Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13501) Hawk1979 válasza Neoteric (#13500) üzenetére


Hawk1979
őstag

Az 1en nincs ,a bs 2-ön viszont biztos van,mert olyat használok ;]

Bs1= "There are six 4pin connectors, two 3pin connectors, two SATA connectors, and a 4pin 12v connector."

[ Szerkesztve ]

(#13502) Klemens válasza Skizz (#13480) üzenetére


Klemens
őstag

Abba inkább nem merek belegondolni sem :(

Dyno: Nekem ilyen téren nincs vele bajom, mármint a hangjával, de el akarom adni, mert ez passzív PFC-s kell, ez meg aktív PFC-s.
Ajánlottatok itt nemrég egy SAGA-t, de szervízes mondta, hogy azt ne, mert gázos a garija.
Még nem tudom mi lesz, előtte el kell adni ezt, bár, most van rá két vevő is 9K-ért.

Annyiért megérné? :F

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#13503) stol válasza Dyno (#13489) üzenetére


stol
addikt

80GB-tól 1TB-ig szarok :DDD
Ez nem vicc.
Ki lehet amúgy válogatni jókat, azok kisebb eséllyel szarnak be.

(#13504) stol válasza Neoteric (#13500) üzenetére


stol
addikt

Már a 350-esnek is :K
350-es BS1-em van itthon vagy lassan 4éve.

[ Szerkesztve ]

(#13505) Hawk1979 válasza Neoteric (#13500) üzenetére


Hawk1979
őstag

Akkor elnézést,Stol szerint van rajta,én csak olvastam róla,nekem BS2 van... :B

(#13506) Dyno válasza stol (#13503) üzenetére


Dyno
veterán

Hát akkor melyikeket érdemes megvenni WD?

(#13507) Dyno válasza Klemens (#13502) üzenetére


Dyno
veterán

Annyiért megéri még lehet 10ért is eltudtad volna adni. :R

(#13508) stol válasza Dyno (#13506) üzenetére


stol
addikt

WD, Hitachi, Sea/Max.

Itthoni gépekben noti vinyóra álltam át, mert már egész gyorsak, meg hangtalanok.
Storage.nek meg küső eszközt használok.

(#13509) Neoteric válasza stol (#13504) üzenetére


Neoteric
addikt

okés köszi :)

PSN: ne0teric_sAN

(#13510) Dyno válasza stol (#13508) üzenetére


Dyno
veterán

Úgyis WD-re akarom lecserélni a 2samut ;] Köszi szépen a hasznos infókat :R

(#13511) vidu01 válasza stol (#13487) üzenetére


vidu01
csendes tag

Húúú de jó, éppen most vettem tegnapelőtt egy 500Gb os satás samsung vinyeszt, remélem ő nem fog beszarni. :Y Azt a forgatást nem próbáltam, most mán nem is bányászom ki a gépből. (majd ha vinni kell szervizbe) :D

[ Szerkesztve ]

(#13512) raziel01 válasza stol (#13487) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem kikapcsolásnál csinál ilyen fémes nyikorgást a Samsungom. Akkor az is hibás?
Megvan 1,5 éve és semmi probléma nincs vele csak az a furcsa nyikorgás. :(

(#13513) Dyno


Dyno
veterán

Erről a tápról mi a véleményetek elég jónak tűnik első látásra, tudtok róla valamit[link] nem ilyet akarok venni csak kiváncsi vagyok rá mit tud, meg aez a késöbbi ventilátor lekapcsolás az kecsegtető szerintem. :R Köszi előre is

(#13514) raziel01 válasza Dyno (#13513) üzenetére


raziel01
veterán

Inkább Corsair VX450-et vegyél ennyi pénzért.

(#13515) Dyno válasza raziel01 (#13514) üzenetére


Dyno
veterán

Direkt oda is írtam hogy NEM ilyet akarok venni, már eldöntöttem hogy VX450!!!!Csak kiváncsi vagyok hogy ki mit tud a tápról?csak érdemesebb lenne végig olvasni a hsz.-t :U

(#13516):Most erre mit irtál volna? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13516) Neoteric válasza Dyno (#13515) üzenetére


Neoteric
addikt

:DDD :DDD :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#13517) Klemens válasza Dyno (#13507) üzenetére


Klemens
őstag

Jó lenne annyiért is, de eddig senki nem akart adni érte annyit.
Eddig a 9K a max, amit ajánlottak érte.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#13518) Dyno válasza Klemens (#13517) üzenetére


Dyno
veterán

Jaaa neked 400-as van csak azt hittem 450-es, akkor viszont jó ár érte a 9K hát 10K ujjonan jobb helyeken.

[ Szerkesztve ]

(#13519) raziel01 válasza Dyno (#13515) üzenetére


raziel01
veterán

Ha meg eldöntötted, hogy VX450 akkor felesleges más tápokról kérdezni. Corsairnél nincs jobb. Amit linkeltél elég noname lehet.

(#13520) kommunism


kommunism
aktív tag

az én fsp tápom 350 wattos 12v1 en ad le 16 ampert és 12v2ad le 18at 1 450wattos chieftek 12v1 en 14 et és 12v2 őnmeg 15 öt akkor 1 erősebb videókártyához jobb az én tápom?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13521) Dyno válasza kommunism (#13520) üzenetére


Dyno
veterán

:K Határozottan.

raziel: Azért jó hogy itt megmondod hogy még érdeklőni sem szabad ;] Igen is kiváncsi lennék rá milyen táp, remélem majd mindjárt jönek az okosak és infórmálodok majd, amúgy annyira noname nem lehet.Szerintem Glacial alatt futhat nevéből következtetve, az meg annyira nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#13522) raziel01 válasza Dyno (#13521) üzenetére


raziel01
veterán

Nyugodtan lehet érdeklődni, de Corsairnél nincs jobb. Főleg azért, mert halk.
Enermax is jó és halk táp.
Ha tudsz venni ilyen tápot, akkor felesleges más fajtán gondolkozni. :)

(#13523) Dyno válasza raziel01 (#13522) üzenetére


Dyno
veterán

Szerintem nem érted amit leírok tudom, hogy az az egyik legjobb táp, csak ezt most láttam elöször és még nem hallottam róla, de majd az okosok felvilágosítanak hogy milyen táp is ez igazából. :) És nem gondolkozok más fajtán, csak érdeklődők hogy milyen is ennyi az egész.Nem fogok olyat venni.

[ Szerkesztve ]

(#13524) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Vx450-nek azért van ellenfele a saját árkategóriájában.
Seasonic S12II-380HB Energy Plus Series
12v1=17A,12v2=17A :R

Vx450 12v=33A

(#13525) stol válasza raziel01 (#13512) üzenetére


stol
addikt

Van a szimeringnek is egy jellegzetes hangja, de a hibás modellek inkáb sivítanak leálláskor.
Ha behűtöd, talán nem szorul meg a motor, ha pont egy gyenge példányt fogtál ki. :K

(#13526) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Üdv!
a gép a következő lenne:
asus p5k
e8400
2048 mb geil ultra black dragon KIT
gainward 8800gt GS 512MB
500gb samsung HDD

Ehez jönne egy 470w Thermaltake. Sztetek jó hozzá? a gépet nem húznám, de a.) és b.) javaslatnak várok tápokat az esetre ha nem húzom és arra az esetre ha igencsak húznám a procit többek között.

A tápra kb 10-15k-t költenék, de írjatok véleményeket, javaslatokat.

Mod: jah és a táp hangja is érdekelne a 470es thermatake zajos?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13527) Dyno válasza Dyingsoul (#13526) üzenetére


Dyno
veterán

Az a thermaltake nagyon felejtős ha 15K-t szánsz rá vedd meg a legjobb tápot,[link] ő halk is és a tuninghoz is tőkéletes lesz.

(#13528) Skizz válasza Hawk1979 (#13524) üzenetére


Skizz
addikt

Ugyanaz a bél van a 2 tápban...

(#13529) kommunism


kommunism
aktív tag

szóval az előbb leirtam hogy mit tud a tápom 1 8800gs hez ajánlanak 22A 12v most akkor azért nem ad képet a kártyám mer kevés a tápom

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13530) Hawk1979 válasza Skizz (#13528) üzenetére


Hawk1979
őstag

Ma nem vagyok formában...
Mindegy,ezt is lehet választani.
De amúgy a Seasonic gyártja a "bélést",így az az eredeti. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13531) Szten Márs válasza kommunism (#13529) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A 8800GS nem egyedül eszik 22A-t jól is néznénk ki, ha így lenne. Egy teljes rendszerhez ajánlanak ennyit. A te FSP-d meg jóval többet tud a két 12V-os ágán egyszerre. Szóval nem kevés a tápod.

(#13532) Hawk1979 válasza kommunism (#13529) üzenetére


Hawk1979
őstag

Az FSP tápod bőven elég a kártyádhoz,ott más gubanc lehet...

(#13533) kommunism válasza Hawk1979 (#13532) üzenetére


kommunism
aktív tag

köszi srácok akkor ott vagy a kártya rosz vagy az alaplap biosfrissités megoldja de amugy amikor bedugom a kártyát akkor a táp 1 darabig szórakozik mire beinditja a gépet

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13534) Szten Márs válasza kommunism (#13533) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Miből gondolod, hogy a táp szórakozik, nem pedig egyéb alkatrészek?

(#13535) kommunism válasza Szten Márs (#13534) üzenetére


kommunism
aktív tag

onnan hogyha kihuzom a kártyát akkor nem csinálja azt akkor is kattog párat aztán elindul de amugy csak a táp meg a kártya új a gépbe

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13536) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

annyira favorizáljátok ezt a VX450-et :U egyszer szivesen összehasonlítanám az enyémmel hang szempontjából... :F

[ Szerkesztve ]

(#13537) kommunism


kommunism
aktív tag

de amugy a rendszer elindul csak képet nem ad ki előfordulhat hogy azért mert ez pci e 2.0 ás krtya és az alaplapba elférne 1 bios frissités???

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13538) Hawk1979 válasza kommunism (#13537) üzenetére


Hawk1979
őstag

A pci express 2.0 többek között több kraftot tud átpréselni az alaplapi Pci-x csatin,ez nem lehet gond,mivel külön tápot is dugsz a kártyádra,amúgy meg lefele kompatibilis.
Manapság nem igazán hallani olyat,hogy graf kártyához alaplapi BIOS-t kéne frissíteni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13539) kommunism válasza Hawk1979 (#13538) üzenetére


kommunism
aktív tag

akkor marad az hogy a kártya szar?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13540) Dyno válasza kommunism (#13539) üzenetére


Dyno
veterán

Hát nincs más. :(

(#13541) Dyno válasza Tamoo (#13536) üzenetére


Dyno
veterán

Olvass szerintem vissza hogy miért van annyira favorizálva, meg nézz itt róla PH-n tesztet, útána meg a sajátodról, aztán gyere majd vissza.Nincs rossz táőod sőőt nagyon jó kis táp az is ami van neked, de VX450 az VX450. :DDD

(#13542) kommunism válasza Dyno (#13540) üzenetére


kommunism
aktív tag

1esek szerint az alaplapom sz.r de attól még mennie kéne

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13543) Dyno válasza kommunism (#13542) üzenetére


Dyno
veterán

Nincs valaki akinél kiprobálhatnád a karit :F

(#13544) kommunism válasza Dyno (#13543) üzenetére


kommunism
aktív tag

azt szervezem erősen de senkit nem találtam még

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13545) Dyno válasza kommunism (#13544) üzenetére


Dyno
veterán

Probáld meg ellőtte, hogy másnál kiprobláod ha másnál is csinálja akkor egyértelmű hogy a kari.De mondjuk ha a táp is új megvizsgálnám hogy nem-e az a hibás.

(#13546) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Valakinek van infója arról, hogy áramszünetekre hogy reagál a vx450? Esetleg milyen káros hatása van egy tápra? Bocsi, hogy ilyen hülyeségeket kérdezek, tudom hogy egy gép tápja vagy egyéb része elszállhat egy áramszünettől, de nem tudok pontosabb adatokat erről. Zárójelben megjegyezném, hogy az én mostani gépem (nem a fentebb leírt gép) már 5 év alatt millió áramszünetet túlélt hiba nélkül.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13547) stol válasza kommunism (#13535) üzenetére


stol
addikt

Mi kattog?
Resetel a gép?
Ha igen, az más miatt lesz szvsz.

(#13548) kommunism válasza stol (#13547) üzenetére


kommunism
aktív tag

megnyomom a power gombot halkan kattog vagy mit csinál aztán fogja csippan 1et mint alapból felpörög minden és elindul a rendszer tölt meg minden de kép az nincs

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#13549) Dyno válasza kommunism (#13548) üzenetére


Dyno
veterán

Lehet hogy a táp a rossz.Elképzelhető

(#13550) kommunism válasza Dyno (#13549) üzenetére


kommunism
aktív tag

akkor következöt teszem mivel pénteken vettem visszaviszem az iponhoz és kiderittetem velük hogy melyik a rossz

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.