Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8351) Telomanikus válasza Eagl3 (#8350) üzenetére


Telomanikus
senior tag

júúúúj :DDD hát ez ütős egy kép :C aranyos :DD

(#8352) Lauda válasza Eagl3 (#8350) üzenetére


Lauda
félisten

Total szetszakadvaaa... :DDD

(#8353) Diego! válasza Eagl3 (#8350) üzenetére


Diego!
senior tag

Te mondod, hogy csúnyácska a bully? :DDD

(#8354) Telomanikus válasza V.Stryker (#8346) üzenetére


Telomanikus
senior tag

hát...lehet élvezkedik :DDD... :U :K

(#8355) Eagl3 válasza Diego! (#8353) üzenetére


Eagl3
veterán

Van vagány képem is: [link] csak, hogy meg ne sértődjön, hogy a csúnyábbik felét mutogatom. :D

Sajnos telós kép

(#8356) Telomanikus válasza Eagl3 (#8355) üzenetére


Telomanikus
senior tag

aa....hát ez naggyon szép :U
jó lehet utcán sétáltatni :D nem sokan kekeckedhetnek :C :R

[ Szerkesztve ]

(#8357) Eagl3 válasza Telomanikus (#8356) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha szépen sétál akkor valóban jó érzés vele menni, de néha azért még vannak gondok sajnos :(

(#8358) Telomanikus válasza Eagl3 (#8357) üzenetére


Telomanikus
senior tag

például milyen gondok? meglát egy macskát és bumm? vagy mi?

egyébként körülbelül mennyi idősen lehet elvinni a kutyust első sétájára?
/francia bulldog...kis termetű kutyus.../ :))

(#8359) Eagl3 válasza Telomanikus (#8358) üzenetére


Eagl3
veterán

Boxer lévén eléggé eleven a lelkem... például ha olyan kutya jön velünk aki nem igazán tud sétálni, akkor felveszi annak a ritmusát ami egy 35kilós kutya esetében nem túl kényelmes a gazdinak. De alapjáraton már szépen jön mellettem, de állandó fegyelemre van szükség nála.

A kutyust meg minél előbb szoktasd pórázhoz, míg ilyen kicsi addig csak a házkörül aztán ha már bírja, akkor mehettek tovább.

(#8360) Diego! válasza Eagl3 (#8355) üzenetére


Diego!
senior tag

Szép kuty :K :R

(#8361) Eagl3 válasza Diego! (#8360) üzenetére


Eagl3
veterán

Köszöni. :)

(#8362) Telomanikus válasza Eagl3 (#8359) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Huh...hát igen 35kilósan már szép az élet :)

Na igen...majd holnap akkor viszem sétálgatni...egy nagyon rövid túrára...mert, hogy hideg van és kabátkánk nincsen... :U :DDD
mert elég fázós meg csuklik ha felébred :DD ;]

(#8363) Eagl3 válasza Telomanikus (#8362) üzenetére


Eagl3
veterán

Mikor viszed ki kakálni rakd rá a pórázt. Kezdésnek bőven elég ennyi...

(#8364) Telomanikus válasza Eagl3 (#8363) üzenetére


Telomanikus
senior tag

oks :) köszi a tanácsot... holnap így teszek :K :R

(#8365) Winner_hun válasza Eagl3 (#8350) üzenetére


Winner_hun
félisten

Látom jó buliban volt:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8366) Telomanikus válasza Eagl3 (#8363) üzenetére


Telomanikus
senior tag

igaz még nincs nyakörve, mert kicsi...de van nyakörv...csak nem tudom, hogy az jó-e rá...de majd holnap reggel mindenre fény kerül :DD :DD :DD

(#8367) Eagl3 válasza Winner_hun (#8365) üzenetére


Eagl3
veterán

Ja, kicsit ki volt dőlve.
Biztos haverozott, nem emlékszem már, jó pár hónapos a kép. :)

(#8368) Winner_hun válasza Eagl3 (#8359) üzenetére


Winner_hun
félisten

Udvaron nálunk a póráz nem volt bejövős, amint ráraktam dobott egy hátast és csak vonszolni lehetett. Aztán menjünk sétálni. Ott már nem érdekelte hogy rajta van csak menjünk:)

Jó, tudom, jutalomfalat meg figyelemelterelés.. na utóbbi nálunk a séta volt:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8369) Eagl3 válasza Winner_hun (#8368) üzenetére


Eagl3
veterán

Családi házban nem gáz, de panelkutyához minél hamarabb hozzá kell szoktatni. Meg amúgy is, bármikor kellhet rá a póráz és ha birkózni kell velük az se neki se nekünk nem jó.

Szerk.: sétánál ne legyen gond, az a lényeg. :)

[ Szerkesztve ]

(#8370) Winner_hun válasza Telomanikus (#8366) üzenetére


Winner_hun
félisten

No el kéne dönteni hogy akkor van vagy nincs:P
Szóval akkor van nyakörv amit a nyaka köré teszel meg van póráz amit a nyakörvre akasztasz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8371) Telomanikus válasza Winner_hun (#8370) üzenetére


Telomanikus
senior tag

xD....van ám minden ...a másik kutyára ... a másiknak vettem egy hámot...így neki jó lesz a nyakörve...csak nem tudom, hogy lehet-e olyan kicsire állítani :D :))

(#8372) lacos001 válasza Telomanikus (#8371) üzenetére


lacos001
senior tag

Veszel 1 szoktatónyakörvet,1.000 ft....... azt csapassad rá éjjel nappal,és nem lesz gond. a Mi bulink is azt hordta, manapság nyulok a nyakörvért,akkor ő beletolja a fejét,ennyire megszerette,nem véletlenül szoktatónyakörv a neve...Nem vittük az utcára,még nem telt el 2 hét az első oltása után,akkor már védett a sok lepra ellen,ami rá vár.
Ne nagyon kényeztessed,( hiába,hogy még kicsi és aranyos,és tutyimutyiztok neki,mert ezt ő nem úgy értelmezi,ahogyan az emberek) mert be fogjátok szivni a cumit otthon,aztán később meg megy a sirás........
Hámot felejtsed el,mert csak huzni fog,és sosem szoktatod le rola,mivel ösztönösen benne van.....
sosem engedd sétánál magad ELÉ,mert szintén huzni fog.....
ha nagyon szeretnéd irok még,mert ez a fajta nem a másik kutyáddal egyenlő tulajdonságokkal bir,hiába még az " olyan pici és aranyos" szöveg.....

Ne felejtsd el,nincs ilyen,hogy francia bulldog,boxer,csivava,roti,farkasölő,a KUTYA AZ KUTYA !nagyon mélyen,de persze lehet nyalizni,de azzal csak az ember szivja meg,ha nem forditva történik,mert az jelent vmit

[ Szerkesztve ]

(#8373) Telomanikus válasza lacos001 (#8372) üzenetére


Telomanikus
senior tag

köszi szépen az infót :) holnap ha lehet akkor elmegyek a kutyás boltba és utánanézek van-e. :)
A hám nem jó neki? Nah akkor az meghagyom a másik kutyusnak...ő amúgy is sokkal nyugodtabb :) nagyon köszi a tanácsokat :)

:R :R :R

(#8374) lacos001


lacos001
senior tag

most igy visszaolvasva lehet,hogy leszolósnak és bunkón megirtnak jön le a szöveg amit irtam,de siettem a 2 betús helyre éppen :C :DDD

Ha valami okositás,vagy tanács,tapasztalat kell,érdekel,akkor nyugodtan irjál,mert itt él velünk,és mindent tudok a fajtáról,mennyire g**ik,jó fejek,mit miért hogyan csinálnak,ismerem az összes malacot :D

Most lemegyek a malaccal hógolyózni kicsit,na lelőni sem lehet majd,kifulladásig :D

[ Szerkesztve ]

(#8375) Telomanikus válasza lacos001 (#8374) üzenetére


Telomanikus
senior tag

jó hógolyózást :)

most így lefekvésnél sírdogál mert anyám csukott ajtónál alszik én meg az emeleten gépezek apám meg nincs itthon ő meg egyedül a másik kutyával...de szegény másikat már úgy lenyúzta, hogy feljött ide mellém, mert a kicsi még nem tud... :U
és ott sír, mert egyedül van -.- ah...kicsit fárasztó...de persze imádom...csak ez olyan... :O :DDD

(#8376) Telomanikus válasza lacos001 (#8372) üzenetére


Telomanikus
senior tag

(#8377) Telomanikus válasza lacos001 (#8374) üzenetére


Telomanikus
senior tag

okosság...
ilyen...

vagy ilyen póráz a jobb?

:F :R

(#8378) Diego!


Diego!
senior tag

(#8379) caizzz válasza Telomanikus (#8377) üzenetére


caizzz
aktív tag

cukcsy

MÁS: van egy ilyen fajta német lyuhászom keresnék neki tápot. mit ajánlotok neki?

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#8380) Eagl3 válasza Telomanikus (#8377) üzenetére


Eagl3
veterán

Én lebeszélnélek az ilyen kiengedős pórázokról...

(#8381) Eagl3 válasza caizzz (#8379) üzenetére


Eagl3
veterán

Most mit eszik?

(#8382) Telomanikus válasza caizzz (#8379) üzenetére


Telomanikus
senior tag

juujjjjj...neharagudj de ez marhaviccesen néz ki :DDD aranyooos :DD :C :R

Eagl3 - jojo...én nem ragaszkodok ahhoz...most az van...de mindig rövidre fogva viszem a kutyust...tehát nem is használom úgy ahogy eredetileg tervezték :K

(#8383) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Az én kis francia bulldogom ilyet kajál...de most Juniort kapott, mert csak az volt...de nincs gond a mérettel...úgy rág, hogy csak na :U :K

(#8384) Eagl3 válasza Telomanikus (#8383) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem azért junior meg puppy meg senior elnevezésű mert az egyik kisebb szemcseméretű mint a másik...
Vagyis a puppy előfordulhat, hogy kisebb szemcséjű, viszont lényegesebb, hogy a megfelelő mennyiségben tartalmazza a tápanyagokat. Tehát más az összetétele a Puppy és a Junior tápoknak.

(#8385) Telomanikus válasza Eagl3 (#8384) üzenetére


Telomanikus
senior tag

hát én elolvastam de összetétele megegyezik...azt hiszem...most 2 hónapos a kutyus...azért nem gond szerintem ha most ilyet kapott...
:))
vagy igen? :F /annyira azért nem értek hozzá, de gondolom így van.../

(#8386) Eagl3 válasza Telomanikus (#8385) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem nagy gond... kölyök tápban több vitamin és ásványi anyag szokott lenni általában. Azért öreg kutyának valót ne adjatok neki. :)

(#8387) Telomanikus válasza Eagl3 (#8386) üzenetére


Telomanikus
senior tag

nemnem...csak most nem volt puppy :( de kistank a kutyus :K :K :DDD

(#8388) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

nah én megyek aludni, majd reggel akkor nyakörv próba...és indulás kifelé...bár eléggé játékos és kis ge*i a kutyus :DD de csak lesz valami...amúúúgy araanyóóós ...csak makacs :(( :))

(#8389) lacos001 válasza Telomanikus (#8387) üzenetére


lacos001
senior tag

Szoktatónak tökéletes az. :K
pár kép,feltúrtam a gépet....
6 hetesen öcsémen elaludt
csinos,csinosabb,mégcsinosabb
alvós...első barátbulldog party

Jobb a fix póráz,ahogyan irták előttem.Mi pro plan termékekből adunk neki kaját ( előtte tolta az acanat,eucanubat),mindig mindent megeszik,plussz gyümölcsöt. :K

Na pont azért irtam előbb amit,makacsok még kicsik,és ha engedsz/engedtek neki,akkor beszivjátok később,és itt engedékenység alatt,nem csak a családtagokra mutatok rá,ha nem mindenkire,aki érintkezik vele.Nincs olyan,hogy hétfőn engedek neki vmit,amit kedden meg megengedek neki,mert nem fogja fel,hiszen nem ember.....kutya.
Február 28-án lesz 2 éves,és tök pöpec kutya.....Porázzal és nélküle is jön mellettem,bárhol is vagyunk...patkánál megáll magától,rá se kell szólni......ajtón én megyek ki először és én is jövök be először......eszünk,akkor nem kunyizik,meg se moccan,nem koldul....sorolhatnám..........Drasztikusnak tűnt nekem is mikor tanitgattuk,de mostmár csodakutya :C

[ Szerkesztve ]

(#8390) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Eredeti 100% német lyuhász! [link]

Ez bírja a havat is.

Btw, nagyon elkezdett testesedni, akkora dög lett belőle. Most 8 hónapos.

(#8391) lacos001 válasza sp@rtan (#8390) üzenetére


lacos001
senior tag

Csinos kutyus lett belőle :))

először azt irtam,raj kutyus lett,de az olyan napiszaros :D

[ Szerkesztve ]

(#8392) sp@rtan válasza lacos001 (#8391) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Akkor mondjad rá hogy raj, amikor a kapuban két lábon áll, és vicsorogva ugat ;]

(#8393) pakfong válasza Diego! (#8378) üzenetére


pakfong
tag

Hát nem tudom. Nem vagyok perfekt angolos, de csak annyit hallani hogy toy meg another toy, meg a ball-al ugyanez. Az első játékra azt mondja az öreg, hogy lips, tehát ajak, azt hittem végig ilyen lesz a video, hogy hozd ide a csirkét meg mittomén, bár így se kis dolog amit elértek. De így nem igazán értem hogy az 1022 szó akkor mit is takar.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#8394) kircipeti válasza sp@rtan (#8390) üzenetére


kircipeti
senior tag

Majd ha meg is izmosodik, akkor mi lesz.

Gonzomnak is ma szepen megfagytak a bajszai seta kozben. Talalkoztunk a hatarban k@#!$ß#%i vadaszokkal, de szerencsere mi tuleltuk.

Holnap keszitek uj kepeket, es lehet a mazsara is raallitom, mert gyanusan jol tartom ebben a zord idoben :)

(#8395) Lauda válasza caizzz (#8379) üzenetére


Lauda
félisten

Udv a topikban! :)

En a purina dog chow-t ajanlom, ha van tobb love, akkor mehet neki a purina pro plan, acana, flatazor, orijen. Annak a kutyanak mondjuk semmi koze a Nemet Juhaszhoz. :N

[ Szerkesztve ]

(#8396) total90 válasza caizzz (#8379) üzenetére


total90
veterán

Te meg mit keresel itt? :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8397) Telomanikus válasza Lauda (#8395) üzenetére


Telomanikus
senior tag

:DDD hát ugye...:D én ezt mondom...kicsit furán néz ki :U :B

(#8398) Telomanikus válasza lacos001 (#8389) üzenetére


Telomanikus
senior tag

"Drasztikusnak tűnt nekem is mikor tanitgattuk,de mostmár csodakutya :C"

Hát nekem nagyon annak tűnik :DDD ...hiperaktív egy kutya...de aranyos...csak nem tudom, hogy lesz belőle szófogadó kutyus :O ;]

(#8399) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Kutyaiskoláról mi a véleményetek? :))

(#8400) sp@rtan válasza Telomanikus (#8399) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Az, hogy van egy szép kis kereső nevű sor a jobb felső sarokban, ami megkeresi azt, amit szeretnél, és nem lenne óránként 10 hozzászólás tőled.. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.