Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#303001) cappa72 válasza stickermajom (#302991) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez ilyen forgalomkorlátozás jellegű cucc valamelyik nagyvárosban?

(Ilyen itthon is van, "alapáron" :D )

Úristen'... pár nap, 300+ hsz... van mit bepótolni.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#303002) Micsurin válasza tboldi (#302999) üzenetére


Micsurin
nagyúr

.,...azt a gyári szövet rohasztó betétet nem kéne kivenni onnan? Csak kérdem. :DDD :DDD
Meglepően szép tiszta egyébként az egész. :K

---

Ha már mindenki napifogyizik, Fót - Zalakaros - Fót végig 140-150-el -- 5,5l (BC múltkor egész pontos volt, 0,1l-ert csalt el szóval hajlamos vagyok neki hinni)... a kocsi sokkal fogyokúrásabban eszik azt hiszem mint mi, végtére is ha pancsolás van akkor alap a juhtúrós lángos. :D :DDD
Meg kell mondjam a klíma és a kényelem vagyis, hogy nem üljük el a seggünket kétszer és a derekunkat mire odaérünk valahova igen csak megdobta a hétvégi kirándulások számát. ...ami tényleg kezd lassan a mérlegen is meglátszani. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#303003) cappa72 válasza Micsurin (#303002) üzenetére


cappa72
nagyúr

#Napifogyi
Astra 6,42.
Szokásos, jön a meleg, javul a fogyi'.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#303004) tboldi válasza Micsurin (#303002) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem rohad alatta, minek vegyem ki? :D

A kép még a tisztítás előtti állapotot tükrözi amúgy, a kipufogót meg pár hete cseréltük.

[ Szerkesztve ]

(#303005) Micsurin válasza tboldi (#303004) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem tudom... valahogy én nem tudnék megbékélni ezekkel. Az első dobomban a zajcsillapító polifomokkal is egyenlőre méregetjük egymást maradnak-e. :DDD

---
Kis érdekesség...
Összeadtam mindent, végülis odajöttem ki ahova előzetesen kalkuláltam a kocsit. :K

Még kb ~100 rá fog ugrani mert annnyi lesz a műanyag hegesztés + CarColor javító szett a toldtokhoz meg ~90-100 lesz a 2 torony, 2 csapágyszett. Eibach rugón még agyalok...

Gondolkozok vezessme- e gázolajat is de akkor lehet elsírnám magam jövőre. Motorba tudom tavaly mennyit töltöttem bele és nem tetszett a szám... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#303006) focvis válasza Micsurin (#303002) üzenetére


focvis
veterán

Melyik ülés van benne?
A GM* Opelek ülései nem rosszak, és a magasabb felszereltségek gyakran kimondottan ergonomikus üléseket kaptak.

A fényszórók is jobbak az átlagnál.

*A Stellantis móka után nem tudom, mennyi beleszólást engednek a németeknek.
A minap hallgattam az alfás égésteret, ők is szomorúak.

(#303007) Micsurin válasza focvis (#303006) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A Sport felszereltség ülései deréktámasszal. ...ebből akarom majd alkalmasint bontva beszerezni a félbőr szettet. :D

De várjál várjál nem a kocsira panaszkodok, tök kényelmes, meglepően. Épp azt mondom sokkal többet kirándulunk barátnőmmel mióta nem csak a motor vagy a Jazz az opció. Nem fáraszt el az út van értelme elmenni az ország másik felébe. :K

...ha már Stellantis én erősen agyalok, hogy ez ~5-6 éves projekt lesz utána meg átülni egy szintén széria végi J GTC-be. Az akkor lesz kb olyan idős mint ez most, fair trade.

----
Nyeh kimaradt a lég, 4x gázolaj meg pollenszürő a táblázatból. :DDD ~ még egy durván 30-at dob rajta.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#303008) focvis válasza Micsurin (#303007) üzenetére


focvis
veterán

Értettem elsőre is, hogy kényelmes, ezért kérdeztem, melyik ülés.

Inkább a K, egy 4 hengeres benzinessel, nem a széria legelejéről.

[ Szerkesztve ]

(#303009) MunezXBK válasza Micsurin (#303005) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Egyelőre.

(#303010) Micsurin válasza MunezXBK (#303009) üzenetére


Micsurin
nagyúr

-n, Most jobb? ;] :DDD

---

Gyorsan végig futva egyébként jövőre be van kalkulálva egy kettőstömegű + turbó csere. Nem lepne meg ha bejelentkeznének ~232k-es futásnál.

Amin filózok jobban járnék-e ha egy esetleges lendkerék cserénél letudnám az egyszer rám váró M32 témát vagy azt hagynám, hogy majd akkor ha jelentkezik. Utána tényleg lehúzza a tervezett 5-6 évet.

---

focvis tetszene csak egy bajom van vele. Sok rajta az ajtó... :B Keresgélek de úgy tudom a J az utolsó amiből készült GTC, azt meg nem hinném, hogy a Stelantis téma ezen segítene. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#303011) tboldi válasza Micsurin (#303005) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nincs ezzel semmi baj, szerintem az lenne nagyobb gond, ha nem lenne ott semmi, lásd GE Jazzek tanknyílása. Ez így gyári, nem bántom. :N

Én inkább nem számolok össze semmit, de nem is érdekel, gazdasági irányból megközelítve nem lehet élvezetesen autózni. ;] :P

(#303012) polonic válasza stickermajom (#302991) üzenetére


polonic
félisten

Azt gondolná az ember, hogy arrafelé tükörsima utak vannak.
Vagy ez a tél után ilyen és rendberakják?

(#303013) MC Pite válasza bandus (#302925) üzenetére


MC Pite
veterán

Balcsi felé nagy volt a forgalom, hazafelé korrekt, tankolással 4,78, fedélzeti szerint 4,8. [kép]
Challenge-re 4,6 a legjobb 100km+ szakasz.

Lássátok hogy a haladás mellett törekedtem is: [megtett+megtehető km]
Szar minőségű utakon meg az itthoni kultúrával és kretén korlátozásokkal neked se lenne annyi szerintem, hanem pár decivel több. :)

Jut eszembe, Kapolcson van egy telepített trafi, aki Balaton északi partra megy, vagy onnan jön, figyeljen, kanyar után, tábla nem rémlik hogy volt. Én valószínűleg beszoptam (mert 40es település). :(

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#303014) bitpork válasza MC Pite (#303013) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jah megjött a jó idő mindenki megindult a vízhez. Ma oda-vissza 6.3 a bc szerint :K Számolva 7.17 de abban benne volt két nap tömény város előtte ami 8 liter körül volt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#303015) MC Pite válasza bitpork (#303014) üzenetére


MC Pite
veterán

Mondom én hogy a vag többet csal :) Ez a phev?
6,3 csak a mai, vagy tankolás óta?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#303016) Micsurin válasza tboldi (#303011) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tekintve a CB végig az Astra projekt meg elindítva software engineer intern-ből volt ezért esetemben csak a gazdasági oldalát is szigorúan követve lehet autózni. :DDD

Sebaj 06.01 jön a megváltás onnantól vándorlok át németAG-től német AG-hez de végre juniorba. Igaz az infópark még csak csak távolság volt de a Graphisoft park az már inkább a Jazz territóriuma lesz ingázási távot figyelembe véve. :)) Szóval az Astra igen csak hétvégi autónak lesz így befogva. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#303017) tboldi válasza Micsurin (#303016) üzenetére


tboldi
nagyúr

esetemben csak a gazdasági oldalát is szigorúan követve lehet autózni

Nem ezt írtam. Lehetni lehet így is, de az nem élvezet. ;]

Egy példa: rajtam kívül ki a franc venne 80k-ért egy vasdarabot csak azért, hogy a váltógomb 18 cm helyett csak 10-et tegyen meg egyik fokozatból a másikba? Ezt nem lehet justify-olni (szép magyar szó, tudom :D) pénzügyi szempontból, ez egyes-egyedül arról szól, hogy jól érezzem magam, és ezért nem számolom össze a dolgokat. :)
Vagy a Jazz-re a sárga EBC, ami tök fölösleges a mindennapokra, de én szeretem, hogy harap. Illetve a MiTo majdani turbó upgrade-je is ilyen lesz, működik a mostani is, 155 (vagy 180) ló bőven elég a hétköznapokra, de én még több boldogsághormont szeretnék termelni magamban, bármennyi pénzbe is kerül. :D

[ Szerkesztve ]

(#303018) focvis válasza MC Pite (#303013) üzenetére


focvis
veterán

Van tábla pár éve, Waze is szól ha gyorsabban mész.

Egyre több a falusi fix traffi.

Szerk: az előtte lévő településen (nem jut eszembe a neve) is van, de az 50-es.

[ Szerkesztve ]

(#303019) bitpork válasza MC Pite (#303015) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mai a 6.3. A 7,17 meg a teljes futott az utolsó tankolás óta.
MOD
Igen a plug-in q7

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#303020) Micsurin válasza MC Pite (#303013) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A box-ra gondolsz? Abban nem mindig van ott a villanós. Reménykedni azért még lehet.:K

tboldi ...ha a nettó élvezet lenne a cél nem Astrat veszek és nem dízelt. :DDD Jaa az edittel egyébként értelek. Nem is azért vezetem mert fillért akarok b*ni de ha vezetem a dolgokat (nem csak az autót) akkor sokkal könnyebb behúzni ezt azt amazt amire épp marhára incs szükségem de elkap a vágy. Lásd Vectra felni ami a franc tudja mikor kerül fel, mélyláda, hangszóró szett stb stb.
Ha filléreznék akkor a toldatokat is levenném a francba és azt mondom ráér. De nekem nagyon hiányolja a szemem őket. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#303021) ArthurShelby válasza focvis (#302851) üzenetére


ArthurShelby
addikt

1. El nem bírom képzelni, hogy a mai huszonéveseknek miből lesz saját otthona szülői segítség, örökség nélkül.
Ez szerintem mindig nehéz volt, dédszüleink korában is. A kommunizmus (lakás feldarabolások, lakótelep építések, kiutalt lakások) és majd a rendszerváltás miatt (magántulajdonba kerülnek) volt egy kis könnyítés egy generációnak, de ez mindig is nehéz volt. És nem csak Bp-en, Párizsban, Bécsben... minden nagy városban.
Másrészt van egy elég jelentős városiasodás (szintén nemzetközi jelenség, ráadásul még Svájcban is, ahol a vonat közlekedés a legjobb). A kis települések elnéptelenednek (nagy városok vonzáskörzetei kivételek), és folyamatosan nő a nagy városok népessége. A lakások száma nem nő ekkora ütemben, illetve a hely is fogy.

2. Az ingatlanok áremelkedése nem örök.
Szerintem amíg háború nincs, addig örök (nagy városokban). Kedvenc példám New York, ahol földi halandó már nem tud lakást venni.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#303022) Micsurin válasza ArthurShelby (#303021) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Fater ~27 évesen közlekedésisként kitudta gazdálkodni... először szolgálati ott ráspórolt majd tudott venni 27 éves korára. Anyám szintén kitudta minimális szülői segítséggel a káposztásmegyeri káder kockát ügyeskedni.

Mi itt vagyunk párommal ketten mint data analyst + dev, én már 1,5 éve a pályán jelenleg a következő cég végre Hays szerint ajánlott, párom még nem saját szakmájában de már bőven ~300nettő körül megkap. Nagyon nem látjuk azt magunk előtt, hogy valaha lesz értelmes újépítésű társasházunk anélkül, hogy valamelyik ágról örökölnénk... :U

edit.: valahogy pedig merem azért azt tippelni, hogy a mi esetünk bőven nem a standard anyagi léptéket jelenti a 20-as évek közepén az IT révén....

Itt valami az elmúlt 15-17 évben nagyon elsz*rodott. Maga a saját ingatlan ténye még csak csak de itthon még értelmes törvénykezés sem alakult ki ami a bérlőt védené. :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#303023) kisza25 válasza focvis (#303018) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Blelle elejére is terveznek, most szavaznak róla

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#303024) _q válasza molnarpeter (#302975) üzenetére


_q
addikt

Az a baj, nem tudom a levegő beáramlót se. Szóval szerelés mentesen szeretném megoldani.

#302978focvis
Köszi, lehet ez lesz, mert én direkt kérdeztem is eladótól, hogy ez bomba-e és mondta igen. Persze mikor hazaértem jöttem rá nem jól informált.

(#303025) Qru válasza stickermajom (#302991) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Es meg mi panaszkodunk az itteni utakra... Bar ma pont felmentunk eszaknak, na ott az ut szele el vt tunve konkretan. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#303026) ArthurShelby válasza Micsurin (#303022) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Hol akartok lakást venni? Csak mert a kádár kocka nem Bp-en (nagyvárosban) volt, hanem vidéken.
Illetve nem tudom hányban volt apukád 27 éves, de kommunizmus ideje alatt a tulajdonjogot ütötte a lakhatási jog, így akkor nem nagyon akart venni senki sem lakást, mert nem annyira számított a tulajdon jog. Rendszerváltás után ez megfordult, hirtelen a tulajdonjog lett az értékesebb a lakhatási jognál. Ezek persze a piacra is hatottak. Rendszerváltást követően egy Bp-i ingatlannak töretlenül nő az ára.

Pl Berlin próbálkozik azzal a megoldással, hogy sok önkormányzati lakást ad ki bérbe. De itt van egy olyan dilemma is, hogy fontos-e a tulajdonlás, vagy elég csak a bérlés (ez Amerikából jön, ahol elég nagy a belső migráció munkahely váltás miatt, illetve egy New Yorki lakás vétele már megfizethetetlen).
Ezzel a önkormányzati lakáskiadós modellel nekem személyesen az a bajom, hogy rengeteg visszaélésre ad lehetőséget (urambátyámozás) (jelenleg is tudok mondani ilyen esetet Mo-on mindkét oldalról).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#303027) brumi1024 válasza ArthurShelby (#303026) üzenetére


brumi1024
veterán

Rendszerváltást követően egy Bp-i ingatlannak töretlenül nő az ára.

[link] :N

(#303028) MC Pite válasza focvis (#303018) üzenetére


MC Pite
veterán

Hátő, szól a waze, de mivel mindig gyorsabban megyek, mindig szól :DDD . +15-re volt korábban állítva, most 10-re. Meg gmapsozok, mert nem szeretem a wazet (sokszor meghülyíti az AA-ot, késik a zene lekeverés, darabos a hang). Sokat dumál feleslegesen (27km múlva tarts balra), sokszor hülye útvonalakon visz, menetközben szar a keresője, stb stb.

Stabilan 65 alatt maradok, csak ez itt nem volt jó.
Képtelenség minden 90/70/60/50-es lakotton kívüli (nagyja tök indokolatlan, kanyar meg rossz út miatt, néha egy egy kereszteződés, de ott se kéne azért 50), és 40 meg 30as lakotton belüli korlátozásokat. Nyergesen (40es) bringával gyorsabban átérek ha sietek, mert mióta van trafi sok retardált 27-32-vel megy 40es táblánál, majd így vonatozokna sor még km-eket.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#303029) Peter.70 válasza stickermajom (#302991) üzenetére


Peter.70
őstag

Ilyen utakat Magyarországon is találtál volna bőven. Ezért kár volt olyan messze menned ;] :D

(#303030) szőröscica


szőröscica
addikt

Lattam ma a Rulettastrat, szegeny kezd ujra leharcolt lenni. Plafonig volt pakolva, jobb hatso lampabura betorve, stb.

Illetve Winklerek jottek szembe a 811-esen a tehennel.

(#303031) Qru


Qru
MODERÁTOR

Lakastemaval menjetek at az autos off-ba pls. :R

#nincsbennetarcsi

(#303032) stickermajom válasza polonic (#303012) üzenetére


stickermajom
addikt

A helyiek azt mondják valahol mindig ilyen. Annyit sóznak a télen, hogy nem érnek körbe nyáron a felújítással.

(#303033) ArthurShelby válasza brumi1024 (#303027) üzenetére


ArthurShelby
addikt

OK, túlzásba esetem főleg a töretlenül szóval :R , mert nyilván a válság, meg a svájci frank hitel hatott rá, (nagyobb lett a kínálat), de azt tartom, hogy hosszútávon csak nőni fog/nőhet egy Bp-i ingatlan ára.

Utolsó utáni off, sorry Qru

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#303034) mouzrr


mouzrr
őstag

Tudnátok Budapesten vagy közelében olyan autómosót ajánlani, ahol alvázmosást csinálnak?
Nagy plusz lenne ha kérhető hogy a dobbetétek mögött is takarítsák ki. Tehát nem begurulós mosót keresek.
:R

(#303035) Qru válasza mouzrr (#303034) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Niagaracarwash: [link]

Vagy a 15-ben is van egy a Asia center közelében.

#nincsbennetarcsi

(#303036) Qru válasza stickermajom (#303032) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De ott kell is, rendes tel van. Itt mondjuk akkor is kiszorjak ha nem kell.

Mai kirandulos fogyi Bubival: 7.84 (keves autout, a tobbi orszagut). BC szerint 7.5

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#303037) MC Pite


MC Pite
veterán

Bubitól derék :K

Ma a topik nagyja csavargott? :DDD

Én a múltheti sprézés után belöttyintetten az tankba is a tisztítót, hagy szóljon. Ha nem leszek lusta, endószkóppal meglesem majd megint a szelepeket.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#303038) Hőguta válasza MC Pite (#303013) üzenetére


Hőguta
csendes tag

Kapolcson már rég óta kint a doboz,viszont Monostorapáti településen nem oly rég.(a templom után)Remélem abba nem futottál bele :F

(#303039) molnarpeter válasza MC Pite (#303037) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nyári kereket szereltem, dobbetét mögött mostam, kentem oda zsírt is korrózió ellen.

(#303040) MC Pite válasza Hőguta (#303038) üzenetére


MC Pite
veterán

Pff, az legalább ötvenes; ha a kanyar után van, ott már 65 alatt voltam 99%ra, a tábla mellett még 7x volt a sebesség.
Hol a box?

Kettőre adnak kedvezményt?

molnarpeter: A dobbetét mögöttinrészhez, meg a küszöbhöz?

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#303041) Hőguta válasza MC Pite (#303040) üzenetére


Hőguta
csendes tag

Ha Tapolca felől mentél Kapolcs irányába,akkor Monostorapáti>jobb oldalon Posta,>utána egy enyhe jobbos kanyar>és a bal oldalon a box(ott van egy kis bolt,utána zebra,és a templom)

[ Szerkesztve ]

(#303042) tboldi


tboldi
nagyúr

Ha ilyen sok új trafi van a Balaton közelében, jobb lesz a Lanciával menni a Concours-ra, a pöttöm dízel nem csábít könnyelműségre (ellenben a Trabanttal, 28. oldal). :D

[ Szerkesztve ]

(#303043) radi8tor válasza kisza25 (#303023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fix traffival nem érnek el semmit, csak a balekok futnak bele.

⭐ Stella

(#303044) molnarpeter válasza MC Pite (#303040) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Igen kb, sárvédő és küszöb találkozási pontja szokott rohadni a 4-es Golfon, mert összegyűlik a komposzt. Valamikor kéne már csináltatni rá alul nyílás, ahogyan az újabbakon van...

(#303045) MC Pite válasza Hőguta (#303041) üzenetére


MC Pite
veterán

Az 99% okés, a táblánál még 70-72 de már motorfékkel értem be, kanyarnál már a szokásos 57-60. Ezt már érzésből tartom általában, bár pont ez volt Kapolcson a baj...
Remélem a 3 településnek egy trafija van, mikor melyik dobozban (mintha utánuk is lett volna egy; de azok csak éjjel negyvenesek).

molnarpeter: Én sose zsíroztam takarításkor, de segíthet :K

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#303046) mouzrr válasza Qru (#303035) üzenetére


mouzrr
őstag

Koszi szepen!

(#303047) bandus válasza Micsurin (#303022) üzenetére


bandus
veterán

regen mindenjonbbvolt. most dolgozz sokat meg rendesen es lesz szep autod meg hazad :)

sird vissza a kadar korszakot, hogy neha lass banant a szomszednal meg ketevente mehess kulfoldre egyszer, annyi valutaval ami eleg egy gagyi polora.

en tenyleg nagyon-nagyon szerettem/szeretem a ph-t de egyrebtobb itt a teljesen kreten, mi lesz igy az elofizetesemmel :(

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#303048) focvis válasza kisza25 (#303023) üzenetére


focvis
veterán

Elveszik az unatkozó vízirendőrök egyetlen szórakozását.
A Fonyód felőli elejére?

(#303049) 6030D válasza bandus (#303047) üzenetére


6030D
Ármester

Mérőmókus szabály: éjjel, ittasan nem fórumozunk. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#303050) focvis válasza MC Pite (#303028) üzenetére


focvis
veterán

Nem a gyorshajtásra figyelmeztetésre gondoltam. A Waze csak akkor jelzi szóban a traffipaxot, ha gyorsabban mész a megengedettnél.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.