Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110097) Yeffy válasza schawo (#110094) üzenetére


Yeffy
veterán

na, ilyen jellegu valaszra volt szuksegem, mint ez, es az elotted szolo, koszontem!

most mar tisztabb, mi mit jelent, illetve atlagfelhasznalashoz mennyire szuksegesek.

a monitorokkal kapcsolatos kerdesem az lenne, h ez az LG 32GK850F az en keresesi kriteriumaimhoz ajanlott modell? mivel a korabban emlitett oldal eltero szamadataibol (pl bitmelyseg osszehasonlitva a jelenlegi kijelzommel, 8 vs 10 bit) azt a kovetkeztetest vonnam le, h ha csak ezt a szamot nezzuk, akkor az enyemnek nagyobb a szintere. de sejtesem szerint tevedek, mivel nem csak ez szamit?

illetve, ha esetleg nem, volna-e masik ajanlott modell, ami nem hajlitott? en nem nagyon talalok sajnos.

panelhez meg egy gondolat: IPS-en gondolkoztam eloszor, h "kozelitsek" minel jobban a regi, jo kis CRT-k szinterehez, de miutan tobbel is volt dolgom, koztuk a laposomeval is, es se a szurke feketet, se a valtozo - altalaban elegge szembeotlo - glow-t nem szeretem, a BenQ-mon meg ezek sokkal jobban mutatnak, gondoltam, h akkor nekem egy jo "all rounder" VA kellene.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.