Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13901) saril válasza Reggie0 (#13900) üzenetére


saril
senior tag

Ki lehet abból többet is hozni, vannak már 5000mAh-s 21700-as akkuk is ha jól emlékszem, bár nem tudom hogy nem-e érnél többet ugyan annyi darabszámú Samsung 35E cellával az ugye 3500mAh

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#13902) Reggie0 válasza saril (#13901) üzenetére


Reggie0
félisten

A 35E cella az kb. ugyanannyi lenne kapacitasban a vegen, csak 50%-al tobbet kell hegeszteni :)

21700-nal meg maradna is egy kis szabad hely a cellak elott, ahova tudnek turbo boost-ot rakni :D

[ Szerkesztve ]

(#13903) Tamás9x válasza PociAti (#13895) üzenetére


Tamás9x
őstag

Azta büdös moccckos mindenit, hogy rá merték írni, 65Km hatótáv, mikor az nem arra való!
Mit képzelnek? Kérem szépen oda már buszra kell szállni, szabad akarat nincs, punk tum beszüntetve, kocsit kell venni ! :D

El kell olvasnia cikket :) Értelmezni, és majd utána beszélünk :)

Az pedig, hogy egy belső, és külső töltő miben különbözik... mind a kettő gyári... :F hát... :D

Szegény ételfutárok, elektromos autósok dögöljenek meg, dobják ki a rollert, közlekedési eszközt mert 1 év alatt tuti van aki 500-nál többször tölti fel. Minek nekik 2000 ciklus...

Kügyük meg a cellákat koppra és 250 ciklus után vegyen midnenki másik pakkot :)

A Nokia jó hülye volt, hogy a Lipo aksijait csak4.05 ig töltötte, mai napig mennek. mocskos lázadók :D

saril: Érdemes megnézni pakk méretezéskor a levenni kívánt áramerősséget, és a szerint számolni, hogy ne terhelje a cellákat a gyorsítás. A kivett Amper szám is csökkenti a ciklusszámot sajnos.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13904) Reggie0 válasza PociAti (#13895) üzenetére


Reggie0
félisten

"Szívesen olvasnék olyan tanulmányt, mely szerint a járművek töltés vezérlő automatikája nem megfelelően dolgozik, és tanácsosabb lenne inkább jelentősen alacsonyabb szinten abbahagyni a töltést."

Ez a cella tulajdonsaga, nem a toltesvezerloe. Olyan tanulmanyt sem fogsz talalni, hogy hibas a kerti csapod, mert ha telitoltod a vodrodet, akkor konnyebben kilottyen belole a viz.

(#13905) saril válasza Tamás9x (#13903) üzenetére


saril
senior tag

Ha elborul az agyam akkor nem 35e hanem samsung 30q cellákra fogom kicserélni, az ugye köztudott hogy 15 Amper folyamatos áramot tud leadni, szóval ott 4 párhuzamosan kötve már 60A, amit az életbe soha nem vesz ki gyári beállításokkal a rollerem :D :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#13906) Tamás9x válasza saril (#13905) üzenetére


Tamás9x
őstag

Még jelenleg én is nézelődöm, mert eddig lámpába kellett meg apróságokba ami nem mindennapi használat volt.. 1-2db cella nem volt 2000ft, senkit sem érdekelt mennyit tud, olcsón cserélhető volt, de most 90db cella. már nem az az érték amit félváról vesz az ember. Főleg, ha össze is kell utána rakni.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13907) Tamás9x


Tamás9x
őstag

G30

Iszonyat masszív, vékonyan be volt ragasztva 2 komponensű ragasztóval, le nagyon nehezen jött, de recsegni nem volt rest... Vissza Titanium 5 Epoxy-val megy illetve süllyesztett fejű csavar a stift helyére.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13908) gergo5991 válasza Tamás9x (#13907) üzenetére


gergo5991
őstag

mit kell nézni a képet amugy? és ezt te mókoltad? miért van össze vissza karcolva még belül is a cső? btw az enyémen (amit a kezedben tartasz) van egy vékony fleece ami nem engedi hogy vas a vason csusszon kormány mozgatásakor

(#13909) saril válasza Tamás9x (#13907) üzenetére


saril
senior tag

Epoxy nagyon jó, bár én kicsit tartok attól hogy a folyamatos rázkódást az sem fogja bírni, így ahogy már említettem én szilikon gumit ajánlok, főleg olyan helyre ahol stift/csavar a fő rögzítő eszköz, a szilikon gumi is megragad, és nagyon jól elnegyli a rezgéseket, rezonanciát, hőt, stb.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#13910) PociAti válasza Tamás9x (#13903) üzenetére


PociAti
senior tag

A sok idiótán vigyorgó fejet ábrázoló között elveszik a lényeg.
Szerettél volna valamit írni?

(#13911) Tamás9x válasza saril (#13909) üzenetére


Tamás9x
őstag

A hegesztő elvetette az ötletet, ez 122,36kg/cm²-t tud, remélhetőleg megfogja, kicsit tartott, hogy almg3 nem fogja meg, saját anyagával pedig túl vékony lenne a varrat, mintha nem is csinált volna semmit. Kellene egy másik ugyan ilyen cső ömlesztésnek.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13912) Joshi válasza Tamás9x (#13888) üzenetére


Joshi
titán

Ezzel az a baj, hogy akkor nem töltöd fel teljesen az aksit, így nem lesz meg a max hatótávod. Jelenleg az aksi aranyárban van, szóval ki kell használni minden kapacitását ami csak van.

(#13913) Tamás9x válasza Joshi (#13912) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nem feltetlenul, eleg ha csak noveled az aksi pakkot. Szamolni kell hozza, hogy mi eri meg jobban, kihasznalni teljesen majd hamar eldobni, vagy 13-15 cellaval tobb, es mehet kevesebb vegtoltes, es nyerni majdnem dupla ciklust.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13914) Joshi válasza Tamás9x (#13913) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem a gyári aksiknál ez rá van számolva, kötve hiszem hogy erre nem gondoltak. Pl egy e-bike-nál nem is tudsz mókolni, meg őszintén nem is akarok. Most rendeltem egy Shimano BT-E8036 aksit, ennél nem lehet plusz cellákat hozzáépíteni. Rollernál még csak-csak, de azt se szívesen babrálnám.

(#13915) saril válasza Joshi (#13914) üzenetére


saril
senior tag

Így első ránézésre ezt könnyen lehet szerelni, bővíteni nem, de nagyob Ah-jú cellákat bele lehet rakni ;]

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#13916) Tamás9x válasza Joshi (#13914) üzenetére


Tamás9x
őstag

A vegeken biztonsagi torx, ha jol latom siman lehet akkor szerelni, vagy nagyobb cellakat beletenni :) Epitettem hasonlot a gyari 2200 helyett kapott liitokala 35A-t

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13917) Miikee válasza Miikee (#13883) üzenetére


Miikee
csendes tag

Sziasztok!
Akkor a Joyor Y5S ről nincs infója senkinek?
A megrendelés gombon van a kezem.... :))
És szokás szerint tétovázok....
De a helyzet az, hogy nagyon tetszett a próbaút vele a pro2 után...
Csak félek, hogy nem véletlen ilyen olcsó

[ Szerkesztve ]

(#13918) sandró60 válasza Miikee (#13917) üzenetére


sandró60
addikt

Ezt olvastad? [link]

(#13919) Miikee válasza sandró60 (#13918) üzenetére


Miikee
csendes tag

Igen, ezt olvastam, köszi.
Azt reméltem, hogy esteleg van itt valakinek nagyobb tapasztalata is vele :))

[ Szerkesztve ]

(#13920) Tamás9x válasza Miikee (#13919) üzenetére


Tamás9x
őstag

Facebook-on van egy palcika roller nevezetu csoport ott erdemes lenne rakerdezni. En nem vennem meg.

DigitXT: Engem annyira nem izgat, de ha ilyen szemfüles vagy, akkor láthatod, hogy több betűt is keverek néha, főleg telefonról... nahát bumm :) Szó sem volt Kugoo aksikról.. :D
M365-ötnézted Pro2 G30? mindnél megvan? Vagy van 1 rollered, és csak azt?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13921) DigitXT válasza Tamás9x (#13887) üzenetére


DigitXT
félisten

Már sokadszor olvasom tőled, és kicsit böki a szemem, hogy akkor nem elírás:
BMS. Battery Management System. Fordítva nincs értelme. És nem nagyon jó
ötlet általánosítani, hogy az meddig engedi a cellákat merülni, meg meddig tölti:
mivel nincs rá általános beállítás. Kugoo akkuk jellemzően koppanásig mennek,
4.2V/cella mindig megvan (HA a töltő végfeszültsége nem kisebb, mint 42V).:Y

Merítés meg megint csak nem áll meg 3.2V-nál, hanem jellemzően leengedi 30,
azaz 3V/cella értékig, viszonylag okosan, mert a végén már nem terhel annyira,
ezzel elkerülve pl. a nagyobb Kugoo-k "betegségét", hogy kb. "fél" töltésről egy
kövér gázra ki lehet ütni a BMS alsó fesz. védelmét: rögtön le is kapcsol a roller.

Okos BMS meg attól okos (azon kívül, hogy BT-on az okostelefonodra mindent
is jelent), hogy konfigurálható.:K Tehát te állítod be, hogy milyen értékek között
tölthet, meríthet, hol legyen a(z egyedi) cellavédelem, az össz. feszlimitek, stb.
Más dolog, hogy laikus ezeket jobb, ha nem piszkálja (én se szoktam), nagyon
max. akkor nyúltam hozzá, amikor debuggolni kellett a hibás akkupakkomat.:B

(#13922) gergo5991 válasza Miikee (#13917) üzenetére


gergo5991
őstag

300e-ert ez szerintem rablas, nem tom mennyi most az euro huf arfolyam de ilyen szar osszecauko mechanizmus meg az a kormanymagassag allitas is.. csak a problema lesz vele, elore latszik hogy kotyogni, nyaklani fog minden centimeteren
de ez csak a sajat velemenyem

(#13923) sagesz93 válasza Miikee (#13919) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem egy másik márka volt (MS Energy Neutron N2 Plus), ami felépítésben, váz stb ugyanez a roller. Nekem ez után a xiaomi mi3-al menni is megváltás volt, a xiaomi sokkal kifinomultabb és sokkal jobban össze van rakva. Ha nagyon rázós utakon mész vele, állandóan állítani kell rajta valamit, mert lötyögni kezd, pl. a markolatok amik lehajhatóak, ott állandóan gondom volt vele, szétrázták az utak és elkezdett lötyögni + recsegni. Ha túl feszesre állítottam, akkor után alig tudtam lecsukni + félő volt hogy megfeszül és eltörik valami. Az első teleszkóp alul elkezdett lötyögni, azt sem éreztem egy életbiztosításnak. Tény, kényelmes volt a gép a 10" kerekek meg a teleszkóp elől sokat segített a komforton. Motorfék nincs benne(nem tudom a Joyorba van-e már), a hátsó fék elég gyenge rajta így, hogy a motor nem fékez semmit, és nem is tölt vissza.

Még egyszer írom, ez egy másik márka, de azért is vettem anno ezt, mert az akkor olvasottak alapján mindenben megegyezett a Joyorral, csak az akkupakk volt benne más.

szerk: én most az árukeresőn látott kép alapján írom a fentieket, azzal teljesen megegyezően nézett ki az enyém [link] . Ahogy látom a webshopon már teljesen más rollerről van szó, elől a fék, elől máshogy csillapít stb. Ettől még a váz ugyanolyan, a csukó mechanika meg a markolat ugyanúgy gond lesz rajta.

[ Szerkesztve ]

(#13924) Miikee válasza Tamás9x (#13920) üzenetére


Miikee
csendes tag

Köszönöm, akkor el is vettem a kezem a gombról és még gyüjtök infót es csak aztán döntök....

(#13925) Miikee válasza gergo5991 (#13922) üzenetére


Miikee
csendes tag

Köszönöm, ezek alapján még átgondolom, de mivel már kettő "nem javaslom" ot kaptam, szerintem hagyom... :R

(#13926) DigitXT válasza powergoku (#13889) üzenetére


DigitXT
félisten

Xiaomik ilyenek, 100 méterről lehet hallani, ha jön egy, ami amúgy
gyalogosként tök jó, mivel nem tud megijeszteni, amikor elcsattog
25-tel mellettem. Borzalmas hangosan ciripelő roller: Xiaomi M365
(Kugoonak is volt egy hangja, de messze nem ilyen hangos, LOL.)

(#13927) Miikee válasza sagesz93 (#13923) üzenetére


Miikee
csendes tag

Szia, neked is köszönöm az infót, ez már 3 "nem javaslom", ezzel el is dőlt, nem veszem meg.

Köszönöm, hogy segítettetek :R

(#13928) sagesz93 válasza DigitXT (#13926) üzenetére


sagesz93
addikt

Hangról jut eszembe, az Mi3-nál amikor 20-25 között gyorsít a roller, a fékkar kezd el rezonálni és hangot kiadni. Erre tud valaki valami megoldás? Mit állítsak rajta? A fékkar az első egy-két centin kb. Lötyög, olyankor még fékhatás nincs, ergo gondolom én laza a bowden. Ilyenkor a féknél hátul szorítsak a bowdenen? Vagy itt is lehet utánállítani valahol? a fékkarnál nem látok erre opciót, hátul a féknél még annyira nem vizslattam meg.(nem nagyon szoktam bütykölgetni)

+ kérdés: az E-TWOW rollerek mennyire stabil konstruckiók? Pl. a fent említett joyorhoz képest.
Próbálok valami olyan rollert találni ami 25-nél többet tud menni, nem nagyobb egy xiaomi rollernél(8,5"), de mégis van rajta csillapítás, és nem túl nehéz. Úgy látom az E-TWOW rollerek ilyen téren egyedülállóak. Kérdés mennyire vannak jól összerakva?

[ Szerkesztve ]

(#13929) DigitXT válasza sagesz93 (#13928) üzenetére


DigitXT
félisten

Hátul a fékénél muszáj lennie állítási lehetőségnek... Már csak azért is, mert a
fékbetét kopásával egyre hosszabb lesz a kar útja, egyre gyengébb a fékhatás:
ezt kiküszöbölendő az ilyen típusú mechanikus tárcsaféket adott időközönként
(ez természetesen használat függő) utána kell állítani. Adott esetben a nyerget
is mozgatni kell hozzá (mivel az egyik fékpofa fix): egész macerás történet...:K

Ez nem bütykölgetés, ez karbantartás. Szerviz is megcsinálja. Jó pénzért.:R
(Ennél egy fokkal jobb a hidraulikus tárcsafék, ami bizonyos mértékig önmagát
állítja. Hátulütője persze a komplexitás, ár, más meghibásodási hajlandóságai.)

Ui: szerintem valamennyi holtjáték előírás a fékkaron. Motoroknál biztosan. Így
nem valószínű, hogy az a megoldás, hogy a bowdennel kell feszesre állítani.:B
(Rugónak kellene fixen tartania a fékkart, persze attól függ, milyen kialakítású.)

(#13930) DigitXT válasza sagesz93 (#13928) üzenetére


DigitXT
félisten

Az e-twow valóban egyedülálló a maga nemében, annak klónja a Kugoo S1, amibe
a magam részéről 3000+ km-t raktam, idővel természetesen tuningolt formában.:D
Sajnos elég fontos részletekben spóroltak az eredeti modellhez képest, ami nálam
egy (többször) kitörő első kerékben, s esésben realizálódott legdurvább mértékben.

Összességében nem rossz konstrukció, valóban könnyű, és tisztességesen megy.
Viszont szerintem kicsit túlárazott ennek ellenére, és ami igazán megéri, az a GT,
aminek már van mechanikus féke, és komolyabb akkupakkja, nagy végsebessége.

(#13931) smallcurrant válasza Somatom (#13874) üzenetére


smallcurrant
tag

És melyik a jobb, a hátsó kerék előnyösebb, mint az első?

A 3 közül (F40 E, a G30 LE és D38 E) melyik a legjobb választás?

A G30 LE-ben kisebb az aksi, de tudom bővíteni, illetve a beépített töltő is van benne, ez mit is jelent pontosan? :F Ez jó dolog vagy nem annyira? :F

Sorry, nagyon hozzá nem értő vagyok. :)

(#13932) smallcurrant válasza Tamás9x (#13873) üzenetére


smallcurrant
tag

A kisebb aksi az rosszabb, mint a nagyobb? A különbség csak annyi, hogy többször kell tölteni és kevesebbet km-t bír megtenni?
Írtad, hogy tudom bővíteni, miről mire és hogyan?
A beépített töltő előny vagy hátrány?

(#13933) sagesz93 válasza DigitXT (#13929) üzenetére


sagesz93
addikt

Ennél pont az az újítás, hogy mindkét fékpofa mozog :))
Megnézem majd, a hang rohadt idegesítő, ez a roller (még) minden tekintetben csendes, kivéve ezt a hülye fékkart, ezt azért nem akarom nagy hibának felróni ;]

Az E-TWOW témához: két esetben használok rollert, 1: otthonról bejövök dolgozni, ez 10km út, ebből 8km egy aszfaltos töltés ahol bármennyivel biztonságosan lehet menni a 25km/h gyalog tempó rajta kb., az utolsó 2km város, de ott nem sietek sehova + elkellne egy kis csillapítás a rossz útminőség miatt. / 2: amikor kocsival jövök, de napközben rollerrel ugrok ki a városba, mivel az autó nem nagy, a 10"-os rollerek nagyon nem férnek be normálisan. Az Mi3 pont befér, úgy érzem a G30P max(ami legalább 30-al tud menni) nagyon nem fér ne be jól. (erre van egy függő DHGate rendelésem)

Valahogy ezt a két dolgot összenézve, egyelőre nem találok jobb rollert, mint az E-twowok, de rohadtul tartok tőlük + nem akarok érte ennyi pénzt kiadni.

(#13934) DigitXT válasza sagesz93 (#13933) üzenetére


DigitXT
félisten

Haver minap lőtt egy GT-t 150-ért. Na azt annyiért én is elfogadnám.:))
Szerk: de ha helyszűke lenne, nem biztos, hogy a legjobb, hosszabb picit...

Szerk2: S1 remekül elfért a kocsiban, csak összességében egy fos volt.:D

[ Szerkesztve ]

(#13935) sagesz93 válasza DigitXT (#13934) üzenetére


sagesz93
addikt

az igen jó árnak hangzik , mennyi km van benne, 8000? :DD elképesztő számokat szoktam látni

(#13936) Tamás9x válasza smallcurrant (#13932) üzenetére


Tamás9x
őstag

G30 LE töltő nélküli Kb 40Km
G30 LP töltő ugyanúgy max 40Km
G30 MAX vagy P Nagy aksis töltővel 65Km az elméleti

Ha nem mész többet mint a hatótáv fele, akkor teljesen felesleges a töltő, mert hazaérsz mire lemerülne, nekem az esetek 90%-ban több az út.
Használtba esetleg egy Mantis? minőségibb mint a Ninebot.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13937) gergo5991 válasza Tamás9x (#13936) üzenetére


gergo5991
őstag

mantis minőségibb mint ninebot? a mantist állandóan javitgatni kell, hires a kormánytörésről szóval ajánlott hozzá 30e-ftért erősitő bilincset venni meg egyébb kacatokat..a mantis minden csak nem minőségibb kommentek alapján..a beázásról is hires, mig a g30at esőben is lehet használni, egyedül a kijelzőre kell védőt tenni

(#13938) Tamás9x válasza gergo5991 (#13937) üzenetére


Tamás9x
őstag

Persze, de azt az apro informaciot is hozzatenned, hogy ugy mennek vele mint az allat? veretik neki rossz utakon, erdoben... ugratnak vele .. vagy ez nem lenyeges informacio? :D Van Mantisos ismerosom semmi baja, de nem is megy vele mint az allat.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13939) gergo5991 válasza Tamás9x (#13938) üzenetére


gergo5991
őstag

én már az uj mantist várom, tettek fel róla képet hátul már légrugó/olajos rugó lesz mint egy nami-ban, azt hallottam még hogy elöl dupla kormánycső. Már most is majdnem rendeltem egy mantis-t de légrugó nélkül no way. Multhéten majdnem egy namit is berendeltem aliról, de lehet már kivárom év végét az új mantisért. Elöl hátul ha lenne légrugó, 2x1500w motor, 30ah+-os aksi és 2000 euró körül lenne instant get.

egyezzünk ki egy 50-50ben, a roller hibája is, de az useré is ha tönkremegy. De ha tud ugratni vele, akkor annak birnia is kéne :D

(#13940) Miikee válasza Tamás9x (#13938) üzenetére


Miikee
csendes tag

Jaj-jaj :DD
Most kezdtem el nézni a mantis 10 plust, mert gondoltam, hogy annyi pénzért már csak jót adnak, de ezek szerint ez sem biztos... :Y

Bár mondjuk az már nekem nagy jószág, akkor már lehet nem tenném HÉV-re, hanem bemennék vele végig, de a kb. 21-22 km-et, már neccesnek érzem....

Viszont ha én nem ugratnék vele, ill. én teljes felszereléssel, plusz vasággyal együtt nyomok 60 kg-ot, akkor alattam csak nem törne el....

Olyan bizonytalannak érzem magam.....vagy nem.... :D

(#13941) Tamás9x válasza gergo5991 (#13939) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nincs harag félre ne értsd, a G30-nak is vannak hibái, de messzemenőleg gyengébb kivitel mint a Mantis, nem is egy árkategória. Már ha csak azt nézzük, hogy kevés lesz az első lengéscsillapitás,(kinyílik a világ, mert fillérekből el lehetne még menni máshova is... elkezd vele csavarogni az ember..) és kellene rá egy első teló, de akkor már hátra is jó lenne, ugyan ott vagyunk a végén ahol a part szakad.
Megvárnám a 2. generációt, hátha sokmindent kijavítanak, én is szemezgetek vele, de.... félek olyan lendületet ad ami majd megöl.

Miikee: Az a baj, hogy felbátorodik az ember vele, és elkezdi veretni, mert van benne teló... Olyan tempóval nyomják neki, ami nem egészséges oylan utakon ahol... nekemis ezért lazult ki a kormánycsövem a G30-on a Sharkset teleszkóp után már 30-al veretem neki ahol eddig 5-10-el gurultam, mert szétrázott mindent.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13942) Somatom válasza smallcurrant (#13931) üzenetére


Somatom
veterán

Én mindenképpen a hátsókerekest preferálom.
A töltős azt jelenti, hogy benne van az áramátalakító, a rollerbe közvetlenül a 220 -as kábelt dugod. Így tulképp csak egy kábelt kell külön hordozni, a töltő már a lábad alatt van. Van rajta még egy DC csatlakozó, amihez külön töltőt lehet venni és így, két töltővel gyorsabban lehet tölteni. Sztem túl van itt lihegve ez a töltő dolog. Ha benne van, hát benne van. Ennyi.
Én a három közül a G30 -at venném, pontosabban a G30LE II -t.
Írom ezt G30E II tulajként.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13943) PociAti válasza sagesz93 (#13928) üzenetére


PociAti
senior tag

Nekem a Xiaomi 1S-en nyikorgott a fékkar. Az a tipikus idegesítő hang, amikor két fémfelület éppen csak elmozdul egymáson. Mire megtaláltam a WD3-at, magától elmúlt. Gondolom összekopott egymáshoz a két felület. A roller életében ez úgy kb. 200 és 250 km között lehetett.
WD3, vagy egy kis zsír (olaj) megoldaná.

(#13944) Joshi válasza Tamás9x (#13916) üzenetére


Joshi
titán

Egy ilyen aksi most 300k, nem hinném hogy az lesz az első hogy szétszedem. :DDD

(#13945) synar válasza PociAti (#13943) üzenetére


synar
őstag

Mi az a WD3? Még rá is kerestem, de csak porszívót meg porzsákot találtam. :)

(#13946) balintka válasza Anikó93 (#13886) üzenetére


balintka
addikt

Nekem a másik oldalon van egy kisebb, ennél kevésbé széles rés.

(#13947) Anikó93 válasza balintka (#13946) üzenetére


Anikó93
újonc

Köszi a választ, megnyugtat hogy nem csak az enyémen van rés🙂, és annak a résnek vajon lehet valami következménye hosszabb távon? Remélem nem akar széthullani.

[ Szerkesztve ]

(#13948) balintka válasza Anikó93 (#13947) üzenetére


balintka
addikt

Hát ez jó kérdés. Széthullani azért nem hiszem, h fog.

(#13949) Tamás9x válasza Joshi (#13944) üzenetére


Tamás9x
őstag

Angliában élő ismerősöm szenved most épp azzal, hogy kevés neki a hatótáv, olcsóbb elsz majd minőségi cellákkal átépíteni, és hozzárakni egy nyeregtáskát plusz minőségi cellákkal. sprinter.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13950) gergo5991 válasza Tamás9x (#13949) üzenetére


gergo5991
őstag

angliában nem tiltották be a rollereket amugy?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.