Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13401) fradi81


fradi81
veterán

Főleg az első ami bosszantó mert felveri a sarat a roller aljára, igen egy házi megoldás lesz ebből pl. belső gumiból vagy valami fólia, amit rá lehet rakni amikor épp kell és nincs egyfolytában rajta.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#13402) DGery válasza PociAti (#13400) üzenetére


DGery
aktív tag

Esetleg egy sárvédő hosszabbító? az azért mégsem annyira kókány ;)
https://urbanpandas.hu/termek/sarvedo-hosszabbito/

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1 / iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Xbox Series S / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#13403) Thunderzolee válasza DGery (#13402) üzenetére

Na, ez, vagy valami hasonló lehetne gumiból is.
Amolyan leffentyű, de nem kézzel körvevágott, hanem direkt e célra gyártott.
És akkor nem akadna fenn a padkán, lépcsőn, mert el tudna hajolni, mivel ugye gumi lenne.
Csodálom, h még nem jutott eszébe egyik gyártónak sem ez a kis piaci rés, mind csak műanyagban gondolkodik, ami merev, törik.

Mindannyian láttunk már szőrkormányos ezeröcsit, aminek valami "racing", vagy "tuning" feliratú kőfelverődés gátló lógott a kerekei mögött.. ;]

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13404) Somatom válasza Thunderzolee (#13403) üzenetére


Somatom
veterán

Ha emlékszel azokra az ezeröcsikre, akkor arra is emlékszel, hogy az a gumi leffentyű akkoriban nálunk kötelező volt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13405) Thunderzolee válasza Somatom (#13404) üzenetére

A földig érőre gondoltam, nem a 10 centisre.
Aszfaltra lógó volt a királyabb kockaladákon. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13406) Somatom válasza Thunderzolee (#13405) üzenetére


Somatom
veterán

Annak a végeit fel kellett volna láncolni a küszöbhöz, mert úgy rallye -s. :)
Figyu! Mindenki volt fiatal. Nekem fehér (mű)bőr sportkormány és 10cm széles, fehér szigszalagcsík volt a piros zsigulátoron. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13407) Thunderzolee válasza Somatom (#13406) üzenetére

Ezazz, lehetőleg 10cm széles , zöldsárga szigszalaggal rögzített fehér lifegő kell a roller végére is! ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13408) Somatom válasza Thunderzolee (#13407) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem csak vmi rugalmas cucc jöhet szóba. Elöl még elférne a kacsacsőr (én így emlékeztem rá és a "Simson kacsacsőr" kifejezésre a Gugli is dobta a találatokat :) ), de hátul az nálam törne a tárolásnál és sanszos, hogy vinné magával a sárvédőt is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13409) Grafiqs


Grafiqs
őstag

10 colos kerékhez gondoltam valami egyszerű (de nagyszerű) lengéscsillapítót beszerezni. Ez a Monorim V2 jó lehet?

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#13410) Joshi válasza Grafiqs (#13409) üzenetére


Joshi
titán

Én innen rendeltem a munkahengeres verziót, de még a dobozában van nem szereltem fel.

[ Szerkesztve ]

(#13411) saril válasza Grafiqs (#13409) üzenetére


saril
senior tag

Na és ez? [link] ez csak sima rugós.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#13412) Somatom válasza saril (#13411) üzenetére


Somatom
veterán

EZ lenne az?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13413) Grafiqs válasza saril (#13411) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ez nem hangzik rosszul elsőre.
De, kicsit utána számolva 27e Ft mire nálam lesz. 30e Ft-ért már itt van a Monorim.
A nekem fontos infók a méretei, lévén nem egy Xiaomi rollerre kerülne.
G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#13414) Tamás9x válasza Grafiqs (#13413) üzenetére


Tamás9x
őstag

Ez a sima villa iszonyat gagyi, van a monorim, ami még mindig nem egy nagy valami, tele hibákkal amit folyamatosan javítanak már a V4 nél tartanak de szerintem még mindig szar... esetleg levegővel, és van egy fullos Sharkset
Ami... csak az alap 210Euro, és ez csak az alap.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13415) mekker válasza Thunderzolee (#13362) üzenetére


mekker
őstag

Köszi! Ugye az eredeti kérdés Aldis roller vs Xiaomi Pro 2 volt. Van 200-300eFt alatt olyan megoldás, amely komfortosabb rossz úton, viszont nem nehezebb 15-20 kilónál?

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#13416) mrrr74 válasza Tamás9x (#13394) üzenetére


mrrr74
aktív tag

G30-at még nem próbáltam, viszont egy itt egy mai Navee-s utam, 8 és 13 km-nél érdemes nézni a peak-et. A második végén 40%-os emelkedő tábla van kint, oda 9 km/h-val vitte fel a 83 kilómat azután, hogy előtte nagyjából 1 km hosszan emelkedtünk 180 méterről 250-ig.

Sok erdei és mezei út, most leginkább az volt a cél, hogy megnézzem mit tud, télen ezt nem tudtam letesztelni. Az erdőben és a mezőn nem volt senki, tempomattal is tudtam haladni, és nem süllyedtem el, nem is rázott szét. A másfél óra hajtás után maradt benne még energia - épp akkor ugrott le egy pálcikára amikor megérkeztem a fiamért.

Nem tudom, hogy minek fog majd számítani ha egyszer lesz szabályozás, de a pálcikák közül eddig ez a legmeggyőzőbb számomra hegymenet tekintetében.

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#13417) Thunderzolee válasza mekker (#13415) üzenetére

Napidroidon a Segway G30-as kuponnal 222ezer.
Itthon ez 300ezernél indul árukeresőn.

Napidroidon kuponnal szoktak kitenni rollereket:
Xiaomi Pro 2 (136ezer)
Xiaomi Mi 3 (109ezer)
Segway Max G30 II (222ezer)

A Mi 3-as, az most 126ezer kuponnal, idehaza 150ezer környékén van, annyira nem éri meg, akkor már egyszerűbb itthon megvenni.

A Pro 2 meg nem volt mostanában kuponozva ugye idehaza 180ezertől indulnak.

A gshopper teljesen megbízható oldal, különben napidroidon sem tennék ki

Ráadásul ez a G30-as global verziós:
G30D német (20km/h)
G30E EU (25km/h)
G30P global(USA) (20mph)
G30LE kisebb akksis EU-s

20mph = ~32km/h

A 10"-os kerekei miatt jobb a Xiaominál (8.5").
Hatótávot is kimaxolták. Még ha évekkel később csökkenni kezd az akksi kapacitása, akkor is bőven elég lesz a legtöbb embernek.
Lengéscsillapítót kell rá venni, és kész a tökéletes pálcikaroller.

Amik ennél jobbak, azok már nagyságrendekkel drágábbak.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13418) saril válasza Somatom (#13412) üzenetére


saril
senior tag

Ez az csak odakint olcsóbb, biztos van jobb ajánlat is attól amit elsőre találtam, meg az enyémen ilyen van gyárilag

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#13419) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Sziasztok. Tudtok olyan kijelzőt ajánlani, aminél én nillázom a napot, nem kikapcsoláskor automatikus? Jelenleg egy gt100 egy újas van

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#13420) bkiky01 válasza Thunderzolee (#13417) üzenetére


bkiky01
senior tag

Mi 3 sajnos kb 1 hete nem aktív ennyiért..
G30-ra én is gondoltam, de mi van ha gond van vele.. Itthon 3 év a gari, igen drágábban..

[ Szerkesztve ]

(#13421) hito válasza mekker (#13415) üzenetére


hito
nagyúr

Zero 8? 18kg, van belőle 350 és 500W-os változat is. A 350W-os 240eFt a Futureboard-nál, 35km egy töltéssel, 30km/h max sebesség, elől-hátul rugós, minőségi anyagok és összeszerelés. Nekem 500W-os volt, nagyon elégedett voltam vele.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#13422) Somatom válasza mrrr74 (#13416) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt erősen kétlem. Budapest legmeredekebb utcája 35% -os. 27:20 -tól. Ott én felmentem villanybringával, de egyensúlyoznom kellett az elkaparás és a hanyattesés között. A G30 ott esélytelen lenne.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13423) Somatom válasza saril (#13418) üzenetére


Somatom
veterán

Nézted a videót? Nem az árával van a probléma.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13424) Thunderzolee válasza bkiky01 (#13420) üzenetére

Hát pár nap múlva kiderül.
Rendeltem hétfőn egy G30-ast.

Nem arról híresek, h meghibásodna ez-az. Vezérlő ami az egyik legdrágább alkatrész, meg van az itthoni roller szervizekben is. Nem egy nagy összeg.
Akku ha hibás, javítható, a hibás cella cserélhető, szóval ettől se félek.

Bízom az eddigi tapasztalatokban. :K
A Mi 3-ast kb egy hónapja rendeltem (még 109ezer volt), azóta folyamatosan használom, emelkedőkkel terhelt úton.

Hát majd meglátjuk.

Mindenesetre engem a macerás garancia egyáltalán nem tart vissza.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13425) mrrr74 válasza Somatom (#13422) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Nézd, miért mondanám ha nem igaz? És egy szóval nem állítottam, hogy Budapest.

Itt a tető után van egy kis lejtő, majd egy újabb 40%-os szakasz, ami hosszabb. Azon tegnap én is felmentem elektromos kerékpárral (250W, tekertem közben). Azon a hosszabb szakaszon nem menne fel a Navee, itt felment.

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#13426) bkiky01 válasza Thunderzolee (#13424) üzenetére


bkiky01
senior tag

Azért mi3 annyiért ajándék, bánom 126-ért nem húztam be..

(#13427) Somatom válasza mrrr74 (#13425) üzenetére


Somatom
veterán

Az a 40% -os tábla csúf átverés. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13428) Sordoran


Sordoran
addikt

Eddig a Xiaomi Scooter 3-at néztem, de most lehetséges hogy ráfizetés nélkül választhatom a Pro 2-t. Gondolom jobb a Pro 2 annak ellenére, hogy a 3-as frissebb, nem? Vagy csak a hatótávban jobb nála?
Illetve lakat kérdés, hogy láttam a Decatlon-os U lakat jó féle, ezzel biztonságosan leköthető (értem ezalatt nem lehet kibújtatni sehogy belőle), vagy van jobb, másik ami sok helyen kapható?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#13429) Tamás9x válasza mrrr74 (#13416) üzenetére


Tamás9x
őstag

Őszintén szólva, ilyen emelkedőknél, én se gondolkodnék a 350W-os kivitelekben. Majd a tapasztalataidat néha megoszthatnád. Engem nagyon elriaszt az alkatrészhiány. U5-ös pakkal szemezgetek most, hogy hű maradjak a szabályokhoz.
G30 peak 700-750W-ot tud Navee 900-1100W körül alakulhat, így a G30 szerintem nem megy fel ott. ha mégis akkor 50 kg-os riderrel max.
a Navee aksija 600W G30 551W

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13430) fradi81 válasza Sordoran (#13428) üzenetére


fradi81
veterán

A 3-asnál kicsit komolyabb a hátsó fék, és 1 kilóval könnyebb, a pro 2 kormánya magasabban van kb 5 centivel(olyan 180 centis magasságtól ez már kényelmesebb lehet) és jobb akksi kb ennyi a különbség az áron kívül.

Lakatból végül egy ilyet vettem, elég komolynak tűnik egyszer használtam jó nagy szóval kényelmesen le lehet zárni bárhova, csak kicsit nehéz de felhegeszthető a kormányra a tartója ha épp kell.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#13431) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Sordoran:
[link]

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13432) Tamás9x


Tamás9x
őstag

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13433) ultio


ultio
senior tag

Van valakinek konrét tapasztalata a NAVEE N65 roller vízállóságával?

Most egy Xiaomi Essentialt használok télen-nyáron, 3 000 km van benne. Elindulok vele esőben is, semmi baja nincs. A kijelzőt és a gázkart védem, ha esik az eső.
Hasonlóan használnám a Navee-t is, tehát nagyon fontos a vízállóság.

A Segway Kickscooter MAX G30LE II-n gondolkozom még, de a költözés miatt rosszabb utakon kell majd közelkednem (ezért is kell új roller) és a Navee szélesebb kereke talán jobban csillapít.
Utólagos lengéscsillapítót nem szeretnék.

rasti rusti

(#13434) Sordoran


Sordoran
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek, ez a táblázat kicsit részletesebb mint amit én találtam versus oldalon. :K Ez alapján akkor a féket leszámítva csak jobb a Pro 2, a nagyobb hatótáv bár nem lényeges, de a kevesebb töltéssel jobban kímélhető az akku, és nagyobb emelkedővel is elbír, be is rendeltem egyet. Még lakat kellene, lehetőleg valam könnyebb (hátizsákba be tudjam dobni), ez az U lakat szimpatikus, bár ha valóban nehéz akkor csak nem jó. :DDD Illetve kis kézi kompresszor. Felfújtatni mennyire kell? Ha jól tudom 3,5-4,2 bar az ajánlott, valaki azt mondja elég 3,5 is, más viszont 4.2-t mondja. (a Xiaomi-s 1S compressor-t nézem, amivel pontosan állítható)
Illetve amit még elkaptam, hogy a féket érdemes beállítani, ez ahogy jön gyárilag is jó, csak segíthet ha szaküzletbe beállíttatom (vagy házilag videó alapján), vagy el se induljak e nélkül?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#13435) Tamás9x válasza Sordoran (#13434) üzenetére


Tamás9x
őstag

Fékek első pár km alatt bekopnak majd utána kell álltani. A keréknyomás kg függő, de ezt sok csőlátónak mai napig nem lehet elmagyarázni :) se rolleres se kerékpáros se motoros sőt még autós fronton se. A feltüntetett számok iránymutatóak csak, nekem 5,6Bar. minél nagyobb ballonos annál kevesebb nyomás elegendő, Nézni kell terhelés alatt a felfekvési képet, ne legyen túl kemény mert pattogni fog, és nincs felület amibe kapaszkodhat és túl puha se, mert felkoppan sérül a felni.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13436) sandró60 válasza Sordoran (#13434) üzenetére


sandró60
addikt

Az unokámnak ilyet vettem-nagyon jó-kis helyen elfér-hordozáskor
[link]

(#13437) gergo5991 válasza Tamás9x (#13435) üzenetére


gergo5991
őstag

ha már keréknyomás, valamék nap rányomtam a xiami pumpát első hátsó kerékre (g30 max) 17psi-t mutatott, pedig ránézésre jónak tűnt nekem, meg há ráálltam nem nyomódott össze, aztán most 35re fújtam hát 29 helyett 31-32 vel is megy, sokkal gyorsabbnak érződik meg nyomatékosabbnak is.

nem tudom amugy a xiaomi pumpám bugos-e de ha beállitom h 35psi hát felfujja 41re, meg ha ujrá dugom ellenőrizni hát 35-41 között mutat össze vissza mindenfélét, előre bele kalkulálja azt, ami lecsavaráskor elszökik vagy mi a franc? :D

(#13438) Sordoran válasza Tamás9x (#13435) üzenetére


Sordoran
addikt

Vitathatalan hogy ettől is függ, na meg útviszonyoktól is gondolom. A 3.5 bar értéket egy webshopos bemutató/teszt videóban láttam, míg a 4,2-t egy sima youtuber-nél, aki említette, hogy előző szériánál hajlamos volt az abroncs és a betét surlódni, ha nem volt eléggé felfújva. Én arany középútra gondoltam (4 bar), mivel 75-80 kg súllyal kell megbírkóznia.
Fékkel akkor nem foglalkozom most, majd ha problémásnak érzem esetleg szaküzletbe beviszem nézzenek rá.

sandró60: Én is ilyet néztem (igaz az 1S modell-t) csak olyan helyről kell ahonnan holnapra meg is jön, itt viszont nincs sajna raktáron. (na meg ahol raktáron van, az se biztos hogy holnapra kihozza)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#13439) Tamás9x válasza gergo5991 (#13437) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nem csak neked, más is beszámolt már ilyenről, én még várok a vásárlással, hátha lesz egy 2-3 "dugattyús" változat ami kicsit drágább de komolyabb. Én is érzésre, és terhelésre fújtatok mindent. A varázsszámok nem érdekelnek, a biztonság az első.
Sordoran: Fújd fel mindegyikre, és ahol kényelmesebb. Ha nagyon megy és mellette pattog az sem jó.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13440) akos727


akos727
senior tag

Sziasztok! Esetleg valaki szokott otthon gumit szerelni? Levenni le tudom a felniről a külsőt, viszont visszarakni egyszerűen képtelen voltam sima bicós gumileszedővel, 1-et el is törtem...Szégyenszemre le kellett vinnem egy bicóboltba, akik mondták, hogy nekik is be kellett szerezniük egy másik eszközt, de az kb egy pajszer. Ti hol vettétek/milyen szerszámot szoktatok használni, amivel nem sérül a felni a külső felrakáskor?

(#13441) sandró60 válasza Sordoran (#13438) üzenetére


sandró60
addikt

Kicsit drágábban,de 24 órán belül(holnap) nálad van :D
[link]

(#13442) lehella válasza Tamás9x (#13435) üzenetére


lehella
senior tag

Nekem az első fék állítás, húzni a bowdenen 500km után kellett, aztán most megint 1300km-nél és ismét harap a fék :) Ráadásul megjelent a recsegő hang az összecsukó szerkezetből, amit befújtam szilikon sprayvel és azóta tökéletes.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#13443) R a y válasza Sordoran (#13438) üzenetére


R a y
senior tag

szeptember óta 65-69 psin használom

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#13444) Tamás9x válasza lehella (#13442) üzenetére


Tamás9x
őstag

50Km után G30-nál elkezdett recsegni az eleje, sok a térkő, és rengeteg úthiba után, Kedd-Szerda magasságában jön a Sharkset, akkor szétszedem és mindent zsírmérgezéssel rakok össze.
Kezdek félni picit, hogy a hátsó tengely, mivel könnyített el fog alattam törni.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13445) Thunderzolee válasza akos727 (#13440) üzenetére

Sztem mindenki elviszi roller szervizbe, és ott csináltatja meg.

Millió ilyen hsz-t olvastam már, h nem sikerült otthon megcsinálni, inkább szervizben szereltetik meg. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13446) fradi81 válasza Sordoran (#13438) üzenetére


fradi81
veterán

Kompresszorból szerintem 1S-t érdemes venni a régebbit nem az lassabb.

* Xiaomi owner's guide v2.5-1 szerint ajánlott keréknyomás beállítása:
testtömeg első hátsó
70 kg alatt 3,5 4,0 bar
70-90 kg 4,0 4,5 bar
90-100 kg 4,5 5,0 bar
100-110 kg 5,0 5,5 bar
110-120 kg 5,5 6,0 bar

moto g72, Ninebot d28e

(#13447) Sordoran válasza fradi81 (#13446) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, berendeltem az 1S-t máshonnan, bár nem biztos hogy megjön holnapra, de van nekik raktáron és még olcsóbb is linkeltnél. Azért köszönöm ajánlást.
Akkor a 4 bar-al nem lövök mellé, de majd meglátom élesben milyen lesz.
Már csak a lakat kérdést kéne megoldanom. Lehetne ebből is ilyen future tech (ujjlenyomatos), de kicsit szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban. :U Vagy van ezek között ami valóban jó?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#13448) gergo5991 válasza akos727 (#13440) üzenetére


gergo5991
őstag

én már láttam [link] ilyennel is összenyomták a gumi 4-5 helyen, és úgy rakták fel.
a másik módszer [link] ilyennel összehúzzák és úgy

(#13449) Csigusz 1 válasza gergo5991 (#13448) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

És a belsőt hogy teszik bele?

Más: Pro2-nél a világítás használata mennyivel csökkenti a hatótávot? Van valakinek ilyen tapasztalata?

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#13450) akos727 válasza Thunderzolee (#13445) üzenetére


akos727
senior tag

Szerencsére van affinitásom a szereléshez (motor, bicikli), csak most sajnos konkrétan a legutolsó step nem megy célszerszám hiányában, rongálni meg nem szeretném a felszerelést, ahogy minden egyes defektnél több ezret ott hagyni egy szervízben azért, amit amúgy én is meg tudnék csinálni.

@gergo5991: köszi a tippeket :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.