Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) XFreedy


XFreedy
tag

Nem értek valamit:S Dolby digital filmnél kiírja az ST, hogy dolby digital, de *.dts hangnál nem írja ki, hogy dts. kmplayerrel játszom le a dolgokat.

(#4352) Játékos válasza XFreedy (#4351) üzenetére


Játékos
addikt

Olyankor mit ír ki? Egyébként én ezért gondoltam arra, hogy az Audigy-val kódoltatnék...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4353) XFreedy


XFreedy
tag

Dolby digital-nál kirajzolja a dolby-nak a logóját, és kiírja mellé, hogy digital. Én azért a akarom mindenképp az ST-vel kódoltatni, mert alaplapi hangkártyám van:(

(#4354) Játékos válasza XFreedy (#4353) üzenetére


Játékos
addikt

Félreértettél! Az volt a kérdés, hogy DTS alatt mit ír ki? És hogy szól olyankor?
Sztem egyébként egy Au4 nem hiszem, hogy jelentősen rosszabbul dekódolja az 5.1-et, mint a ST...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4355) XFreedy válasza Játékos (#4354) üzenetére


XFreedy
tag

DTS-nél simán stereót ír ki. És nem szól túl jól...

(#4356) Játékos válasza XFreedy (#4355) üzenetére


Játékos
addikt

:F Optikai kábelen? Vagy koaxon?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4357) blambun válasza XFreedy (#4351) üzenetére


blambun
tag

nekem is hasonló problémám van. letöltöttem egy sound of the universe dts hangfájlt, aztán csak sistergés jött mikor megakartam hallgatni. pedig filmeknél lejátsza a dts és dd hangsávokat.

(#4358) XFreedy


XFreedy
tag

Koaxon. Nekem megy a zene, csak nem túl jó minőségben, és nem írja ki, hogy dts.
Megpróbálom másik lejátszóval.

[ Szerkesztve ]

(#4359) Gulyo


Gulyo
tag

Tényleg van arra vmi exact módszer hogy letesztelhessem a subot hogy tutipi..a jó ??? :DD :DD :DD :DD :DD

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#4360) E-Maxx válasza Gulyo (#4359) üzenetére


E-Maxx
tag

Van, kihúzod az összes hangfalat a mélyből, csak a soundtouchot hagyod benne, hangerő maximumra felhúz, és meghallgatod ezt: [link]
És ha olyan lagymatag, hogy maxon épphogy az ablak berezzen, akkor nem jó a mély. ;)

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#4361) Gulyo válasza E-Maxx (#4360) üzenetére


Gulyo
tag

Mi ez a .flac kiterjesztés... mi játssza ezt le ... egyébként még új a cucc ... nem akarom szétkúrni az első nap :F

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#4362) XFreedy


XFreedy
tag

Tömörítésmentes audió file. elvileg egy az egyben azt tartalmazza, ami az audio cd-n van. kmplayer lejátsza.

(#4363) E-Maxx válasza Gulyo (#4361) üzenetére


E-Maxx
tag

Hmm, kmplayer, bsplayer nekem viszi. :)

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#4364) Gulyo válasza E-Maxx (#4363) üzenetére


Gulyo
tag

Jó ez :R :R :R :C :C :C
1-esen !!! is beleszédültem picit ... nem húzom feljebb ...

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#4365) XFreedy


XFreedy
tag

Ez érdekes:S A te rendszerednek hányas a PID-je? center hangsugárzón és az ST-n is rajtavan.

(#4366) Gulyo válasza XFreedy (#4365) üzenetére


Gulyo
tag

R:743

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#4367) E-Maxx válasza XFreedy (#4365) üzenetére


E-Maxx
tag

Enyém r 748.

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#4368) XFreedy


XFreedy
tag

Ti szerencsések:D!!! A tesztet milyen hangerőn és subwoofer beállítással próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#4369) E-Maxx válasza XFreedy (#4368) üzenetére


E-Maxx
tag

Én nem vagyok szerencsés, az enyém sz@r. :(
Mély max, master boost 11, flac maxon, és ablak alig remegett meg. :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#4370) XFreedy válasza E-Maxx (#4369) üzenetére


XFreedy
tag

:( én majd egy hét múlva fogok boost-ot meg hasonló dolgokat kipróbálni. Nem viszed vissza gariban?

(#4371) E-Maxx válasza XFreedy (#4370) üzenetére


E-Maxx
tag

nem lenne egyszerű, jópár km, és doboz nélkül.... :(
Inkább megvárom amíg lejár az 1 év bolti gari, utána logi gari csere, addig meg házi hifin hallgatok zenét...Mondjuk azon legalább élvezetes :)

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#4372) XFreedy


XFreedy
tag

ha rögtön a logit hívod fel, nem foglalkoznak veled, és mondják, hogy vidd vissza a boltba?

(#4373) Henryk válasza XFreedy (#4372) üzenetére


Henryk
aktív tag

Amíg van rá a boltból garid addig a törvény kötelezi őket hogy nekik kell intézniük. ha lejárt akkor jöhet a logi. ezt a loginál mondta a csávó, énis meg aakrtam kerülni a küldözgetést de nem jött össze.

(#4374) Játékos válasza E-Maxx (#4369) üzenetére


Játékos
addikt

Az ablak be volt zárva? :DDD Vagy biztos vadiúj ablakok vannak Nálad, és azért nem remeg... :DDD

Erre a gari témára reagálva: ha a bolti gari intéződik, akkor az a boltnak "fáj"? :F Ők a gyártónak küldik vissza, nem?! :F Nehogymár a boltos szívjon, mert a termék gyári hibás! Ott rakták össze szarul!

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4375) Henryk válasza Játékos (#4374) üzenetére


Henryk
aktív tag

A boltból ahonnal veszed általában kisker, amit beviszel azt felküldik a nagykerbe, ottmeg vagy próbálkoznak, vagy cserélik az egészet. de igen az a boltnak rossz, mert neki kell állnia a cucc szállítását, ami ilyen esetben nem kis pénz.

igazán kiváncsi vagyok az enyémmel mit fognak művelni, mert csak a ST-ot kéne cserélniük, de ha nekem kicserélik az egészet egy mélyhibásra felrobbanok.

[ Szerkesztve ]

(#4376) Játékos válasza Henryk (#4375) üzenetére


Játékos
addikt

Értem. Végsősoron a gyártó cseréli a cuccot, de a sok szállítást azt valakinek ki kell fizetnie. Nem reagált senki arra, amit írtam nem rég, hogy talán 20 kg feletti termék esetén az eladónak kell gondoskodnia az elszállításról gari esetén. Rosszul emlékeznék? :F

de ha nekem kicserélik az egészet egy mélyhibásra felrobbanok
Szorítunk Neked! :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4377) Henryk válasza Játékos (#4376) üzenetére


Henryk
aktív tag

Erről a 20kilós határról még nem hallottam, de a boltos sem nagyon kapkodott hogy majd küld érte futárt, pedig váltottam vele jópár emailt, pedig sokkal kényelmesebb lenne úgy. (persze ez nézőpont kérdése)

Köszi!
Csak hadd láthassam újra azt a szakadt dobozát amiben felküldtem, akkor gond nemlehet. :D

(#4378) Játékos válasza Henryk (#4377) üzenetére


Játékos
addikt

Természetes, hogy a boltos nem fog erőszakoskodni, hogy engedd már meg neki, hogy elvihesse! :DDD Viszont, mikor megemlíted, hogy a fogyasztóvédelmi felügyelet ezt mondta Neked, akkor meghökkennek majd egy picit. De előtte utána kell járni természetesen. Sztem egy telefon, és meg is mondják... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4379) Játékos válasza Henryk (#4377) üzenetére


Játékos
addikt

Utánanéztem, parancsolj! Ennek értelmében kérdezz rá (vagy már elküldted az egészet? :F ), hogy biztosan akarja-e a boltos, hogy minden menjen postára?! Mert, ha kicserélik a ST-ot magában, akkor megmarad Neked a Fasza mélynyomód, ha meg aszongya, hogy mindent küldj vissza, akkor jöjjön, és csinálja meg Nálatok, vagy kapja a hóna alá, és vigye vissza, majd a másikat persze postázza! :K Rosszul emlékeztem, nem 20, hanem 10 kg volt a határ... :DDD
Béke!

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4380) Viktor26 válasza Játékos (#4379) üzenetére


Viktor26
tag

Jó a link nagyon :R Azon gondolkodtam, hogy melyik üzlet, illetve webshop az, amelyik foglalkozik Z-5500 eladásával elég korrekt áron. Mert az interneten rendelt árut 8 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted, így ha rossz szériát fogsz ki, megszabadulhatsz tőle, nem kell szórakozni a gariztatással, stb. Ez meg így nem rossz, csak egy baj van vele, a postaköltség! De még mindig jobb a lelki nyugalomnak.

(#4381) wampa1


wampa1
tag

Emberek mi van itt? Ha garanciális a cucc akkor a boltnak kutya kötelessége elvinni-elvitetni és kicserélni-megjavítani a motyót. Nem emilezgetni kell velük hanem felhívni és megmondani, hogy tiplizzenek és vigyék a rákba a cuccot és gariztassák le vagy szólsz a fogyvéd-nek de abban nem lesz köszönet. Ha az ST szar, ha mélynyomo szar, ha bármi kis hibája van, élni kell a lehetőséggel amíg lehet és visszaküldeni gariba.

[ Szerkesztve ]

(#4382) Henryk válasza Játékos (#4379) üzenetére


Henryk
aktív tag

Ismerős oldal.. :D régebben napokig olvasgattam, nagyon hasznos dolgok vannak rajta, nyugtató hatású :) De biza már felküldtem az egészet. viszont ha még egyszer baja lesz élni fogok a lehetőséggel. igaz ezt a fuvart ingyen megúsztam de a futár 6-7 ezer lenne.
végülis nem kéne itt nagy küldözgetés, csak egy futár lehozna egy zsír új ST-ot, és elvinné tőlem a rosszat. de az ilyen lehetőségekről mélyen lapítanak a boltosok.

Viktor26 :
ezzel csak aza baj hogy nem túl olcsó aza szállítás.. nyilván egyszerűbb lenne egy helyi boltból megvenni, és oda visszivinni 3 napon belül. a mélyhiba ezzel kiszűrhető lenne, a világítást meg gariban lehetne intézni, és a boltos küldözgetné helyetted

[ Szerkesztve ]

(#4383) Játékos válasza Viktor26 (#4380) üzenetére


Játékos
addikt

Képzeld! Néhány napja hallgattam a rádióban, hogy mivel egy rakat visszaélés volt (eladói részről!) internetes vásárlások során, így szegény fogyasztoknak olyan kiváltságok járnak, mint pl. az emelt (15 napos!) idő, hogy a szerződéstől elállj! :DDD Annyi, hogy ebben az esetben mikor megrendeled is, meg mikor visszaküldöd is Te fizeted a postaköltséget!

Wampa kollégának: jogos! Így kell ezt kéremszépen! :C

Henryk: de a futár 6-7 ezer lenne :F Postán Üzleti csomag: 50000Ft-ig, 30kg-ig 1890Ft... :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4384) Kal-El válasza Viktor26 (#4380) üzenetére


Kal-El
senior tag

Sziasztok!
Az igaz, hogy a Logitechnél a G-51, meg X-540-ben lévő mátrix ami átalakítja a 2.0-ás hangot 5.1-be, egy driverrel is megoldható?
Meg ezt milyen hangkártyával lehetne akkor megvalósítani?

Erre nem tud senki választ adni?
Az is elég lenne, ha olyan valaki nevét leírjátok aki ért az ehhez, aztán küldök neki pm-et.

[ Szerkesztve ]

(#4385) Henryk válasza Játékos (#4383) üzenetére


Henryk
aktív tag

Igen.. a postán.. csak nem szivesen bízok ilyen cuccot a postára.. kitudja mitörténik vele.
volt már olyan garis cuccom amit postán küldtem és sz*rrá törték, pedig ott virított rajta 3 törékeny! matrica.. azt hiszed elolvasták? :(((

(#4386) Játékos válasza Henryk (#4385) üzenetére


Játékos
addikt

Erre való az értékgarancia! Másrészt nem tudom a szállító cég nevét, de Pest-->Miskolc 1700Ft nekem jelenleg! És ez futár. :K

NxAlex
:
Milyen hangkártyád van jelenleg? Egyébként nem eg yördöngősség ez a technika, de pl. emlékeim szerint az Audigy4 nem tud ilyet. Ha igen, akkor elnézést, de én nem találtam hasonló tulajdonságát.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4387) Henryk válasza Játékos (#4386) üzenetére


Henryk
aktív tag

Tudd meg a nevüket, annyiért nekem is megéri :D
nekem 6ért hozták le a boltból. sokalltam, de gyalog messze van kicsit :D
Most már újra megy a gépem, lenne miről hallgatni.. ilyenkor kezd el hiányozni a kis szörnyeteg :)

(#4388) Játékos válasza Henryk (#4387) üzenetére


Játékos
addikt

Perfect Line. ;) A telefonszámuk pedig:(+36) 209-139-283

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4389) Henryk válasza Játékos (#4388) üzenetére


Henryk
aktív tag

Köszi :R
kijönnek házhoz és felviszik pestre 1700ért?
egész baráti, bár remélem nemkell többet felküldeni a masinát.

(#4390) Kis zöld izé válasza Kal-El (#4384) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Valószínűleg azért nem kapsz rá választ,mert nincs értelme a kérdésednek.Ha csak egy szimpla sztereó kimenettel rendelkező hangkártyád van akkor a Matrix gomb megnyomásával felkeveri a hangot 2.1-ről 5.1-re.Ez lényegében csak annyi,hogy mindegyik hangfalad szólni fog.Szóval nem értem,hogy mit is akarsz a driverrel kezdeni!? :F Adott egy sztereó kimenet valamint egy sztereó 3,5-es jack kábel és a hangfalszett.Ehez nem kell különösebb driver,csak az éppen adott hangkártya szimpla drivere.A többit megoldja a hangszett.Érted??

Bye!

(#4391) XFreedy


XFreedy
tag

Nektek a szatelitekből jön valamicske mély? mert nekem semmi:S Telefnomhoz volt egy MPS-70 hagszórópár, és annak több volt a mélye:S

(#4392) Játékos válasza Henryk (#4389) üzenetére


Játékos
addikt

Öööö, azt nem tudom, de Pestről annyiért hozzák le. Telcsin biztos adnak tájékoztatást.

XFreedy
a subwoofer se ad magas hangot! Minek jönne a szatelitből mély? :F

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#4393) XFreedy


XFreedy
tag

Azért, mert arra számítottam, hogy legalább annyi mélye lesz, mint a 3ezer ft-os kis hangfalaknak. természetesen nem várom el, hogy olyan legyen a mély, mint egy mélynyomónak, de azért...

(#4394) Henryk válasza XFreedy (#4391) üzenetére


Henryk
aktív tag

Gondolom valami határa van ahol levan vágva, hogy hol nemtom, de ha mély jönne a szatelitből akkor az már feles hangerőn is szétszakadna, elég a mélyláda, még sok is, nemkell itt a kis szateliteket kínozni.

Igen de a 3ezer forintos kis sztereohoz nincs mélyláda, a logihoz meg van, tehát szétválasztja mi hol szóljon. minél kevesebb mély jön a szatelitből annál nagyobb hangerőt bír, és a loginak van is hangja..

[ Szerkesztve ]

(#4395) Kis zöld izé válasza Henryk (#4394) üzenetére


Kis zöld izé
senior tag

Minimális mély hang jön a szatelitekből a hátsó kis "légkiömlő" nyílásokból.Ez így normális.Természetesen a mélyládából nem jön magas! :DDD

Bye!

(#4396) Salvador20 válasza Henryk (#4394) üzenetére


Salvador20
őstag

így is ****-re remeg a membrán

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#4397) Henryk


Henryk
aktív tag

jah.. mikor kivittem a telekre gariztatás előtt.. boost 11en minden fullra, ha felküldtem a centert ST-on maxra majd kiugrott a helyéről. az elsők is szépen mozogtak, de a hátsók max sorrounddal se szóltak annyira, igaz nem stereox2 volt hanem DD music, a mély miatt. de én azokból mélyet nem hallottam, mert elnyomta a láda :D

(#4398) XFreedy válasza Salvador20 (#4396) üzenetére


XFreedy
tag

Nekem nem nagyon renemeg. Vagyis látványosan egyáltalán nem. Néztem youtubon viedókat ott remeg rendesen, bár ott gondolom max hangerőn hallgatták a zenét.

Nem tudtok valami megoldást, hogy *.dts file-nál kiírja az ST, hogy DTS? dolby digital filmnél kiírja, hogy dolby digital.

[ Szerkesztve ]

(#4399) Henryk válasza XFreedy (#4398) üzenetére


Henryk
aktív tag

azt a lejátszóprogiban kell megcsinálnod, hogy kimenetnek spdif, meg valami ac3 akármi de ott kikapcsolod és spdif re állítod ottis. nekem kmplayerben kiírta rendesen.

(#4400) Turbolada II válasza XFreedy (#4332) üzenetére


Turbolada II
őstag

Nehogy már csak basszus tesztnél legyen mély! Más zenéknél miért nincs? Hívd fel az ügyfélszolgálatot.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.