Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53800) pibácsi


pibácsi
senior tag

Szép estét Fórumtársak!
A multkor témáztam azon, és válaszolgattatok, hogy az LX7-nél nem engedi a gép, hogy ha PC-re csatolom USB-vel és ott kimentem a képeket, majd akarom törölni, akkor azt nem engedi. Marad a digigépen belűli törlés vagy a kártyás beolvasás és törlés. Nahát most megdőlt ez a dolog. Eléggé tele lett a kártyám és olvasót használva törölgettem. Most jön a buktató: a törlés után visszatettem az LX7-be és amiket töröltem (elég sokat) a gép LCD-je mindet hozza egy fekete alapon felírva, hogy "Ez a mozgókép nem játszható le". (ezeket a helyeket a Windows nem mutatja ki, ott nincs semmi). Na jó, akkor a gépen belűl töröljük. Akkor viszont azt írja, hogy "Ez a kép nem törölhető" .Na ez most jó. Előbb-utóbb tele lesz ilyen fekete kockával ami sehogy sem törölhető, max, ha ujra formattálom a kártyát.
Mi ebből a tanúlság: az LX7-nél csak a fgépen belűl szabad törölni bármit - akár képet, akár videót.
Nem tudom, hogy közületek találkozott-e már valaki ezzel a problémával?
Nem tudom, hogy milyen rendszerben dolgozik, de a Windowst biztos nem szereti. És az is érdekes, hogy a Windows-al letörölt képek helyét még hozza, de a sajátjával töröltet nem.
Ha valakinek van valami meglátása azt szivesen veszem. Esetleg más Pana géppel is történik ilyen?
Semmi féle lakatot, vagy zárat nem jelez, hogy azért nem tudja törölni.

Üdv. Pibácsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.