Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33601) Majstor válasza gaben75 (#33595) üzenetére


Majstor
senior tag

Philips vagy esetleg Samsung

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#33602) Krystal_s


Krystal_s
addikt

üdvi. tanácsot szeretnék kérni...egy samsung LCD tv-t használok monitornak ( csak monitornak ) , a PC-m szinte egész nap megy,de én nem vagyok a folyamatosan a gép előtt.
mi a jobb a monitornak pl 10 perc inaktivitás után : xp -asztal- energia beállításoknál képernyőkímélő vagy monitor off ? a sok ki-be kapcsolás nem árt neki ? a szoftveres kikapcs az ugyanaz mintha én kapcsolnám ki a gombbal ? :U

(#33603) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Amugy az mpeg4-el szebbek a tv adások?

(#33604) anrab válasza atesz999 (#33600) üzenetére


anrab
addikt

te az idei modellről beszélsz B-L-A-C-K pedig a tavalyit kérdezte. a tied LH idei az LG tavalyi.

(#33605) anrab válasza B-L-A-C-K (#33603) üzenetére


anrab
addikt

akárhányszor átkapcsoltam ott mindig szép volt a kép. viszont a másikon is vannak olyan adások, filmek amik ugyan olyan szépek viszont sok hibás is. van hogy a philips jobban megcsinálja az sd felkonvertálását mint amit küldenek digiben. sokszor nem tudom hogy melyiket nézem a digit vagy az sd-t.

[ Szerkesztve ]

(#33606) z67 válasza H4CKmyM1ND (#33582) üzenetére


z67
őstag

Írd be bármelyiket, ha a sorozatszám alapján magyar Samsung, akkor meg fogod kapni szerintem a visszaigazolást, de ha biztosra akarsz menni, akkor felhívod a Samsung ügyfélszolgálatot. Bár nem tudom mekkora a hozzáértés ott Pakisztánban...(ugyanis az akcentusa alapján szóba hoztam Varsót, de kikérte magának).

(#33607) Majstor válasza z67 (#33606) üzenetére


Majstor
senior tag

Itthon - "Hungarosztánban" van a Samu support. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#33608) gaben75 válasza Majstor (#33601) üzenetére


gaben75
tag

Köszönöm :R
A Philips jónak tűnik csak én nem vagyok jó barátságban a Philps-el, azt ne kérdezd miért :D
De azért köszönöm mondjuk ha tényleg a kettő közül kéne választani akkor lehet a Philips lenne :K
Van valami más ami ugyanezt tudja?

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#33609) Majstor válasza gaben75 (#33608) üzenetére


Majstor
senior tag

Mondjuk a Samsung LE-40B550 > DE 1. érdemes lenne élőben is megnézni őket ill. jobban mérlegelni, hogy neked melyik "szimpatikusabb".

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#33610) gaben75 válasza Majstor (#33609) üzenetére


gaben75
tag

Igazad van :K Tervezem is élőben megnézni őket csak kéne egy két konkrét típus amit össze tudnék hasonlítani!
Azért is vagyok itt hogy kinek mi vált be esetleg van ebben az árkategóriában valami bestbuy.
köszönöm :R

Azt lehet tudni hogy melyik márkának mik az idei modelljei?
Azt tudom hogy az LG-nél a 42LG....
De a többinél? Gondolok itt Sony-ra Panasonic-ra Samsungra.
köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#33611) z67 válasza Majstor (#33607) üzenetére


z67
őstag

Nem mondod komolyan?

Azt biztosra tudom, hogy ki van szervezve, innentől csak arra tudok gondolni, hogy a call center nemzetközi és éppen egy nem magyar anyanyelvű emberkét fogtam ki.

(#33612) Majstor válasza z67 (#33611) üzenetére


Majstor
senior tag

Lehetséges.

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#33613) anrab válasza H4CKmyM1ND (#33582) üzenetére


anrab
addikt

(#33614) anrab válasza gaben75 (#33610) üzenetére


anrab
addikt

az lg-nél az LH a samunál a B

(#33615) dh66e válasza Voice24 (#33570) üzenetére


dh66e
veterán

Szia!
A tv menüjében nincs olyan opció hogy digitális hangkimenet típusa?lehet ott kell engedélyezni vagy a box menüjében. csak tippelek nincs boxom!

(#33616) Źşë' válasza Majstor (#33607) üzenetére


Źşë'
addikt

hehe ez a szó tetszik "Hungarosztánban", hát sajnos majdnem h csak ott is tart gazdaságilag az ország mint a hasonló nevű rokona :/

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33617) Henry06


Henry06
tag

Most 4 tv-t nézek:
Philips 42PFL7403D
Sony Bravia KDL-40E4000
Samsung LE40A656A1FXXH
Samsung LE46A551P2RXXC van valakinek tapasztalata véleménye ezekről a tv-kről?

Más kérdés most akkor kell a 100hertz vagy nem? Mert erről is elég sok vélemény van, akinek van 100 hertzes tv-je az elmondaná hogy szerinte hogyan jobb, please. Köszönöm a segítséget, előre is :R

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#33618) Sanyabá válasza Henry06 (#33617) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Nos nekem Sony Bravia KDL-40K4030 van ami nem 100Hz-es de abszolút nem veszem észre a hiányát,pedig van 100Hz tévém is de annál sem jelentett pluszt (jó az katód csöves tv) az LCD-nél más.De sok valaki inkább ki kapcsolja.Sport műsornál,ill. gyors kamera mozgásnál jelentkezik az előnye,de nem vészes.Ezt a hozzá értők meg cáfolják,vagy nem. :B

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#33619) Sanyabá válasza Henry06 (#33617) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Nos nekem Sony Bravia KDL-40E4030 [link] van ami nem 100Hz-es de abszolút nem veszem észre a hiányát,pedig van 100Hz tévém is de annál sem jelentett pluszt (jó az katód csöves tv) az LCD-nél más.De sok valaki inkább ki kapcsolja.Sport műsornál,ill. gyors kamera mozgásnál jelentkezik az előnye,de nem vészes.Ezt a hozzáértők meg cáfolják,vagy nem.

[ Szerkesztve ]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#33620) Źşë' válasza Henry06 (#33617) üzenetére


Źşë'
addikt

én a Samsung LE40A656A1F csak dicsérni tudom, nagyon jó kis tv, pc kompatibilitása meg szuper, semmi fennakadás csatlakoztatáskor, ditigtlis adókat még nem nézek rajta csak hd filmeket mkv kiterjesztésben ja meg hát divixeket :D, ill néha játszom rajta, és hát meg vagyok elégedve a képével is, szuper ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33621) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Láttam ma egy 108" Full Hd-s 274cm-es tv-t, elég jól nézett ki de az ára: [link] :Y

(#33622) gaben75 válasza B-L-A-C-K (#33621) üzenetére


gaben75
tag

ez kemény :Y , nem tudom mekkora szoba kéne hogy lehessen rendesen nézni :C
de faja :K

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#33623) B-L-A-C-K válasza gaben75 (#33622) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát nekem elég lenne 5 méter...A 47"-osomat is 2.5 méterről nézem...

(#33624) gaben75 válasza B-L-A-C-K (#33623) üzenetére


gaben75
tag

akkor meg van a mozi élmény :DD

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#33625) Źşë' válasza B-L-A-C-K (#33621) üzenetére


Źşë'
addikt

hátez brutális xD ilyet sem az átlag munkásember vesz meg :D
pedig jómunkásember vagyok, aki hétköznap mindig korán kel (4:20)
komolyságos először nézem 108, cmre gondoltam kapásból xD megnézem a képet, mondom 108cm es tv kerül annyiba mint 2 hummer :D mondom lol, nézem az infókat xF ja h ez 274 cm xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33626) H4CKmyM1ND válasza anrab (#33613) üzenetére


H4CKmyM1ND
tag

ok így már egyértelmű, kicsit helyretették a félinformációikat és ráadásul szerintem megváltoztatták mert most már csak júliustól él. Pedig fél lábam már a tengerben volt...

(#33627) anrab


anrab
addikt

na szóval! mint írtam próbálkozom a DLNA szerverrel való média lejátszással. most ott tartok hogy hozzá nem értőként lejátszottam 1080p WMV HD demo filmeket. felraktam a nero 8-at.
tehát máris tudatlanként megcáfolom hogy csak divix és avi filmet játszik le a philipsz DLNA-keresztül.
kedves trava mielőtt véleményt írsz neked is gyakorolni kellett volna.
[link]
látod én lassan de biztosan haladok előre. :))
szóval egyenlőre csak idáig jutottam de még itt is vannak gondok amiket valahogy meg kell oldani mert mikor lejátszom az egyik filmet és vége van, a következőt csak akkor tudom elindítani ha kikapcsolom a media szervert majd ujra bekapcsolom.
ha esetleg valakinek van ötlete, várom!

(#33628) ambrus14


ambrus14
tag

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy olyan lcd tv-t szeretnék vásárolni amit teljes értékü monitorként is tudnék használni a jelenlegi leváltásával! Kérlek segítsetek olyan típusokat és márkákat írni amik közül válogathatnék! A felhasználási területe ugye főként szgép monitor, filmnézés és xbox 360-on játék lenne! A keret pedig 100 környéke lenne! Egy picivel több még amennyiben megéri, beleférne!

Várom a hasznos infokat!

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#33629) Mozso26 válasza anrab (#33627) üzenetére


Mozso26
senior tag

Drága anrab! használtad már monitornak és játszottál rajta?Ha nem , nézd már meg ha lesz idöd hogy milyen.Neked most a 8404 van vagy a 8694? Ha az utobbi a ambiment lightot nézted már? És a távnyiroja valami fém bevonatu?

(#33630) anrab válasza Mozso26 (#33629) üzenetére


anrab
addikt

8694, és sajnlom de én nem játszom, a fiam meg nem tudom mikor jön át az xbox-al.
"ambiment lightot nézted már?" ezt nem értem!
ez az univerzális, a teteje olya mintha fémes lenne de szerintem műanyag. viszont a 3 db ceruza elemtől olyan a súlya mintha fém lenne. :) egyébként jó érzés kézbe venni!

(#33631) Drizzt válasza anrab (#33630) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ambilight Spectrára gondol valószínűleg, de nem értem miért mondja, hopgy csak utóbbi esetben érdekes, mert 8404-ben is van. Csak 8694-ben asszem 3 ledes.
Arról a cuccról van szó, ami a monitor mögött a falra világít a jelenetnek megfelelő színekkel.

Ha még egy feliratos filmet is meglesnél, akkor teljes lenne a nyugalmam, aztán szerda-péntek között venném is a Philipset. :)

I am having fun staying poor.

(#33632) matthews válasza Drizzt (#33631) üzenetére


matthews
aktív tag

Én attól idegbajt kapnék ha film közben a falra sugározna a TV-m... Láttam élőben ezt az ambilight-ot..... szerintem gyökér egy dolog. De kinek a pap, kinek a paplan.....

"No brain, no problem"

(#33633) anrab válasza Drizzt (#33631) üzenetére


anrab
addikt

"Ha még egy feliratos filmet is meglesnél"
az a helyzet hogy megyek holnap műtétre. egyenőre abba hagytam a kínlódást. nem értem miért vannak túlbonyolítva ezek a szerver menük a sok almenüvel. miért nem lehet úgy választani mint mikor egy media lejátszóban megnyitok egy filmet. ez a nero 8 u.a. mint a media player 11 menüje. egy fos, ide rakd oda tedd 87 féle képpen osztályozd és a végén nem találod, mert valamelyiknek adtál egy nevet és azt meg elrakta a dokumentum settings........
véletlenül találtam meg a totál comm-ban. szóval erről ennyit egyenlőre.
MOV fájlt is megtaláltam már azt is lejátsza.
a 8404 annyiban külömbözik a 8694-től hogy az csak HD Natural motion ez meg perfect n.m.
az ambi light is egyforma. 3 led állítja elő a színeket. a 42"-osban oldalanként 12 kupac. azon belül pedig ketté van osztva. tehát a fű zöld az ég kék. gondolom így érthető. vagyis egyszerre 4 külömböző árnyalat látható a két oldalán.

(#33634) zhagyma válasza anrab (#33633) üzenetére


zhagyma
őstag

Mielőbbi gyógyulást

(#33635) anrab válasza zhagyma (#33634) üzenetére


anrab
addikt

köszönöm, remélem úgy lessz!

(#33636) Drizzt válasza anrab (#33633) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Csatlakozom a jókívánságokhoz, gyors felépülést! ;)

I am having fun staying poor.

(#33637) anrab válasza Drizzt (#33636) üzenetére


anrab
addikt

köszi neked is!

(#33638) blokad


blokad
senior tag

Sziasztok tanácsot szeretnék kérni, ehhez a tv-hez.
Gyártó Philips
Képernyő LCD
Képátló 22" (55cm)
Felbontás 1366x768
Kontrasztarány 5000:1
HD (High-Definition) megjelenítés van
Képarány 14:9, 16:9, 4:3
Láthatósági szög 170/160
Frekvencia 50-60Hz
Beépített hangsugárzó 2x5W
Térhangzás nincs
Többablakos üzemmód nincs
Tuner típusa MPEG-2
Támogatott szabvány DVB-T (földi sugárzáshoz)
MPEG-4/AVC(H264) kompatibilitás nem
Teletext van
Csatlakozók 3,5mm Jack, HDMI, Kompozit, SCART
Beépített kártyaolvasó nincs
Tartozékok *asztali állvány, *használati útmutató, *távirányító
Extrák *elalvás idõzítõ, *gyerekzár, 1000 oldalas txt memória, HD ready
Méret 541x375,3x67,8 mm
Súly 5,27 kg
Garancia 2+1 év

Philips 22PFL3404/12

Ja és, hogy lehet e ezt a falra tenni? Vagy valami hasonlót tudtok ajánlani?

(#33639) Alex91 válasza blokad (#33638) üzenetére


Alex91
félisten

32" alatt semmit...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33640) ambrus14 válasza ambrus14 (#33628) üzenetére


ambrus14
tag

Valaki a #33628-ra? :U

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#33641) dabadab válasza blokad (#33638) üzenetére


dabadab
titán

TN paneles ize, ha egy kicsit is szemmagassag ala vagy fele kerul a TV, mar mennek is el a szinek meg a reszletek, szerintem messze keruld el, foleg, hogy (ahogy neztem) olyan 75-80k az ara, 100-ert meg mar kapsz rendes 32"-es TV-t. (Ja, es a beepitett mpeg2 DVB-T tunert semmire sem lehet hasznalni, aminek Mo-n ertelme es haszna van, az az mpeg4 DVB-C/T tuner (illetve meg jatszana a DVB-S is, de olyat beepitve meg nem lattam))

Falra minden LCD TV-t fel lehet tenni, a hatuljukon vannak szabvanyos helyeken lyukak csavarmenettel es ha tenyleg csak fixen fel kell szerelni a falra, akkor par ezer forintert mar lehet falikonzolt kapni hozza (ha viszont mindenfele ravasz, sokkaros, allithato tarto kell, akkor erdemes csak minosegi cuccot venni, az viszont dragabb).

ambrus14: nem teljesen vilagos, hogy mit ertesz "teljes erteku monitor" alatt, de alapvetoen nyugodtan valaszthatsz barmit, barmelyik TV-t tudod monitorkent hasznalni.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#33642) ambrus14 válasza dabadab (#33641) üzenetére


ambrus14
tag

Szia!

Köszönöm a segítségedet, de úgy értem, hogy most jelenleg egy Lg CRT-m van ami haldoklik erősen és azon gondolkoztam, hogy mivel a tv-m se mai darab ezért mindkettő kiváltására lenne egy LCD tv amire rákötném mindkettőt! Ezért kéne, hogy úgy tudjam használni mintha csak egy sima monitor lenne, de adott esetben a tv-s funkciója is teljes értékü legyen! A mostani CRT tv-mre ha kivetítem az szgépem képét akkor az nagyon homályos és olvashatatlan lesz! Ez nem lenne korlátozó tényező ha LCD tvvel használnám a gépet?
Remélem így érthető!
Egyelőre ezek között gondolkozom: Lg 32LG2100 vagy Sharp Lc32rd8bk mindkettő hd ready-s!
Van valami jobb ajánlatotok? :U

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#33643) dabadab válasza ambrus14 (#33642) üzenetére


dabadab
titán

"A mostani CRT tv-mre ha kivetítem az szgépem képét akkor az nagyon homályos és olvashatatlan lesz!"

Persze, mert az csak PAL jelet (kb 720x576) tud fogadni. LCD-nel nincs ilyen gond, azt siman lehet a nativ felbontasaban (1360x768 v 1900x1080, attol fugg, hogy milyen TV-t veszel) hasznalni.

DRM is theft

(#33644) blokad válasza dabadab (#33641) üzenetére


blokad
senior tag

Köszönöm mindenkinek, csak a szoba ahova lenne elég kicsi, és oda a 32" már túl nagy ezért gondoltam erre.

(#33645) Alex91 válasza blokad (#33644) üzenetére


Alex91
félisten

Milyen messzirol fogod nezni?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33646) dabadab válasza blokad (#33644) üzenetére


dabadab
titán

En a magam reszerol nem tudok elkepzelni olyan kicsi szobat, ahova a 32" tul nagy (olyan 70-80 centirol mar kenyelmesen nezheto, annyi meg egy WC-ben is osszejon).

DRM is theft

(#33647) Lui76 válasza dabadab (#33641) üzenetére


Lui76
őstag

"100-ert meg mar kapsz rendes 32"-es TV-t"
esetleg tudnál ajánlani?

www.kezmuveskeramia.hu

(#33648) hdmi válasza Lui76 (#33647) üzenetére


hdmi
tag

pl. LG 32LH2000 [link]
pl. Samsung LE-32B450 [link] , csak itt rossz képpel rakták fel, valójában így néz ki: [link]

[ Szerkesztve ]

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#33649) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Mit tudtok a reaktiv.hu-ról? Érdemes onnan LCD-t venni? Azok valami refurbished tv-k lehetnek?

(#33650) Lui76 válasza hdmi (#33648) üzenetére


Lui76
őstag

Ahh köszönöm jó árak.
Az LG képvilágát nem akarom többet választani.
Drágábbaknál látok USB bemenetet , az TV-nél mire jó?

www.kezmuveskeramia.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.