Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33007) anrab válasza Drizzt (#33005) üzenetére


anrab
addikt

"A DLNA (Digital Living Network Alliance) 200-nál több tagot számláló szervezet, amely szórakoztató-elektronikai, számítástechnikai és mobil eszközök gyártóit tömöríti, hogy otthoni környezetben hálózatot kialakítva ezek a DLNA Certified™ minősítésű eszközök könnyen összehangolhatók és egyszerűen összeköthetők legyenek. Ehhez a PC-n futnia kell egy médiaszerver funkcióval rendelkező alkalmazásnak, mint amilyen a Windows Media Player 11 vagy ezzel ekvivalens szoftver (pl. Nero 8 Mediahome), ahol a TV azonosítja magát és a hálózat részeként hozzáfér a számítógépen tárolt fotókhoz, MP3 tömörítésű zenékhez illetve MPEG1/MPEG2 kódolású videókhoz. A HD felbontású TV-n megjelenő kép minősége magáért beszél és a hangképzésben maga a TV készülék minden bizonnyal felülmúlja a PC-hez addig használt csontszínű kéthangszórós rendszer teljesítményét és hangminőségét."
[link]
én ennyit találtam de ez is kevés. sajnos az angolt meg nem vágom.
biztos vagyok benne hogy mindent visz csak egyszerűen pocsék a tájékoztatál!
abszolút hiányosak a tv leírások sokszor hülyeséget írnak, ütik egymást a cikkek!
sajnos a philips használati utasításából se derül ki semmi.
és hol vannak a tesztelő barátaink!? egyiknek se hallani a hangját már jó ideje!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.