Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33328) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Udv mindenki, szep estet!
Jartam mar a kompakt topikban, jo tanacsokat kaptam. Alapvetoen abbol indultam ki, h a 10+ eves, mar nem hasznalt Canon A530-asom, es szamtalan gagyi mobil utan beruhaznek lassan olyan gepbe, ami jo ideig megorokiti a fontosabb esemenyeket nalunk: csalad, nyaralas, majdan baba stb.
Arra alapoztam, h en se nem olvasok utana, se idom, se kedvem, se tehetsegem. Jo lesz nekem egy kompakt, ha lud, legyen kover, valami csucsgep, ami bolondbiztos, es tuti kepeket keszit, nem kell allitgatni, stb.
Aztan kozben olvasgattam, Scott Kelby is elokerult...
Jelenleg ott tartok, h sehol, de valami fény kigyult... A felelmem az, h mi van, ha elsajatitom valamelyest a fotozas technikai alapjait, de az érzék, egy jo kompozicio elkeszitesehez szukseges plusz nincs meg bennem.
Nezegetem a kulonbozo gepekkel keszult kepeket, teszteket, h mibe fogjak.
Fontos lenne, h a gep jo videokat keszitsen (hang, elesseg, fokusz rendben legyen).
Szoval, ezek vannak versenyben nalam:
- Sony RX100 II, Canon G7X, Panasonic LX7
- Nikon D3300 18-55 kitobjektivvel, Pentax K-50 18-55 es 50-200 kitobjektivvel
Ezek mind 140-180e Ft kozt vannak, ennyit szannek ra. Milyen gepekkel erdemes foglalkozni ebben az arsavban?
Es felmerul a kerdes, h szerenyebb tudassal lehetne-e olyan v jobb kepeket kesziteni DSLR-el, mint egy eleg jo kompakttal??
Koszonom, aki tud segiteni :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.