Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) fero02 válasza kenwood3 (#9344) üzenetére


fero02
veterán

Utálom őket. :( Én nem szóltam volna rá a kutyára. ;] :N

(#9352) kenwood3 válasza fero02 (#9351) üzenetére


kenwood3
őstag

Én se nagyon kedvelem de az is 1 élet na meg anyám nagy macskaszerető és megnyuvasztotta volna az ebeket ha valami lett volna a macskával . Kettő macskája van a szomszédnak az egyiket már elkapták 1x azt meg is kóstolták azóta nem jött be az udvarra és most a másik jött be , de szerintem az se fog merni többet bejönni :N

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#9353) Lauda válasza fero02 (#9351) üzenetére


Lauda
félisten

Ilyet ne is mondj szerintem. Az az allat masnak legalabb olyan fontos, mint Neked a kutyad.

(#9354) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok:)
Ez milyen fajtájú kutya? link
:R :R :R :R

(#9355) kircipeti válasza #04441088 (#9354) üzenetére


kircipeti
senior tag

Nekem szamojed spicc ugrott be elsore.

(#9356) runner 125 válasza #04441088 (#9354) üzenetére


runner 125
nagyúr

..de, inkább a csaj érdekel, mi?! ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9357) Eagl3 válasza #04441088 (#9354) üzenetére


Eagl3
veterán

Valamilyen spicc... japán, német, szamojed. Elég fiatal a képen így nehéz megmondani.
MOD: De egy gyenge sarki rókának is elmegy... ;]

[ Szerkesztve ]

(#9358) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Na, ma reggel alakított egyet Szurok.
Muter mesélte, hogy felrakta a húsvéti koszorút a bejárati ajtóra. Gondolkozott is rajta, hogy érdemes-e felrakni, észrevesszük-e majd.
Hát jön befelé, mellette Szurok. Szurok meglátja az ajtót, kimerevedik a szeme, támadó pozícióba beáll. Feláll két lábra és ott ugrál, és próbálja leszedni a koszorút... :DDD Nem sikerült neki. :D

[ Szerkesztve ]

(#9359) total90


total90
veterán

Csákó!

Rég jártam erre... Másnál is vannak gondok most a párzási időszak alkalmával? Nálunk eléggé :((( Pöcök nagyon kezelhetetlen, de mindkét szomszédnál van nőstény kutya és nagyon menne cuccolni.
Az este pl. semmit nem tudtam aludni tőle, mert végig vonyított. Ma, amikor a fater be akarta csukni majdnem megharapta. Végül engem nem bántott, de megmorgott, csak kiosztottam. A pláne még a dologban, hogy közös az udvarunk a nagybátyámmal és az ő kutyája is szuka. Kb. végig ott van a bejárati ajtójánál (az benti kutya) és alig lehet elvonszolni onnét.
Enni sem akar, pedig egyébként igencsak bélpoklos.
Tippek valakinek a megoldásra, ha van olyan? Az "engedd a szukához" helyett természetesen :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9360) Eagl3 válasza total90 (#9359) üzenetére


Eagl3
veterán

ivartalanítás... én ugyan ellene vagyok ha nincs egészségügyi ok rá, de megértem ha egy kutya egyfolytában vinnyog a tüzelés alatt. Mást nem nagyon tudsz csinálni szerintem.

(#9361) total90 válasza Eagl3 (#9360) üzenetére


total90
veterán

Tavaly vettem a szomszéd kutyára valami sprét, de most az nem ér semmit... nem találtam olyat, mint tavaly és ez valami gagyi lehet. Ivartalanítani meg hát nem nagyon szeretnénk, de lehet végül az lesz :(

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9362) Bibby válasza total90 (#9361) üzenetére


Bibby
addikt

De mit kell az ivartalanítástól félni? :F
Nem értem.

Ελευθερια η θανατος

(#9363) total90 válasza Bibby (#9362) üzenetére


total90
veterán

Nem félek, csak valahogy én ezzel úgy vagyok, hogy mint ha emberen végeznék el... szóval érted :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9364) brownus


brownus
veterán

mit láttam ma...

bringával épp fordulok rá a nagyfuvaros utcára, és egy fiatalember nem bírta visszatartani a kutyáját (közepes termet, barna rövid szőrű, bulldog szerű pofája volt), rohant át a zebrán és túloldalt elkapott egy kistestű nemtommilyen fajta kutyát. rántott párat a nyakán és már ki is múlt. szegény kiskutya lánygazdája csak sírt, és kiabált a fiúval... akár a csaj is lehetett volna a megtámadott....:(
az ilyen minek tart kutyát? miért nem tesz rá szájkosarat? van ez egyáltalán szabályozva, mikor, hol kell egy kutyára szájkosarat tenni? és MIÉRT nem neveli meg azt a kurva dögöt, mert nem a kutya tehet róla, hanem a gazdája
remélem a csaj feljelenti!

ami most még eszembe jutott, hogy szabályozni kellene azt is (ha nincs még), hogy nagy testű kutyát vagy nagy mozgás igényű kutyát ne lehessen tartani lakásban, csak kertes házban, vagy kint a tanyán!

[ Szerkesztve ]

(#9365) Lauda válasza total90 (#9361) üzenetére


Lauda
félisten

Van erre tobbfele keszitmeny, probalj meg nehanyat, esetleg kerdezd meg az allatorvost, mit javasol, adjon o valami specko szert, ami hat. Ezert ne kelljen mar ivartalanitani szerencsetlent.

(#9366) Winner_hun válasza brownus (#9364) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha jól tudom mindig kéne szájkosár a kutyára sétáltatásnál.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9367) kenwood3 válasza brownus (#9364) üzenetére


kenwood3
őstag

Szegény kutya én biztos feljelenteném a gyilkos kutya gazdáját :o
Találtam is valamit a szájkosár használatával [link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#9368) lacos001 válasza Winner_hun (#9366) üzenetére


lacos001
senior tag

Teljesen jól tudod,a mi francia bulldogunk is szájkosárköteles ( !!! ).........csak éppenséggel nincs neki és nem is lesz.

3 felkiálltójel nem véletlenül van ott.........
Történt ugyanis,hogy itt csillaghegyen,békás szélén az utcán járőröző polgarőrök megállitották az egyik ismerősünket,akinek szintán fr. bulldogja van,hogy ugyanmár miért nincsen a kutyán szájkosár. ( akkor 8 hónapos volt az igencsak rettenetesen nagy szájjal megáldott buli ) Majd visszakérdezett a csaj,hogy létezik erre a fajtára ilyen rendelet és rá méretezett,kialakitott szájkosár? A válasz igen volt,és az ejnyebejnye....
Csajszikám szerencsétlen bulit elkezdte szájkosárral hordani,majd belebotlott 1 okoskodó,nagyon "állatbarát" teremtménybe,aki kis történetelmesélés és okositás után a csajszit feljelentette állatkinzásért,mert miazhogy ezt a fajtát szájkosárral hordja az utcán,és ezáltal kinozza!!
Na akkor döntsön mindenki saját belátása szerint..........
A brownus által látottaktól függetlenül irtam ezt,csak most jutott eszembe.

még mielőtt hihetetlen lenne idéznék

"Óbuda 1999-es, de 2005-ben is módosított rendeletében az 50 centit meghaladó magasságú, az őrző-védő és pásztorkutyák után a kőbányai fekete pontot kapottakon kívül még szájkosár-kötelezettsége van a drótszőrű magyar és német vizslának, a jagd terriernek és a francia bulldognak"

Forrás:[link]

[ Szerkesztve ]

(#9369) Eagl3 válasza lacos001 (#9368) üzenetére


Eagl3
veterán

A történet ott fulladt ki nálam mikor a polgárőr bejött a képbe... nekem ne pampogjon egy egy ilyen önkéntes csíra... elküldtem volna melegebb éghajlatra azt hiszem.

(#9370) lacos001 válasza Eagl3 (#9369) üzenetére


lacos001
senior tag

Nyilván,csak elterjedt,hogy itt III.kerbe már nagyon nagy hatáskörrel birnak a polgárőrök és rajoskodnak,bemelegitenek a nő nemű egyedeken.Ugyanezen véleményen vagyok én is,hogy elhajtanám elég messzire.......sőt,még a feleségem is elég szépen be tudna olvasni.De a linkelt iromány megmutatja,ki is nyerné a csatát..........elég érdekes.

(#9371) Winner_hun válasza lacos001 (#9368) üzenetére


Winner_hun
félisten

50 centit meghaladó.. kár folytatni, a padlócirkálók sokszor veszélyesebbek mint a nagytestű kutyák. Pár napja volt erről szó a rádióban, olyanok hozzák a rendeleteket akik nem értenek hozzá.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9372) kircipeti válasza total90 (#9359) üzenetére


kircipeti
senior tag

Hello!

Nalunk kb egy honapja volt ilyen szokdosos idoszak, de megcsinaltam a kerdeses keritest :) Megjegyzem nem volt semmi baj a keritessel, de a Gonzonak a drotkerites nem akadaly, csak picivel tovabb tart, amig atragja magat rajta. Ezzel meg is szunt a dolog. En is mar a kasztralason agyaltam.

Szemben most tuzel egy szuka, reggelente szoktam latni a kapu ele betaborozott lovagokat...

Szerintem most par napig csak felugyelettel vedd ki a keneljebol, ki fogja birni.

brownus hat ez igen szomoru :( nalunk is kellene utcara a szajkosar, de amig vannak koborkutyak es haztol kapun kiszoko egyedek is, addig nem fogom azzal vinni. Igy legalabb meg tudja vedeni magat.

(#9373) total90 válasza Lauda (#9365) üzenetére


total90
veterán

Hm... hát csoda történt :) Nem tudom a szer kezdett-e hatni, vagy mit lett, de ma egész normális volt és evett is! Igaz, ebédről maradt spagetti és csak azt ette, sima kutya kaját nem, de legalább azt ette. A másik pozitívum, hogy nem nyivákol nyakra főre.

(#9372) kircipeti

Én nem szeretném a másik kutyát ivartalanítani és Pöcköt sem megfosztani testi adottságaitól, így hát át kell esni ezen az időszakon. Legközelebb megpróbálom megelőzni és már előre fújom majd a szukát. Minden esetre ma okés volt és elszökésen nem is agyalt szerencsére.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9374) Bibby válasza Lauda (#9365) üzenetére


Bibby
addikt

Ezek a szerek amikről szó van vegyi anyagok vagy pedig hormonok, szerinted az a jobb? :U

Ελευθερια η θανατος

(#9375) Bibby válasza Winner_hun (#9371) üzenetére


Bibby
addikt

Valami alapján muszáj megkülönböztetni, termet a legegyszerűbb. Az pedig nem mindegy hogy egy yorki tép meg fájdalmasan, vagy egy nagy dog halálosan.
Kicsit hülyén venné ki magát hogy a rossz, neveletlen, kezelhetetlen kutyákat kell szájkosárral hordani.

Ελευθερια η θανατος

(#9376) Lauda válasza total90 (#9373) üzenetére


Lauda
félisten

Na latod, ez a lenyeg. ;)

(#9374) Bibby Nem tudom mirol beszelsz, de en olyan szerekrol, amikkel le szoktak fujni a szuka nunukajat, hogy ne erezze a szagot a kan, meg Kidus ajanlotta anno valakinek.

(#9378) fero02 válasza Telomanikus (#9377) üzenetére


fero02
veterán

Az első elég gáz. Mi van ha a farkaskörmével megsérti a fülét? :U

(#9379) Telomanikus válasza fero02 (#9378) üzenetére


Telomanikus
senior tag

igen...a fülénél én is néztem, hogy belekarmol-e....de hnap megnézem a kutyám mit csinál...ott leszek szal leszedem gyors ha úgy lesz :DDD de felveszem majd :DD

(#9380) Lauda válasza Telomanikus (#9377) üzenetére


Lauda
félisten

Ehelyett inkabb a nevelesre kene koncentralnod. :U

(#9381) Telomanikus válasza Lauda (#9380) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Miből gondolod, hogy nincs nevelve? :F

(#9382) Lauda válasza Telomanikus (#9381) üzenetére


Lauda
félisten

Hat amiket irogatsz. :)

Telomanikus Akkor csak igy tovabb. Mindenesetre en sem szorakoznek ugy vele, mint a videon. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9383) Telomanikus válasza Lauda (#9382) üzenetére


Telomanikus
senior tag

???
Mára már eléggé jól nevelt és figyelmes kutyus lett.

(#9384) Telomanikus válasza Lauda (#9382) üzenetére


Telomanikus
senior tag

nem is teszem... :)
----

Nagyon jól érzi magát a szomszéd kutyával :DDD (aki mellesleg 4x akkora m int ő de sebaj:D ) átadtuk a szomszédnak 2 percre mert majd megőrültek egymásért a keritésen keresztül...ha észrevették egymást...és nagyon összehaverkodtak :))

(#9385) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tegnap sokkal aktívabb volt Brúnó a Dunán. Csak úgy robogott befelé, nem kellett 1x se mondani. Ma kicsit visszább fogott a tempóból. Igaz tegnap délután 1-2 körül voltunk lent, ma először délelőtt 10-11 között (teljesen kihalt volt az egész, nem volt lent senki), aztán délután jóó sokat, volt ma vagy 4,5 óra séta.


Partoldalon felmászás


Jövööööök


Neked meg mi bajod van?


Látom lenyugodtál


Akkor fussunk egyet azért a fáért


Ha ez búvárpipa lenne, megfulladnék


Így már jó lesz


Megy az ismerkedés


Melyikőtöket válasszam?


Itt készültek a képek

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9386) Lauda válasza Winner_hun (#9385) üzenetére


Lauda
félisten

Jo kepek! :))

Telomanikus Ok! :R

(#9387) fero02 válasza Winner_hun (#9385) üzenetére


fero02
veterán

Vmi nagyon pazar a helyszín és a képek is remekre sikerültek! :K

(#9388) GabN73 válasza Winner_hun (#9385) üzenetére


GabN73
addikt

Wáá, de szép hely!

Közben megjavult a telóm.. kenwoodnak lógtam képpel róla, hát most sikerült elkapnom :))

[link] kicsit morcos

(#9389) kircipeti válasza Winner_hun (#9385) üzenetére


kircipeti
senior tag

Nagyon tuti kepek! Mi is voltunk szombaton egy holtagon, de csak labmosas lett belole :)

GabN73 wow! Meg igy fekve is latszik, hogy szep nagyra nott! Tyukokkal hogy all? :DDD

(#9390) GabN73 válasza kircipeti (#9389) üzenetére


GabN73
addikt

Eleinte nem csipázta őket, fogytak is rendesen. Azóta már meg lett tanítva neki hogy nem szabad.

(#9391) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Majd lesz még néhány kép csak elfogyott a PH-s tárhely:B:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9392) kenwood3 válasza GabN73 (#9388) üzenetére


kenwood3
őstag

Csak behajtottam, bár 2 hét alatt csak 1 képet mertél lőni?! :DDD

Szép kutyus hasonlít az enyémhez :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#9393) GabN73 válasza kenwood3 (#9392) üzenetére


GabN73
addikt

még melegíteni kell a bánatos telefonomat... :DDD

(#9394) kenwood3 válasza GabN73 (#9393) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor melegítsd és tegyél fel még 1 párat :DDD
Ha 1 kép 2 hétbe telt akkor meg se merem kérdezni mennyi időbe fog telleni 1 "pár" kép :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#9395) GabN73 válasza kenwood3 (#9394) üzenetére


GabN73
addikt

holnap már jó lesz, akkor kapja meg a másik memóriakarit :K

(#9396) kircipeti válasza GabN73 (#9390) üzenetére


kircipeti
senior tag

Szamszerusitve mennyit sikerult? Az enyem ket szamjegyig jutott, de felhagyott vele. Kopp-kopp :DDD

(#9397) GabN73 válasza kircipeti (#9396) üzenetére


GabN73
addikt

3-4. Mondjuk a szomszéd malamut is pusztított egyszer. Na ő egyszerre 9-et... :C

(#9398) GabN73 válasza GabN73 (#9388) üzenetére


GabN73
addikt

Megvan hogy miért volt morcos! [link]
El lett küldve kicsit pihenni, nem hagyott szerelni :P

(#9399) kircipeti válasza GabN73 (#9397) üzenetére


kircipeti
senior tag

Szep, nalunk igy kezdodott: [link] :DDD

Segiteni azt nagyon tudnak. Gonzo is mindig a legrosszabbkor jon es mindig rossz helyre fekszik :)

(#9400) GabN73


GabN73
addikt

Ma nem lehetett lelőni. Nem állt meg hogy lefényképezzem. Még ha le is feküdte elfordult amikor fényképeztem volna :)
[link]
[link] (bár itt figyelt...)
[link]
[link]
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.