Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32901) sb5100 válasza EasyLife (#32852) üzenetére


sb5100
csendes tag

Ez jó hír akkor versenyben marad, amúgy az LG-ket is nézem erősen, de a Samsung jobbnak tűnik legalább is annyit foglalkoznak vele minden fórumon, hogy a firmware fejlesztők "rá vannak kényszerítve" hogy egyre jobb legyen. Vagy nem... :)

Néztem a Samsung magyar oldalán a B650 content library oldalát és le lehet tölteni vmi fájlokat amik foglamam sincs mik, meg nincs is min kipróbálni de érdekes. Vmi fitness meg gyerek mese angolul meg szakácskönyv vagy mi.
Lassan tényleg így fogunk filmet meg könyvet kölcsönözni :)

A youtube amúgy használható lehet keresni is vagy csak kidobja a top favorites, most viewed és társait?

(#32902) sb5100 válasza EasyLife (#32852) üzenetére


sb5100
csendes tag

dupla post sry

[ Szerkesztve ]

(#32903) atoka1


atoka1
tag

A Philips 32PFL5604H tv-n van sima SCART csatlakozo az E-digital on azt irjak nincs, de Philips honlatjan azt irjak van. En egy sima T-Home os dekodert szeretnek rakotni majd scart csatlakozon.

(#32904) FRN válasza atoka1 (#32883) üzenetére


FRN
tag

Szia!

Én a múlt héten vettem egy ilyet. Fentebb több részletben már leírtam a véleményemet. Szóval ha érdekel... :))

Én hiszek benne, hogy az idegenek köztünk élnek. Ma is csupa idegennel utaztam a metrón...

(#32905) Symbio válasza atoka1 (#32903) üzenetére


Symbio
senior tag

Kettő is van rajta (Termékjellemzők-csatlakoztatási rajz)

[ Szerkesztve ]

(#32906) atoka1 válasza Symbio (#32905) üzenetére


atoka1
tag

Igen en is lattam, de azona a 360' -os nezetnel ranagyitottam a scart bemenetekre es feltunk hogy nem latom a csatlakozora jellemzo torest mint pl itt [link] a Philips oldalon a kepen meg ugy nez ki mintha tekjesen egyenes lenne.

FRN: utanhuzast lattatok ez engem elegge elszomorit, most kicsit elbizonytalanodtam pedig nagyon kineztem magamnak ez a TV-t, ezen kivul meg a Samsung LE32B530P7WXXH johet szoba.

[ Szerkesztve ]

(#32907) FRN


FRN
tag

Segítséget kérek!

A számítógépről kivezetett hang még mindig akadozik, pedig már szinte mindent kipróbáltam, ami eszembe jutott. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

A konfig:
Gigabyte GA-P35-DS3P S/PDIF-ki koax
Gigabyte NV9600GT S/PDIF-be DVI ki
DVI-HDMI
HDMI-HDMI

Hiába frissítem a drivert, állítom a mintavételi frekvenciát, ugyanúgy akad. :W

Minden segítséget előre is köszönök!

[ Szerkesztve ]

Én hiszek benne, hogy az idegenek köztünk élnek. Ma is csupa idegennel utaztam a metrón...

(#32908) FRN válasza atoka1 (#32906) üzenetére


FRN
tag

Izé! Én a Samsungról beszélek. Nekem az van. :K

Én hiszek benne, hogy az idegenek köztünk élnek. Ma is csupa idegennel utaztam a metrón...

(#32909) atoka1 válasza FRN (#32908) üzenetére


atoka1
tag

AAA, rogton utanam irtad hogy vettel egy ilyet, azt hittem hogy a Philipsre gondolsz :DDD

Most kicsit megnyugodtam :)

Remelem jo lesz az a scart bemenet, megprobalok meglatogatni egy bemutatotermet es majd jol beledugom a hatuljaba hogy belemegy-e :)

[ Szerkesztve ]

(#32910) anrab válasza FRN (#32907) üzenetére


anrab
addikt

[link]
[link]
a VLC a legegyszerűbb! mindent visz.

[ Szerkesztve ]

(#32911) Alex91 válasza atoka1 (#32909) üzenetére


Alex91
félisten

Szabvany a Scart, tehat jo lesz!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#32912) atoka1 válasza Alex91 (#32911) üzenetére


atoka1
tag

Koszonom a segitsegeket, remelem minel elobb magamenak todhatok egyet.

(#32913) luciferk válasza atoka1 (#32909) üzenetére


luciferk
senior tag

Nyugodj meg jó lesz a scart bemenet mivel a scart apa-anya az szabvány méret, bár a philips meg minden más lcd tv jobban örül a hdmi-hdmi csatlakozásnak mert meghálálja képminőség viszonylatban ;)

(#32914) atoka1 válasza luciferk (#32913) üzenetére


atoka1
tag

Igy van, szgep azzal lesz rakotve, azon tolom a HD filmeket, de a szerencsetlen T-Home os STB vel nemtudok mit kezdeni, SCART vagy RCA, sajnos nem az IPTV-s valtozatot kaptam hanem egy sima decodert :(((

(#32915) antonyo


antonyo
csendes tag

LG 32lg6000-nek mennyi az élettartama?

(#32916) FRN válasza anrab (#32910) üzenetére


FRN
tag

Köszönöm! :R

Az első linken lévő dolgokat végig is csináltam, de úgy néz ki nem oldja meg a próblémát.
Ráadásul azt elfelejtettem leírni, hogy ez nállam egy állandósult próbléma. Nem csak videolejátszásnál van, hanem zene hallgatás, és játék alatt is.
Más ötlet? :F

Én hiszek benne, hogy az idegenek köztünk élnek. Ma is csupa idegennel utaztam a metrón...

(#32917) anrab válasza FRN (#32916) üzenetére


anrab
addikt

töröld le az összes codecet és úgy tedd fel az mpchc-t meg a többit mert lehet hogy összeakadnak.
a vlc pedig saját codecet használ.

(#32918) FRN válasza anrab (#32917) üzenetére


FRN
tag

Leszedtem már mindent. :(
Ráadásul ettől a játékoknak még mennie kellene. :F

[ Szerkesztve ]

Én hiszek benne, hogy az idegenek köztünk élnek. Ma is csupa idegennel utaztam a metrón...

(#32919) anrab válasza FRN (#32918) üzenetére


anrab
addikt

Cuccok
2180, Gigabyte P35 DS3P, 2x1GB Kingmax , Gigabyte 8600GT?
kicsi a procid ha az adatlapodon lévő 2180-as szám az alaplap előtt azt jelenti! főleg ha még celeron ráadásúl.
és a régebbi játékok mennek?

[ Szerkesztve ]

(#32920) luciferk válasza FRN (#32918) üzenetére


luciferk
senior tag

Az alaplapi integrált hangkártyát használod zajkeltésre? mert lehet, hogy avval van a gond vagy a dríverével ;)

(#32921) x64


x64
aktív tag

Sziasztok!
Azt olvastam pár száz hsz-el odébb, hogy az LG LH4000-esek a szervízmenüben "megokosíthatók", aminek hatására képesek lesznek lejátszani a divX HD tartalmakat pendriveról (az LH5000-hez hasonlóan).
A kérdésem az lenne, hogy ez csak a 720p vagy az 1080p felbontású filmekre is vonatkozik, illetve milyen kiterjesztésekkel boldogul (avi, mkv)?
Másik kérdés: a konfigom (AMD X2 4000 proci, 2 GB RAM, hd3850 videokari) újabban szaggatva játsza le már a 720p felbontású mkv-kat is (SP3 WinXP, mkv playert használok). Mivel eddig csak egy 22"-os monitoron néztem, ezért nem annyira érdekelt, főleg sima divxet néztem rajta. A 37"-os LH4000-es beszerzése miatt "átállnék" a HD tartalomra - milyen lejátszót javasolnátok amivel frankón menne az 1080p is?

Köszi! :R

(#32922) FRN válasza anrab (#32919) üzenetére


FRN
tag

Hát nem a legújabb processzor, de ez egy kétmagos 2GHz-es Dual Core processzor, amin zenelejátszáskor szinte nincs is terhelés, mégis akad a zene a TV-n. Tehát nem a processzor lesz az. :(

luciferk: igen, az integrálttal. Most kérek hétvégére kölcsön egy hangkártyát iletve egy Radeon kártyát (a direkt digitális hang miatt) a tesztelhetőség végett. Jelenleg XP-t használok a legújjabb gyártói driverekkel, de már felraktam a Vistát is üresen a tesztelés végett, de ott is ugyanez van.

Én hiszek benne, hogy az idegenek köztünk élnek. Ma is csupa idegennel utaztam a metrón...

(#32923) anrab válasza FRN (#32922) üzenetére


anrab
addikt

ha a másik hangkártyával se jó, akkor szerintem ujrahúzás lehet hogy segít! mást nem tudok

[ Szerkesztve ]

(#32924) VGYke válasza anrab (#32923) üzenetére


VGYke
addikt

Samsung B650 tulajoktól kérdezem:
1.) 32 "-tól 52 "-ig ugyan az a specifikáció (tudás)?
2.) Multimédiás része lejátsza az ISO fájlokat (netalán Blue-Ray-t, lemezképként elmentve)?
Bocsánat ha a 2. nagyon hozzá nem értő kérdés....

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#32925) anonymus89 válasza VGYke (#32924) üzenetére


anonymus89
addikt

A 2. kérdésedre ezt a hozzászólást ajánlom: link

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32926) anrab


anrab
addikt

beszart a gépem :Y vagy valóban nincs fórum! :F

(#32927) FRN


FRN
tag

Azt hiszem feladom, mert spdif ki hangkártyát nem sikerült szerezni, a videokártya csere pedig nem oldotta meg a próblémámat.

Azt hiszem maradok a külön hang megoldásnál, de nem találom, hol lehet hozzárendelni a HDMI1-hez valamelyik hangbemenetet. :F

Én hiszek benne, hogy az idegenek köztünk élnek. Ma is csupa idegennel utaztam a metrón...

(#32928) anrab válasza atoka1 (#32914) üzenetére


anrab
addikt

ha esetleg van nálatok is digi tv akkor menj át azokhoz. Itt 40 digitális csati ingyen van, ha a tv-be van dvb-c tuner semmi gond. és a 8404H-ban van.

(#32929) Duree


Duree
veterán

Az lenne a kérdésem,ha veszek egy 32" Lg LCD tv-t ami 200HZ-es,akkor vajon ha számítógépre dugom akkor is megy Full Hd be és ott is tudja a 200HZ-et.
Egy csomó boltban megkérdeztem az eladókat,de mindenki mást mondott.
Valakinek esetleg van valami tapasztalata?Esetleg holtbiztos információja?

duree54

(#32930) anrab válasza Duree (#32929) üzenetére


anrab
addikt

ha bevan kapcsolva a 200Hz akkor az azon megy! ha kikapcsolod és úgy küldöd a számítógépről akkor csak 60Hz megy! ha a pc-ről 24Hz-n küldöd a filmet és bevan kapcsolva a 200Hz akkor is 200x frissít. ha kikapcsolod akkor 60x frissít. de ha van benne 24p cinema lejátszási lehetőség akkor nézed mint a moziban, vagyis 24 képkocka/s.
ha full HD-s filmet játszól le az mindig full HD mert az csak a pixelekre vonatkozik.

(#32931) SaiyanJin


SaiyanJin
csendes tag

Sziasztok,

Arra lennék kíváncsi hogy vga-mon EVGA 8800GTS és van rajta 2db dvi és a tv-out.
Vettem egy Samsung full hd-s tv-t és jelenleg egy Hama DVI to HDMI kábellel van kirakva a kép.Viszont az evga a tv-out-ra írja a hd-tv supportot.És azt hallottam hogy ezen jobb képet kapok.Nem tudom mi az igazság.És avval sem vagyok tisztában hogy az asztal képe miért csak 1680x1050 ben van full screenen és ettől nagyobb felbontásokban már nem látom az asztal széleit.Pedig a vga most nézem 2560x1600-at is tudja a DVI-n.Adtak hozzá S-video kábelt(ez sem tudom mi) és hdtv kábelt.

Látok itt egy 7pólusú kábelt aminek 3db színben végződik (piros,zöld,kék)ez gondolom az rgb
Van itt ami sima fekete de csak 4pólus van benne ez mindkét vége ua.
És van egy szürke 7pólusú ami egy 4pólusúban végződik és egy db rca-ban (gondolom eza sárga rca video)

Kérlek segítsetek melyik lenne a legjobb megoldás illetve homályosítson fel vki ezeket illetően,tudom kicsit sok, de jobban éreznémn magam és nagyon megköszönném:)

Üdv,
S

(#32932) hedzs válasza x64 (#32921) üzenetére


hedzs
csendes tag

Szia,

Elvileg mindent tud, amit egy 5000-es tehát *.dat/*.mpg/*.mpeg/*.ts/*.trp/*.tp/*.vob/*.mp4/*.mkv/*.avi/*.divx. Nekem egy 42'-es van és szépen visz minden HD filmet (720-ast, 1080-ast egyaránt), eddig egyedül a dts hang fogott ki rajta, mert azt nem ismeri, de megfelelő progival negyed óra alatt át lehet rakni ac3-ba :)

h.

(#32933) Bali222


Bali222
tag

Sziasztok!

Szeretnék én is elhádésedni, úgyhogy elkezdtem nézegetni review-kat, véleményeket TV-kről, így sikerült is kiválasztani pár lehetségeset, de itt megáll a tudomány, mert egymáshoz nem nagyon hasonlítgatták a tv-ket, így tényleg nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a tuti. Szóval oylanok véleményét kérném, akiknek van a listán szereplő tévéjük, vagy esetleg több tv-vel is van tapasztalatuk.
A lista:

Samsung LE-40A656 Tavalyi modell, ugyan, de korrekt tv-nek tűnik, viszont panaszkodnak az input lagra, és állítólag elég hangosan is búg a tv. Ezekről tud valaki mondani valamit? Megállja egyáltalán a helyét a többi tévével szemben, vagy tényleg sokat fejlődtek az idei modellek?

Samsung LE37B650 Sajnos B650-esből csak 37"-osra futná. A Tv-t nagyon sokan dícsérik, de nekem a netre, és a körülményes streamelésre nem lenne szükségem, mert a PC-t . Viszont nem tudom, hogy így is van-e benne annyi plusz, van-e annyival jobb a képe, hogy megérje még ha kisebb is.

Panasonic TX-L42S10E Belépő kategóriásként emlegetik ezt a tv-t, de tesztekben azért dícsérik a képét, és tetszik, hogy minimális az input lag. Tud valaki valamit mondani erről a tv-ről, főleg a többihez viszonyítva?

LG Electronics 42LH7000 Itt a kérdés főleg arra irányul, hogy mennyire rossz az a fekete, amiről mindenhol azt mondják, hogy annyira rossz :) Egyébként ennél a TV-nél tetszik, hogy vékony, mert falra lenne szerelve, és jókat is mondanak róla. Viszont van még egy probléma, az LG-k minőségéről lehet olvasni elég sok rosszat iylenekre gondolok, hogy pixelhiba, nagy %-ban elromló tv-k, ez mennyire lehet reális? Tulajdonképpen én is sok elromlott LG-ről olavstam már, de azért reménykedem, hogy a drágább kategóriában nem ennyire rossz a helyzet.

LG Electronics 37LH5000 Ennél a tv-nél a 200hz az érdekes, ennek mennyi a gyakorlati haszna? Mennyire szemmellátható a különbség? És negatív részről ugyanaz megy rá mint a 7000-es LG-re, de ez megint egy 37"-os.

LG Electronics 42LH4000 Erről a TV-ről pedig nem találtam még tesztet, tud valaki mondani valamit róla? A többihez képest jó ára van, és mindent tud is amit kell.

Philips 42PFL7403D És ugyanez megy erre a Philipsre is, a minőséggel kapcsolatban viszont a Philipsnek sincs túl jó híre, esetleg erről tud valaki valami megnyugtatót mondani? És még külön plusz lenne az Ambilight is, mert éjszaka is használnám a tv-t, és közelről elég zavaró a magas fényerő.

Bocs a hosszú kommentért, és a hosszú listáért, de ha már elköltök ennyi pénzt, akkor szeretnék biztosra menni, és nem oylat venni, amit később megbánhatok.

(#32934) tuso válasza Bali222 (#32933) üzenetére


tuso
tag

Miért nem keresel normális LCD-t? Sony-ba nem gondolkozol? :))

(#32935) Bali222 válasza tuso (#32934) üzenetére


Bali222
tag

Sony tv-kkel csak az a baj, hogy ennyi pénzért max 32"-osokat kapni, és annyival azért sehol sem tartják jobbnak őket. De ha tudsz valamit akkor várom a javaslatokat :)

(#32936) multimelon


multimelon
tag

Szerintetek milyen kábelt érdemes venni ha a VGA n DVI csati van. HDMI-HDMI vagy HDMI-DVI kábelt, amin már gyárilag DVI van a másik végén. Meg olyat olvastam hogy osztályozva vannak pl [link]

(#32937) Dexar007 válasza Bali222 (#32933) üzenetére


Dexar007
veterán

Néhány tv-t megnéztem a media marktban 1héttel ezelőtt..

LE37B650 vékony üveg vagy plexi vagy nemtom milyen réteg van a képernyő előtt ,és sajnos eléggé tükröződik,ha közvetlenül rá is süt a nap akkor szerintem nappal szinte esélytelen nézni , de amúgy elég szép képet produkál.

LG37LH5000 -ugyan azt tudja mint a samsung DLNA kivételével asszem, szemre én nem láttam különbséget 100hz és 200hz között , pedig szinte egymás mellett volt a két tv

Philips 42PFL7403D -ez sajnos nem Ambilight-os de egyébként nem lenne rossz választás sőőt,inkább vennék Philips 42"-osat mint LG 42eset.

LG Electronics 42LH4000- Mint írtam inkább philips még olcsóbb is valamivel.

Régebben a 37"-os modellekre hajaztam de most már inkább azt mondom h inkább nagyobb ,és kevesebb tudású -papíron- szemre semmi különbség , mint kisebb ,de nagyobb tudású.
És egy 107centis tv-re szívesebben néznék rá mint egy 94centisre..nem mindegy... :R

Give me your cum,bull!

(#32938) SaiyanJin


SaiyanJin
csendes tag

Sziasztok,

Arra lennék kíváncsi hogy vga-mon EVGA 8800GTS és van rajta 2db dvi és a tv-out.
Vettem egy Samsung full hd-s tv-t és jelenleg egy Hama DVI to HDMI kábellel van kirakva a kép.Viszont az evga a tv-out-ra írja a hd-tv supportot.És azt hallottam hogy ezen jobb képet kapok.Nem tudom mi az igazság.És avval sem vagyok tisztában hogy az asztal képe miért csak 1680x1050 ben van full screenen és ettől nagyobb felbontásokban már nem látom az asztal széleit.Pedig a vga most nézem 2560x1600-at is tudja a DVI-n.Adtak hozzá S-video kábelt(ez sem tudom mi) és hdtv kábelt.

Látok itt egy 7pólusú kábelt aminek 3db színben végződik (piros,zöld,kék)ez gondolom az rgb
Van itt ami sima fekete de csak 4pólus van benne ez mindkét vége ua.
És van egy szürke 7pólusú ami egy 4pólusúban végződik és egy db rca-ban (gondolom eza sárga rca video)

Kérlek segítsetek melyik lenne a legjobb megoldás illetve homályosítson fel vki ezeket illetően,tudom kicsit sok, de jobban éreznémn magam és nagyon megköszönném:)

Üdv,
S

(#32939) tuso válasza Bali222 (#32935) üzenetére


tuso
tag

mennyit szánnál rá?? segítségül egy jó kis teszt oldal http://www.digitalversus.com/article-364.html

(#32940) Bali222 válasza SaiyanJin (#32938) üzenetére


Bali222
tag

"You will also have to make sure the ''Scan only'' setting is activated (found under the ''Size'' option in the ‘‘Image’’ menu to avoid cutting the edges."
Ezt egy Samsung LE-40A656-ra írták, de gondolom ugyanezért van nálad is levágva a kép. Egyébként HDMI-n kellene kapnod elvileg a legjobb képet, a többi analóg kábel, legalábbis a leírás alapján űgy tűnik :) Egyébként S-video az = VGA. a Több színben végződő kábel pedig valószínűleg kompozit.

(#32941) DigitEfendi


DigitEfendi
csendes tag

Nem tudom, ti gondolkodtatok-e rajta, hogy a mi a bánatosat fityfenét kezd a Philips Cinema 21:9 a szuper széles képernyőjével a jó magyar 4:3 adással. Hát én agyaltam rajta. A philips-blog.hu oldalán aztán most megjelent egy cikk, ami részletesen tárgyalja, hogy mit kezd ez a tévé a különböző oldalarányú adásokkal.

http://philips-blog.hu

(#32942) Bali222 válasza tuso (#32939) üzenetére


Bali222
tag

Olyan 220k lenne rá, netes áron. Egyébként az oldal nem rossz, csak sajna nincs fent túl sok TV ami "érdekel".

(#32943) PNP


PNP
őstag

100Hz mennyire látszik LCD kijelzőnél? CRT-nél számított, de az ugye tök más elven működik. Konkrétan a Samsung B550 és B650 között vacilálok, árban elég nagy különbség van (és elvileg az 550-est is rá lehet venni USB-ről való filmnézésre).

(#32944) x64 válasza hedzs (#32932) üzenetére


x64
aktív tag

Köszi!

(#32945) Duree válasza anrab (#32930) üzenetére


Duree
veterán

Hát köszönöm a választ,végre okosabb lettem

duree54

(#32946) Bali222 válasza Dexar007 (#32937) üzenetére


Bali222
tag

Na, akkor már rövidül a lista, végülis az A656-os Samsung-ról megtudtam, hogy nincs benne Mpeg 4-es tuner (ahol előtte néztem, nem volt egyértelmű, hogy van-e, vagy nincs), és 100 W-tal többet is fogyaszt mint a B650. Panasonic TX-L42S10E-ról lenne jó egy tesztet találni, vagy véleményt hallani, a 200 hz-es LG meg elég erősen reklámfogásnak tűnik, mert eddig még nem mondta senki, hogy mennyivel jobb. (Közben sokkal drágább) Philipsről egyébként én azt hittem mind ambilightos, nem hittem volna, hogy ezen spórolnak az olcsóbb tv-kben :)

(#32947) Riker


Riker
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna felvilágosítást adni, hogy mit jelent a 40B650 oldalán a típusnál, az alábbi felirat: SQ01, illetve újabban SQ04-et is láttam rajtuk. Vajon mind samsung S-PVA panelesek.
Van ugyanis egy SQ01-esem, de van rajta két apró világító-pixelhiba. Megnéztem egy másikat is, az már SQ04-es volt azon meg három megint csak nagyon kicsi fekete pixel-hiba volt. A harmadik készüléken, az is SQ04-es már csak egy fehéren világító pixel-hiba volt. Azért kérdezem, mert lehet az utóbbira kicserélem az elsőt amit azért otthon már jól megnéztem. Az üzletbe, meg nem lehet annyira alaposan megnézni, hogy van e bevilágítás, vagy ilyesmi.
Ha tudja valaki szegítsen.
Köszönöm.

(#32948) VGYke


VGYke
addikt

Létezik a Sony pl. ZX1 sorozatánál egy jó megoldás, "HD vezeték nélkül (Bravaria 1080 Wireless)". Kütyübe megy pl. HD jel, rádió jel lesz belőle, a TV vevője meg fogja és 1080i jel lesz belőle.
Hallott már valaki a fentiek analógiájára olyan megoldásról, hogy van egy (márkafüggetlen) adó és vevő kütyü pár, (a vevő nem a TV-ben van hanem külön egység) és lehetőleg nem 1080i-s, hanem 1080p-s?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#32949) SaiyanJin válasza Bali222 (#32940) üzenetére


SaiyanJin
csendes tag

Thnx a segítséget, akkor maradok a HDMI-nél.De ez a levágás mi lehet...hmmm....

Üdv,
S

(#32950) Bali222 válasza SaiyanJin (#32949) üzenetére


Bali222
tag

Gondolom akkor nem érted az angolt :) a Scan only-t kapcsold be az Image (ha magyar nyelvű a menüje akkor kép vagy valami hasonló néven keresd) menüben a Size (méret vagy ilyesmi) alatt. Akkor elvileg nem fogja levágni a széleket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.