Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Egy kérdés megvettem magyarul a Mass Effec2.
Nem tudom az Arrival meg a Shadow brókert feltenni mert a nyelvi rész nem eggyezik.
Pedig az ini fájlt átírtam INTre.

Valakinek nics meg feltepítve?

(#9352) tiv83us válasza vitaro (#9349) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar vissza allt minden a regi kerekvagasba a manifesten, a fejlesztok irtak, hogy csak egy hiba csuszott a rendszerbe.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9353) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#9354) Chabe89 válasza robyg (#9351) üzenetére


Chabe89
addikt

Itt a teljes menete.

Arrivalnál ugyan ez.

[ Szerkesztve ]

(#9355) robyg válasza Chabe89 (#9354) üzenetére


robyg
senior tag

Köszöntem :R :R :R

(#9356) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Gondom akadt minjárt a játék telepítésénél.
A 2 terás winyóm bármelyik általam kiválasztott telepítési mappájára azt írja, hogy nem megfelelő mappa, másik winyón viszont elindul a telepítés, csak ott meg alig van helyem.
Ja, természetesen a játék eredeti.
Valakinek ötlete? :F

Üdv:
S

(#9357) KubanitoS válasza TSanya (#9356) üzenetére


KubanitoS
veterán

Talán ékezetes az elérési utad? pl c:\játékok? Más tippem most nincs...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9358) pohár válasza TSanya (#9356) üzenetére


pohár
félisten

ez az Origin faszsága, nem a játéké...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9359) TSanya válasza KubanitoS (#9357) üzenetére


TSanya
aktív tag

Szia!

Igen, ékezetes volt, viszont létrehoztam egy "ME3" nevű mappát, de abba sem volt hajlandó települni... :(

pohár kollégának lehet igaza az Originnel kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

(#9360) robyg válasza TSanya (#9356) üzenetére


robyg
senior tag

Az Originnek a hibája.Amikor az origin progit felrakod alapba csinál magának egy mappát ahova telepíti a gameket. Meg lehet változtani de akkor az oda telepített játékokat nem fogja látni.

Én pl. megváltoztatam Dmeghajtó/Origin Games-re.
Nekem ide telepít.A gameknek viszont csinál alapból mappát.

D/Origin Games/Mass Effect 2
D/Origin Games/Mass Effect 3

Ha digitálisan vesz vlk akkor még a letöltésre is állít be alapból egy mappát amit szintúgy meg lehet változtatni.
Az hogy ékezetes betűket használtál nem tudom gond-e.
Én általába kerülni szoktam mert nem minden progi szereti.

(#9361) Televan74


Televan74
nagyúr

Mass Effect: Megtévesztés könyvkritika Könyv Spoiler!!!

Szerk.: Én megvettem, bár még az elején vagyok, de én a kritika ellenére is el fogom olvasni. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9362) escom55 válasza Televan74 (#9361) üzenetére


escom55
csendes tag

És a Del Ray books és a Bioware oldalán még mindig nincs semmi arról, hogy kiadták volna a javított változatot. Ez 100%, hogy csak a Tuan által javított, nem az eredeti. Persze lehet, hogy soha nem is lesz eredeti javított kiadás, de akkor is. Jó olvasást. :C

(#9363) tiv83us


tiv83us
veterán

Mostantol Weekly Challenge-eket kapunk ketheteente levo Operation Weekend-ek helyett, amint teljesitjuk, megkapjuk a Commendation Pack-et, nem kell keddig varni mindig ezentul.
Uj "Challange rendszer"
Kapunk megnyithato bannereket multiplayerben, ha teljesitunk mini-challenge-eket, unique neveket (council operator pl.), szoval sok jo dolog jon a Multiba :)

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9364) Chabe89


Chabe89
addikt

(#9365) oriic válasza Chabe89 (#9364) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:) Nemrossz kis fan cucc. :)

Live-Die-Respawn

(#9366) Televan74 válasza oriic (#9365) üzenetére


Televan74
nagyúr

Tényleg nem rossz. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9367) tiv83us


tiv83us
veterán

Na, par perce kint van a Retaliation a Marketplace-en, lehet tolteni.
Enyhe Spoiler
Lesz neheny kellemetlen meglepetes a Firebase White farmereknek ;] ;] ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9368) vitaro


vitaro
senior tag

Volus Adept gameplay

Sírok a röhögéstől. :DDD

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9369) Wizard of Oz válasza vitaro (#9368) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Khh Hoschtiles Khh :D

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#9370) Chabe89 válasza vitaro (#9368) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát elég nevetséges.

(#9371) pohár válasza tiv83us (#9367) üzenetére


pohár
félisten

meg lehet azt oldani még így is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9372) cs1rk3


cs1rk3
tag

Tölthető a DLC! :Y

(#9373) oriic válasza vitaro (#9368) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neeeee. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9374) Chabe89


Chabe89
addikt

Hát 1,8 millióból kaptam egy Collector Snipert, egy Volus Engineert meg egy Turian Ghostot. A többi mind karakter meg fegyverfejlesztés.

(#9375) nanorambo


nanorambo
őstag

Azok a régi szép emlékek: [link]

:O

(#9376) KubanitoS válasza nanorambo (#9375) üzenetére


KubanitoS
veterán

Jóféle. Ez amolyan tipikus Mass Effect zene. Mondhat bárki bármit, szerintem az első rész a legjobb!

Top komment is jó.

Shepard: Garrus can you get that old soundtrack from the SR-1 to play on the SR-2?

Garrus: Can it wait for a bit? I'm in the middle of some calibrations.

:D

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9377) Chabe89 válasza tiv83us (#9367) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát tényleg szépen átvariálták, de azért a leghátsó ajtónál még mindig ki lehet kempelni az egészet. :P

(#9378) janos666 válasza KubanitoS (#9376) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jó poén, de ezt nem inkább Chambers-nek kéne elintéznie?

Amúgy hangulatában tényleg biztos, hogy az első a legjobb. :K

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9379) #19617792 válasza KubanitoS (#9376) üzenetére


#19617792
törölt tag

Garrus lehet nem kalibrál, hanem Talibrál :D

(#9380) oriic válasza #19617792 (#9379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

(#9382) G4ga


G4ga
őstag

gyerekek ...
zavar van a rendsuerben...
tegnap felraktam az UJ Multi DLC és egy csomo uj karakter látszodot.
mára viszont eltüntek. Tegnap még mindegyik kasztnál volt 3 nem elérhetö karakter, mára viszont csak 3 van.
Hogy is van ez?
Vanguardnal tiszén emléxem volt Krgan Shaman, mára viszont eltünt...
Valamit elrontott az EA? biztos hogy nem halucináltam.
Ti nem figyeltétek?

(#9383) Chabe89 válasza G4ga (#9382) üzenetére


Chabe89
addikt

Úgy hallottam hogy hetente jönnek majd az új karakterek nem egyszerre. Ez mekkora búzaság! A heti 2 hazard mapról meg ne is beszéljünk.

(#9384) cs1rk3 válasza G4ga (#9382) üzenetére


cs1rk3
tag

nekem is eltüntek nem tudom miért de jövőhéten megkapjuk őket :/

(#9385) #19617792


#19617792
törölt tag

ha már Mass Effect zene, akkor
Mass Effect 3 - Leaving Earth (Metal Cover), marha jó feldolgozás. az elején a billenytűk, a duál gitár szóló, a jó kis darálás, nagyon jó. már az eredeti zene is nagyon jó, egy Paragon-szemléletű Shepard mellé illik is, a szomorúságával, lassúságával. ez meg egy Renegade Shepardhez passzol szerintem, akiben fékevesztett düh tombol a Reaperek felé, erre a zenére még jobban beindul és puszta kézzel akarná széttépni a Reapereket.

[ Szerkesztve ]

(#9386) Televan74 válasza #19617792 (#9385) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem rossz zene,. Bár nekem a Paragon szemléletem miatt nem annyira jött be.Meg számomra egy kicsit hosszú is.
Tetszett az ajánlásod. :))

Szerk. : Ha nem lennének az online játékosok , már döglött lenne a ME3 fórum.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9387) KubanitoS válasza #19617792 (#9385) üzenetére


KubanitoS
veterán

Eltekintve ettől a rockosított zenétől, az alap szám is nagyon szép, kicsit szomorkás is talán, de nekem mindig azt juttatja eszembe mennyire elkúrták az endinget. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9388) nanorambo


nanorambo
őstag

Bocsánat a csúnya szóért, de ez k*rva jó lett:

[link]

(#9389) Malachi válasza nanorambo (#9388) üzenetére


Malachi
addikt

hu, ez tényleg elég baba.

(#9390) tiv83us


tiv83us
veterán

Nem lett piskota ez a Collector banda...
Tegnap nekik estem harom randommal Goldon es Wave 3-on ugy elsoportek minket, mint a sz@rt. Utanal eljutottunk 8-ig.
Visszamentem bronze-ra es elo vettem az Asari Vanguardom es nyomtam egy szolot a Dagger Hazardon, hogy kicsit tanulmanyozzam, hogy mi-hogy mukodik, mit-hogy csinal minden egyes ellenseg unit. Bronzon elpaholtam oket szolon, egyszer a Posessed Abomination-nel elkovettem azt a hibat, hogy meg biotic chargoltam...Na ott medi-gel belok, tovabb megy, megcsinaltam a palyat 25 perc alatt.
Aztan este jottek a baratok, Kidus, meg nehany amerikai srac es Dagger Hazaron lemostuk oket Goldon, full extraction-nel.

Nektek mi a velemenyetek a Collectorokrol, marmint nehezseg szempontbol?

Amugy amennyire elleneztem a Volust, annyira elvezek vele jatszani, felteszem az Adrenaline Module 3-at, Hurricane II a kezbe es rohanok mindenkit revivevolni, tunkolni a pajzsokat, nyomni a Stasis-Biotic Orb combot, (Biotic God Explosion :D).
Az engineer meg nincs meg, de ugy olvasom, az meg jobb, mint az adept.

Na mara ennyi, megyek vissza jatszani, challangeket csinalni...stb :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#9391) oriic válasza tiv83us (#9390) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sose hittem volna hogy multiba berakják egyszer is a Volus-t. Mi lesz a következő?
Elcor? Hanar? Yagh? :DDD

Live-Die-Respawn

(#9392) Chabe89 válasza tiv83us (#9390) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát a Reaper gold eltörpül a Collectorok mellett. Összeszokott bandával lehozható biztos, de random emberkékkel esélytelen egyenlőre. Volus engineerem van, de még nem próbáltam ki, mert rácuppantam erre a turian ghostra. Tegnap volt egy kör ahol végig mögöttem állt egy volus és pumpálta a shieldem + az új stimulant pack így durvább mint egy krogan. :P

(#9393) vitaro válasza tiv83us (#9390) üzenetére


vitaro
senior tag

Röviden és tömören: rohadt kemények. Leginkább azokat a bogárrajokat utálom amik visszafogják az újratöltési időt. Abból a böszme nagy légyből meg túl sok jön a végén egyszerre még silveren is. Goldot ki sem mertem még próbálni ellenük.
A getheket meg már nem tudom hova erősítik, eddig sem volt élvezetes ellenük játszani, ez a bomber csak plusz szopatás.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9394) Lui04 válasza tiv83us (#9390) üzenetére


Lui04
aktív tag

Hát nem piskóta az biztos, egyértelműen a legerősebb frakció lett. Ami nekem kicsit zavaros mert én azt várnám, hogy a reaperek legyenek azok. Tegnap még úgy voltam vele, hogy ezt elb*szták és túl erősek lettek, bsn-en nézelődtem is, hátha szídják őket :D, de nem nagyon foglalkoztak vele. Mára azt gondolom, hogy megfelelő karakterekkel és taktikával simán lenyomhatóak. Ami szerintem a többiekhez képest túl erőssé teszi őket az a swarm meg a robbanó husk vagy mi a fene az. Mert, ha ezek nem lennének kb. megfelelne a nehézségük a többi frakcióval. Emiatt a random gold meccs kb. megszűnt mert ezekre külön fel kell készülni. Ma játszottam egy kört amiben 2 vanguarddal voltam, hát azok állandóan haltak ezek miatt.

(#9395) G4ga


G4ga
őstag

szoval...

Collector brigad: tetszetös, picit erösre sikerültek. Eddig a Reaper Gold volt a legnehezebb szerintem, most azt hiszem eltörpül a collector mellet. Eddig nekem is csak Ismerösökkel sikerült megcsinálni. Velük se két perc volt... random map, random enemy mellet asszem 33 perc volt. utan ugyan igy r - r egy reaper gold seta gallop volt :)

ami baj evvel az egesszel hogy tul sok erösités jött az enemy oldalára. a fegyok pedig szarra vannak nerfelve mar.
aminek örülök hogy kivettek nagyon sok olyan megszokott dolgot ami eléggé könnyitette a játékot. Reaktoron solo közbe vártam hogy éledjenek a kör elején alulra hogy jó kikempeljem öket, de egyszer se jöttek aluról. lezárták a kis szobát. ezek szerintem simán jó dologok. már az elején is ezt csináltam volna, nem minden fegyvert legyengitettem volna.

kezd elég faszányos lenni a multi. Ami viszont szvsz ezek után következik...
Single vs Multi : nem akarom az ördögöt a falra festeni, de egy ekkora változtatás a multiba mig Single össz 1 kész és 1 készül dlc... szerintem ezek a srácok a multira fogank rágyurni... de ne legyen igazam!

(#9396) Chabe89 válasza G4ga (#9395) üzenetére


Chabe89
addikt

Össze lehet kombinálni a kettőt. Főleg, hogy ez inkább coop nem multi. Egy borderlands féle mass effect. :)

(#9397) vitaro válasza KubanitoS (#9387) üzenetére


vitaro
senior tag

Ez tényleg k jó lett. Egyszerre támadt kedvem újrajátszani az első részt és falhoz vágni a harmadik tokját.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9398) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

Erről nekem valahogy az Omega ugrott be.. :D

(#9399) cs1rk3


cs1rk3
tag


Mi a hiba a képen? :D

(#9400) Chabe89 válasza cs1rk3 (#9399) üzenetére


Chabe89
addikt

Többen írták, hogy valami bug miatt teljesen ki lehet fejleszteni mindent, ha erre gondoltál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.