Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) bitpork válasza tboy93 (#11850) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mit számít hogy neki ez valamiért fontos? :U Szerintem hagyjuk meg neki hogy tudja mit szeretne ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11852) Ivan15 válasza Buster17 (#11846) üzenetére


Ivan15
senior tag

Esküvöre kell? 190 SL feherben jobb...

(#11853) Buster17


Buster17
addikt

Nem esküvőre lesz hanam egy kedves meglepetésre.

Apámnak volt ilyen fehérben egy tökéletes hibátlan állapotú és nagyon szerette csak anyagi gondok miatt meg kellet valnia tőle.

Ezért gondoltam elmegyünk egy helyre ahova elszeretne mégegyszer menni és akkor megadnánk a módját hogy akkor a mercivel :)

(#11854) Burt1793 válasza Buster17 (#11853) üzenetére


Burt1793
veterán

Gyűjtőket lehetne megkeresni, az a baj, hogy nem mindenki meri odaadni ismeretlennek. :( Az ötlet tetszik, szerintem meglágyul mindenkinek a szíve, amikor meghallja. :)

(#11855) roberto211


roberto211
őstag

Merciről jut eszembe. 190e t érdemes még venni benzinesbe ?
Ahogy néztem mar elegge lement az áruk és eleg robusztus illetve nagy hely van benne.
Sok gond van ezekkel ?

1990+ evjaratokat néztem anno.

Vagy esetleg az idősebb c osztály ?

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11856) j.bravo válasza Buster17 (#11853) üzenetére


j.bravo
addikt

:R
Remélem összejön!

Whatever.

(#11857) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Jogsit letenni, elejétől a végéig, ha minden hibátlanul megy, mennyi idő minimálisan? Mennyire nagy a szórása ennek?

(Tervezem lerakni a nyáron, de Szeptember első hetéig tudnám, azután biztos nem tudnám folytatni, esetleg hétvégente, ha már csak pár dolog lenne hátra.)

(#11858) roberto211 válasza Vasinger! (#11857) üzenetére


roberto211
őstag

3-5hó között kb. Oktatón meg rajtad múlik leginkabb

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11859) Vasinger! válasza roberto211 (#11858) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És olyat lehet, hogy az ember félbehagyja, nem vesznek el az órák?

Pontosan milyen "checkpointokon" kell átesni a 0-ról kezdve a jogosítvány megszerzéséig?

(#11860) roberto211 válasza Vasinger! (#11859) üzenetére


roberto211
őstag

Ha kezdestol számítva 2 éven belül teljesited sikeres vizsgával akkor nem veszik el.

Amúgy : KRESZ tanfolyam ,kresz vizsga,eü tanfolyam ,eü vizsga (ezt lehet elején végén akármikor ),gyakorlati órák (30 minimum ), forgalmi vizsga ...

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11861) Buster17 válasza roberto211 (#11860) üzenetére


Buster17
addikt

A kocsit egy évig csináltam a mocit még mindig :D idén ősszel jár le a 2 év de nincs rá időm befejezni, hagyom elveszni. Majd 24évesen nekiugrok mégegyszer és akkor már korlátlanra

(#11862) Rivaul válasza Vasinger! (#11857) üzenetére


Rivaul
addikt

"ha minden hibátlanul megy" akkor feláldoztál 3 szűz himalájai kecskét és 4 fehér hollóval a párnád alatt háltál minden vizsga előtt :))

Ezt így vesd is el mind idő és anyagi szempontból. Ha ez meg van akkor kezdj neki. Be lehet fejezni és később folytatni most nem tom már mennyi, de 1-2 éven belül kell lenyomni az a lényeg. Ha kifutsz ebből az időből akkor is van asszem 30 napod hogy újra vizsgázz elméletből és akkor megint van egy éved. Valami ilyesmi volt mikor én csináltam. Teljesen tisztán viszont mindenre számolj +időt és bukás pénzt. Az órákat és a vizsgákat hétvégente is nyomhatod ahogy az időd engedi.


roberto211

Mikor volt ez és mennyit fizettél? ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11863) roberto211 válasza Buster17 (#11861) üzenetére


roberto211
őstag

Ne mutass rossz példát neki. ;] :DDD

Nekem 5 hó alatt megvolt. Megjött a jogsim vizsga utan ket héttel , rohantam be érte taxival , mentem jogsival a kereskedohoz a lefoglalt suzi miatt és rá 2 napra mar megvolt a suzi is :D.

1 év alatt megis őrűltem volna :D

Rivaul: Nincs mar ilyen hogy 2 év utan van egy hónapod h "meghosszabbitsd". Régen volt ilyen most mar nincs.

"Mikor volt ez es mennyit fizettel?": Tavaly volt ........ :D Utóbbira nem emlékszem. :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11864) AMD Power válasza Reaper (#11815) üzenetére


AMD Power
titán

Vettem már én is ott nem 1x olajat. Semmi baj nincs velük.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11865) Buster17 válasza roberto211 (#11863) üzenetére


Buster17
addikt

Kreszt hamar letudtam hibátlanra, a forgalmit 4.ikre vittem :DDD

Tavaj 110k volt akkor a jogsi de kitoltam 200fölé :P

[ Szerkesztve ]

(#11866) roberto211 válasza Buster17 (#11865) üzenetére


roberto211
őstag

Nekem elsőre ment kresz elsőre forgalmi elsőre eü :D ezért ment gyorsan.

Az hogy mennyibe volt azt nem merem összeszámolni :D

Oktató mindig leakart húzni. : " Te egy nulla vagy ,4x re is megbuksz,stb stb ".
Mondom : Majd figyelj csak :D Es nekem lett igazam :DD

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11867) Buster17 válasza roberto211 (#11866) üzenetére


Buster17
addikt

Nekem ugyan ezt mondta fordítva :DDD
És nekem lett igazam

[ Szerkesztve ]

(#11868) Rivaul válasza Buster17 (#11865) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem minden elsőre ment kivéve az elmélet. Azt 3x letoltam mire sikerült :)) Vezetni tudok, közlekedni nem ;] :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11869) Burt1793 válasza Vasinger! (#11857) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!

Én az autósnál és a motorosnál is mindent elsőre meg tudtam oldani. Az autós 2 hónap alatt megvolt (+3 hét mire kiküldte az okmányiroda), a motorost most csináltam, ez tovább tartott, mert nem volt rá annyi időm, február elején kezdtem a netes kresz tanfolyamot, februárban megvolt a kresz (hibátlan :D), majd március végén a rutin, majd május elején a forgalmi vizsga. Május közepén leadtam az okmányirodába a papírokat, most hétfőn kaptam meg. De első jogsinál kell eü, orvosi papír pluszban, viszont B kategóriánál nincs rutin már. :)

(#11870) SzlobiG válasza roberto211 (#11855) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nagyon nehéz olyat találni ami nincs rommá rohadva, amelyik meg jó annak megkérik az árát.

(#11871) tomiii. válasza Snoop-y (#8465) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Tegnap éjszaka-ma hajnalban a te volt Nissanodban ülve versenyeztünk egy frissen behozott japán EVO 6 ellen, aztán átültem abba is (persze csak utasként, mert már ittam :O ) az SX papíron 40 lóerővel erősebb, meg könnyebb is, de ezt egyáltalán nem érezni, EVO egy más dimenzió, lehet a japók kiszedték már a 280LE-s korlátot, mert 100 fölött se érte be sose az SX. Meg ahogy az az EVO kanyarodik....én már kajak majd bepisiltem, olyanokat vállalt be vele a sofőr. Hülye biztos autó. Megtetszett. :D

(eladó, ha valakit érdekel ;] )

[ Szerkesztve ]

(#11872) AMD Power válasza tomiii. (#11871) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem egy időre elég volt a PH-s autóbalesetekből. :(((

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11873) bitpork válasza AMD Power (#11872) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Soha nem fogod megértetni mindenkivel.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11874) tomiii. válasza bitpork (#11873) üzenetére


tomiii.
aktív tag

az utat látod a képen, hülye biztos autó, versenyzők által vezetve, Túlélhető szituáció, ők tudják hol a határ, ráadásul az evo tényleg friss, óvatoskodás volt azért vele.

[ Szerkesztve ]

(#11875) bitpork válasza tomiii. (#11874) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ez rendben is van. De Te, vagy aki mellé beültél, versenyzők vagytok? Neked is van két lábad még sem vagy Usain Bolt vagy Sergei Bubka

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11876) tomiii. válasza bitpork (#11875) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Természetesen aki vezetett, mi csak akkor vezettük volna, ha a tulaj épp kajál, hogy haladjunk, mert későre járt, de mivel ittunk egy fél doboz sört, így nem kajált, mert nem tudtunk vezetni addig. Nem a kisröcsögei söröshordókerülő bajnokságban szokott indulni, azért ne mondja senki, hogy így egy evoval a 120-130 as tempó egy teljesen üres úton, biztosítva annyira veszélyes.

Tudtommal itt kollégák OPC-vel meg kitudja mivel szaladgálnak ennél jóval gyorsabban nappal, forgalomban...Tévedek? Nem egy kategória a kettő, aki hülye haljon meg, itt pedig hülye sofőr nem igazán volt meg más ember sem, sőt mint kiderül 150 méterre voltak a rendőrök.
Plusz elég sok taxis ment el mellettünk, ha beálltunk egy tempóra, felírjam a trendszámokat? Felvilágosítanátok őket?

(#11877) Elemental válasza tomiii. (#11876) üzenetére


Elemental
addikt

azért ne mondja senki, hogy így egy evoval a 120-130 as tempó egy teljesen üres úton, biztosítva annyira veszélyes

Nem feltétlenül csak titeket féltenek a többiek. Ha csak ti bukhatnátok rajta, akkor ok, küldjétek neki nyugodtan. Mondom ezt úgy, hogy én is szeretek (és szoktam is) gyorsan menni, de ezt nem állítom be úgy, hogy rendjén való.

(#11878) tomiii. válasza Elemental (#11877) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Én sem állítom be, írtam is, hogy ha baj van, azt magunknak köszönhetjük és azt is, hog yboiztosítva volt az utca és csak mi voltunk.

(#11879) Morris válasza tomiii. (#11878) üzenetére


Morris
veterán

Biztosítva volt az utca? Tehát illegális városi versenyzés volt?

Csak halkan megjegyzem, ez nem az az oldal, ahol menő az autós városi száguldozás. A youtube tele van ilyen videókkal, ahol a csírák saját és mások testi épségét is veszélyeztetik az ilyen versenyzésekkel. Én mélyen elítélem...

(#11880) roberto211


roberto211
őstag

Most nem azert hogy a védelmébe keljek de látni a képen az utat.
Nyilván nem a körúton csapatta a 130at hanem egy nem forgalmas egyenes /kissé kanyarodós szakaszon.
Nyilván Ő sem akar meghalni.

Másik meg ,hogy az evonak kb annyi 110-120 értem itt menetstabilitásra,kanyarodási képesség stb-re mint például nekem vagy itt az autós emberek többségének kb 30-40 km/h.

Még talán a Qrunak a Subaruja ilyen ,ha jól emlékszem neki van Subaru.

Tehat nem kell azert nagyzolni.

Evo brutal mód tud menni viszont megis tud állni meg kanyarodni is tud. Ez a nem mindegy.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11881) bitpork válasza roberto211 (#11880) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem az autó, hanem annak vezetője aki a bizonytalansági faktor...

(#11882) roberto211: ahogyan a nagy számok mutatják - sok a halott Fittipaldi :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11882) roberto211 válasza bitpork (#11881) üzenetére


roberto211
őstag

Ez igy van.

De honnan tudjuk ,hogy milyen illetve milyen képességekkel rendelkezik a vezeto ? Sehonnan.

Csak az indult el egyből ,hogy "baleset baleset "...

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11883) Rivaul válasza tomiii. (#11876) üzenetére


Rivaul
addikt

Én elrúgtam volna azt a gépet ha van rá lehetőségem. Persze mivel nem ismerem így ésszel, de aki azt mondja hogy ha a haver a mutatott helyszínen odaadja, és nem húzogatja meg kicsit a bajszát az hazudik :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#11884) bitpork válasza Rivaul (#11883) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Kikérem magamnak ezt! :(((

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11885) -v- válasza Rivaul (#11883) üzenetére


-v-
addikt

Jaja, jól ki kellett volna nyomni a szemét :))

(#11886) roberto211 válasza -v- (#11885) üzenetére


roberto211
őstag

Akkor az ott kezdődik h 260+ ;] :D

Evonak nehezen lehet kinyomni a szemet. :DD

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11887) mycso válasza Rivaul (#11883) üzenetére


mycso
veterán

+1

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11888) mdani01 válasza tboy93 (#11850) üzenetére


mdani01
aktív tag

És azzal csapatni a templomig 200-al, majd beesni padlofekkel ;] :D :D

iPhone 6S SpaceGray

(#11889) tboy93 válasza mdani01 (#11888) üzenetére


tboy93
nagyúr

vegre valaki megerti a perverzioimat :C

(#11890) AMD Power válasza bitpork (#11873) üzenetére


AMD Power
titán

Túl sok ember hitte magáról ,hogy ő Lewis Hamilton vagy Schumacher. Ezek legtöbbje kint van már a temetőben vagy tolószékben ül. Ez még nem is lenne probléma. Menjenek csak. De ha magukkal visznek valakit az már probléma.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11891) AMD Power


AMD Power
titán

Álca nélkül fotózták le az új Audi A4-est
Közúton sikerült lencsevégre kapni az álcázatlan Audi A4-est

Baromi jól néz ki szerintem! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11892) Burt1793 válasza AMD Power (#11891) üzenetére


Burt1793
veterán

Mint egy A3 limousine, azzal megfejelve, hogy kicsit csúnyább ez szvsz. :(
Az A4-esek sose voltak szépek, a mostani Passat jobban néz ki ennél... :U

(#11893) roberto211 válasza AMD Power (#11891) üzenetére


roberto211
őstag

Csak szerintem hasonlít kicsit a Citroen C-Elyseére?

Nekem átlagosnak tűnik külsőre. Audihoz ami ugye egy prémium nemet márka ,nem illik hozza ez a forma. De ez csak az en véleményem :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11894) szőröscica válasza roberto211 (#11893) üzenetére


szőröscica
addikt

Tényleg olyan. :DDD leggyengébben néz ki a mostani középkategóriás német prémium trió közül. A jelenleg futó szerintem szebb.

(#11895) roberto211 válasza szőröscica (#11894) üzenetére


roberto211
őstag

Jó mondjuk az a3-a4 ek sose tartoztak ugye a felső kategóriába. De azert lehetne szebb vagyis rajzolhatták volna szebbre a mostanit :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#11896) -v- válasza AMD Power (#11891) üzenetére


-v-
addikt

Egy jellegtelen aránytalan fos ....

(#11897) bitpork válasza -v- (#11896) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk elég nagy lett az orra...if U know what i mean...nudge-nudge

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#11898) AMD Power válasza -v- (#11896) üzenetére


AMD Power
titán

A szépség szubjektív. Nekem tetszik. De az életben nem lesz rá pénzem. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11899) aram01


aram01
nagyúr

sziasztok a műszakit jelző matrica színének van jelentősége?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11900) bitpork válasza aram01 (#11899) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Minden évben más, így a rendőr ránézésre be tudja lőni hogy mikor jár le (3 szín, 3 éves ciklus)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.