Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32801) papa1


papa1
tag

Hello mindenkinek.
A tanácsotokat szeretném kérni a következőben.
A pc-t szeretném összekötni az lcd tv-vel.
Adott a tv(Samsung LE32A431T2XXC).
Adott a pc:Asus p5g-mx lap,inno3d 8600gt kari,c2d proci.
Namost vettem én erre a célra egy dvi-hdmi kábelt.Ahogy bedugtam a tv-be kékhalál,restart.
Restart után a képernyő közvetlen az asztal megjelenítése előtt kapcsol csak be addig semmi.A felbontás beállításánál csak akkor tudok bármit csinálni,ha a képernyő clone mód-ba van.Ez így normális???+Ha elindítok egy filmet nincs rajta hang. :W
A kábel nem viszi át a hangot??vagy mi?
Nem értek hozzá semennyire sem ezért várnám szíves jótanácsaitokat.
Előre is köszönöm. :R

"már előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban...."

(#32802) Symbio válasza papa1 (#32801) üzenetére


Symbio
senior tag

Miért, a VGA-don van hang? HD Audio driver van hozzá? Ha nincs, akkor ne várj onnan hangot, hanem hangkártya kimenetre jack dugó és azt a tv hangbemenetére.

(#32803) toeki


toeki
senior tag

Hali

TV vásárlás előtt állok ugyhogy nekem is kéne pár tapasztalt ember segitsége.
amit kinéztem:

phili 42pfl7403D (esetleg H)
samu LE-40B650

kérdés :
-sokat számit a 2 col?
-philips-nél megéri az x ezer különbséget hogy a H-ban van DVB-C tuner?
-megérné-e esetleg félévet várni egy 42pfl8404h-ra amiben benne van minden (ambi,dvb-t-c,
DLNA(kihasználja normál ember amikor PC is rajta lesz és onnan is tudok jutubolni?)
-PIP-et csak a samsung-nál látok de ha jól tudom azt csak 2 tunernél lehet normálisan kihasználni ezeknél max teletextet tudok kirakni

bármilyen hozzászólást javaslatot szivesen veszek akár - priv-be is
thx

(#32804) papa1


papa1
tag

Van driver,csak nem igazán akar múkodni a dolog,ha lehetne egy kicsit szájbarágósabban.
Köszönet.

"már előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban...."

(#32805) sfeco79


sfeco79
csendes tag

Szevasztok srácok

Ma voltam a józsefvárosi piacon és láttam pár samsung le40b650-es tvt kirakva nevetséges 130 ezerért, amiből lehet, hogy még alkudni is lehet. Persze csak kívülről láttam a dobozt, hogy konkrétan mi van benne azt nem láttam. Kipróbálás után ti meg mernétek venni? Persze számlát, garit ne is álmodjatok de a félár az csak félár. Lehet itt kifogni így jó tv-t vagy átb...szás az egész?

Üdv, Fecó Tel: 06303088009

(#32806) Dexar007 válasza sfeco79 (#32805) üzenetére


Dexar007
veterán

Megvenni és eladni mint alig használt úgy megéri. :DDD

Give me your cum,bull!

(#32807) Rick4 válasza sfeco79 (#32805) üzenetére


Rick4
félisten

Van olyan ismerős, aki tévéket rak össze, LG Samsung kávában, Samsung Philips kávában....Kifogástalan a kép, a hang, de mégis úgy van összerakva. A fene se tudja, hogy van ez, nagyon meg kellene nézni, és h elszáll, bukta...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#32808) EasyLife válasza sfeco79 (#32805) üzenetére


EasyLife
aktív tag

nem átbaszás. ez konkrétan egy nem rég kipucolt kamion tartalma...

(#32809) Dexar007 válasza EasyLife (#32808) üzenetére


Dexar007
veterán

Hát te mindent tudsz? xD

Give me your cum,bull!

(#32810) EasyLife válasza Dexar007 (#32809) üzenetére


EasyLife
aktív tag

mondtam én ilyet? :))

(#32811) Dexar007 válasza EasyLife (#32810) üzenetére


Dexar007
veterán

Lehet hogy úgy vna ahogy az előző mondta, össze van szerelve és be van téve egy 6-os szériás csomagolásba. :DDD

Give me your cum,bull!

(#32812) EasyLife válasza Dexar007 (#32811) üzenetére


EasyLife
aktív tag

akkor valamit nagyon tudnak...de kötve hiszem :DD

(#32813) devast


devast
addikt

Sziasztok olyan problémám lenne, hogy piros/kék nem igazán stimmel a tv-n. Képekkel talán jobban tudom illusztrálni, a tv egy le40a656, a fénykép minősége nem valami jó, de a lényeget remélem látni rajta. Fényképen így néz ki, mintha el lenne mosódva az egész, screenshot 5x-ös nagyítással ilyen. Ugyanezt produkálja pirossal is, 1080p és 24fps. 60Hz-en nem is hajlandó működni, én a hdmi kábelre gyanakszom, valaki erősítsen meg/cáfoljon meg.
Köszi.

(#32814) EasyLife válasza devast (#32813) üzenetére


EasyLife
aktív tag

kapcsold ki a clear type ot!

(#32815) Scoobyka válasza Dexar007 (#32800) üzenetére


Scoobyka
addikt

na akkor szépen sorjában:

ERPY: nem új...korábban is volt....csak régiófüggő.

Drizzt: pedig a samu elégiti leginkább az igényedig...ha zavar a tükrözödés válasz 37es méretett,ott a panel kevésbé tükör mint a 32es illetve 40esnél..... b650 nagyon ajánlott vétel most!...sztem nem fogsz benne csalodni,csak az áron kell kicsit löknöd.

Dexar007: amit irtál szépmeg jo,de úgy hülyeség ahogy van....amikről irtál azok plazmák!...Speciel én LG-t plazmában nem ajánlom mivel elégé ghostingolnak még most is és beégés vszély is lehet(jó azért itt sokat javultak,de ott van az eshetőség).....panánál nem csak a nevet fizeted meg....valóban árban a pana az egyik legjobb minőséget nyujtja.....ha sok a lovéd akkor meg kuro-t vegyél mert az aláz mindent...
LCD frontra viszatérve....az üzletben azért nem látni különösebb eltérést,mert agyon van világitva.....hazamész és akkor lesz savanyu a szőlő....samu sony philips lg közül most ebben az évben a samu rukolt elő a legjobb minőséggel EDDIG!....Lg- nek gyenge a feketéje ami esti tv nézéskor annyira nem is jön elő....de dvd,hd-ripeknél már inkább! alul felul fekete csik stb......szóval na.

toeki: jó kérdés hogy megéri-e várni...jelen pillanatban a 7403ast nem venném már,mert tavalyi modell...ha philipset akarsz várd meg a felhozatalt,ha msot akarsz venni akko inkább a samu....és a pip samunál és sonynál is van.....samunál azonban nem csak teletextet,hanem kisablakban nézhetsz dvd-t nagyban tv-t vag yforditva...tehát az infoid tévesek.....ki lehet jól használni a pipet.....pölö számitogép monito és kisablakban hirek....vagy ilyesmi.

sfeco79:gyanus a cucc....de kitudja hátha szerencséd lesz...én gari nélkül lcd-t nem vennék,mert ha beszarik cseszheted....ez nem olyan hogy esünk neki otthon kiskalapáccsal meg csavarhúzóval....és bizony az alkatrészek drágák hozzá......de ugyebár aki nem mer nem is nyer...;)

EasyLif:nagyon jók a forrásaid....spec engem egy tétova kuro plazma kamion érdekel ami a z arra váró segitő kezeket keressi.

:D

(#32816) Scoobyka válasza Dexar007 (#32800) üzenetére


Scoobyka
addikt

2008as ledes philipsek azért érdekesek lesznek...:D

[ Szerkesztve ]

(#32817) EasyLife válasza Scoobyka (#32815) üzenetére


EasyLife
aktív tag

arra sajna várhatunk, sajnos nem nagyon szállingóznak ilyen kamionok. :( de ami van is az is nagyon céltudatosan :C

(#32818) EasyLife válasza Scoobyka (#32815) üzenetére


EasyLife
aktív tag

amúgy youtube az új, már a yahoo-s widgeteknél is elérhető. amúgy a jövőben gyorsulnak ezek a widgetek? vagy direkt ilyen qva lassúak? :F

[ Szerkesztve ]

(#32819) Scoobyka válasza EasyLife (#32818) üzenetére


Scoobyka
addikt

sztem még javulhat a dolog....amugy azért lassu mert nincs magyar háttér....tehát nem magyar szerverről veszi le az infot hanem kintről....az meg szuszú igy...ha lenne magyar támogatás más lenne sztem a helyzet...pörögne a dolog.

(#32820) Dexar007 válasza Scoobyka (#32815) üzenetére


Dexar007
veterán

Jó de miután hazavitted akkor már nem látod a mellette lévő 199 tv-t így nincs összehasonlítási alapod = egy idő után megszokod , és mivel már 2009-et írunk szerinteM nincs olyan h jajdecsúnya, persze van kivételes eset de szerintem már csak olyan van h közepesen jól mutat vagy csak simán jól mutat mint a többi.
Egyébként pedig mivel én 4.5méterről nézném ezért nem hiszem h észrevenném h most az full hd-s vagy csak hd readys + biztos ekkora távolságból már nem lehet látni elég sok mindent ,hiába h papíron ez meg az van,ebből nem veszel észre semmit...

Eddig samuk közül az A6xx széria között vaciláltam most már kijelenthetem h az én szobámban LE37B650 lesz .Hacsak nem találok valami jobbat. :B

Lentre pedig (a 102centis LCD-t eladjuk) 50" mindenképp csak még nem tudom h milyen.
LG50PQ3000 és Panasonic P50X10-et néztem mint mondtam egymás mellett voltak , ha nagyítóval nézem akkor lehet h van egy icipici különbség de 4.5-5méterről tök mindegy, viszont ez a ghosting-os cucc nem tetszik. Szóval lehet h marad pana mert csak 20-30k a különbség ahogy láttam..és azért az mégis csak Panasonic.:p

Give me your cum,bull!

(#32821) EasyLife válasza Scoobyka (#32819) üzenetére


EasyLife
aktív tag

jó, csak tudod xbox live se nagyon van magyarországon mégis pik pakk lejönnek a tartalmak róla. meg már nem a betárcsázós korszakban élünk. úgyhogy elvárná az ember hogy ha már úgy hirdetik ezt az internet funkciót akkor ne kelljen rá fél órát várni...

(#32822) devast válasza EasyLife (#32814) üzenetére


devast
addikt

Ki van/volt kapcsolva. Szóval a screenshot cleartype mentes. Egyéb ötlet ?

(#32823) Scoobyka válasza EasyLife (#32821) üzenetére


Scoobyka
addikt

nekem az xbox live sem pörög annyira....pedig 30megás netem van....de egy 700megás demot vagy 50percig szed.....szóval azért az sem a legtutibb még.

(#32824) alibabo


alibabo
tag

Sziasztok!

Ilyen van már valakinek:LE32B530P7WXXH? Ha netán igen, akkor valami tapasztalat (képminőség:film;tv/tuner; játék...)?
Köszönöm. :R

A legtöbb zenészből soha nem lesz sztár. Őket egy dolog vígasztalhatja: a legtöbb sztárból soha nem lesz zenész. - by Horváth Attila, a Mester

(#32825) FRN válasza alibabo (#32824) üzenetére


FRN
tag

Szia!

Én a múlt héten vettem egyet. Sok tapasztalat még nincs,de a hang alapbeállításon kissé doboz. Ha nem szemből nézed, akkor még közepes fényviszonyok mellett is tükröződik a képernyő. A PC-s kép natív felbontásban nekem kezdetben szellemképes volt, de ez valahogy magától megoldódott, és most gyönyörű. A 60 Hz sportműsoroknál azért észrevehető, de én nem nézek olyat. :)
A 16:9-es aránnyal el lehet szenvedni egy darabig, de ez talán minden LCD-n hasonló gond.
A távirányítón engem zavar, hogy külön menü navigáló, és csatornaváltó, hangvezérlő van, mert mindig rosszat nyomok, de ez csak Panasonicos beidegződés.
A hang PC-ről nekem akadozik, de valószínűleg ez megoldható SPDIF probléma, és nem a TV.

Ezt leszámítva jó kis TV. :C

Én hiszek benne, hogy az idegenek köztünk élnek. Ma is csupa idegennel utaztam a metrón...

(#32826) Mushroom válasza Dexar007 (#32820) üzenetére


Mushroom
tag

A panasonic gyártja a legjobb plazmákat a Pioneer után, csak még elérhető áron. Azt azért ne mond, hogy nincs semmi különbség, mert én mikor körúton voltam elég sok különbséget láttam. A panasonic egész más gázösszetevőket használ, ezért tényleg nem jelentkezik annyira a ghosting, sokkal kevesebbet eszik, főleg a 2009-es modellek és már nem 30.000óra a várható élettartam, mint régen hanem 100.000óra. Ha plazmát veszel, akkor csak Panasonic!
Az lcd-nél is rengeteg különbség van, legalábbis én láttam:) A philipset nézd meg sd adásnál, vagy elég csak nem hd-nél összehasonlítva a többi gyártóéval (én valamilyen Sonyt láttam mellette és alázta) és meglátod miről beszélek! De a HD jel is sokkal szebb volt összehasonlítva mikor én nézegettem élőben, mint egy 656-os Samsungon(Egymás mellett volt egy 5604H, egy 7603D és egy A656). És ebben sorrendben volt számomra a képminőség a jobb(Az 5604H volt a legszebb). Ha Te tényleg nem látsz semmi különbséget, akkor viszont tényleg kár sok pénzt kiadni, vedd meg a legolcsóbbat és a többi pénzt idd el!:D

[ Szerkesztve ]

(#32827) Drizzt válasza Dexar007 (#32800) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Köszönöm, de dlna nincsen az lg monitorokban, s az nekem nagyon kéne. :) Amit legutóbb néztem: Philips 32pfl8408h, ez megfelel az igényeimnek, de működés közben még nem láttam. Hát, kiváncsi vagyok. Hamarosan döntenem kell viszont, de már nem nagyon lesz hol nézelődnöm, legalábbis egy napom lesz rá.

I am having fun staying poor.

(#32828) khorvat


khorvat
senior tag

Hi!

Most tervezem vmi vekony TV vetelet LCD es Led amiket neztem igazabol azt latom a Led az ujabb technologia es igy a dragabb is! Markakban a Samsung fele huzok de szoba johet meg LG , Sony es Panasonic!
Igazabol a Samsung UE32B6000 (81-82cm) Led-es Tv-jet neztem ki 260.000ft a legolcsobb amit a neten talaltam.
Kerdesem hozzatok mik a tapasztalatok a led technologiarol? Milyen ebben a Samsung? Megeri-e ezt a plusz penzt a LCD-khez kepest?
Illetve mit ajanlanatok julius honapban megvetelre 100-300k ft kozott 80-106cm lcd , led TV-kbol? Es mind ezt kitol milyen uzletben hogy kesobb esetleges garival se legyen sok macera!?

(#32829) Symbio válasza Drizzt (#32827) üzenetére


Symbio
senior tag

Ha a szolgáltatásai megfelelnek, akkor vedd azt. A kép minőségével biztosan elégedett leszel, akár SD, digtális kábel, DVD, 1080p a forrás. Tükröződés mentes képernyő, normális menü rendszer és távkapcs, jól kezeli a képformátumokat, egyszerű a szoft frissítés.

(#32830) Warek


Warek
tag

Sziasztok Mostanában szeretnék venni egy új "nagy" képernyős tv-t több kérdésem lenne.
Van e olyan (ha igen melyik) LCD TV ami képes fogni a digitális adásokat külön dekóder nélkül ?
Milyen távolságról lehet jól látni a képét ezeknek a TV-nek és mekkorát (hány cm-t) érdemes venni? (A szobám 5 méter hosszú) Nem akarok túl nagyot venni, de tudja a hd felbontást 1080p.

(#32831) Źşë' válasza Warek (#32830) üzenetére


Źşë'
addikt

tuner mindenképpen kell ha digitális adást akarsz venni vele, legtöbben már van mpeg4es ami fontos, uis erre álltak át a szolgáltatók, de külön is lehet kapni.

távolság:

azt h mekkorát veszel leginkább a szoba nagysága ill pénztárca mélysége határozza meg, nagyobb tvk picit drágák, a full hd csak akkor lényeg szvsz ha 106cm nél nagyobb a készülék, ill ha kötsz rá pc-t mert elég sok kül9nbség van 720p és 1080p között, filmeknél csak 106 cm felett jön elő

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32832) Warek válasza Źşë' (#32831) üzenetére


Warek
tag

Egy 5*3.6 m nappalim van. Mára egyre több adás digitális és már az MTV is HD minőségben sugároz egy két adást és 2011- már csak digitális adások lesznek. Tehát hosszú távra keresek tv-t, ezért digitális tuner lesz benne. Notebookot tervezek rá tenni és alkalmanként külső megjelenítőként használnám. Nem most venném hanem az évvégén jövő év elején. Nem a legnagyobb kell, és a legdrágább hanem az optimális, ezért kérdeztem melyik méret lehet a jó, de a táblázatból úgy tűnik h az 1080p-ből bármekkora jó lehet, tehát a legkisebb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#32833) syC válasza FRN (#32741) üzenetére


syC
addikt

1-2 képet tudnál készíteni a tv-ről? Ha jó, akkor holnap én is megrendelem. Tegnap voltam kint MM-ban, elfogyott, nem tudtam megnézni..

(#32834) spini


spini
csendes tag

Hali,
Megvan a 40b650-m. Jelenleg T-Com Sat TV-m van. Mi lehet az oka, hogy, ha bekapcsolom a Settopboxot, akkor nem vált át automatikusan a HDMI1-re?
Tud valaki hasznos tanáccsal szolgálni? Üdv. Sanya

(#32835) wesson


wesson
csendes tag

Sziasztok!

Samsung Le-40b650 tulajok! Szeretnék egy ilyen tv-t venni, De jelenleg csak Scart-os STB-m van (UPCs) Az lenne a kérdésem, hogy ha így kötöm össze a tv-vel, nagyon botrányos lesz a kép? Tudom, hogy HDMI-vel szebb lesz, de nagyon nagy (ég és föld) a különbség?
A másik kérdésem pedig, hogy a tv-n jól beállíthatók a képarányok? pl. Gondolom 4:3 ba lehet állítani, hogy két oldalt fekete csík (így nénznék a tv-n a 4:3-as adásokat) viszont ha olyan műsort adnak, ahol alul felül fekete csík van, de a csatorna logo-ja kilóg a képből, vagy ugyanez, csak alul a besorolás (pl. 12-es karika) lóg ki, akkor hogy viselkedik a tv?

Várom a válaszotokat, előre is köszi!

(#32836) K123456 válasza wesson (#32835) üzenetére


K123456
tag

Nekem nem ilyen TV-m van, de nyilván 4:3-ba mindegyiket be lehet állítani. Viszont, ha alapból vásznas a film, alul felül fekete csík van, akkor az 4:3-ba beállítva is olyan lesz, hiszen a sugárzás olyan, tehát alul felül jobbra balra fekete csík lesz. De biztos be lehet állítani annál a filmnél műsornál valahol a menübe, hogy rázoomoljon és akkor az alsó felső csík kivehető így a jobb bal fekete sáv is csökken, nyilván a logó, meg a karika is csak kismértékbe látszódna felnagyitva a képet, én ilyet nem próbáltam még az enyémen, de minden tv-n sok beállítás van. Én 4:3-ba nézem a TV műsorokat mert úgy nem torz a kép, és vászas filmeknél tulajdonképpen fekete keret van. Inkább DVD-zni kell :C , bár ott is van, hogy alul felül fekete csík van, bár nem minden filmnél.

[ Szerkesztve ]

(#32837) AUX


AUX
csendes tag

Sziasztok!
Lehet primitív és egyszerű a kérdésem, de azért ne öljetek meg :D
Nem teljesen TV-s téma, de gondoltam itt teszem fel.
Adott egy LCD TV és egy xbox 360, mindkettőre szeretnék netet kötni, de az adsl modem az emeleten található, amiből a net egy wifi-s routerbe megy, elég messze van, 5 fal átfúrásanak és 25 méter kábel használatának elkerülése miatt, arra gondoltam, hogy a wifin jövő netet egy routerrel, vagy nem is tudom mivel "fogom" a nappaliban és rendes ethernet kábellel bekötöm a 2 cuccba. A kérdésem itt az, hogy egy sima wlan routert be tudok-e úgy állítani, hogy az wifin keresztül vegye a netet és ezt a rendes LAN részen továbbadja? Esetleg ehhez valami spéci cucc kell? A samu tévéhez és az xboxhoz is lehet kapni wireless adaptert, de arra gondoltam így talán olcsóbban meg lehetne úszni a dolgot. Várom az ötleteket. Előre is köszi! :R

(#32838) Warek válasza AUX (#32837) üzenetére


Warek
tag

Vannak usb wifik amivel tudod fogni a router jelét. Ez így nem igen fog működni szerintem. Miért nem fordítod meg. A lenti szintre a adsl modem és a wifi router, kábellel a tv és az xbox. Fent pedig a szg egy usb wifi adapterrel fogod a netet.

(#32839) AUX válasza Warek (#32838) üzenetére


AUX
csendes tag

Az a gond, hogy lenn nincs lehetőség az ADSL modem használatára, mert nincs telefon a nappaliban. Valamint a felső szinten 4 gép van rendesen kábellel a routerre kötve. Tehát rögtön 4 USB-s adapter is kéne? :F

[ Szerkesztve ]

(#32840) Alex91 válasza AUX (#32837) üzenetére


Alex91
félisten

Meg lehet csinalni, csak kerdes, hogy lesz-e eleg jelerosseg lent?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#32841) AUX válasza Alex91 (#32840) üzenetére


AUX
csendes tag

A TV előtt egy laptopon maximális a jelerősség, szóval szerintem azzal nem lenne, gond. :)

(#32842) Alex91 válasza AUX (#32841) üzenetére


Alex91
félisten

Akkor kell egy router, ami APClint, Bridge modot is tudja: pl. TP-Link TL-WR543G, ha 54 Mbit-es WLAN van. De biztos van mas megfelelo eszkoz.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#32843) AUX válasza Alex91 (#32842) üzenetére


AUX
csendes tag

Köszi :R

(#32844) Dexar007


Dexar007
veterán

DLNA help kéne!
A közeljövőben szeretnék venni egy Samu 37" B650-es tv-t, amiben ugye benne van alapból ezért érdekelne h ez a cucc kb hogy is működik a valójában?
Szép és jó amit írnak róla,de engem inkább a személyes tapasztalatok érdekelnének...
Ahogy én elképzeltem eddig:
Számítógépre letöltök egy full hds filmet aztán a tv-n ugyanolyan minőségben és full hd felbontásban fog megjelenni,minőségromlás nélkül...szépen hangzik , de ez mennyire igaz? :B
Vagy így hogy lehetne megoldani?Mert nem szeretném mindig összekötni a tv-t a géppel hiába hogy egy szobában lesz.

Give me your cum,bull!

(#32845) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Szerintem ide tartozik a téma.
Az LCD monitorom nagyon lassan melegszik be bekapcsolás után. Míg ennél eltart pár percig, a CRT-m már 10 másodperc alatt elég világos. Nincs másik LCD tv-m vagy monitorom, úgyhogy tapasztalatom sincs. Lehet, hogy csak mert régi készülék?

Amúgy, ha olcsón akar kijönni az ember. :DDD
forrás: Puruttya blog

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#32846) ANT válasza spini (#32834) üzenetére


ANT
őstag

Szvsz a tudomány mai állása szerint HDMI-re kötött bármilyen cucc bekapcsolásakor a tv nem vált át automatikusan. Azt neked kell kinyomkodni a távirányítón.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#32847) EasyLife


EasyLife
aktív tag

valaki gondolkodott már azon hogy mi történne ha két lcd tv-t hdmi kábellel összekötünk :F :U valszeg semmi mi? :D

(#32848) Scoobyka válasza EasyLife (#32847) üzenetére


Scoobyka
addikt

én tom ;)

(#32849) Lacix29 válasza ANT (#32846) üzenetére


Lacix29
őstag

A tudomány mai állása szerint ha mindkét készülék tudja a HDMI-CEC-et, akkor működhet a dolog.
[link]

(#32850) alibabo válasza FRN (#32825) üzenetére


alibabo
tag

Köszönöm a választ. :R

Én is egy ős pana után váltok. :)
A 16:9-es aránnyal el lehet szenvedni egy darabig, de ez talán minden LCD-n hasonló gond.
Itt nem tudom mire gondoltál. (Bocs a lámaságért.)

Az a 60 Hz viszont visszatart, én sokat nézek sportot. Lehet még várok pár hónap áresést inkább. Majd talán a másik 2 kiszemelt áldozat (Samsung LE32B650T2WXXH; Philips 32PFL7404H) ára is alább megy.

A legtöbb zenészből soha nem lesz sztár. Őket egy dolog vígasztalhatja: a legtöbb sztárból soha nem lesz zenész. - by Horváth Attila, a Mester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.