimen is a hullámzó vibrálást és bár nekem nem okoz fejfájást, de néha zavaró tud lenni)
+ black stabilizer és egy rakat más beállíthatóság
+ DP port
+ állíthatóságok, pivot mód stb, Acernél nem tudsz állítani szinte semmit
+ matt keret, Acernél lakkos, így zavaró tud lenni játék közben ha megvillan rajta valami
+ talán egy picit jobb input lag (ph-s tesztekben: LG 10msec, Acer 20msec)
+ TN panelek közül az LG-nek vannak az egyik legjobb színei, ráadásul az Acerre panaszkodnak hogy éjszakai környezetben akkora fénye van (lehúzva is) hogy bevilágítja az egész szobát, így nagyon zavaró a szemnek az esti/éjszakai gaming

(#77166) ReFleXx válasza lemusz (#77165) üzenetére


ReFleXx
addikt

honnan rendelted meg a moncsit?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#77167) lemusz válasza ReFleXx (#77166) üzenetére


lemusz
addikt

Media Markt. Miért? :D

(#77168) szimi57 válasza Chrystian (#77162) üzenetére


szimi57
őstag

Nézz rá erre.
A szinmegjelenitése 8 bites, az Aceré 6. A teszt alapján nem tünik rossznak.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#77169) ReFleXx válasza lemusz (#77167) üzenetére


ReFleXx
addikt

sikerult meg akcijóba elcsipni 75ert?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#77170) lemusz válasza ReFleXx (#77169) üzenetére


lemusz
addikt

Vágod az az akció alig néhány óra hosszáig élt, pedig 3 napra volt tervezve, de elkapkodták mind... szóval nem.

(#77171) ReFleXx válasza lemusz (#77170) üzenetére


ReFleXx
addikt

jah neztem pentek delelott meg volt, delutan mar nem :D valszeg par darab lehetett.
de en mar a mediamarkt kinalataban sem lattam azota, hogy sikerult onnan venned? :F

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#77172) lemusz válasza ReFleXx (#77171) üzenetére


lemusz
addikt

Utána pár napra rá ismét volt nekik raktáron, de már 82-es árral, akkor rendeltem, de valszeg az uccsó darabok egyikét sikerült megrendelnem, mert utána megint elérhetetlenné vált. Remélem nem egy a 75-ös akcióból visszaküldött darab lesz...

[ Szerkesztve ]

(#77173) ReFleXx válasza lemusz (#77172) üzenetére


ReFleXx
addikt

az mind1 csak legyen jó :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#77174) lemusz válasza ReFleXx (#77173) üzenetére


lemusz
addikt

Amúgy te hogy-hogy itt és milyen monitorral tolod vagy váltani szeretnél? Már kinyomoztam cs:go-s topikból, hogy egy 80 Hz-esen tolod.

[ Szerkesztve ]

(#77175) ReFleXx válasza lemusz (#77174) üzenetére


ReFleXx
addikt

hajt a kivancsisag egy 144hz-es felé, csak 1db jatek miatt nem biztos hogy megérné átállni a p2414h dell-ről :D
ez a dilemma + 40K felár... :P

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#77176) lemusz válasza ReFleXx (#77175) üzenetére


lemusz
addikt

Majd elolvasod mit tapasztaltam, aztán az lehet segít majd eldönteni. :D

(#77177) ReFleXx válasza lemusz (#77176) üzenetére


ReFleXx
addikt

jol tudom IPS volt neked elotte?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#77178) Vanir válasza Synthwave (#77164) üzenetére


Vanir
veterán

Na, majd kipróbálom, ha megérkezik.
DP-n keresztül is bírja a 144 Hz-et? Ha igen, tudnátok mondani valami komolyabb DP kábelt hozzá? 1.25-1.5 m-es elég lenne már. Ali/Banggood/ebay is játszik. Ugreen-t néztem, de elég sok negatív tapasztalatot olvastam róla. 4-5k-ig elmegyek, ha megéri.

(#77179) lemusz válasza ReFleXx (#77177) üzenetére


lemusz
addikt

Igen, bő két éve IPS_t használok (LG 22MP55). Gondolkodom, hogy összehasonlításnak lehet csinálok majd egymás melletti fotókat.

(#77180) ReFleXx válasza Vanir (#77178) üzenetére


ReFleXx
addikt

én asszem tőle vettem annó, teljesen jó és ez elég a fullhd 144hz-re de még többre is.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#77181) Chrystian válasza lemusz (#77165) üzenetére


Chrystian
csendes újonc

Koszonom a segitseget. Az a par ezer Ft rafizetes ennyit siman meger :)

Intel-Core i5 6500 3.2Ghz, Asus Geforce GTX 1050TI 4GB, Corsair 8gb DDR4, FSP Hydro 500W, Asus H110M-A/M.2, Logitech G430, Logitech G502, Razer Ornata

(#77182) Mottie


Mottie
őstag

Sziasztok!

Mitól fugg monitoroknál, hogy mennyi ido alatt "ébrednek fel"? Ki lehet ezt deríteni kipróbálás nélkul?

Pl. Van egy AOC2367Vm-em, ennél 6-7-8 mp siman van, mire felébred. Mellette a Régi 19" Dell-nél 1-2 mp max.

Tervben van egy új monitor és ez fontos szempont lenne :)

Udv,

Mottie

Be Victorious!

(#77183) kislaci


kislaci
senior tag

Hali, adott egy integrált videokártya, vga és dvi kimenettel, kéne egy 24"-os monitor. Max ősrégi stratégiai játékkal játszom. Netezéshez meg régi rts-hez kéne. Keret 70k. Köszi

(#77184) deja vu válasza kislaci (#77183) üzenetére


deja vu
addikt

Acer CB240HY

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#77185) Teaway válasza Mottie (#77182) üzenetére


Teaway
veterán

Van-e bekapcsolási animáció és hogy mennyi idő alatt ismeri fel a jelet.

Nincs itthon csokid??

(#77186) Nova91


Nova91
tag

Sziasztok!

Azt olvastam a fórumon egy régebbi hozzászólásban, hogy a HP, ASUS, DELL vonalon érdemes elindulni alacsonyabb árkategóriában (40-70 ezer), de a többi márka mint az LG, Samsung, Acer, Philips márkákat az ember ne is nagyon nézegesse? Lehet tudni, hogy mi a gond velük?

(#77187) Drizzt válasza lemusz (#77179) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Uhh, na erre nagyon kíváncsi leszek, hogy hogy fogod bírni. Nekem már az IPS -> MVA váltás is elég erős. De azért megnyugodtam tesóm notebookját ma látva, hogy még mindig 1000* jobb a helyzet mint egy TN+Film monitornál.

I am having fun staying poor.

(#77188) Csacse


Csacse
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy LG 24gm77 játékosoknak kiadott monitort ami most 79 a boltban. Elvileg jön egy újabb modell az LG 24gm79g ami freesynces lesz. A kérdesem az lenne hogy érdemes e várni az újra úgyertem mennyire fog változni a régi ára?

(#77189) Drachande


Drachande
tag

Sziasztok!

32 inch vagy afeletti monitort tervezek venni, érdemes venni ezekből az olcsóbb, 70-80 ezer forintos LG és Samsung, 32es IPS paneles monitorokból?
Van most egy kalibrált IPS paneles Dell U2412M monitorom és egy nem kalibrált VA paneles Samsung 40H6400 LED 3D TV-m. Ahogy a kettőt nézegetem egymás mellett, egyszerűen nem tetszik a TV, valahogy sehogy sem bírom még csak a monitorhoz közeli képminőségre sem beállítani. A színei "sápadtabbak" (tudom, ez a kalibráció hiányából is adódik) és ha a fényerőket leveszem, hogy mély feketét adjon, akkor a sötétebb részletek egybefolynak. Nem vehetők ki pl a göndör haj hullámai, a háttérben levő szekrény polc részletei, stb, mert szinte egybefüggő feketékké válnak, sőt, inkább kékesek is. Esetleg kalibrációval javulnának-e ezek? A kalibrált IPS monitoron tökéletesen látható minden részlet a mély feketével is. Mindemellett érezhető a TV 40ms input lagja a játékoknál. Nem zavaró számomra, de érezhető az 5-8 ms-es monitorokhoz képest.

Adódott most egy lehetőség, valószínűleg megvennék a TVm, ha eladnám és így tervezek helyette venni egy másik kijelzőt. 40es monitort szerettem volna igazán, de nagyon drágák. Esetleg ha van valami olyan érvetek, hogy ezt és ezt a 40est nagyon megéri megvenni, ami relatíve olcsó is, talán gyűjtök rá. Így egyelőre 32es monitorban gondolkodok, egyrészt a válaszideje miatt, másrészt azért is, mert ezeket kalibrálva lehet venni bizonyos boltokban némi felárért. De igazából nem tudom megítélni, milyen kijelzőt kellene vennem ahhoz, hogy elérjem azt, hogy mély feketék legyenek, ami mellett látszódjanak a részletek is, nagy (32+inch) és színhelyes is legyen, kalibrálva tudjam venni. Másik TV is jó nekem, ha van már kis input lagos és ami megadja a képi igényeimet, viszont TN paneles monitor nem érdekel.
Ebben szeretnék egy kis segítséget kérni, mit lenne érdemes vennem? Mindenképp olyan kijelzőt szeretnék, amit FullHDn (1920*1080ban) tudok járatni, így a 2580as és nagyobb felbontások nem jók nekem. Nem akarok teljesítményt veszíteni a játékoknál a nagyobb felbontás miatt. Esetleg 4K lehetne jó még, mert azt torzulás nélkül tudom FullHDn járatni, ha jól tudom. (Nem zavar az 1920as felbontás 40 colon, hiába látni a pixeleket.)

[ Szerkesztve ]

(#77190) Synthwave válasza Vanir (#77178) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak DP-vel (és DVI-D-vel) tud 144Hz-et.

Komolyabb kábel? Random izé kétezeré. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#77191) lemusz válasza Synthwave (#77190) üzenetére


lemusz
addikt

De semmi értelme DP kábelt venni, nem? Hangot úgyse monitoron keresztül fogunk hallgatni, hanem fülesen. Ismim minap vett a 144Hz-es Asusához egyet (kíváncsiságból), de azt mondja nem lát semmilyen különbséget DVI-D-hez képest. Mondjuk OC-zni nem próbálta, lehet hogy ott kitudna sajtolni még +2-3Hz-et, de ez már annyira elvont dolog lenne egy 144-es moncsinál hogy ihajjj. :D

Jut eszembe, te milyen beállításokkal használod a moncsit? Gondolok itt profilokra, színkalibrációra, DAS gondolom ON Motion240 OFF, de pl Response Time-ot állítottál?

(#77192) Synthwave válasza lemusz (#77191) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, de a DP viszi a hangot is (a magasabb támogatott felbontások jelen esetben irrelevánsak) a DVI-D-vel ellentétben, így lehet a monitorba is csatlakoztatni a fejest.

Szerintem viszont így a legkényelmesebb:

Behold teh Paint skillz.

Aztán Windows -> Control Panel -> Sound-ban két kattintással váltod, hogy min szóljon a hang - fejesen vagy hangfalon. Akárhogyis nézem, DP > DVI-D.

"te milyen beállításokkal használod a moncsit"

Picture mode: Custom
Game Mode: off
Brightness: 5
Contrast: 65
Sharpness: 50
SUPER RESOLUTION+: off
Red: 55
Green: 50
Blue: 50
(a nagyon részletes színállításokba nem nyúltam bele)
Gamma: Gamma 0
Response time: Middle
DAS: on
Motion 240: off
SMART ENERGY SAVING: off
Black Level: High
Black Stabilizer: 50
Automatic Standby: off
Power LED: off
144Hz, DisplayPort

Nekem megteszi. Persze, ha lenne rá fölös krumpli, egy műszeres kalibrációt ráengednék, de elvagyok vele így is.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#77193) lemusz válasza Synthwave (#77192) üzenetére


lemusz
addikt

Megjött, éppen most állítgatom. Tényleg 5-ös a brightness vagy csak elírtad és 50 akart lenni? Lehet veszek majd DP-t jó ötletet adtál az oldalsó hangfalakkal, de mondjuk fülest nem kötnék rá, biztos sokkal nagyobb a sound delay, mintha alaplapin lenne és így játékos szempontból ez fontos lehet.

Response time-ot ugye tudod, hogy fordítottan kell értelmezni? IPS-em is LG volt, abban is volt ilyen beállítás így már régen utána olvastam és biza az LG fordított logikát használ, ami annyit tesz, hogy High beállítás csökkenti az input laggot (ugyanakkor degradálhatja a színeket vagy anomáliákat okozhat), a low beállítás pedig növeli az input laggot (ugyanakkor szebb lehet a szín, nincsenek képi anoáliák, luminance vagy milyen errorok). IPS-en konkrétan az UFO-s tesztnél láttam, hogy High beállítással tűles volt a figura, míg middle vagy az alatti beállításokkal szellemképet húzott maga után. Nyilván itt TN-en ez kevésbé fontos lévén minden sokkal gyorsabb, de azért amikor input lagg teszteket csinálnak egyesek szerintem ezt a beállítást elszokták felejteni...

(#77194) Synthwave válasza lemusz (#77193) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

ÖT a brightness. Nem szeretem, ha kifolyik a szemem. :))

Pont a játékosok kényelme miatt van rajta az audio jack.
A fejes nálam is a hangkártyára van dugva, de csak azért, mert a monitor mellé költöztettem a PS3-at is, minek következtében hangfalról szólhat a PC és a PS is - utóbbihoz meg nem használok fejest, így értelemszerűen adta magát, hogy mi lesz a monitorra kötve és mi a hangkártyára.

Nincs ezen ingame egy darab szellemkép se, szóval ami jó úgy, ahogy van, azt inkább nem babrálom.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#77195) -FreaK- válasza lemusz (#77193) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az a response time opció nem az input lagot befolyásolja közvetlen (csak közvetve), hanem a pixel response time-ot, még pontosabban annak az overdrive funkcióját állítja. Ha az adott frekvencián lassúnak találnád a válaszidőt, tehát látható motion blur jelentkezne, akkor a magasabb értékre állítva javíthatsz ezen. Mondjuk egy TN-nél erre nem lesz szükség szerintem 144Hz-ig.
A magasabb opciónak az hátránya viszont, hogy "túltolja" a pixel vezérlést, és átlendül a ló túloldalára, így overshoot-ot okoz, vagy más néven reverse ghosting-ot. A legtöbb monitoron, a legtöbb esetben a középső érték a megfelelő.
Itt szoktak egyébként becsapósak lenni a gyártók bizonyos monitoroknál (IPS,VA), mégpedig azzal, hogy a legnagyobb képfrissítést csak az overdrive funkció legmagasabb állásában tudja kiszolgálni a monitor, ezzel viszont jelentős mennyiségű overshootot előidézve. Tehát gyakorlatilag "két szék közé a padlóla le"..

A TFTCentral tesztjeiben mindig külön részt szentelnek ennek elemzésére, itt látható pl. egy 240Hz-es TN panel: [link]

[ Szerkesztve ]

(#77196) benvolio


benvolio
őstag

Jelentem végül is a gyereknek egy Asus VG245H-t vettem az apróról. :D Tetszik neki, jó nagy a 20"-os után. :)

(#77197) Vanir válasza Synthwave (#77192) üzenetére


Vanir
veterán

Ez igy nem rossz megoldas, lehet, hogy DP-vel oldom meg akkor DVI helyett. :)

(#77198) Synthwave válasza Vanir (#77197) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugye, hogy ugye. : >

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#77199) lemusz válasza Synthwave (#77198) üzenetére


lemusz
addikt

Olyan problémám lépett fel, hogy:
Ha nvidia kontrol panelben beállítom, hogy ne legyen méretezés és a megjelenítő végezze a méretezést, akkor játékban minden FullHD-nél kisebb felbontás centralizálva jelenik meg a képernyőn függetlenül attól, hogy monitor menüjében Wide-ot vagy Origint állítok neki a Ratio menüponton belül. Ráadásul hiába fullHD-nél kisebb felbontás megy, az Input menüponton belül a monitor azt mondja, hogy 1920x1080-ban van...

Muszáj vagyok nvidián belül a teljes képernyőre való méretezésre kattintani, hogy ne legyen black bars se fent se lent, ezzel még meg is tudnék barátkozni, de azzal nem, hogy valamilyen oknál fogva mindig minden körülmények között fullHD felbontást lát a monitor a menüje szerint. Nálad is így van?

(#77200) Peddy789


Peddy789
őstag

Van olyan ips fullhd ami 144hzet tud vagy csak tn panelek vannak ilyenek? 24es 25 os meretben.

A gondom hogy fullhdnal nemnagyon akarok nagyobb felbontast mivel csak rx480am van, talan ha a jovoben ha az amd nagyot gurit valtok...
De a 144 fps gondolom igyis ugyis fullhdn eselyesebb.
A p2417 igazabol tetszik de koltenek akar 300-400eurot is monitorra, viszont az itt altalaban ajanlott asus wqhd ips mar kicsit tull draga az 550 euros araval.

Tehat a dell 200 es ugyerzem a kovetkezo lepcso 550. Jol ertem hogy koztes megoldas nem nagyon van ha jatekra de nem csak annyira massziv shooter gamekhez keresek monitort?

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.