Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) FerNandor


FerNandor
őstag

itt Pécsen este óta akkora szél van folyamatosan, hogy az brutál :O

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11402) Grillo válasza FerNandor (#11401) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem csak ott

(#11403) FerNandor válasza Grillo (#11402) üzenetére


FerNandor
őstag

múltkor, abban a nagy hóhelyzetben, már majdnem azt hittem, hogy jön a Holnapután.. ;]
nagyon szar idö van mostanában. semmit nem lehet csinálni.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11404) becsitibi válasza Grillo (#11402) üzenetére


becsitibi
senior tag

Az idén elmarad a tavasz,egyik reggel majd arra ébredünk hogy 25 fok van... :((( ,halaknál is bezavarhat a nagyon szar idő,később melegszik fel az idő,késik majd az ívás is.

(#11405) FerNandor


FerNandor
őstag

ez az orsó jó lehet egy 3.60-as medium feeder botra? [link]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11406) Recon666 válasza FerNandor (#11405) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Igen.

(#11407) FerNandor válasza Recon666 (#11406) üzenetére


FerNandor
őstag

köszi, szuper. felhívom, holnap úgyis megyek Szegedre, akkor megnézem és meg is veszem :)
ez szerintem kicsi, könnyü lehet, legalábbis így képeken kisebbnek látszik az átlagnál.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11408) Recon666 válasza FerNandor (#11407) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

40-es méretű, egy medium federhez pont ez a méret kell.

(#11409) FerNandor válasza Recon666 (#11408) üzenetére


FerNandor
őstag

súlyra gondoltam, meg a fizikális méretre, hogy összhangban legyen a bottal , ne legyen nagy és nehéz :)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11410) Recon666 válasza FerNandor (#11409) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Jó lesz minden szempontból, ideális méret egy médium federre.

(#11411) FerNandor válasza Recon666 (#11410) üzenetére


FerNandor
őstag

ahhoz képest, hogy lidlis szettnek indult van már kettö botom (ma vettem egy shimano alivio bx medium feedert) holnap meg akkor meglesz a 2. orsó is :DDD

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11412) Recon666 válasza FerNandor (#11411) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Így kezdődik. ;]

(#11413) FerNandor válasza Recon666 (#11412) üzenetére


FerNandor
őstag

:DDD
mondjuk árban nem vagyok még elszállva (5000 volt a feeder). de mást most nem kell vennem. legközelebb egy normálisabb haltartót veszek még, addig jó lesz a régi. :)

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11414) nickwaren válasza FerNandor (#11413) üzenetére


nickwaren
tag

Szerintem 1-2 peca után olvashatjuk, hogy mész venni még egy feedert. :DDD

(#11415) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Na, ha holnap nem lesz nagy szél akkor kimegyek a tóra, már bepakoltam mindent, az időjárásra bízom a többit. :)

(#11416) Kurik válasza aram01 (#11386) üzenetére


Kurik
tag

Természetesen van :)

Munkámból kifolyólag jogtisztelő ember vagyok, vagy is annak mondom magam és figyelek rá.
Ez alól csak az internetes bűnözés a kivétel ;]

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#11417) FerNandor válasza nickwaren (#11414) üzenetére


FerNandor
őstag

annyira jó? :DDD
mondjuk gyönyörü bot. nagyon tetszik, hogy ilyen kis vékonyka, kecses.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11418) Recon666 válasza FerNandor (#11417) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Teljesen másképp dolgoznak egy hal alatt mint egy bojlis vagy egy hagyományos bot, Élvezetesebb vele halat fogni. :)

(#11419) nickwaren válasza FerNandor (#11417) üzenetére


nickwaren
tag

Részben igen, részben azért mert rájössz, hogy nem egyszerű két külön állásban lévő botot figyelni. ;)

Reconnak teljesen igaza van, teljesen más világ, amikor egy ilyen kis könnyű feedert karikába hajt még egy bő kilós ponty is, de még a keszegek is megdolgoztatják. Dobálni is kevésbé fárasztó vele.

(#11420) FerNandor


FerNandor
őstag

igen, láttam, hogy nagyon szépen tudnak görbülni. :K biztos élvezetes! talán vasárnap ki tudom öket próbálni :)
kép

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#11421) Steady74 válasza nickwaren (#11414) üzenetére


Steady74
Topikgazda

meg bottartót, meg rendes haltartót, meg halmérőt meg matracot meg csalikat meg apróságokat... és a sornak sosincs vége :DDD

(#11422) nickwaren válasza Steady74 (#11421) üzenetére


nickwaren
tag

Ja,ja.. :DDD

Recon, ha kijutsz görbüljön.;)
Reggel én is megyek, a szél nem számít, szereztem Fox Euroswinger MK I másolatokat, csak annyi, hogy én 1600-ért vettem darabját. A múlt heti szélben meg se moccantak.

(#11423) Recon666 válasza nickwaren (#11422) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Remélem alakul valami. :) :R Neked is görbüljön!

[ Szerkesztve ]

(#11424) aram01 válasza Kurik (#11416) üzenetére


aram01
nagyúr

csak nem zsaru vagy? :Y
a zagyvára elég az országos is?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11425) Kurik válasza aram01 (#11424) üzenetére


Kurik
tag

Nem, könyvelő :B
Nem, váltani kell rá területi engedélyt. :((( (Árak) Nekem a Zagyva-Tarna van. :)

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#11426) aram01 válasza Kurik (#11425) üzenetére


aram01
nagyúr

Tarna? mesélhetnél róla egy kicsit

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11427) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Most jöttem haza a tóról. Eredmény 3 ponty lett, 1,5-2kg körüliek. Próbáltam elsőnek az aromásított pelettel, de olyan óvatosan kaptak, hogy azzal nem tudtam megfogni őket. Ezért kíváncsiságból a pickerre csonti csokrot tettem és az első kapás meglepetésemre egy pontyot hozott. Nagyon óvatosan kaptak, először azt hittem kárász. Érdekes, hogy tőlem 30 méterre pedig majd leszedték a botot a bottartóról, ott csemegekukoricával csaliztak. mindenesetre még ha szét is fagytam, de jól szórakoztam. :)

(#11428) odrif válasza Recon666 (#11427) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Grat!

20 éve a Prohardveren

(#11429) Recon666 válasza odrif (#11428) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:R

(#11430) L_YKing válasza Recon666 (#11427) üzenetére


L_YKing
addikt

Grat! :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#11431) aram01 válasza Recon666 (#11427) üzenetére


aram01
nagyúr

gratulálok, itt megint kimaradt (meg vett volna az isten hidege)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11432) hcs57 válasza Recon666 (#11427) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem úgy tűnik, hogy a "hagyományos" csali (kukorica, csonti, giliszta, stb) még mindig jobb a "csoda" csaliknál. Nem szeretem a töltött káposztát, ha agyon aromásítják... talán maradi vagyok (50 éve horgászom).

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#11433) aram01 válasza hcs57 (#11432) üzenetére


aram01
nagyúr

50 éve? legalább egy helyen? kíváncsi lennék mennyire változik a halak táplálkozási szokása, ennyi idő alatt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11434) Recon666 válasza hcs57 (#11432) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Számomra a csonti mindig bevált, ha mással nem is, ezzel mindig sikerült valamit fogni, ha nem is nagy halat. Most is bizonyította, hogy nem feltétlen a túlaromásított csalik a nyerők. :)

(#11435) hcs57 válasza aram01 (#11433) üzenetére


hcs57
őstag

Nem egy, s nem is néhány helyen.. a halak táplálkozási szokása nem változott, inkább a víz minősége, és a halbőség, valamint az időjárás lett másabb. Nem a nosztalgia beszél belőlem, de régen mindenütt több hal volt.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#11436) aram01 válasza hcs57 (#11435) üzenetére


aram01
nagyúr

régen mindenből több volt, kivéve belőlünk emberekből

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11437) odrif válasza Recon666 (#11429) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ha már így összejöttünk ajánlhatnál egy megfizethető feeder botot orsóval.

20 éve a Prohardveren

(#11438) Recon666 válasza odrif (#11437) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nekem nagyon bevált az ET Rubin Match-Feeder a Banax Blitz 1000 orsóval, de ez így már inkább 30k fele kacsingat. 10k alatt szerintem a legjobb az Eurostar Master Class. Orsóba meg mondjuk ez (40-es) megfelelő.

(#11439) odrif válasza Recon666 (#11438) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszi, megnézem!

20 éve a Prohardveren

(#11440) nickwaren


nickwaren
tag

Grat Recon!

Nekem sajnos csak egy óvatos és finom kapásom volt egész nap. :(

14 kg :DD , DD Bait Black Squid + Prologic Leviatan.

(#11441) FatalEror


FatalEror
addikt

Sziasztok!
Ma találtam egy számomra olcsó horgászbotot,ahol állandó akciók vannak,most például a Koós botok vannak féláron 36k helyett 18k.Tímár mix etetőanyagok 8-900ft helyett 500ft.Nagyon sok termék féláras,illetve az eredeti áruk is,alacsonyabb a legtöbb boltnál.

HardCore is my LifeStyle

(#11442) Recon666 válasza nickwaren (#11440) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Grat! Elcseréltem volna rá a 3db pontyot. :DDD

(#11443) nickwaren válasza Recon666 (#11442) üzenetére


nickwaren
tag

Még a holnapi napra leszek kíváncsi, aztán már hátha jön a jó idő.

FatalEror: Ez webshop vagy valami helyi bolt?

[ Szerkesztve ]

(#11444) Recon666 válasza nickwaren (#11443) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát én készen voltam mint a mateklecke. Volt vagy 3 perc, míg 6 szem csontit feltűztem a horogra, úgy lefagyott a kezem. A végén a látogatóba jött isimerős is segített feltűzni a csntikat, mikor látta hogy mit össze nem szenvedek velük. :DDD sztem én már csak jövő hét vasárnap megyek horgászversenyre, addig már nem tervezek be mást.

(#11445) FatalEror válasza nickwaren (#11443) üzenetére


FatalEror
addikt

Ez bolt,nem webshop,elmehetsz,megtapizhatod a botokat,mindenből jó sok van,vannak szettek is,illetve van egy külön fal,ahol csak akciós botok vannak,legtöbb feláras,de a Koós féle harcsázó bot is 36k-ról volt 18k-ra leértékelve.
Másik
Picker botok szerintetek mire elegek?Mit lehet vele fogni,amitől nem törik?

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#11446) Recon666 válasza FatalEror (#11445) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Én ma mind a 3 pontyot (~2kg) a Nevis Pickerrel fogtam, a federre az előkeszakításos ponty volt. De vannak a youtubon fent vidik, 7-8kg pontyokról is amit pickerbottal fárasztottak ki. A lényeg, hogy akadómentes legyen a terep. :)

[ Szerkesztve ]

(#11447) FatalEror válasza Recon666 (#11446) üzenetére


FatalEror
addikt

Csak azért kérdeztem,mert ma megláttam a boltban egy cormoran spiceland picker botot,és rögtön szerelem volt,azonnal kitűnt a többi szürke bot közül,gyönyörű olajzöld színével,már ránézésre is egy igényes,gyönyörű kecses bolt volt. 17k-ról volt akciózva 12k-ra.Ami feltűnt,hogy csak 1 "lábúak" a gyűrűi,de ide folyóra,meg pont jó lenne egy lágyabb bot,amivel szépen lehet fárasztani a kisebb 1-2kg-s halkat.

HardCore is my LifeStyle

(#11448) Recon666 válasza FatalEror (#11447) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Akkor vedd meg, annyiért nagyon jó vétel, nem fogsz csalódni! :)

(#11449) Kurik válasza aram01 (#11426) üzenetére


Kurik
tag

Sajnos még arra részre nem jutottam el, mindig elég nekem a Zagyva helyi szakasza (Lőrinci-Hatvan távolságba). De idén minden más lesz (terveim szerint)... :D

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#11450) aram01 válasza Kurik (#11449) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem a hatvan-boldog közti rész jobb, a vasúti híd környékén, te merre szoktad nyomni? ott hatvan előtt milyen?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.