Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13601) PociAti válasza ralfee106 (#13600) üzenetére


PociAti
senior tag

Egy éve már előkerült ez a cseh cég, mert akkor is valaki az interneten belefutott egy termékükbe.
Teljes név: NEMO Czech sro
Székhely cím: SMÍCHOV, NA SKALCE . 941.

Célszerűbb lenne inkább magyar cégtől vásárolni. Sajnos forgalmi adatot nem közül az Opten, pedig kiindulási alapnak jó szokott lenni.

(#13602) Tamás9x válasza ralfee106 (#13600) üzenetére


Tamás9x
őstag

Elég jónak tűnik, de az érdekes, hogy 500W-os motorral a peak csak 850W... Az a cserélhető aksi... hát.. ha otthagyod tuti kilopják belőle, ha nem kulcsos :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13603) Thunderzolee válasza phoenix1989 (#13593) üzenetére

Például:
Mi 3 roller hatótávja kb ~25km.
A Pro 2- é ~40km.

Nekem elég lenne egy 20km-es hatótávú roller, tehát elvileg a Mi 3-as is jó lenne.
DE mivel 10%- os emelkedőn is használni akarom, a Mi 3-as mégsem jó, mert amikor az akksi már csak félig van, akkor ugyan benne van még ~12-15kmnyi hatótáv SÍK terepen, de dombra fel már visszaesik a sebesség 12-13km/h körülre, ami már az, amikor az ember majdnem elborul, ha nem jól ellensúlyoz.

A Pro 2 ezzel szemben 10-12 km után még mindig háromnegyedig van, így jóval tovább lehet hatékonyabban használni emelkedőkkel tűzdelt terepen, pedig hardveresen kb ugyanaz, csak az akksija nagyobb.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13604) Tamás9x válasza Thunderzolee (#13603) üzenetére


Tamás9x
őstag

Még Mi3 -nál ha a peak teljesítmény fentebb van állítva akkor lehet S módban simán felmenne azon az emelkedőn, de a motor csatlakozás akkor már lehet el is tudna égni, nem egy életbiztosítás.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13605) ralfee106 válasza Tamás9x (#13602) üzenetére


ralfee106
tag

Épp a cserélhető akksi ami egy pozitívum számomra (ha kiveszem és úgy zárom le, kisebb eséllyes lopják el), valamint a lábfék, a magas és széles kormány, + a széles és hosszú trepni (46-os lábam van), és a hátsókerék hajtás. A G30P lenne a másik kiszemelt, azzal már van sok tapasztalat, tuti lesz cserealkatrész, viszonylag olcsó..... hát nemtom...

#13601 Pociati: Van ismim szlovák cégtulaj, megkérdezem tőle, van e kinnti céginfós hozzáférése. Jó ötlet köszi. :R

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#13606) sagesz93


sagesz93
addikt

Valaki tud segíteni hol tudok venni itthon 10x2-es belső gumi 45 fokos szelepállással? aliexpressen lehetne válogatni dögivel, itthon nem ilyen egyszerű..
Ez, amit vélemények alapján babakocsiba is rendelt valaki jó lehet rollerhez? :DD

(#13607) Tamás9x válasza ralfee106 (#13605) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nekem a sebesség nagyon nagy érvágás, gondolkodom mi legyen egy 40-45 jól jönne, Vasárnap 32km-t egyhuzamba végigjártunk, kicsit mintha elment volna az ereje, félek megsütöttem a gyári csatlakozókat a motornál. Holnap kibontom és megnézem.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13608) ket_kerek


ket_kerek
csendes tag

Sziasztok!
Egy E-TWOW rollereket nézek, de elég magas az ára. Viszont azt láttam, hogy a román hivatalos forgalmazónál jóval olcsóbb a GT SL, csak 3'050lei, ami 235'000Ft most hivatalos árfolyamon. Idehaza ugyanez 400'000 Ft. Létezhet, hogy kint ennyivel olcsóbb? Ez mindig ilyen drága volt idehaza? Azt látom, hogy Romániában van az E-Twow EUs központja, de akkor is furcsa ekkora árkülönbség
kint: [link]
nálunk: [link]
A román oldalon nem találom a kolozsvári bemutató termet, de a nemeztközi oldal szerint létezik, (talán már bezárt?).
Nincs valakinek erről esetleg infója?
köszönöm

(#13609) Casseius válasza sagesz93 (#13606) üzenetére


Casseius
tag

[link]

Don't Worry, Be Happy

(#13610) bexinho23


bexinho23
őstag

Komárom-Esztergom megyében tudnátok rollerekkel is foglalkozó szervízt ajánlani?

(#13611) Thunderzolee válasza bexinho23 (#13610) üzenetére

Én át szoktam menni Pestre Egomból.
Egy óra vonat.

Nem tudom, h van-e közelebb szerviz.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13612) Sordoran


Sordoran
addikt

Van olyan aki "felszerelt" Airtag-et Pro 2-re? Próbálom nézni, hova lehetne elrejteni, de nem jutok sikerre. Amit találtam, hogy kormányrúdba becsúsztatják, de nem tudom az mennyire biztonságos (benne ne ragadjon), vagy külön panelt raktak rá, esetleg plusz lámpát, és abba rejtik.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#13613) sagesz93 válasza Casseius (#13609) üzenetére


sagesz93
addikt

sajnos elfogyott státuszban van... :(

más: DHGate-ről valaki rendelt G30maxot?

[link]

DHMAY30OFF kuponnal 599 dollár lenne most

(#13614) gergo5991 válasza sagesz93 (#13613) üzenetére


gergo5991
őstag

én rendeltem dhgaterol pont ettől az eladótol, asszem 1-1,5 héten belül megjött, minden rendben van vele azóta is, bár én egy éve, és akkor 520 euró körül volt, most látom 608ba megy kuponnal még valamennyivel olcsóbb

(#13615) gergo5991 válasza Sordoran (#13612) üzenetére


gergo5991
őstag

úgytudom az airteg-et csak akkor tudod bemérni hogy hol van, ha valakinek az iphonéján keresztül csatlakozik a bt-hez és ha be van kapcsolva a mobilnetje akkor továbbitja a jelet iCloudba.. de amúgy keresheted airteggel ha a legtöbb ember androidot használ, azt is úgy hogy mindig le van kapcsolva a mobilnet és ha valamit keresnek neten csak akkor kapcsolják vissza..

(#13616) Somatom válasza gergo5991 (#13615) üzenetére


Somatom
veterán

Az új csúcs Samuk is ismerik és a Samunak is van tag -je.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#13617) Thunderzolee válasza Sordoran (#13612) üzenetére

Valaki írta, h a kerékprizmába kell tenni.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13618) Casseius válasza sagesz93 (#13613) üzenetére


Casseius
tag

Amikor linkeltem még volt :)
Esetleg hívd fel Roller mágust, neki volt múlt héten (20) 252 2604

Don't Worry, Be Happy

(#13619) Sordoran válasza gergo5991 (#13615) üzenetére


Sordoran
addikt

Tisztában vagyok teljes mértékben az Airtag működésével és lehetőségeivel, ennek tudatában akarok mégis felrakni/belerakni egyet. :DDD Mondhatjuk, hogy a semminél jobb ez is, az hogy milyen költséges egy ilyen kütyü más kérdés (alza kuponom áldoztam be erre, mivel nem tervezek vásárolni náluk mostanság, el ne vesszen).
Mindenki magából indul ki, és mivel nekem folyamat megy mobilnet, BT stb. is iPhone-on, csak nem vagyok egyedül. Ha ellopják, elég ha családtag, barát, ismerős vagy bárki aki mellett elgurul ugyanígy van, és már jelzi is merre járt. Onnantól pedig el lehet indulni valami nyomon. (Persze ez is kis hollywood, de ha van egy hely + idő, akkor utcai kamera alapján már lehet róla kép is. Azt nem tudom rendőrség ilyen mélységben nyomozna-e, ne is kelljen megtudnom.) Ha pedig nem is látom merre van, de mégis előkerül/belebotlok, van bizonyíték rá, hogy az valóban az enyém.

Thunderzolee: Megnézem részletesebben majd akkor, van-e ott hely.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#13620) Tamás9x válasza Sordoran (#13619) üzenetére


Tamás9x
őstag

Kerékpár törzskönyv ;)
Na meg a kormányrúdba vagy a nyakba kell beleragasztani. Én is most tervezek vennid e még nem tudom, hogy mit.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13621) Thunderzolee válasza sagesz93 (#13613) üzenetére

Gshopperröl vettünk mult héten ketten is Napirodios kuponnal, ugyanennyiért.
Lengyelből jön, még szállitás alatt vannak.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13622) Thunderzolee válasza gergo5991 (#13615) üzenetére

Ez komoly?
Nekem folyton online van a net, hát minek azt kapcsolgatni, azt hittem már mindenki így használja.
Mondjuk nekem egy ezres a digis 30giga mobilnet, így txkmindegy mennyi fogy le belőle havonta, rikta, h kimerítsem. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13623) gergo5991 válasza Thunderzolee (#13622) üzenetére


gergo5991
őstag

nekem korlátlan mobilnetem van, nem én kapcsolgatom, de a legtöbb ember a buszon körülöttem ezt csinálja.. kolegák is, hát onnan szedtem

[ Szerkesztve ]

(#13624) Thunderzolee válasza gergo5991 (#13623) üzenetére

Ja, értem.
Hát, elgondolkodtató.

Viszont az Airpoddal kapcsolatban olvastam, h Androiddal is megy, szoval nem kell hozzá Iphone.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13625) sagesz93 válasza Casseius (#13618) üzenetére


sagesz93
addikt

Neki sincs :O
Siralmas a helyzet.

(#13626) mrrr74 válasza sagesz93 (#13613) üzenetére


mrrr74
aktív tag

MAYPRO2G - ez jobb

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#13627) Dave™


Dave™
nagyúr

Úgy látom még nem volt említve, de nagykerben láttam Ninebot KickScooter D38E-t, kb. 20%-kal kisebb akku, mint a Pro2-ben, de 10", 120kg terhelhetőség és talán kicsit masszívabb is, 16kg. Árban jelenleg kicsit a Pro2 alatt van, legalábbis ott, ahol néztem.

(#13628) sagesz93 válasza mrrr74 (#13626) üzenetére


sagesz93
addikt

huh, ez még lecsíp 20 dolcsit, nagyon remeg a kezem hogy 579 dollárért behúzzam :U

(#13629) Dave™ válasza sagesz93 (#13628) üzenetére


Dave™
nagyúr

Kisebb hatótávval a KickScooter D38E? Megkapod 180 körül, itthonról, garanciával.

(#13630) Thunderzolee válasza sagesz93 (#13628) üzenetére

Én biztos a G30-at választanám. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13631) Tamás9x válasza sagesz93 (#13628) üzenetére


Tamás9x
őstag

Még ne remegjen aludj rá 1-et :) gondold át.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13632) bkiky01


bkiky01
senior tag

Ninebot eladásnál van teendő az appal, kiregisztrálás, vagy ilyesmi?

(#13633) nemes.alex14


nemes.alex14
újonc

Sziasztok!

Roller vásárlás előtt állok, kezdő vagyok a témában, így ha kérhetem ne kövezzetek meg az esetleges tudatlanságom miatt! :C Nos, a lényeg az lenne hogy minél több megtehető kilométert kapjak 120-180 ezer Ft között. 77 kg vagyok, viszonylag sík talajon használnám a rollert enyhe emelkedőkkel. Nézegettem itthoni oldalakon és külföldön is. A minimum kilométer amit szeretnék az 30-35 km. Itthoni kínálatból a Xiaomi Mi Pro 2-t találtam 180 körüli áron 45 ígért kilométerrel, ami ha jól sejtem az én súlyommal még tudhatja is a 30 km-t a 12.8 Ah-s akkuval. Külföldi oldalakról viszont 120-130 ezer körül már vannak 15 Ah akkumulátoros darabok is. Néhány ami én kinéztem:
HT-T4 MAX [link]
V10-Wheels [link]
A9 [link]
Valakinek van esetleg tapasztalata ezekkel a rollerekkel? A HT-T4 MAX tömör kerekekkel szerelt, míg az A9 tömör kerekekkel, de elől lengéscsillapítóval szerelt, illetve a V10 pneumatikus kerekekkel van. Olvastam olyat hogy a tömör kerekek nagyban rontanak a komfortérzeten. Esetleg az A9 tömör kerekekkel + lengéscsillapítóval már jobb választás lehet mint a másik kettő? Érdemes ezekkel a "copy" olcsó rollerekkel foglalkozni?

Esetleg felmerült egy olyan lehetőség is, hogy veszek egy olcsóbb Xiaomi-t (M365, Essential stb..), akár használtan, és építtetek bele plusz aksit. Erről tudnátok infót adni hogy egy ilyen átépítés mennyibe fájna ha egy hozzáértő nyúlna hozzá? Azt tudom hogy egy ilyen átalakítás után az elvárt 30-35 km akár kétszeresét is tudhatja, ami nem hátrány. Vagy hagyjam az egészet a fenébe és vegyem meg az Mi Pro 2-t? :F

Előre is köszi ha valaki segít a kérdéseim megválaszolásában! :)

(#13634) Joshi válasza nemes.alex14 (#13633) üzenetére


Joshi
titán

"Vagy hagyjam az egészet a fenébe és vegyem meg az Mi Pro 2-t?"
Mit is mondhatnék. ;]

ui.: az a gond, hogy a Xiaomi Mi Pro2-nél azért vannak jobb rollerek. A kérdés, hogy mennyiért tudod beszerezni az adott rollert. Itt azért adódhatnak beszerzési problémák is.

[ Szerkesztve ]

(#13635) PociAti válasza nemes.alex14 (#13633) üzenetére


PociAti
senior tag

Legalapvetőbb kérdést nyitva hagytad.
Miért szeretnél nagy hatótávot?
A Xiaomi roller egyszerű, könnyű, úgynevezett kompakt roller jó anyaghasználattal, alkatrész ellátottsággal.
De nem arra való, hogy egyben 35 km-t megtegyél vele, mert nem jó másfél órát állni egy ilyen pici kerekű, csillapítatlan rolleren.
Ha csak ritkán szeretnéd tölteni, akkor nem jó úton jársz. Töltsd fel minden nap.

(#13636) nemes.alex14 válasza Joshi (#13634) üzenetére


nemes.alex14
újonc

Jelenleg ebben az árban itthon a Pro 2-t találtam a legértelmesebb ajánlatnak. De ha tudsz más típust ajánlani, akkor szívesen megnézném azt is. :R Bár most épp az általam linkelt 3 pici kínai copy keltette fel igencsak az érdeklődésem az alacsony árukkal. Kérdés hogy megér-e 120-130 ezret.

(#13637) nemes.alex14 válasza PociAti (#13635) üzenetére


nemes.alex14
újonc

Igazából nyaralás alkalmával szeretném használni, nem feltétlen egyszerre akarok elmenni 30 kilométert egyhuzamban. Lehet csavargok az adott városban 5-10 kilométert, utána kis pihi, aztán megint ugyan ennyi.. Lehet többször egy nap. Azt viszont tudom hogy nem nagyon szeretik ezek az akkumulátorok ha melegen rárakom töltögetni egyből használat után. Illetve minden töltési ciklus csökkenti az élettartamát, mindegy hogy 0-100ra töltöm vagy 80-100%ra. Na meg ha megveszek egy kisebb kapacitású rollert, ami papíron tud teszem azt 20-30 kilométert, az valójában jó ha elmegy majd 15öt. Csak ha itthon (miskolci vagyok) kedven támadna felmenni Lillafüredre hétvégén, az 10 km oda és 10 vissza. Plusz amit még esetleg ott csavargok. Így számolok 30-35 kilométerrel, ami nekem kellene. :K

(#13638) sunci_02


sunci_02
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Adott egy Ninebot Max 30 roller. Már egy ideje használom, de engem nagyon szétráz menet közben. Ezért vettem rá egy Monorim V4 első rúgós szerkezetet. Ezzel sokkal de sokkal kényelmesebb a közlekedés. Végre nem fájdul meg a lábam és nem kell aggódnom hogy összekoccanjon a fogam. Viszont mivel tudnám azt megoldani, hogy a rúgó amikor visszatér az eredeti állapotba, ne csattogjon. Rossz hangja van, fémes csattogás minden bukkanó után. Lefelé nem tudom annyira összenyomni, hogy beleérjen, de amikor elemelkedik az első kerék akkor nagy erővel visszavágódik a "teleszkóp". Illetve láttam van levegős légrúgó. Exa 150mm Air most 24.990. Azzel megoldódna a gondom? :F
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#13639) ZS3NI válasza nemes.alex14 (#13637) üzenetére


ZS3NI
őstag

" Illetve minden töltési ciklus csökkenti az élettartamát, mindegy hogy 0-100ra töltöm vagy 80-100%ra" Ez így nem igaz. 80-100 az 1/5 ciklus. Ugyanazt kapja kb. az akksi ha 1x töltöd 0-100 mint amikor 5x 80-100. (Gyakorlatilag az első eset még rosszabb is az akksinak)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13640) st6969 válasza nemes.alex14 (#13637) üzenetére


st6969
őstag

"Csak ha itthon (miskolci vagyok) kedven támadna felmenni Lillafüredre hétvégén, az 10 km oda és 10 vissza."

Nagyon messze lakom onnan, és rég jártam arra, de nekem úgy rémlik, hogy arra azért komolyabb emelkedők is vannak, nem? (pl. ott a csónakázó tó környékén)
A másik, az én személyes hozzáállásom az akkumulátoros használati tárgyaknál (ami nem mondom, hogy követendő): én nem foglalkozok azzal, hogy most épp meleg az akksi, vagy hogy hogyan alakul a töltési ciklusok száma. Ha tölteni kell, akkor felrakom töltőre és kész. Ha majd elhasználódik az akkumulátor, akkor cserélem.

(#13641) nemes.alex14 válasza st6969 (#13640) üzenetére


nemes.alex14
újonc

Igen, akadnak azért emelkedők, bár ezt csak egy példának írtam, nem feltétlen ott szeretném használni. Rossz példa volt. :D

(#13642) Tamás9x válasza nemes.alex14 (#13633) üzenetére


Tamás9x
őstag

77kg vagy, az szuper, mert majdnem max a hatótáv mindenhol, már csak az a kérdés, hogy mennyit bírsz megemelni, és van e úthiba, nagy emelkedő, illetve térkő.
Első teleszkópot 100%-ban ajánlom mindenkinek, a kormány recsegés ellen, illetve a csukló is nagy ütéseket tud kapni. Az akkumulátor sem rázódik szanaszét.
Pro 2 és a G30 az etalon ami alá ne szabad menni, de ezek egy pár hét használat után kevesek tudnak lenni, inkább már az elején költs rá kicsit többet, és nézz nagyobb árkategóriát, mert a későbbiekben simán elcsorog az a pénz, és nem biztos hogy jobb lesz a végeredmény.

Illetve a méretek, mert lehet megtetszik de nem fogod tudni betenni a kocsiba, vagy felvinni a vonatra.

V10? Pro 2 koppintás ha szerencséd van akkor kompatibilisek az alkatrészek. (akár a Monorim és Sharkset is a későbbiekben) de nemrég futottam bele egy Pro-2 koppintásba amin nem tudok CFW-t frissíteni, úgyhogy lehet vezérlőcsere lesz.

HT-T4 MAX? ez egy Ninebot G30 koppintás, ha szerencséd van és ugyanúgy kompatibilis minden akkor brutál jó ár érte, de vajon ugyan az a vezérlő is benne...?

Nincs megfelelő mennyiségű információk még ezekről. Csak ha vesz valaki a környéken és eljut a szervizbe.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13643) Thunderzolee válasza nemes.alex14 (#13633) üzenetére

Ha már a Gshopperről linkeltél.
Napidroidon a G30 kuponnal 227ezer. (Idehaza ez 300ezerről indul árukeresőn.)

De ha itt lejjebb görgetsz, van aki kirakta másik oldalról is, hasonló árban (néhány 10 Dollárral kevesebbért még plusz kupon is van hozzá).

Múlt héten ketten is rendeltünk ilyen G30-ast, ma jön meg mindkettőnknek, én konkrétan dél körül várom érkezését.

Emelkedőkhöz jobb a nagyobb akksis roller, mert hiába menne fel a roller az emelkedőn, ha az akku már csak mittudomén 30-40%-on van, nagyon belassul. Viszont nagyobb akksis roller ugyanazon táv megtétele után még mindig akár 60-70%-on lehet, miközben a másik már sokkal jobban lemerült.

Amiket linkeltél Xiaomi, Segway klónok nagyon ígéretes specifikációkkal rendelkeznek, ezekből a klónokból n+1 féle van, feljebb leírták a hátrányaikat (alkatrész ellátottság, kiegészítők kérdésesek).

Lengéscsillapítót pl. nem árt rakatni rá, (majd úgyis rájössz), Xiaomikhoz, G30-hoz van, de a klónokhoz nem biztos, h jók.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13644) ultio válasza Thunderzolee (#13643) üzenetére


ultio
senior tag

Múlt héten ketten is rendeltünk ilyen G30-ast, ma jön meg mindkettőnknek, én konkrétan dél körül várom érkezését.

Ezek már au újabb motorral jönnek? Vagy már mindegyik G30-at az új motorral gyártják?

rasti rusti

(#13645) Tamás9x válasza ultio (#13644) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nem, van akinek Gen 1-es jött, de jellemzőbb a Gen-2 vegyesen küldik. De ez alap bontatlan állapotban egyáltalán nem észrevehető különbség, csak (13 pakk)54,6-(14 pakk)58,8-(15 pakk)63V(akár 49km/h terheletlen állapotban)-os bossterezett feszültsége setén.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#13646) Thunderzolee válasza ultio (#13644) üzenetére

Ezek G30P verziók.
Amennyire tudom, a G30P-ket gen2-vel szerelik, a G30E, G30D a gen1-es.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13647) sunci_02 válasza Thunderzolee (#13646) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Egy gyors kérédés, miből lehet tudni, hogy gen1 vagy gen2? Sorozatszámból?

(#13648) sagesz93 válasza sunci_02 (#13647) üzenetére


sagesz93
addikt

9-essel kezdődik a motor sorozatszáma [kép]
Meg a hátsó lámpa a sárvédővel együtt más kialakítású a II. generáción, de amiket kint árulnak az valami köztes facelift, mert a motor már új, de a külső még a régi.

(#13649) ultio válasza sagesz93 (#13628) üzenetére


ultio
senior tag

Megrendelted?

Én is nagyon gondolkozom :) .

Tamás9x, Thunderzolee köszi.

[ Szerkesztve ]

rasti rusti

(#13650) Sinu


Sinu
senior tag

Sziasztok,

Iranyjelzore van valami javaslatotok?
Eléggé zavar, hogy nem tudok rendes jelzést adni, kézzel nekem kényelmetlen, a gyári irányjelző meg használhatatlan.
Valami kormanyvégre szerelt megoldást keresek.
Ismertek olyan céget vagy magánszemélyt aki ezt jól meg tudja csinálni? Házi, könnyű barkács megoldás is érdekel.

Laotie es8

Köszi ha tudtok valami használhatót

No Future

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.