Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33501) dh66e válasza adriankoooo (#33498) üzenetére


dh66e
veterán

HD anyagon szép képe volt.Tv adást nem láttam rajta.Valóban a sharp multimédiában nem töri magát,usb-n csak mp3 meg képlejátszás van.Nekem a kis tesója van.Ahol néztem eddig mindenhol 380k van.

(#33502) MAXIMIZE válasza tuso (#33499) üzenetére


MAXIMIZE
tag

Az lehet, hogy te Európáról beszéltél de mások nem ezért nem is válasznak szántam (szvsz az egész világ nem tévedhet nagyot)

(#33503) ERPY


ERPY
őstag

Samsung 40a656 esetén ha nvidia kártyáról HDMI-n keresztül megy a kép, amin ugyebár hang nem megy át, hogyan lehet a TV-re rátenni a hangot, hogy a PC képe mellet az is menjen? Gondolom RCA kábelen keresztül kell bevezetni.
Melyik csatlakozóba kell dugni?
Még mielőtt nekemesne valaki, hogy nem nagy valami kipróbálgatni, a TV nem az enyém, hanem egy ismerősömé. Szal aki tudna ebben segíteni, megköszönném.

(#33504) mcdokika válasza nRu3 (#33500) üzenetére


mcdokika
tag

Csak megsúgom hogy a másfél éves lcd men egy karc nincs...
A megsúgom stílust meg amúgy sem szeretem.

(#33505) mcdokika válasza ERPY (#33503) üzenetére


mcdokika
tag

HDMI n keresztül a hang is megy elvileg pont a napokban próbálgattam igaz nem az A656 al.

(#33506) szilchi válasza mad1 (#33472) üzenetére


szilchi
őstag

Üdv.Nekem egy Acoustic Solution (szal teljesen noname) 26-os LCD TV-m van amit monitorként is használok (gép az adatoknál).Teljesen meg vagyok elégedve vele,a Vaterán vettem 50K-ért,fél év garival.Van rajta 2 HDMI bemenet is,meg DVB-t tuner (ami persze M.o-gon semmit sem ér).HD-Ready készülék,a 720p filmek (szerintem) jól néznek ki rajta.Játék is jól megy,nincs utánhúzás vagy egyébb gond.Legalábbis én semmi olyat nem látok rajta vagy más egyébb zavaró tényezőt.Én ezt tudom ajánlani neked az általad említett árkategóriában.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33507) alex89 válasza szilchi (#33506) üzenetére


alex89
senior tag

Azért nem teljesen noname , amit én akartam venni ebből a márkából az pl. kívül-belül megegyezett a Hitachi-val csak más piacra készült és más néven került forgalomba...

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#33508) szilchi válasza alex89 (#33507) üzenetére


szilchi
őstag

Mondjuk sejtettem,hogy nem teljesen noname csak nem sikerült infó találnom róla,hogy milyen licenszel megy,azért írtam.De köszönöm a korrigálást,legalább mostmár tudom,hogy honnan származtatható.Mert akkor gondolom ezen termékcsalád többi része is Hitachi jellegű lehet

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#33509) knbs válasza nRu3 (#33500) üzenetére


knbs
senior tag

Te mivel torolgeted??? Ciffel,ami tele van apro szemcsekkel? :C 6 db lcd ment at az evek soran rajtam, nem volt rajtuk karc egy sem, pedig nem uveg kalitkaban voltak tartva :)

Amugy mit szamit par karc? Epp most fedeztem fel a konyhankban 3 eve nincs normails csillar, csak egy csokira kotottem ra egy egot es kesz, amolyan ideiglenes megoldasnak szantam anno. Pont ma neztem ra fel es latom, hogy meg mindig szegeny csoki log fent! :D Na semmi offense nalam mondjuk meg nincs gyerek,aki leszadalna kozelrol a tv-t.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#33510) gaben75


gaben75
tag

Sziasztok hozzáértők :)

Érdeklődni szeretnék hogy 200 ezer Ft-ig milyen LCD-t ajánlotok.
Ami fontos lenne az Full HD, 40-42 méret, hdmi, usb-ről való lejátszás.
Amire használnám HD filmek, menne rajta kábel Tv is.
Plusz használnám játékra is (PC Cod4, Cod5 és társai).
Erre milyen alternatívákat tudnátok ajánlani, esetlegesen valami megbízható helyet
ahol össze tudom őket hasonlítani és nem méregdrágán adják.
Előre is köszönöm a válaszokat. :R :R :R

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#33511) mostwanted2


mostwanted2
csendes tag

én kinéztem egy király monitort ami tv is : király

mi a véleményetek rolla ? tudom van tv-tuner kártya aval olcsobban megusznám :D :D :D :D de t-home {tv-internet-telefon} csomagom van {a settopboxbol csak scar csatlakozoval tudom kihozni a jelet meg hdmivel} {régota vágyom egy jóképminnöségü nagy tvre és monitorra szoval megérné nagyon} :D :D :D :D 1 col asszem 2.54cm {26˝*2.54cm=66cm egész jó}

[ Szerkesztve ]

(#33512) matthews


matthews
aktív tag

Sziasztok!

b650 tulajokhoz: Mi van akkor ha nézem a TV-t és villog a piros kis led a káva közepén?

Alex91: Jelenség oka?

Köszi a válaszokat!

"No brain, no problem"

(#33513) mostwanted2 válasza gaben75 (#33510) üzenetére


mostwanted2
csendes tag

amit elöbb irtam ajánlom neked ez 26˝-os nézd meg az elöbbi linkemet és nem is nagyon drága lazán belefér 200000 ft-.ba amit irtál elöbb {de eladónál is érdeklödj megmutatja műszaki parirját és mégtöbbet tudsz majd rolla

a linkben nincs benne ez : beépittet hangszoró : 3w {tv-zésre elég ez egy settopboxra meg rákötöd az 5.1 et netán 7.1 et :D :D :D :D ha véletlen nem elég nekem is dvdlejátszora volt kötve az 5.1 de gépre raktam rá mert azt többet használom :D :D :D :D :D :D :D :D }

[ Szerkesztve ]

(#33514) dabadab válasza mostwanted2 (#33511) üzenetére


dabadab
titán

"mi a véleményetek rolla ?"

Az, hogy nem szabad megvenni. 100k-ert egy TN monitort?! Annyiert mar vannak normalis 32"-es TV-k, rendes panellal, normalis kepminoseggel. Oke, a felbontasuk kisebb, de hidd el, az (foleg ilyen, viszonylag kis meretben) sokat nem szamit, ellentetben a panel tipusa rengeteget.

DRM is theft

(#33515) mostwanted2


mostwanted2
csendes tag

szerintetek egy hd 4670 elbirná ezt a monitort ? {persze egy gta 4 et nem full felbontáson ez nem is kérdéses :D :D :D :D de egy 1280*1024 be szerintem még elvinné}
hosszu távon gondlkodom mivel egy monitort sokáig használ mindenki 1-2 év mulva lesz {pl :amd phenomII 955 procim 4 gb ramom hd 4890 videókarim ...... had ne soroljam tovább nem a gépösszerako topikba vagyok :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#33516) gaben75 válasza mostwanted2 (#33513) üzenetére


gaben75
tag

Sajnos ez nekem kicsi :( , mint írtam nekem olyan 40-42 coll kéne.
Igaz hogy az ára fele annyi mint a keret de a képátló is majdnem a fele. :D

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#33517) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Hali,

szerintetek egy e8400nak megkottyanna egy FULLHD néha-néha? Az akadozós problémát már megszüntettem a Haali-val, de párszor nagytotálokban óriási utánhúzás és szaggatás van...

A proci nincs húzva, kéne? :D Tudom hogy bűn, de a 22-es moncsimhoz elég volt minden felhasználásra az alap 3GHz. VGA: 4870 512. HDMI-n van összekötve egy Samu TV-vel.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#33518) mcdokika válasza raskolnikoff (#33517) üzenetére


mcdokika
tag

bőven megteszi.Egy alap dualcoreos proci már elég, egy 512 es kártyával, 2-3 gb rammal.

(#33519) raskolnikoff válasza mcdokika (#33518) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Vagyis, mi a probléma? Maga a TV nem olyan gyors mint a monitor?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#33520) luciferk válasza raskolnikoff (#33519) üzenetére


luciferk
senior tag

1.3-as HDMI madzagod van? mert a FULLHD hiba mentes átvitelhez az kell, az sem hátrány ha jó minőségű az 1.3-as madzagod ;)

(#33521) mostwanted2


mostwanted2
csendes tag

szerintetek hd 4670 videókártya elbirna egy samsung t260 monitort ?

(#33522) mcdokika válasza mostwanted2 (#33521) üzenetére


mcdokika
tag

lol
Hogy a fenébe ne birna .

(#33523) jonner


jonner
tag

Véleményetek szerint az elkövetkező 1-1.5 hónapban várható érezhető árcsökkenés? Konkrétan 2 TV- t néztem ki, az egyik a Philips 47PFL8404H a másik a Samsung LE-46B650T lenne. A Philips nagyon drága nekem jelenleg, ezért valószínűleg a Samsung lesz, jelenleg 320 k körül van, de ha várhatóan lemegy 300 körülre, akkor még várnék kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#33524) raskolnikoff válasza luciferk (#33520) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Honnan tudom meg hogy 1.3-as e? :F Ez egy sima Hama 1.5 méteres kábel...az 1.3 az árnyékolása vagy mi?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#33525) nRu3 válasza knbs (#33509) üzenetére


nRu3
addikt

adtak hozá valami dörzsi rongyot azzal suroltam átt a légy kakát rajta :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#33526) dabadab válasza luciferk (#33520) üzenetére


dabadab
titán

"1.3-as HDMI madzagod van? mert a FULLHD hiba mentes átvitelhez az kell"

Nem, nem kell az ("1.3-as HDMI kabel" igazabol nem is letezik), raadasul az akadozas tutira nem kabelproblema.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#33527) raskolnikoff válasza dabadab (#33526) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Akkor a TV lassú ezek szt?...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#33528) dabadab válasza raskolnikoff (#33527) üzenetére


dabadab
titán

Utanhuzas alatt mit ertesz? Azt a klasszikus utanhuzast, mint amikor az eger csikot huz maga utan? Annak azert nem szabadna elofordulnia TV-n, max a zajszures okozhat hasonlot, de az HDMI-n nincs.
Az akadozast meg nem lehet, hogy a 24p forras okozza?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#33529) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Sziasztok!

TV vásárlás előtt állok és én is csatlakoznék az ezer trillio előttem tanácsot kérőhöz.

Kb. 160E a keret a TV-re, ha olcsóbb az sem baj.

Követelmények:
-Full HD

-Monitornak lenne használva, ezért játékhoz elengedhetetlen az alacsony input lag és utánhúzás. Persze filmek is pörögnek majd szép számmal.

-32" vagy 37" Igazság szerint játékoknál olyan 80 centire ülnék a képtől, magam elé vizuálva egy colstok segítségével már a 32" is ijesztően nagynak tűnik szerintem. Filmézésnél egy kicsit kényelmesebb pozíciót felvéve 3 méterről nézném a TVt. Kérdés, hogy melyik a rosszabb, ha játék közben elfárad a nyakam, annyit kell tekergetni a nagyobb képernyőn, vagy ha kisebb képet kell bámulni filmnézés közben?

-Valami csinos panel legyen benne, ha ágyból nézem akkor alulról is jó betekintési szögekkel rendelkezzen + szép kép.

-Nem hátrány, ha USBről lejátszik divxet és mkv-t.

Ami nem kell, az a 100 Hz. Sok helyen olvasom, hogy inkább ront a képen, mint javít, ráadásul ha be van kapcsolva az elég nagy input lag növekedéssel jár.

Olvasgatom egy ideje ezt és egyéb fórumokat is, így jelentkeznék is egyből egy saját indulóval.

LG 32LH3000 vagy 3010 (tudja valaki, hogy mi a különbség?) Ez mostanában 130 pénz +/- 5E

A fentiek fényében győzzön meg valaki pls, hogy jót szemeltem ki, ha nem akkor miért és mit ajánlotok helyette a 160 körüli kategóriában.

Előre is köszönöm,

[ Szerkesztve ]

(#33530) knbs válasza nRu3 (#33525) üzenetére


knbs
senior tag

Ajanlom neked is, es persze masnak is ha elfogadja a tanacsom. Sajna markat nem tudok ajanlani, mert nalunk hollandiaban eleg noname-t hasznalok mo-n nem tudom milyen markak vannak,de a lenyeg: baba-popsi torlo kendo. Nagyon jol elbanik a legy kakaval is :DDD , egy egesz zacsko is eleg potom penz, jo reg ota hasznalom es eddig bevalt.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#33531) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Lirnám 5 napi tapasztalatomat a tv-mel kapcsolatban.

A tv-m egy LG47G5010 tipusu 119cm-es FULL HD LCD. Amire használom: PS3, FILM, NET.

PS3: Nagyon király, ennél nagyobb tv-vel már nem is lenne jó 2.5m-ről nézem, a képe éles és nagyon tiszta, normál mondban használom, tökéletes.
Film: Full Hd minőségben gyönyörű, sajnos a tv adások azok nagyon gagyik, de ez nem a tv hibája.
NET: PC-hez kötöttem d-subon keresztül (azért nem hdmi-vel mert a notin csak d-sub van) a kép meglepöen éles és tiszta,nem gondoltam volna ilyen nagy tv-n ennyire jó képet ad, szebb a kép mint a volt 24" tft monitoromon....Hdmi kábellel nem is tudom elképzelni milyen lehet...:)

A tv menü is jó, könnyel kezelhető, magyar menü, nem kell vele sokat tökölni, hogy jó beállisd...

Nem tudom van e a tv-nek negativumja, esetleg az hogy a fekete szin nem tökéletesen fekete, de én még nem láttam olyan LCD tv-t aminek full fekete lett volna, viszont hallottam már van de az 200-300 ezres árgategóriájú tv....Ja meg nincs benne kép a képben funkció amit hiányolok kicsit...

Azért irtam le ezeket hátha valakit érdekel, mert neten nem sokmindent találni erről a tipusról...Akinek bármi kérdése van a tv-vel kapcsolatban nyugodtan irjon... :R

(#33532) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#33531) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

szerk: Lirnám helyett leirnám, meg az NEM 200-300 ezres árkategória...:)

(#33533) luciferk válasza dabadab (#33526) üzenetére


luciferk
senior tag

Már miért ne létezne 1.3-as HDMI kábel? [link] ebben a boltban ajánlották és vettem ezt az 1.3-as ( 3 méteres) HDMI kábelt a B650-es tévémhez mivel ezen is HDMI-CEC 1.3-as csatik vannak. A tökéletes full hd-s kép és hang-hoz nem hátrány egy jó minőségű kábel.

(#33534) toeki


toeki
senior tag

philips 42pfl9603d csak 249e ft az edigital-ban.
nekem ez fura ahhoz képest hogy mondjuk a 8404 meg 300e körül van
valamit nemértek vagy tényleg jó vétel?

(#33535) anrab válasza toeki (#33534) üzenetére


anrab
addikt

lehet hogy kiállított darab volt és ott ment egy évig! és mpeg 2 földi tuneres.

(#33536) dabadab válasza luciferk (#33533) üzenetére


dabadab
titán

"Már miért ne létezne 1.3-as HDMI kábel?"

Alapvetoen maga a kabel (a csatlakozo, a labkiosztas, az erek) nem valtozott a HDMI verzoik soran*. Ami egyedul valtozott, az a kabeltol elvart maximalis savszelesseg, de ez meg tok mindegy, mert hazimozis alkalmazasra az eredeti savszelesseg is boven elegendo. A dolgot raadasul tovabb bonyolitja, hogy a HDMI szabvany 1.3-as verziojaba kerult bele a kabelek teszteleserol szolo resz (ami a max. atviheto savszelt vizsgalja) es abbol a gyengebb kategoriat sikerult ugy beloni, hogy annak a teljesitesehez meg az 1080p-nek sem kell atmennie, vagyis a "HDMI 1.3 Cat1" kabel meg a HDMI1.0 elvarasait sem hozza.

"A tökéletes full hd-s kép és hang-hoz nem hátrány egy jó minőségű kábel."

Ezt a minosegdolgot azert nem kell tullihegni, a kabel vagy mukodik, vagy nem.

*: az 1.4-ben lesz majd mini-HDMI csatlakozo, de ez csak a fizikai meretet befolyasolja, a kiosztast nem

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#33537) jázmina


jázmina
csendes tag

Hali!
Tőzsdei grafikonokhoz szerintetek érdemes tv-t használni vagy maradjak a monitornál?
Mi lenne a legolcsóbb megoldás? én 1 32"es fullHDs tv-re gondoltam meg egy 22" monitorra, tudnátok valamilyent ajánlani?

(#33538) dabadab válasza jázmina (#33537) üzenetére


dabadab
titán

"Tőzsdei grafikonokhoz szerintetek érdemes tv-t használni vagy maradjak a monitornál?"

Az ugye attol fugg, hogy hogyan akarod hasznalni meg mire.

DRM is theft

(#33539) hunlaci


hunlaci
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnék vásárolni egy LCD TV-t, és mivel elég felszínes a tudásom a témában, ki szeretném kérni a véleményeteket. Elsősorban TV nézésre, és laptopról való filmnézéshez szeretném használni, szóval 32 collos HD-ready-ben gondolkozom.
Fő kiszemelt áldozatom:
LE-32B460 B2W
másik
32LH3000
Mi a véleményetek ezekről a TV-kről? Samsungnál dinamikus kontrasztot írnak, ami nem hangzik túl jól, de nem nagyon ertek hozzá.
Köszi előre is a segítséget

(#33540) sanyi001


sanyi001
csendes tag

Sziasztok

http://www.a-v.hu/PGV1102

Ezzel a vezetékkel össze lehet kötni egy fullhd tv-t a számítógéppel, elég lenne ahhoz hogy 1920x1080 felbontásban továbbítani tudja jól a képet játék közben is ?

(#33541) [DiNo]


[DiNo]
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi feltételekkel szeretnék TV-t venni:
-ár: 250-300E
-vékony káva (pl.philips 42 pes 0001D)
-Full HD
-ár/érték aránya a lehető legjobb legyen!
Kérlek ha tudtok tanácsot adni, segítsetek!
Köszönöm, DiNo

Az alábbit néztem ki: philips 42PES0001D, de kifutó modell és nemtom megér-e ennyit (külsőre és képre ez tetszik legjobban)

(#33542) Alex91 válasza [DiNo] (#33541) üzenetére


Alex91
félisten

De azt tudod, hogy van egy kulon doboza is? Es nincs benne mpeg4.

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33543) [DiNo] válasza Alex91 (#33542) üzenetére


[DiNo]
csendes tag

Igen, a külön doboz még jól is jön, de az mpeg4 zavar...bár nem tudom fogom-e valaha használni az mpeg4-et, mert arra gondolok, hogy úgyis boxot használok (műholt, stb), vagy rosszól gondolkodom?

(#33544) Alex91 válasza [DiNo] (#33543) üzenetére


Alex91
félisten

Ird be itt a keresobe: 42pes! Kapsz egy par velemenyt a keszulekrol. Van H-s verzio is, az tudja az MEPG4-et is.

Mondjuk van ez valahol olcsobban is, mint 400k?

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33545) [DiNo] válasza Alex91 (#33544) üzenetére


[DiNo]
csendes tag

Szia! Igen, most találtam 0001D-t 300K-ért...bár tényleg elbizonytalanít az mpeg4 hiánya...

(#33546) Alex91 válasza [DiNo] (#33545) üzenetére


Alex91
félisten

Nekem is Philips van (joval alapabb :) ), de en azt mondom, hogy inkabb ezt vedd ennyi penzert, megha esetleg annyira nem is design-os, de beltartalomban joval jobb.
Samsung LE40B650T2WXXH LCD televízió

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#33547) multimelon


multimelon
tag

Érdekes kérdésem lenne, van egy philips full hd lcd-m hdmi 1.3 csatik vannak csak rajta, a pc-ben egy 8800gt kártya van azon két dvi van hozzá hdmi átalakító. A gép és a tv közt 10-11 m kábel kellene.

Milyen összeköttettéssel tudnám a legjobb minőséget elérni ?
- a vga kártyán lévő dvi re ha rákötöm a hdmi átalakítót meg a hozzá adott spdif el kivezetem a hangot akkor milyen lenne, (most így van csak hang nincs a kép szerintem nagyon jó, tűéles, színes kontrasztos

mivel lehetne a vga n lévő dvi ből 1.3 hdmi csatlakozót kreálni ha egyáltalán lehet
hangot hogy vigyem át a hdmi kábelen, sajnos nem sikerül

köszi

(#33548) [DiNo] válasza Alex91 (#33546) üzenetére


[DiNo]
csendes tag

Igen, azt hiszem igazad van! Ma élőben láttam amit ajánlottál és tényleg jobb a képe...köszönöm szépen a tanácsot! Amúgy ennél olcsóbban lehet venni vhol? Köszi, DiNo

(#33549) Drizzt válasza anrab (#33535) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Te közben nézted már médiákat hogy játszik le a tv-d? A kérdésem az lenne, hogy igaz-e, hogy tényleg nem játszik le feliratot a tv? Igaz a 8404-ről írták itt korábban, meg talán csak a dlna-n keresztül, de nagyon érdekelne ez a dolog. Ha igaz, akkor veszek egy 37-es B650-et, de ha valamit ők néztek el, akkor egyértelműen Philipset vennék inkább.

I am having fun staying poor.

(#33550) H4CKmyM1ND


H4CKmyM1ND
tag

a samsung görögo.-i utazás azoknak is szól akik nem nagyáruházban, hanem netes kereskedőnél vették a TV-t? Mert az űrlapon amit ki kellene tölteni nincs olyan hogy "Egyéb" csak teszko, osan, elektrow, stb... Van aki érdeklődött már e felől?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.