Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88051) mdav88 válasza horcsog (#88049) üzenetére


mdav88
senior tag

80as években gyártották, igazából sósvizi trolling felhasználásra. Igen, én is úgy gondoltam, hogy max erre lehetne használni. A hangja az még mindig elég komoly :)

(#88052) horcsog válasza mdav88 (#88051) üzenetére


horcsog
tag

Akkor jól saccoltam mert az a peremfutó is 80-as évek. Tartsd meg hátha még harcsázásba fogsz egyszer. Vagy felrakod egy harcsás csoportba vszínű nem kell sokáig hirdetni.

(#88053) diablo1984


diablo1984
veterán

sneci.hu-van most aktuális kupon, mint régen az univerzális 2000es kupon volt?

(#88054) Steady74


Steady74
Topikgazda

Ma megkezdtem.

(#88055) lumpy92 válasza Steady74 (#88054) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Egyre gondoltunk!:DD

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#88056) Steady74 válasza lumpy92 (#88055) üzenetére


Steady74
Topikgazda

én a szexre gondoltam, de előkét kötöttem.. if you know what i mean :DDD :DDD :DDD

(#88057) lumpy92 válasza Steady74 (#88056) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Így értettem én is :U:C

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#88058) Steady74 válasza lumpy92 (#88057) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Egy férfi bemegy a kalapüzletbe:
- Jó napot, egy kalapot szeretnék.
Az eladó:
- Igen, és konkrétan mire gondol?
- Hát konkrétan a szexre gondolok, de most inkább egy kalapot szeretnék.

Innen ez a vicc :)

(#88059) PpenoO válasza Steady74 (#88054) üzenetére


PpenoO
őstag

Hol máshol kötögessen a főnök úr mint a munkahelyén. Alkalmazottak szíve csücske lehetsz :DDD

(#88060) Steady74 válasza PpenoO (#88059) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Nope, ez tegnap esti műsor volt.

(#88061) Zoli bácsi válasza Steady74 (#88054) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Azt hiszem nekem is ilyen előketartóm kallódik valahol, talán 2 éve BF-kor olyan áron tette ki a Pecapláza, hogy rendeltem.
Aztán magas énnekem ez az egyforma előke kötés, de vagy megtanulom, vagy ezt is menesztem, mert a hosszú előkéimet Eva korongon tárolom, ott nem kell egyforma méret.

Én is rendezgetem a cuccokat, egy pár doboz lejárt pelletet már kukáztam. (Nagyon lejártak)
Összeszedem, mit nem használok, aztán kollégákat ajándékozok, meg szerintem pár dolgot meghirdetek, megfogyasztom (főképpen) a bot-orsó állományt.
Vannak ABSF botjaim, 2014-ben vettem, azóta nem voltak használva. Bár a Rutin Spin-t szerintem megtartom.... :)

(#88062) hermanyi válasza Zoli bácsi (#88061) üzenetére


hermanyi
őstag

Ne dobd ki a lejárt pelleteket , hacsak nem penészes . Etesd fel a helyet ahová járni szoktál . Tudom idő kimenni beszórni két marék pelletet a hétvégére kinézett helyre pár naponta , de kék villogóval nem oly sok idő.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#88063) BlackmMmDog válasza hermanyi (#88062) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Ma jelezték vissza ,hogy véget fog érni a közveszélyes munkakerülő pályám. Lesz pénzem mint Zoli bácsinak hogy sok botot/orsót vegyek. :DDD

(#88064) mdav88 válasza BlackmMmDog (#88063) üzenetére


mdav88
senior tag

Tele vagyok cuccokkal :D Nálam majdnem minden megvan, hogy Te legyél az újabb Zolibácsi, a botok és orsók mennyiségét illetően :D
No offense @Zolibácsi :)

(#88065) Zoli bácsi válasza hermanyi (#88062) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszi, de már kidobtam, volt benne 2019-es lejárat.
Kék villogó..Hidd el, ha adnának sem kéne, elég ha akkor használjuk, amikor muszáj. Első pár évben a sofőrök marhán szeretnek esetezni, kétfős személyzetnél én vagyok az egységvezető, szoktam nekik engedni, menjenek, gyakoroljanak, csak ésszel. Persze, ha beteghez, vagy azzal megyünk, és valahol hivatalosan is indokolt. Aztán mindegyiknek "megjön az esze", mert érzik hogy néha centiken, vagy tizedmásodpercen múlt a katasztrófa. 5 év után már nem kérdezik meg, menjünk-.e esetbe.Örülnek, ha nem kell.
Legtöbb esetben persze, kiérkezve kiderül, hogy felesleges a sietség. De megtörtént, hogy bejelentettek a lakótelep bokrai alatt fetrengő embert. A mentőegység kivonult, de gondolván hogy megint egy részeg (99% az) simán kiballagtak, piros lámpákat végigállva. Helyszínen kiderült, hogy egy magasból esett, polytraumás. Persze, ez még akkor történt, amikor más világ, más rendszer volt, és nem volt szokás mindenkit feljelentgetni. A beteg felépült, baj nem lett, csak ezért van, hogy a mentő sokat megy kéklámpával, kivonuláskor kötelezően előírják mostanában, a beteggel meg én, vagy az egységvezető dönti el, hogyan megyünk. Szoktam mondani a kollégáknak, amikor vonulunk, hogy a miénk az nem is egység, hanem kétség....
Erről ennyit, peca:
Amúgy engem ba...ttok, igaz hogy sok cuccom van, csak azt nézzétek, hogy egyrészt nem nagy érték, másik meg hogy 11. szezont horgászom idén újrakezdés óta.
Kb évente 3 bot/orsó, és megvan a darabszám.
Bagózik valamelyitek? Tuti többet elköltött 10 év alatt mint én, ha napi egy dobozt elvágott.Aztán alkoholfogyasztókról nem is szólok, na ők tényleg nem veszik észre hogy függők, és tényleg nyomorba döntik a családot.
Van ám másik hobbim is, szerettem fotózni, bár egyre kevesebbszer kerül elő a Nikon, de ott optikákba akár sok-sok milliót bele lehetne tolni. Annak neki sem álltam, elég az a 18-105VR hobbira.
Na, jóvan, megint bő lére eresztettem...... :D

(#88066) pupehap válasza Zoli bácsi (#88061) üzenetére


pupehap
tag

Én ezeket a lejárt xarokat be szoktam darálni és bekeverem az etetőbe. Még nincs negatív tapasztalat.

"ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni " José Luis Torrente

(#88067) hermanyi válasza Zoli bácsi (#88065) üzenetére


hermanyi
őstag

Újoncnak vagy benő a feje vagy otthagyja a mentözést . Van ismerősöm aki régóta csinálja. gyomor kell hozzá ,nekem nem lenne .
A másik a peca : akkor is kényszeres vagy :D Az egy dolog, hogy drága vagy olcsó kacatokat vásárolsz a lényeg ,hogy fáj ha horgászbotból úgy kell kijönni ,hogy nem vettél semmit :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#88068) galervin93 válasza Zoli bácsi (#88065) üzenetére


galervin93
őstag

Ajajaj, ne is mond, két jobb pesti belvárosi sörözésből tuti simán kijön a World Champion. :DDD Az a baj hogy szeretem az extravagáns-fancy söröket, na most amikor 3ezer/0.33-ból már a sokadikat gurítod, akkor eszedbe jut, hogy tegnap a 3 liter csonti a dunai márnázáshoz nem is volt olyan drága... :DD
A fotós részhez ezt meg csak úgy itt hagyom... :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#88069) Zoli bácsi válasza hermanyi (#88067) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Igazából tegnap úgy jöttem ki a horgászboltból, hogy semmit nem vettem. Megkérdeztem Szákó mestert, tavi jegyet lehet-e valamikor venni. (Lehet, jövő héten)
Bár tavaly felmerült bennem, hogy nem veszek tóra jegyet, egyre kevesebbet járok, de néha megvan a telepített tónak is a varázsa. Itt az igazi őstehetségem kell hozzá, hogy nullázzam a pecát..és lássuk be, én őstehetség vagyok. 3 évesen már ugyanannyit konyítottam a pecához, mint kicsit több mint 50 év múlva..... :P
Mikor nincs kedvem messze menni kiülök, ifiként is itt pecáztam, kb 5km, szülőfalum bányatava. Csak akkor több volt a ponty, a kárász egy más fajt jelentett, meg egy táskába elfért az összes horgászcuccom, az 1, később 2 botom mellett.

(#88070) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Ma megint tanultam valamit: [link] (Meg tudjátok nézni, ugye?) :D

(#88071) BlackmMmDog válasza Zoli bácsi (#88065) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Bagózik valamelyitek? Tuti többet elköltött 10 év alatt mint én, ha napi egy dobozt elvágott.

Középiskolában mondák ha az miatt nem cicizek, mert sóher vagyok összeadják a napi mennyiségemet :DDD

Egyébként se cigi, se pia(jó, néha-néha egy pohár :B ),se nő(/férfi :DDD ) csak peca. :D

(#88072) Steady74 válasza BlackmMmDog (#88071) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Cicizni középiskolás korban elég ciki már, 8 hónaposan is már le szokták választani a gyerekeket :DDD ;] ;]

Milyen munkád lett végül, hová sikerült bejutni?

(#88073) BlackmMmDog válasza Steady74 (#88072) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

:DDD telefon javította ki :B

BKVKH-nál ENAR koordinátor (Állategészségügy)

[ Szerkesztve ]

(#88074) galervin93 válasza BlackmMmDog (#88073) üzenetére


galervin93
őstag

Aha, autocorrect... Gondolom a legrelevánsabb ajánlatra javított. ;]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#88075) andrew911 válasza BlackmMmDog (#88063) üzenetére


andrew911
tag

Gratulálok! Akkor jöhetnek párban a Shimano Aero Techniumok a Guru Aventus botokkal!:K

(#88076) Steady74 válasza BlackmMmDog (#88073) üzenetére


Steady74
Topikgazda

húbzmeg az miaz az ENAR koordinátor? Micsinálsz?

andrew911: tovább megyek, a következő 5 fórumpecát Kutya fogja állni mindenkinek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#88077) hermanyi válasza BlackmMmDog (#88071) üzenetére


hermanyi
őstag

Hát egy 3-4 kilós cicire összedobhatnátok nekem :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#88078) A Zéé válasza Steady74 (#88072) üzenetére


A Zéé
addikt

Szerintem nem ciki... Középiskolában mindenki jobban vágyott a cicire, mint 8 hónaposan, ebben szinte teljesen biztos vagyok :))

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#88079) BlackmMmDog válasza galervin93 (#88074) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Persze :DDD

#88075andrew911
most még nem lesznek nagy költekezések :D

#88076Steady74
Állas interjún azt mondták ha felvesznek akkor mondják el pontosan hogy kell csinálnom.

ENAR egy hatalmas rendszer, melybe a gazdáknak kell feltölteniük: székhelyüket, telephelyüket, állataik számát, állatmozgásokat (gazda csere , inszeminátor, puzzle lesz). Vissza lehet keresni ha valaki elfogyasztotta és megbetegedet, azon a telepen van-e betegség. Feladatom leginkább az lesz, ha gazdák támogatást akarnak igényelni én bírálom el.

(#88080) Steady74 válasza BlackmMmDog (#88079) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Hűha :) olyan helyre nem mennék el dolgozni, ahol előtte nem tudom mit kell pontosan csinálni :) bár lehet cicizni mész :D abban cserélnék veled :D ott helyben lesz a meló vagy kecső?

(#88081) BlackmMmDog válasza Steady74 (#88080) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Kecskeméten.
jansky1 már azt beszélte melyik horgászbolt lesz közel, előző munkahelyemen 4 percre volt :DDD

(#88082) Steady74 válasza BlackmMmDog (#88081) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Most már jöhet a szex&drums&rocka'n'droll

(#88083) iceQ! válasza Steady74 (#88082) üzenetére


iceQ!
addikt

sex&drugs&rock'n'droll lesz az :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#88084) Steady74 válasza iceQ! (#88083) üzenetére


Steady74
Topikgazda

jó, még a szex elmegy itt de a drogs azt mán nem akartam leírni :D

(#88085) Grillo válasza Steady74 (#88080) üzenetére


Grillo
senior tag

Csak aztán nehogy végén pucsítania kelljen. :DDD

(#88086) Steady74 válasza Grillo (#88085) üzenetére


Steady74
Topikgazda

:DDD hát azok a rövidítések bármit jelenthetnek

(#88087) PpenoO válasza BlackmMmDog (#88073) üzenetére


PpenoO
őstag

Már látom a jövődet.

[ Szerkesztve ]

(#88088) diablo1984


diablo1984
veterán

Delphin magma m3 430lc-t ismeri valaki, jó bot?

(#88089) BlackmMmDog válasza diablo1984 (#88088) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

De véletlenül. :DDD

2021 óta használom, erős merev nagy halas bot (gotamánál lágyabb). L-es 80as kosárral használom.
Jansky1 is van már 1.

(#88090) diablo1984


diablo1984
veterán

By döme 420lc-m van, az nehéznek érződik számomra, azzal egy teljes versenyt nem tudnék lenyomni, leszáradna a karom. A 390es 100g-al kevrsebb, az valahogy kevésbé érződik nehéznek.
A delphin botnak jó a súlyelosztása? Elvileg 50g-al könnyebb mint a dömés, de az sem hinném, hogy a puszta súlya miatt érezném sárnehéznek....

(#88091) BlackmMmDog válasza diablo1984 (#88090) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Súlya miatt vettem meg(de néha sok már ), rövidebb a nyél.

A Benzár Concourse Method Feeder 420-al tudok nagyobbat dobni.

(#88092) diablo1984 válasza BlackmMmDog (#88091) üzenetére


diablo1984
veterán

Csak a benzáros bő 2x drágább....

(#88093) BlackmMmDog válasza diablo1984 (#88092) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

De annyival is jobb. ;)

(#88094) jansky1 válasza diablo1984 (#88088) üzenetére


jansky1
senior tag

Ismerkedős fázisban vagyunk még. 420 vanity mellé vettem távolra dobni és a magmával nagyobbat is tudok. Ami nekem fura, hogy nagy rövid a nyele, nem igazán esik kézre hosszú karokkal.

(#88095) diablo1984 válasza jansky1 (#88094) üzenetére


diablo1984
veterán

Bolt 420as vanity-m, az a 420lc döméhez képest is keményebb bot volt, durunhosabb, míg a dömés lágyabban dolgozik.
A vanity-hez képest hogy dolgozik a delphin? Spicc utolsó gyűrűje merevített a magmán, mint a vanity-n? A delphinen van horogakasztó fül?

[ Szerkesztve ]

(#88096) PpenoO válasza diablo1984 (#88095) üzenetére


PpenoO
őstag

Sneci.hu-n 64e most a döme 420lc gold series ha nagyon számít a súly (285gr).

[ Szerkesztve ]

(#88097) jansky1 válasza diablo1984 (#88095) üzenetére


jansky1
senior tag

Lágyabb az biztos, de ilyen slagszerű, nyélből hajlós dologra ne gondolj. Utolsó gyűrűje olyan, mint a vanitynek, kapott plusz alátámasztást. Horogbeakasztót passzolom, majd megnézem.

(#88098) diablo1984 válasza jansky1 (#88097) üzenetére


diablo1984
veterán

Köszi. Nem is nyélből hajlás a lényeg, de a vanity-hez képest a 420lc is már jobban dolgozó. Már csak a horogbeakasztó kell és rendelek is egyet. A czero excite-al annyi a bajom, hogy horogbeakasztó nincs rajta és csak 390es létezik belőle.

(#88099) saen válasza diablo1984 (#88098) üzenetére


saen
veterán

Horogbeakasztót tesz neked rá bármelyik botépítő ha annyira fontos.

(#88100) jansky1 válasza diablo1984 (#88098) üzenetére


jansky1
senior tag

Én felszerelve rakom el és szállítom a botokat, de a horogbeakasztót sosem használom. Sosem úgy adja ki, hogy oda tudjam pont akasztani. Valamelyik gyűrűtartó pont megteszi, nem vacakolok már ilyennel pakoláskor.

Tudom,
kategória :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.