Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

Nah rövid tesztet futtattam kedves Játékos kolléga beszélt rá.El kell mondjam olyat szólt a Logitech hogy az államat keresgéltem a padlón pedig már kezdtem kicsit lemondani róla mert minden szépen szólt rajta de hiányoltam a pluszt!Nah az a film megadta a végső eredményt szerintem 100.000 ft-on belül egyeduralkodó a Logitech Z5500 ezt bátran állíthatom mert ez nem csak bömböl hanem bömböl de tisztán pedig még optikai kábelt sem tudtam venni időhiány miatt de hétfőn lesz az is!Volt S750-em az sem szólt rosszul de ez egyszerűen mesés.Biztos van ennél sokkal jobb.DE tuti nem ilyen árban.Szóval aki venni akar 100-on belül ésminőséget szeretne ilyet vegyen meg nem bánja!Jah és a PID: R750 Játékos szerint tuti széria és az üzletben ebből volt még pár.Bár a beállítás még várat öcsémre mert sajnos én ahhoz nem értek de azmár csak a hangkártya! :DDD :DDD

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4702) Játékos válasza ludasmatyi (#4701) üzenetére


Játékos
addikt

Örülök, hogy "belenyúltál" ! Annyit tennék hozzá, hogy nem "tuti" széria, de bőven az enyém előtt jár (R816), így esélyesebb, hogy JÓ...
Béke! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4703) Salvador20 válasza ludasmatyi (#4701) üzenetére


Salvador20
őstag

nekem is 750-esem van

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#4704) ludasmatyi válasza Játékos (#4702) üzenetére


ludasmatyi
tag

Köszi a jókívánságot! :R Mostmár nem tud a center sem leesni mert felcsavaroztam a kis szökevényt! :DD :DD Hiába na a Transformers DTS nem teccett neki! :DDD :DDD

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4705) Kal-El


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogyha veszek egy Z-5500-ast milyen hibák fordulhatnak elő vele ami miatt ki kéne cseréltetni.
Pl.: monitoroknál is gyakran előfordulhat pixelhiba.
A hangrendszereknél milyen hiba vagy probléma adódhat vásárlás után és ennél a típusnál milyen gyakorisággal fordulhat elő hiba?

(#4706) Játékos válasza Kal-El (#4705) üzenetére


Játékos
addikt

1. egyeseknek nem elég erős a basszus, illetve a mélynyomó,
2. a Soundtouchon néhány esetben feladja a háttérvilágítás.

Más nem nagyon jellemző...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4707) ludasmatyi válasza Kal-El (#4705) üzenetére


ludasmatyi
tag

Szerintem kicsit lapozgasd a topikot sokan írják véleményüket!Van akinek grízesen szól van akinek a mély nem akar szólni vagy pl. nálam meg az a hiba hogy túl jó már a szomszédok is anyáznak pedig csak 3 napja van meg.Ez a rendszer nem csak hangosan hanem tisztán is szól!Mint megtudtam a PID is számít állítólag nem mindegy melyik szériát fogod ki!Szerintem Játékost kérdezd vagy Balika911-et ők értenek ehhez. :K :K

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4708) Kal-El


Kal-El
senior tag

Tehát nem jellemző a hiba.
Bár a gyenge basszus zavaró lehet, nem tudom milyen mértékű csökkenésről lehet szó.
A lényeg hogy ritkán van probléma vele nem úgy mint monitroknál, hogy minden 2.,3. monitor pixelhibás.
Köszi az infot!

[ Szerkesztve ]

(#4709) Játékos válasza Kal-El (#4708) üzenetére


Játékos
addikt

Egy a lényeg: vedd meg! Ha nem tetszik, küldd vissza!
Viszont látásra! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4710) Turbolada II válasza Játékos (#4706) üzenetére


Turbolada II
őstag

Csak a biztosíték elszállása. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#4711) ludasmatyi válasza Turbolada II (#4710) üzenetére


ludasmatyi
tag

Kinek szállt el? :U

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4712) #72042496 válasza Turbolada II (#4710) üzenetére


#72042496
törölt tag

Meg a pattogás, bár erre mostanában senki sem panaszkodott. :)

(#4713) Játékos válasza #72042496 (#4712) üzenetére


Játékos
addikt

Olyat még nem hallottam, legalábbis élőben... :U

Turbolada-nak: a biztosíték az olyan...ööö...mittomén... :DDD Akármelyik eszközben előferdülhet, nem garanciális probléma. Másrészt meg nem nagyon sokszor hallottam róla, konkrétan egyszer...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4714) Turbolada II válasza Játékos (#4713) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ha visszaolvasnál látnád hogy mennyi probléma volt vele és ha a vásárlást követő 3.napon elszáll az is biztos csak véletlen.

Nem garanciális probléma? Biztosíték nélkül nem fog bekapcsolni.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#4715) ludasmatyi válasza Turbolada II (#4714) üzenetére


ludasmatyi
tag

Egy biztosítékcsere max 2 perc ezen nem akadunk fent!Akkor van gond ha rendszeressé válik hogy elszáll!Az már komolyabb gondot jelez! :U

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4716) bangyika001


bangyika001
csendes tag

Sziasztok! Egy ismerősöm tervezi egy ilyen cucc megvételét. Szeretném megkérdezni, hogy egyből dvd lejátszóra rá lehet e kötni és jó lesz e úgy? Tudni fogja e úgy az 5.1-et? Előre is köszönöm.

Gigabyte GA-P55-UD3, Core i5 750, 2x2GB Geil Value 1333MHz, Saphire 5770 1GB, 500GB WD, BENQ G2220 HD, Logitech X - 530

(#4717) szaszapi válasza Turbolada II (#4714) üzenetére


szaszapi
őstag

1szer már leírtam hogy nálam is voltak az előző lakhelyemen problémák.Ugyanis naponta cseréltem a biztosítékot.Kimérettettem a konektort,és elég durván túlfesz volt abban a konektorban.Igaz nem használtam túlfeszvédőt mert nem volt meg most sincs.Most másik lakhelyemen príma minden,biztosítékot nem cseréltem.
Ja és pattogás sincs.A másik helyen ha ment a mosógép akkor elég sűrűn pukkant egyet a szett.
A lényeg hogy nagyban befolyásolja a szettet, hogy hogy van a házban kiépítve az elektromos rendszer.

Más:
Még mindíg érdekelne aki nem csvarozta fel a szettjét falra hanem állványon tartja.Márka,típus,képek róla, minden mennyiségben érdekelne. THX.

(#4718) Salvador20


Salvador20
őstag

Mi is az a night mode? Mert nem bírtam rájönni...kikapcsol egy idő után mint a tv-nél a kikapcsolás időzítő? :)

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#4719) Játékos válasza Salvador20 (#4718) üzenetére


Játékos
addikt

:DDD KERESŐ a barátod...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4720) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Aki hallott már ilyet digitális bemenetet használva, és Genius féle hometheater 5.1-et (régiféle analóg), aszerint megéri cserélni egy ilyenre, ha jobbat akar az ember? Ez ma kb. annyiba kerül, mint akkoriban a genius, de ez magasabb áron indult, a genius meg még olcsóbb lett. Külsőre mégsem túl meggyőző, sőt...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4721) szaszapi válasza janos666 (#4720) üzenetére


szaszapi
őstag

Én hallottam a régi Geniust,havernak én üzemeltem be.Akkor nekem még nem volt meg a logi.Nagyon istenítettem mert azért a pénzért abban a kategóriában nagyon jól szolt a genius.De aztán mikor meglett a logi,rájöttem hogy igencsak ég és föld a kettő.De egyébkéntsok embernek ajánlottam én is a geniust azoknak akiknek logira nem futotta.De ha most választani akarsz a kettő között,akkor alap hogy logi.

(#4722) rolixyz


rolixyz
tag

Sziasztok! Van valami infó arról, hogy a Logitech akar-e mostanában újítani a Z-5500-on?
Mert gondolkodnék a vételén csak mivel már régóta van a piacon, nem akarok 1-2 hónap mulva átkozódni, hogy miért nem tudtam várni :D
Egyébként most Logitech G51-em van, mennyire esne le az állam a Z-5500 hallatán? :D

[ Szerkesztve ]

(#4723) Kleroo válasza rolixyz (#4722) üzenetére


Kleroo
veterán

Nyugodtan vedd meg.A felső kategóriás cuccai amúgy sem nagyon fejlődnek, ha megnézed. kb ugyanazt tudják, csak egyre több wattot firkálnak rá, valamint a designon csiszolnak.
esetleg újabb szabványt támogatnak. (bár sztem a 96/24dts is már kicsit túlmutat a rendszer képességein,annál többet felesleges beletenni(na ehhez képest ,gyűjtöm a dvdaudiokat :DDD ))
ha többet akarsz nála, akkor vegyél egy nagyon komoly erősítőt, és:
-vagy 2 nagyon komoly 2 front hangfalat
-vagy ha kevés marad, akkor 2,később majd rearnek használt hangfalat

s idővel bővítgeted.
mert más ilyen szett alig tud többet a loginál.(de annak már nevetségesen magas az ára)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4724) ludasmatyi válasza rolixyz (#4722) üzenetére


ludasmatyi
tag

Én asszem mivel a G51 nem DTS nem 96/24 és nem THX szerintem ha ezek fontosak számodra meg a 3x erősebb hangfalak akkor mindenképpen cseréld!Nekem is Genius volt 1 hete sőt 5 napja is azt hallgattam de azt kell mondjam olyan mint wartburgból mercibe ülni!Tuti van sokkal jobb szett is vagy erősítő+hangfalak külön véve de az áraik közti különbséget nézve csak olyannak éri meg aki megszállott minőségrajongó sok sok pénzzel.100.000 ft-on belül volt szerencsém S750-hez,Genius SH3600 és 5000-eshez de eddig a logi messze viszi a pálmát az 100%. :DD :DD

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#4725) rolixyz


rolixyz
tag

Értem, köszi a válaszokat! Még csak annyi lenne, hogy ennek is olyanok a hangszórói hogy a magas hangok leüvöltik a fejemet mint pl haver Z-2300-án? Mert a G51nek elég jó és (sztem) szép középhangja van bár itt meg kicsit a magas hiányzik.

(#4726) Viktor26 válasza rolixyz (#4725) üzenetére


Viktor26
tag

Nekem volt Z-2300-am, és egyáltalán nem jöttek ki belőle a magas hangok. EQ-val utánállítgattam, de ahhoz, hogy normális mennyiségű magas jöjjön belőle, majdnem teljesen fel kellett tolni az ekvalézert. Ilyenkor meg már egyáltalán nem volt tiszta a magas, inkább sercegés volt, mint cicegés. De hangerőben elég jól ott volt, megfelelő forrásról hajtva még szép is volt a hangja, a magasak hiányát leszámítva. De amennyibe az kerül, keresve sincs nála jobb sztereo szett!

(#4727) audi100td válasza Viktor26 (#4726) üzenetére


audi100td
nagyúr

Hát pedig a Z-2300-nak tényleg elég jók a magasai, inkább középtartományba gyengusz.

A Z-5500 is ilyen?

(#4728) Riddick77 válasza Játékos (#4706) üzenetére


Riddick77
tag

Szevasztok! Érdekes jelenségre jöttem rá minap. Nézegettem a Logitech szerviz kódjait ,a forumban a link alapján ,és sikerült leresetelnem a készüléket!
És ,hihetetlen de hangosabb lett ,és a mély dörgősebb. Eddig sem volt rossz,de most érezhetően nagyobbat dübben a mélynyomó. Nem is lehet már olyan beállításokkal használlni mint eddig mert jóval hangosabb lett.
Nem tudom mi lehetett vele,de örülök,hogy így alakult . :D Ez egy csúcs hangrendszer, ha kiadna a Logitech egy ennél is jobbat azt is megvenném tuti! ;)

A hevernak meg elszállt a bizti benne,mert mellette proszivoztak egy konektorban,de volt vagy 10 ft kiszedtük hátulról belőlle,majd csere és mükszik hibátlanul! ;)

KL

(#4729) audi100td válasza Riddick77 (#4728) üzenetére


audi100td
nagyúr

Milyen PID-s a tiéd?

(#4730) Riddick77 válasza audi100td (#4729) üzenetére


Riddick77
tag

Hali! Pid R646

KL

(#4731) Draken


Draken
őstag

Visszatérve a hibákhoz: elég rég megvan nekem a cuccos, 1év után arra lettem figyelmes, hogy kifüstölt a vezérlője..valami olyan hiba történt amit nem tudtak javítani, és egy vadiúj cuccot kaptam, de ennek már vagy 2éve:) azóta semmi gondom nincs vele, csak egy norm hangkártyát kéne vennem és be kéne állítanom jól
mod: viszont néha, amikor épp nem megy semmi hang, egy kicsit pattan/pukkan..

[ Szerkesztve ]

(#4732) Játékos válasza Draken (#4731) üzenetére


Játékos
addikt

Az egészet cserélték? Vissza kellett vinned a boltba?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4733) audi100td válasza Riddick77 (#4730) üzenetére


audi100td
nagyúr

Akkor az még elvileg egy jobb széria.

(#4734) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

A Z-5500on lehet magas hangot szabályozni, vagy csak a mélyet? Egyébként ki mennyire elégedett a magas hangokkal? Néztem a Creative GigaWorks G550 szettet, ott lehet állítani a mélyet és a magasat is. Igazából nem tudom eldönteni melyik a jobb hangfalszett. :O

(#4735) #72042496 válasza Sz.Miki (#4734) üzenetére


#72042496
törölt tag

A mélynyomó hangerejét állíthatod, a többit max. a lejátszóprogramból.

(#4736) Sz.Miki válasza #72042496 (#4735) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Gondoltam, és a Creative hangszórói vannak olyan jók mint a logi termékek? anno volt egy Creative Inspire 5300-am az elég jó volt bár kicsit törpe. De nem tudom eldönteni melyik lenne a jobb. A logit már hallottam szólni elég jó volt.

(#4737) #72042496 válasza Sz.Miki (#4736) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezt sajnos nem tudom, mindenesetre a Z-5500-zal maximálisan elégedett vagyok, hasonló kategóriájú Creative rendszert viszont nem hallottam.

Az S750-hez szokták hasonlítani, de embere válogatja, hogy melyiket ítéli jobbnak. Számomra a Z-5500 elsősorban a szolgáltatásai miatt lett a befutó.

(#4738) Játékos válasza #72042496 (#4737) üzenetére


Játékos
addikt

Ludasmatyi kollégánk hallott S750-et, de elég egyértelműen a Logi mellett tette le a voksot! :K Én még nem hallottam azt, de még, ha lenne is ilyen jó, akkor is drágább...
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4739) Turbolada II válasza Riddick77 (#4728) üzenetére


Turbolada II
őstag

Helló.
Hogy sikerült beállítani?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#4740) Draken válasza Játékos (#4732) üzenetére


Draken
őstag

Az egészet, úgy ahogy volt vissza kellett vinnem a boltba, és 2hét múlva már mehettem egy teljesen új szettért :)

(#4741) MobilosFeca


MobilosFeca
tag

megígértem, úgyhogy megmutatom, bár sok értelme még nincs, mivel a "helye" még épül, nah itt van pár kép:

(#4742) MobilosFeca


MobilosFeca
tag

(#4743) MobilosFeca


MobilosFeca
tag

Ide lesz bevetítve a kép (mingyárt dobok fel képet a projiról is) ez a kép kb. 1,5 hónapja készült amikor a projit vettem, természetesen akkor felvittük és kipróbáltuk a "jövendőbeli" helyén :))

(#4744) MobilosFeca


MobilosFeca
tag

(#4745) MobilosFeca


MobilosFeca
tag

ééés legvégül...

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#4746) HPet


HPet
csendes tag

Sziasztok

Olyan emberkéket keresek akiknek van vagy volt szerencséjük a 2 hangfal szetthez :

- Genius SW-HF 5.1 6000
- Logitech Z-5500

Érdekelne hogy a 2 szett között hangzás terén milyen észrevehetö különmbség van a gyakorlatban

Egyébként Directbe lenne kötve a DVD lejátszóra

(#4747) koxx válasza #72042496 (#4735) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Távirányítón van külön hangerőszabályzó gombja a centernek és a sorroundnak is.

(#4748) #72042496 válasza koxx (#4747) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az igaz, de nem ez volt a kérdés. :)

(#4749) Kleroo


Kleroo
veterán

A treblet hülyeség lenne külön állítani. A mélyet természetes,hogy külön lehet hisz magának a subnak a hangerejét állítod. de a treble az eq dolog. nem való távirányítóra

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#4750) szaszapi válasza HPet (#4746) üzenetére


szaszapi
őstag

Igazándiból szerintem erre neked senkio nem fog választ adni.Tudtommal a Genius SW-HF 5.1 6000 nemrég van forgalomban itthon,nemhiszem hogy ennyi idő alatt bárki is tesztelte volna a két rendszert.Mert egyikről a másikra 1000 % hogy nem váltott ssenki. :)
A genius-on annyit javítottak hogy kicsit jobb külső,új távirányító meg lcd kijelző.Ennyi.teljesítményben sehol sincs a logihoz.

A logi mellett több dolog szól

Beépített dekóder,formás külső,optikai kimenet,koaxiális stb.Egyértelmű hogy jobb a Z-5500.
Az a kérdés mit bír a pénztárcád.A Logi dupla annyi vagy inkább tripla.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.