Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) janee_ válasza polip (#1850) üzenetére


janee_
tag

a core2-s topikba meg infi-t ajánlják most meik akkor ? :W

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1852) Pat válasza janee_ (#1851) üzenetére


Pat
tag

akkor hogy végképp ne tudd eeldöteni:
Thermalright Ultra-120
ezért:[link] (lennt)

(#1853) janee_ válasza Pat (#1852) üzenetére


janee_
tag

uhh, ez is tetszetös hütö , végülis ha rádobok egy ventit még jobb nem? akkor viszont :) összejött amit akkartál :O :O

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1854) yakuza.tora válasza janee_ (#1851) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ha nem számít a hang, akkor Infinity-t vegyél és tegyél rá előre és mögé is egy-egy sunon ventit! 12x12x38 darabja 141m3/h!!! 34 dBA! :DD Csak óvatosan, mert a súlyuk elég nagy! :Y

Alléz Olympique de Marseille!

(#1855) janee_ válasza janee_ (#1853) üzenetére


janee_
tag

infi még ekkora nem volt kaphato? [2004.08.26] :O ha arrol is lett volna teszt az jó lett volna,
a ninja valamenyivel kikapott ultra-120 tol :DD

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1856) janee_ válasza yakuza.tora (#1854) üzenetére


janee_
tag

hm nem tudom, vagy ninja vagy infi vagy ilyen ultra 120 de mien ventit, ventiket vegyek rá? ha lehet pontos nevet köcce

[Szerkesztve]

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1857) yakuza.tora válasza janee_ (#1856) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A Ninját alpból passzív hűtőnek tervezték, a ritkább bordaszerkezet miatt elég a közepes teljesítményű halkabb vetik is. Az Infinity bordái lényegesen sűrűbbek, és maga a hűtő vastagsága is igényli az erősebb 12-est. Amit gyárilag hozzá adtak - 1200 rpm-es - nekem nem jött be. Próbából felraktam, de szerintem gyenge! Vettem rá két Sunont, amiről már írtam. Ha leszabályzom, akkor nem is olyan hangos, de teljesítmény emelés esetén maxon 141 m3/h-t nyom, ami a Noiseblocker SX 2 Blue (126 m3/h - 30 dBa) vagy a Scythe S-FLEX 21F 108 m3/h 28 dB(A) adataihoz képest is nagyobb teljesítményt jelent. Az árakról meg annyit, hogy 2K-ért vettem darabját újonan! :C

Alléz Olympique de Marseille!

(#1858) janee_ válasza yakuza.tora (#1857) üzenetére


janee_
tag

akkor egy infi és 2 sunon jah és ment egy pü yakuza

[Szerkesztve]

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1859) Loituma69 válasza G@CSI (#1777) üzenetére


Loituma69
őstag

:W

(#1860) Loituma69 válasza janee_ (#1849) üzenetére


Loituma69
őstag

Arctic Freezer 7 Pro 5600 ft

(#1861) Szilibandi válasza Bali1991 (#1837) üzenetére


Szilibandi
csendes tag

Fólia nem volt rajta. A kérdésem az, hogy ha veszek egy 7000B AlCu cpu hűtőt, az fúj a chipset felé is levegőt (Abit kn8 ultra). Ekkor mennyi esélyem van hogy ne melegedjen túl?Mert akkor azért lesz levegőáramlás a bordán át.

[Szerkesztve]

Ájemdé

(#1862) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Slot-a passiv hűtést tud valaki? Igen jól hallottátok :DDD

All Black...

(#1863) C^^ válasza Stalker-2572 (#1862) üzenetére


C^^
őstag

Socket A:
Thermalright ALX-800, SI 97, SK-6+, SLK-800U, SLK-900A, SLK-947U, SP 97.
Tapasztalatom nincs veluk, tehat nem tudom, hogy mennyire hutenek jol.

Mindjart jon Winner, es a fejedhezvagja, hogy Coolink BAT ;]

[Szerkesztve]

(#1864) polip válasza Stalker-2572 (#1862) üzenetére


polip
addikt

slot a rulzz :C :R :R

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1865) Stalker-2572 válasza C^^ (#1863) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szerintem nem ercsük egymast :DDD

Ilyen alakú kéne csak propeller nélkül:
[kép]
[kép]

All Black...

(#1866) Winner_hun válasza Stalker-2572 (#1865) üzenetére


Winner_hun
félisten

És ha szerzel egy ilyet és leszeded a ventit róla?
3 BAT nem férne el egymás mellett?;]:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1867) Flagstaff2 válasza Stalker-2572 (#1862) üzenetére


Flagstaff2
senior tag

[link] Itt tessék nézelődni. :)

X2 4000+,AC Freezer64Pro,MSI K9N SLI-2F+HR-05 SLI,Sapphire X1950GT+AC Accelero S1,2x1024M Kingmax DDRII/800MHz,ASUS DRW-1814BLT

(#1868) C^^ válasza Stalker-2572 (#1865) üzenetére


C^^
őstag

Wazz, slot a...fel oraja nezem, hogy mi a baj.
Bocs.

(#1869) waverider válasza laca. (#1800) üzenetére


waverider
senior tag

akkor itt nézz szét: [L] http://www.tts-kft.hu[/L] és kérdezz is rá! , mert nem minden van kinnt a honlapon!

illetve radikalmod.hu-n

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#1870) janee_ válasza Loituma69 (#1860) üzenetére


janee_
tag

bocs nem voltam, ezért, nem is tudtam válaszolni.
a af 7 pro nem elég jó, szerintem!

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1871) janee_


janee_
tag

nah emberek, holnap megyek lerendelni az Infinity-t, és mellé 2 sunon ventit, a kis e6400-re, akkor most kérdezek meg mindenkit utoljára, ez lesz a legjobb rá, hogy kihozzam amit tud légel? :Y :DD

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1873) janee_ válasza Enszuke (#1872) üzenetére


janee_
tag

azok mienek? jobbak a sunon-nál?

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1874) tts válasza janee_ (#1871) üzenetére


tts
addikt

ez egy nagy marhaság ;) - szerintem a kolléga viccből mondott 2 db 140 köbös ventit, legalábbis remélem :D

(#1875) janee_ válasza tts (#1874) üzenetére


janee_
tag

nah akkor miet vegyek ráá??

[Szerkesztve]

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1876) tts válasza janee_ (#1875) üzenetére


tts
addikt

ennyi egyszerűen felesleges - szvsz :R

(#1878) janee_ válasza Enszuke (#1877) üzenetére


janee_
tag

hát ez lol mindegy valamiet csak veszek rá mert igy nem annyira jó az infi . akkor sunon helyet miet köössz

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1879) janee_ válasza tts (#1876) üzenetére


janee_
tag

tesztek is bizonyitják hogy ventivel sokkal jobbak! szvsz :R

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1880) Stalker-2572 válasza Flagstaff2 (#1867) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Olvasom :R

All Black...

(#1881) yakuza.tora válasza tts (#1876) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Hali tts!
Nem vitatkozni akarok, de komolyan mondtam a 2 db 140 m3/h-s ventit! Nekem ilyenek vannak rajta! :D
Ha tuningolni akar a kolléga, akkor még bőven jól jöhet! :D

Alléz Olympique de Marseille!

(#1882) janee_ válasza yakuza.tora (#1881) üzenetére


janee_
tag

már mindegy, egy darab ninja lesz, gyári ventivel azért köcce

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?''- Albert Einstein

(#1883) tts válasza yakuza.tora (#1881) üzenetére


tts
addikt

akkor hogy tiszta legyen a dolog, ha nem teher, nyomatnál két hőmérsékletet, egy ill. két bekapcsolt ventivel, fullon, akkor látszana konkrétan, hogy van-e értelme a másodiknak ekkora teljesítménynél - de csak ha tényleg nem terhes a dolog - engem is őszintén érdekelne :R

(#1884) D@ni88


D@ni88
addikt

hali t4egnap bementem egy boltba h hűtőt szeretnék, aztán ezt ajánlotta az eladó
TTC-NH01TB/932/PW
478asra keresnék, aztán aztmondta h felmegy rá, de hát itt nézve a tulajdonságait azt írják h 775 :( akkor most jó vagy sem?

(#1885) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Hali!

Szerintetek baromság a ház aljába belülre beszerelni 2-3 12es ventit, úgy h befelé fújjon?persze egy kicsit meg kellene emelni a házat, h nagyobb legyen alatta a hely. Kivágni az alját, és így bőven csapná felfelé mindenre a luftot.

(#1886) oettinger01 válasza [HUN]Tyson (#1885) üzenetére


oettinger01
őstag

általában nem elég magasak a ház talpak ahoz, hogy megfelelő mennyiségű legegő tudjon beáramlani ebben a helyzetben de egyébként kivitelezhető ha megemeled, kérdés, hogy esztétikailag ez hogyan kivitelezhető....

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1887) [HUN]Tyson válasza oettinger01 (#1886) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

úgy gondoltam a ház gyári műanyag lábára még ráragasztok kb 1 cm vastag gumibakot. Így tuti tud áramlani a levegő, és a rezgést is nyeli.

(#1888) Zadia


Zadia
senior tag

Sziasztok !
Valaki tud nekem segíteni?
A Glacialtech Nortpool hűtő rámegy a Gainward 7600GS videókarira? :F
Köszönök minden segítséget!!!

(#1889) Ribi válasza [HUN]Tyson (#1887) üzenetére


Ribi
nagyúr

Csak vigyazz mert porszivo lesz belole :DD

(#1890) [HUN]Tyson válasza Ribi (#1889) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Erre én is gondoltam, hogy összeszedi a port. Lehet h vmi szivacsos szűrőt is hekkelni kell alá.

(#1891) oettinger01 válasza [HUN]Tyson (#1887) üzenetére


oettinger01
őstag

ja az nem rossz ötlet. milyen házad van?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1892) Bali1991 válasza [HUN]Tyson (#1885) üzenetére


Bali1991
tag

Hello!
Szerintem van értelme. A ház talpakat én szerintem, (de nem vagyok benne biztos) wc ülőke tartó műanyag csavarokkal oldottam meg,mivel ezt találtam kint :DD bár én nem ventilátor miatt, hanem mivel üregesek is, tettem bele ledet.Ezeknek van egy nagy műanyag alátéte is, ezen, és egy parafás tömitésen ''fekszik''a ház, így még a rezgést is elnyeli. Csak sajnos még 2db ilyen csavart kell szereznem. :)) Tudom , hogy elvetemült megoldás, de nekem drága egy kicsit a világítós háztalp, tetszeni viszont tetszik. :U
Ui.:így olyan 3cm van a gép és az asztal között. :C Porszürő: hmm sztem nylon harisnya :)
Üdv

[Szerkesztve]

(#1893) [HUN]Tyson válasza oettinger01 (#1891) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Azona cs-9950 p3 [link]

(#1894) fap333 válasza D@ni88 (#1884) üzenetére


fap333
aktív tag

A gyártó honlapja szerin csak lga775-re megy fel, és a formálya alapján én sem nagyon tudom elképzelni, hogy hogyan is lehetne s478-ra pakolni. Egyébként kérd el, és nézd meg a dobozát, azon egészen biztos rajta van, hogy milyen procikra megy rá.

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#1895) Birsmann


Birsmann
tag

Hi!

Hűtés segítséget szeretnék kérni:

-sAM2 X2 4000+ os procimra a gyári hűtésnél halkabb, de jobban hűtő cumót szeretnék. Mik a lehetőségek?

-2x512 Mb-os DDR2 667Mhz Goodram-ra szeretnék hűtést. A kérdés ugyanaz mint az előbb.

(#1896) oettinger01 válasza Birsmann (#1895) üzenetére


oettinger01
őstag

kérdezősködj a Zalman topicban. de 1000 féle jó hűtési megoldás van, csak a pénztárcád bírja, van passzívba is nagyon jó én mondjuk egy TT Sonic Towert vennék, mert silent mániás vagyok ;)

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#1897) yakuza.tora válasza tts (#1883) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Hali tts!

Nem teher, de pénteknél előbb nem megy! Sajna egész nap, néha még éjjel is dolgozom! Most is csak egy pillanatra tudtam beugrani! :O
Annyit azért hadd kérjek, hogy segíts nekem abban, milyen progival mérjem a hőfokot?

Üdv!

Alléz Olympique de Marseille!

(#1898) tts válasza yakuza.tora (#1897) üzenetére


tts
addikt

mindegy, bármi ami proc hőmérsélketet mér - a lényeg a különbség 1 ill. két működő 140 m3-es ventivel - szerintem max. 1-2 fok lesz, de az sem lepne meg ha nem lenne mérhető különbség

(#1899) D@ni88 válasza fap333 (#1894) üzenetére


D@ni88
addikt

hát elvileg le kell szedni a keretet a lapról, majd felcsavarozni a hűtőt a lapra, legalábbis ezt mondta a csávó :( de h felmegy e rá azt nem tom

(#1900) Birsmann


Birsmann
tag

Hello!

Inno3D 7600 GST (256Mb ddr3) gyári hűtéséről okos dolog áttérni Zalman VF-700 CU-ra? (halkabb és jobban hűt? (és ha igen mennyivel?))

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.