Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) atika88 válasza Dió83 (#5200) üzenetére


atika88
senior tag

Pontosan tudom miről beszélsz :O Idióta egy ötlet ez a fajta megoldás a logitechtől (jegyzem meg tavaly elvitték a régit is), még ha ugyis kapunk egy újat! Nekem várhatóan a héten már érkezik is:) Mindenesetre már a 2dik hangfal szettet fogyasztottam el....most lesz a harmadik! Azért nem rossz, de semmi pénzért nem cserélném el: ez egyszerűen ennyi pénzért tökéletes! :R

[ Szerkesztve ]

(#5202) Dió83 válasza atika88 (#5201) üzenetére


Dió83
tag

Akkor már ismerhetnek rendesen :C .

iPhone 5

(#5203) atika88 válasza Dió83 (#5202) üzenetére


atika88
senior tag

Pontosan :D Fene a fogam....
de mind az ő dóguk: az elsőm széria hibás volt (puffogott) a második most meg elkezdett visítani asszem a mély vmi bütyke miatt.... fasza mondom, csak nekéne 2-3hetet várni, meg szétverni :O De vígasz a dologban, hogy a kapuig hozzák az újat és 2év nyers garanciával! Így még jó h megéri!

(#5204) Dió83 válasza atika88 (#5203) üzenetére


Dió83
tag

Világos. De remélem ez már jó lessz és nem kell itt szenvedni vele. Egyébként nekem is mély problémám volt(ill. az volt a probléma,hogy nem volt mély PID:R808) bevittem a szervízbe ahova a gari szolt ott bevizsgálták azt mondták tökéletesen szól semmi baja akkor kihívtam a szervizest aki vizsgálta kérdeztem tőle mégis, hogy nézték meg? válasz:"feldugtam a gépre és szólt" ja mondom oké, akkor hívtam a logitech-et ők teljesen normálisak voltak és most már csak várni kell.

iPhone 5

(#5205) atika88 válasza Dió83 (#5204) üzenetére


atika88
senior tag

Sosem szabad mást hívni! Csakis a Logitechet! A boltok lófaszt se csinálnak, hiszen az ő költségük lenne minden! Logikus! Viszont a logitechnél eddig mindháromszor: készségesek, kedvesek, gyorsak voltak! Le a kalappal:) (megjegyzem mindig őket hívtam, nem a forgalmazót)

(#5206) TazLeacher válasza Skizz (#5179) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi szépetn, így egy kicsit vissza pár nappal... :B

(#5207) Skizz


Skizz
addikt

Akinek kell a THX teszt az nyugodtan töltse, unlimited elérhető lesz az FTP.

jer1cho: Nincs mit. ;)

(#5208) pyrannha válasza Skizz (#5207) üzenetére


pyrannha
senior tag

Kaphatnék egy ftp címet, hogy én is letudjam tölteni a THX tesztet? Előre is köszi! :R

PSN ID: VDFPO

(#5209) pyrannha válasza Dió83 (#5200) üzenetére


pyrannha
senior tag

Megsemmisítés alatt mit értesz? Szét kell verni az egészet vagy elég elvágni pl. a ST kábelt? És a logitech honnan tudja, hogy valóban megsemmisítetted? Mail-ben küldeni kell egy képet a szétvert cuccról? Tényleg érdekel, mert sokkal egyszerűbb lenne, ha elvinné a futár a régit, amikor meghozza a csere darabot.

PSN ID: VDFPO

(#5210) MarKoo


MarKoo
őstag

Mit jelent pontosan a megsemmisítés? Mit kell csinálni, hogy küldjék az újat és bizonyítsd nekik, hogy a régi megsemmisült? :)

(#5211) Skizz válasza MarKoo (#5210) üzenetére


Skizz
addikt

Szerintem le kell vágni az ST kábel végét. Egér gariztatásnál is ez van, le kell vágni a kábel végét és képet küldeni róla. Na én erre nem lennék képes. :D

(#5212) Dió83 válasza pyrannha (#5209) üzenetére


Dió83
tag

Ezt értem megsemmisítés alatt[link]

iPhone 5

(#5213) Dió83 válasza pyrannha (#5209) üzenetére


Dió83
tag

És igen az oldalukra kellett feltölteni a képeket. Sokkal egyszerübb lett volna bevinni hozzájuk de a srác azt mondta ezt otthon kell egyénileg megoldani.

iPhone 5

(#5214) pyrannha válasza Dió83 (#5212) üzenetére


pyrannha
senior tag

Ez nagyon durva! :Y
Nem hittem volna, hogy ennyire szét kell verni... Most már értem, hogy miért írtad azt, hogy a szíved szakadt meg amikor szedted szét.

PSN ID: VDFPO

(#5215) wampa1 válasza Dió83 (#5212) üzenetére


wampa1
tag

Lol mi ez? :D Miért kell igy szétverni? :F

(#5216) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

Nem szép látvány az biztos..... :( De sebaj,hiszen kapsz egy zsír új cuccot :DDD
Mindenesetre a következőhöz több szerencsét kívánok! Azt szokták mondani, hogy három a magyar igazság és még egy a ráadás ;)

Bye!

(#5217) Turbolada II válasza Dió83 (#5212) üzenetére


Turbolada II
őstag

Barbárság! :W Hogy kérhetik meg ilyenre az embert?
Nekem a Soundtouch kábelét kellett elvágni és elküldeni Németországba.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#5218) Játékos válasza Dió83 (#5212) üzenetére


Játékos
addikt

Úristen!!! :Y Ez tényleg borzasztó!!! :O Rossz ránézni! Viszont tartsd meg a dobozban, legközelebb "bérbe" tudod adni, ha valakinek íg ykell gariztatni! :C
El is küldheted, csinálok róla egy fotót a biztonság kedvéért! :C :C :C
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5219) Játékos válasza Játékos (#5218) üzenetére


Játékos
addikt

Sőt!
Alakítasz rajta egy kicsit, és a fotókat is árulhatod. :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5220) E-Maxx válasza Skizz (#5207) üzenetére


E-Maxx
tag

Szia!
Egy ftp címet kérhetnék én is? :B

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#5221) wampa1


wampa1
tag

FTP címet kérnék én is ha lehet.

Még mindig nem értem. Miért kell szétverni a cuccot? A gariztatáshoz kell? Hohy-hogy? :Y

(#5222) pyrannha válasza wampa1 (#5221) üzenetére


pyrannha
senior tag

Azért, mert a Logitech küld egy vadi új szettet a hibás helyett és így szeretne biztos lenni abban, hogy nem akarják átverni őket. Mert ha ezt nem kellene megtennie a tulajnak a hibás szettel, akkor már boldog boldogtalan telefonálna a Logitech-nek és otthon hegyekben állna mindenkinél a Z-5500-as.
Az X360-nál is voltak visszaélések eleinte pl. a kontrollerel. Telefonáltak a Microsoft-nak, hogy elromlott és ők küldtek helyette egy újat. Ezzel viszont az volt a probléma, hogy sokan csak egy plusz kontrollert akartak. Egy idő után be is szüntették ezt a módszert a Microsoft-nál.

PSN ID: VDFPO

(#5223) Dió83 válasza Kis zöld izé (#5216) üzenetére


Dió83
tag

Igen remélem az már jólessz és ezzel a 3+1 ráadásos dologgal kapcsolatban nem lesz igazad :R

iPhone 5

(#5224) Salvador20


Salvador20
őstag

tényleg bizti volt, nem tudom van-e kül. az üveges meg a porcelános bizti között,de megy vele. 2 amperes ugyanúgy....

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5225) atika88 válasza Dió83 (#5223) üzenetére


atika88
senior tag

Nekem PID 807es volt, én nem tudom ugyan, de azért kicsit jobban is figyelhetnének a termékükre! Tény h vevő jár legjobban végül is, de a cuccos szétverő rész tényleg brutál! Én alig mertem "bántani" De végül elfogadt a gyár h nem működik végképp! Részvétem Dió, látom te jobban leépítetted a szettet mint én! :R

(#5226) Salvador20 válasza Dió83 (#5212) üzenetére


Salvador20
őstag

ejha....őszi depresszió? :(

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5227) Skizz válasza Dió83 (#5212) üzenetére


Skizz
addikt

Áhh, szar képfeltöltés. Inkább használjatok képtartót a lokalhoszton. :C

Mentek pü-k ftp címekkel.

(#5228) Dió83 válasza atika88 (#5225) üzenetére


Dió83
tag

Tudod igyekszik az ember. :C

iPhone 5

(#5229) szaszapi


szaszapi
őstag

Régebben írtátok páran hogy ki milyen hangszórókábelt vett a szetthez mert nem értek el a gyári vezetékek a megfelelő helyre.Most nagyobb szobába lesz a cucc és a gyári vezetékek már nem érnek el hátra sajna.Kácsánál nézegettem de segítsetek milyet vegyek mit érdemes ?Egy drágábbal hangzásban hallanék változást,jobbnak tisztábbnak hallanám a hangot?Vagy ennyire nem jön át?

Segítsetek ebben,THX

(#5230) Salvador20


Salvador20
őstag

van különbség, hogy üveges-gázos, vagy porcelán biztit rakok bele? az elektromos csávó szerint lassabb a porcelán, de most mindenesetre vettem 5 üvegeset, mert azzal is megy gond nélkül....

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5231) Salvador20 válasza szaszapi (#5229) üzenetére


Salvador20
őstag

nem hallanál egy ilyen rendszernél hangzásbeli változást, de én ajánlani tudom az 1,5-ös oxigénmentesített rézkábelt(onnan ismered meg, hogy narancssárga/barna színű a kábel, amugy meg nagy valszeg. rá is van írva, hogy mi ez :D ) amelyet bármelyik boltban meg tudsz venni....én pl mediamark-ban vettem méretre. csávónak mondtam ,hogy vágjon nekem 40 m-t, és ennyi volt(ja meg 12K Ft minusz :P )

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5232) Eagl3 válasza Salvador20 (#5231) üzenetére


Eagl3
veterán

Médiában semmit nem szabad venni. Kábeleket átalakítókat meg pláne.
Sok cuccot 3-4x -es áron adnak mint egy szaküzlet.

(#5233) Salvador20 válasza Eagl3 (#5232) üzenetére


Salvador20
őstag

igen, ezt aláírom, de most pár kábelről van szó, nem egy z5500-ról(pl), ami tényleg 80K-ba kerül a mm-ban. Én sem vennék semmi ott, mert tudom, már abból amikor ránéztem a G25-ös kormányra és 72K..... :Y
szaszapi:

De hogy mindenki jól aludjon: bármelyik maszek hangszer, vagy autóhifi, szórakoztató-elektronika boltban, ha elmondod, hogy ez a fajta kábel kell, akkor tudni fogják miről van szó.

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5234) Salvador20 válasza Eagl3 (#5232) üzenetére


Salvador20
őstag

amugy azért vettem mm-ban, mert az volt a legközelebb akkor, egyébként ez a kábel ugyanolyan kábel, mintha bárhol máshol vennéd meg. Átalakítóról nincs tapasztalatom. Mindenesetre a héten beestem, hogy 2A-s biztit vegyek. Ránézek a csávóra, mondom ez csak szgépes lehet, kérdezem, mondja, hát megkérdi az autóhifi szakosztályost. mondom 2A-s hengeres, porcelán bizti kellene. Jaja! Tudom melyikről beszélsz....nincs, esetleg 25A-s rézhuzalos üvegeset tudok adni(a hülyeség határtalan...). Ami kb olyan vastag mint a mutatóujjam :P na erről ennyit. utána a legkisebb 0 elektronikai boltban a fickó azonnal vágta miről beszélek, mutatta, hogy van 2 fajta 2A-s stb, teljesen korrekt volt, szerinte jó az üveges is, mert gyorsabb(?), kész....szóval mm elmehet tényleg a sunyiba.....

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5235) csizzah válasza Eagl3 (#5232) üzenetére


csizzah
aktív tag

Én pl MM-ba vettem a hanfalaimat és a hangfalkábeleimet is és messze olcsóbb volt mindegyik mit bárhol( a szürkéző webáruházakat is beleszámítva), a házimozi szaküzletben pedig úgy lehúztak egy digit koax kábellel hogy csak pisolgtam utólag (némi utánajárás után).

Persze az esetek 80%-ban tényleg nevetséges árakkal dolgozik a MM, de érdemes oda is benézni mert néha nagyon jó kis akciókat lehet kifogni.

(#5236) Játékos


Játékos
addikt

Én a MM-ban Miskolcon 90k-ért láttam a Z-5500-at kb. 2-3 hete!
Viszont kábelt, meg átalakítót ott vettem... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#5237) szaszapi


szaszapi
őstag

Valaki közületek jön novemberbe a házimozihifishowra?

(#5238) E-Maxx válasza Skizz (#5227) üzenetére


E-Maxx
tag

Köszi. :)
De hogy ezen mi majdnem 2 giga?
Nekem ezeknél sokkal jobb kb 10 percnyi hanganyagom van, ami ezerszer tisztább, és jobbak is vannak közte, és kb 50-60mb, pedig thx tesztelő cuccos, full felbontáson. :K
Ha mondotok egy helyet, ahova feltudom tenni nyilvánosként, akkor feltolom. :K

Illetve itt van ezek között egy-két olyan, ami ezeknél jobb, nem is kicsit. :B

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#5239) Skizz válasza E-Maxx (#5238) üzenetére


Skizz
addikt

Spirit kollega találta, töltötte fel, én még nem is próbáltam. Én csak a tárhelyet adom. :D

(#5240) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

[THX & Dolby Digital Tech Demos]
Kb. 500mb-os ISO file.

Bye!

(#5241) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

Vagy pedig itt lehet még[érdekes] dolgokat találni! ;)

[ Szerkesztve ]

Bye!

(#5242) Sz.Miki válasza csizzah (#5235) üzenetére


Sz.Miki
őstag

MM-ba :Y :Y :Y Én eddig ott láttam a legdrágábban, én Brutto 64000Ft-ért vettem, a Mediában meg Brutto 90 fölött van :D

(#5243) csizzah válasza Sz.Miki (#5242) üzenetére


csizzah
aktív tag

Az lehet hogy ez a logitech drágább ott, én azt mondtam hogy a hangfalaimat (nem logitech - (azt semmi pénzért ;] )) vettem ott meg a kábeleimet, és messze olcsóbb volt mindegyik mint bárhol.
Még egyszer hogy tiszta legyen, arra akartam célozni hogy a MM-ba is érdemes benézni ha valaki vásárolni szeretne valamilyen műszaki cikket, mert néha nagyon jó kis akciókat lehet kifogni, ennyi.

(#5244) Dió83 válasza atika88 (#5203) üzenetére


Dió83
tag

Szeva.
Csak érdeklődnék megérkezett-e a z5500?

iPhone 5

(#5245) #72042496 válasza csizzah (#5243) üzenetére


#72042496
törölt tag

"a hangfalaimat (nem logitech - (azt semmi pénzért ;] )) vettem ott"

Mennyé' innét, Teee! :DDD

Egyébként igazad van, ilyen helyen is ki lehet fogni a jó vételt. Nekem pl. TV-t sikerült venni az EW-ben, pedig az sem úgy él a köztudatban mint olcsó üzlet. De ez megérte. Drágább volt bár, mint másutt, de itt raktárról kiadták, nem kellett hallgatnom az ígéreteket, mikor érkezik, s a garancia felől is nyugodt lehetek.

[ Szerkesztve ]

(#5246) emre33


emre33
addikt

Sziasztok!

z-5500 vásárlását tervezem. Hangkártya adott hozzá: X-FI elite pro!

Pár napja tudja már a Dolby Digital Live, ill. DTS Connect technológiákat (4,72 dollár)

Jobban szólna digitális kimeneten keresztül? Nemvagyok benne biztos, mert az elite pro-ban elég jó DAC van, viszont sok zajt összeszedhet.

Van ilyen irányú tapasztalatotok?

Köszi :C

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5247) #72042496 válasza emre33 (#5246) üzenetére


#72042496
törölt tag

Analógon fog jobban szólni. :)

(#5248) Kis zöld izé válasza emre33 (#5246) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Analóg használatnál tényleg erőteljesebben szól, de kevésbé lesz kiegyensúlyozottabb a hangképed mint digitális használatnál. Szvsz.... Azt kell eldöntened, hogy játékra vagy film illetőleg zenhallgatásra szeretnéd-e használni. Játékra szigorúan analóg legalábbis X-FI kártyáknal, filmekre pedig digitális használat javasolt, zene terén megoszlanak a vélemények.

Bye!

(#5249) emre33 válasza Kis zöld izé (#5248) üzenetére


emre33
addikt

játék alatt szirigúan analóg? Miért is? 5.1 hang már kimegy digitális kimeneten keresztül (igaz 4,72 dollárba kerül)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5250) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Nekem van egy ilyen rendszerem, de a touch-on hibás az LCD (NO gari):(
Nem tudja valaki, milyen lcd-t kell ebbe beszerezni?

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.