Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) lakisoft válasza jozsi252 (#10350) üzenetére


lakisoft
veterán

Nem mondom hogy jobb amit ajánlok, de érdemes számításba venni azt is. Általánosságban elmondható, hogy a Spro ugyanabban a kategóriában általában drágább, mint a Nevis, vannak ellenpéldák persze.

Akkor világos a dolog. Kell a 3,5lb.
Az orsó tökéletes.

(#10352) Alg válasza FatalEror (#10346) üzenetére


Alg
veterán

Na jó, azt a tesztet egy fiatal srác írta aki kb. akkor próbálta ki először az új botját (új seprű effektus ugyebár) és lehet komolyabb pálca még nem is volt a kezében - meg az inkább élménybeszámoló, csak a képek miatt linkeltem (látszik róluk hogy elég kemény bot)

A kettő közül látatlanban a nevist venném

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10353) Dr.Én válasza jozsi252 (#10350) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az Okuma LB orsó tökéletes mellé...nekem is ilyen van az egyik bojlis boton... :K

Nekem 3 lbs botok vannak, igaz nem fagyizok vele...
anno volt 3,5 lbs is de az olyan merev egy bot volt hogy szinte halat nem is tudtam fogni vele, mert le verte magát róla :B

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#10354) FatalEror válasza Alg (#10352) üzenetére


FatalEror
addikt

:R

HardCore is my LifeStyle

(#10355) jozsi252 válasza lakisoft (#10351) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen kell a 3.5 szerintem is. Orsó akkor szerinted is ok. A boton viszont gondolkozok egy darabig hogy milegyen. Apámnak vannak ilyen Spro botok amit linkeltem, és amikor horgásztam vele, akkor nemnagyon ment el hal róla, szóval a merevsége ellenére nagyon jó botnak tartom. Illetve ami tőled van Gamakatsu horgok azok nagyon jók.

Illetve Hayabusa horgok vannak még, szerintem nagyon jók. 2-4-es méret. Illetve most tudtam szerezni kollega álltal 6-os méretet, kissebb halra jólesz azis. Amúgy szerintem nemcsinál több kárt a hal szájába mint 1 sima horog. Nyugodtan vállalható ez a Hayabusa M1 szerintem.

De visszatérve ha van ennél jobb ( spro ), amit esetleg ajánlottál a Nevis-t pl akkor lehet hogy abba ruházok be majd.

(#10353) Dr.Én

Ezt hogy "olyan merev egy bot volt hogy szinte halat nem is tudtam fogni vele, mert le verte magát róla" ezt mire érted pontosan? A bot túl merev volt, és ahogy akasztottál be úgymond kirántotta a hal szájából a horgot? Tehát nem finoman jött ki a szájából, így beakadva, hanem egyszerűen kijött a szájából?

Amúgy lehet hülyén hangzik de Apámnak a spro bottal ilyen gondom nemvolt. Ment el hal de gondolom bennevolt azis hogy én rontottam el az akasztást, Volt amikor kis 1-2kg-os pontyokat fogtunk és semmi gond nemvolt abból hogy 3.5 librás a bot. És akkor asszem csak egyik boton volt fent Hayabusa a másikon teflonos Gamakatsu horog volt fent.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#10356) Dr.Én válasza jozsi252 (#10355) üzenetére


Dr.Én
veterán

több féle zsineggel is próbálkoztam...az nem nem segített....horogból is elég sok félét használtam...kisebbet nagyobbat...sok féle márkát is ki próbáltam......szerintem a bot volt túl erős, merev vagy nem tudom mi baja volt mert később kicseréltem egy 3 bs-ra azzal meg semmi gond nem volt :N és ugyan ezen szerelék..zsineg, horog ment rá...

szerintem szar szériát fogtam ki...vagy nem tudm..jó igaz nem egy nagy márka volt, mert Euro Star volt, de abból se a legolcsobb kategória volt.... :D

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#10357) jozsi252


jozsi252
veterán

Egyik jóbarátom horgászott, és a haverja fogott egy mondhatni brutális harcsát. A végső mérleges 101kg-os a "kicsike"

Elnézést a rossz képminőségért, csak éjszaka lett fotózva de azért megosztom hátha érdekel titeket.

(#10356) Dr.Én

Akkor lehetséges hogy télleg a bottal lehetett valami. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#10358) lakisoft válasza jozsi252 (#10357) üzenetére


lakisoft
veterán

Azta ... nagy gratula neki. Hol sikerült?

(#10359) FatalEror válasza jozsi252 (#10357) üzenetére


FatalEror
addikt

:Y Milyen hosszú a "picur"?
Milyen bottal lehetett partra húzni?

HardCore is my LifeStyle

(#10360) Steady74 válasza jozsi252 (#10357) üzenetére


Steady74
Topikgazda

A sorsa is érdekelne: visszakerült-e a vízbe?

(#10361) jozsi252 válasza lakisoft (#10358) üzenetére


jozsi252
veterán

Szücsi-be sikerült neki fogni. Illetve nemtudok semmi más infót róla, csak énis ezt a képet kaptam illetve súly adatot.

Hogy visszakerült-e azt sem tudom megmondani, illetve hossz adatot se. Viszont mondta ismerősöm hogy a szájához odarakta a kezét, és hát ha még 5x akkora lett volna a keze mint alapból akkoris simán betudta volna kapni a hal, szóval brutális méretekkel rendelkezik.

Kíváncsi lennék hogy egy ekkora halnak napi hány kg élelemre van szüksége.

Illetve ha jól vettem ki a szavából akkor 4 órán keresztül fárasztották, de ebbe az adatba nemvagyok biztos, viszont az tuti hogy nem 10 perces fárasztás volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#10362) Grillo


Grillo
senior tag

Ezekről az óriás harcsákról soha nincs normális fotó...

(#10363) Sickboy25 válasza Steady74 (#10360) üzenetére


Sickboy25
addikt

reméljük nem, mert óriási pusztítást végez egy ilyen dög, egy tóban!!!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10364) Steady74 válasza Sickboy25 (#10363) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Ezzel nem feltétlen értek egyet, ugyanis a természetes táplálékláncban lennie kell csúcsragadozónak is. Azzal sem értek egyet, hogy dögnek kell nevezni, ugyanúgy hal mint a ponty, ugyanúgy joga van élni, mint bármelyik halnak. Az, hogy pontyos is eszik, hát istenem...
Halastóba viszont tényleg nem való, de nézd meg pl Kazahsztánban mennyi és mekkora harcsákat fognak úgy, hogy mellette számolatlanul fogják a kapitális pontyokat.

[ Szerkesztve ]

(#10365) jozsi252 válasza Sickboy25 (#10363) üzenetére


jozsi252
veterán

Én úgygondolom hogy nem került vissza, mivel már kintvolt a parton is eléggé. De ez így helyes mert valójában hatalmas pusztítást tud végezni. Úgy olvastam hogy 1kg-al növelje a súlyát ahhoz 10kg-ot kell megennie. Namost ez 100kg akkor lehet számolni hogy élete során hány halat fogyasztott el. És kitudja hogy még milyen hatalmasak élnek a vizekben.

Illetve ez 1 db volt, de ha van benne 15-20db 40-60-80kg-os példány akkor azok aztán pusztítják rendesek a halakat.

iPhone 13 Pro Max

(#10366) Steady74 válasza jozsi252 (#10365) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Milyen vízből került ki, hogy fogták?

(#10367) Sickboy25 válasza Steady74 (#10364) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem Kazahsztánról beszéltem, ahol természetes közegben él (ahol a süllőkkel csaliznak rá, mert annyi van belőle, mint nálunk keszeg... egy ilyen vízterületet ne hasonlíts össze magyarországi tavakkal, de a Dunával se!!!) és nem rosszindulatból írtam a dögöt, de akkor így legyen " a dög"!!

Az meg hogy egy táplálékláncban van egy csúcsragadozó ámen, de ha van mellette 3-4 ilyen egy tóban, az minden csak nem természetes... 5-6 kilós pontyokat eszik meg, amihez kell pár év mire akkorára megnőnek, de a harcsa meg nő és szaporodik, mint a gomba... A pontyok meg már szinte le sem ívnak, csak telepítéssel pótolható... Vágod a lényegét??

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10368) Steady74 válasza Sickboy25 (#10367) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Annyiban vitába szállnák veled, hogy az eddigi harcsás írások alapján jellemzően a legnagyobb harcsák sem esznek 5-6 kilós pontyokat, viszont az tény, hogy ha egy akkora tóban (megnéztem hol élt) sok ekkora hal van, az rendet tud vágni a halállományban.

Viszont ha leívik a ponty, akkor a törpe zabálja fel az ikrát, ha kikelnek az ivadékok rendben, akkor vagy a csuka, vagy a süllő zabálja fel az apróságot. Gondolom akkor a nagy süllőket, csukákat sem kell visszatenni a tavakba.

(#10369) Alg válasza Steady74 (#10368) üzenetére


Alg
veterán

Sőt, a keszeg-kárász (meg úgy általában bármi más) meg eleszi az istenített ponty elől az ennivalót, az sem kell! 100% pontyot minden vízbe!

Sőt, a horgászok meg kifogják szegény pontyokat! Lelőni az összeset!!

Eszem megáll komolyan mondom... talán hagyni kellene a vizeket természetesen működni (persze ez már nem lehetséges, de törekedni kellene rá legalább), nem jobban tudni mindent

Viccet félretéve, azért talán egy "ebben a tóban mázsás harcsa él" hír lehet hogy többet ér a tógazdának...

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10370) Sickboy25 válasza Alg (#10369) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ilyet nem írt senki, amivel itt ironizálsz és próbálsz jópofizni ezt nagyon nem csípem, ha kiforgatják a szavaimat... :W

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10371) Steady74 válasza Alg (#10369) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Nehéz ítéletet és vélemény mondani, mert aki csak pontyra horgászik, annak ellenség az összes ragadozó, viszont a tógazda meg a bevételből él, tehát neki fontos, hogy legyen ponty a tóban.

Meg kell érteni mindkét tábor véleményét, és elfogadni. Viszont nézzünk körül most vízterülettől függetlenül: Pó folyó, Rio-Ebro, Kazah vizek, Döme féle amerikai vizek, ahol pecázik. Nem az ember mérlegel, hanem a természet: szinte az összes hal visszakerül a vízbe, és láss csodát, van ponty, keszeg, harcsa süllő minden mennyiségben. Nekünk is ide kellene eljutni, vagy legalább a közelébe.

(#10372) Alg válasza Sickboy25 (#10370) üzenetére


Alg
veterán

Csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy jelenleg az ember a legnagyobb "halpusztító dög" és bőven több problémát okoz mint bármilyen természetes ragadozó

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10373) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Holnap indulok a másik helyi tóra letesztelni az új botot. De egyúttal letesztelem a SBS Tactical Bait Flumino koncentrátumát is. :)

(#10374) FatalEror válasza Recon666 (#10373) üzenetére


FatalEror
addikt

A neve már nagyon speciális.

HardCore is my LifeStyle

(#10375) Recon666 válasza FatalEror (#10374) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Ja, nem egy hétköznapi cucc. Itt egy videó róla, [link]

[ Szerkesztve ]

(#10376) FatalEror válasza Recon666 (#10375) üzenetére


FatalEror
addikt

De amúgy ezek a pontyok marha nagy ínyencek lehetnek,mert nézve a bojlikat amilyen ízesítések vannak,komolyan mondom sajnálnám oda adni halnak. :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#10377) tigipuf válasza Alg (#10369) üzenetére


tigipuf
senior tag

Elnézést kérnék az imént említett,és sajnos kifogott öreg harcsa nevében,hogy idáig keszeget,kárászt.sőt talán pontyokat is fogyaszott.
sajnos őt elfelejtették értesíteni,hogy mekkora biznisz manapság a a ponythorgászat,mert akkor biztos átment volna vegába.
Azért annyit hozzáfűznék a sztorihoz így látatlanban,hogy ez az öreg jószág több tiszteletet érdemelne!
szerintem nem ártana,ha az annyira imádott pontyfélék nemzetközi fogadtatásáról is írnátok néha.
De legyen itt egy személyes és igaz történet:rokonaim az USA-ban élnek ott szoktak pontyozni,és jócskán fognak is nem pellettel,meg bizbasszal,hanem sima gilisztával.
Az amerikaiak nem értik mire horgásznak ,ugyanis az európai horgászokon kívűl más nem horgászik pontyra olyan szemét halnak tekintik mint itt kb a törpeharcsát.
Ja és a pláne a gilisztát sajnálták azon vitáztak,hogy merte felszúrni a horogra.
Amúgy meg ausztráliában pontyírtó versenyeket rendezek ha íjjal lövöd még több pont...
Ilyen ez gyerekek,olyan mint az afrikai harcsa,hol van ő az öreg 100 kilós harcsához????
Tudjuk,hogy mészáros,de ő van itthon,a régi halász sztorik az egészben eltünt,leszívott libák,kacsák.
Aki meri megkérdőjelezni a csúcsragadozó posztját egy-két tógazdasági potyka miatt,,az nem is horgász.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#10378) tiger71 válasza tigipuf (#10377) üzenetére


tiger71
aktív tag

Szívemből szóltál! Teljes mértékben egyet értek veled! :R :R :R Hol marad a természetbeli természetesség? :F Pumpáljuk csak tele a vizeket jó sok potykával, hiszen abból van a pénz... :(( Megy majd a sok horgász pontyozni-bojlizni, és veszik a sos-sok napijegyet és természetesen szórják be a töménytelen mennyiségű pelletet, bojlit, mint bolond a lisztet... Aztán a tó vize meg szép lassan olajjal lesz tele (ami kioldódik az etetésre használt cuccokból)... :W Szerencsére van már egy-két hely ahol nem engedik a korlátozás nélküli etetést, sőt tudok olyan helyet, ahol csak annyit etethetsz, amennyit a kosárba betömsz, abból is a kisebbikbe! :K El kellene gondolkodni, hogy vajon az természetes, hogy szét vannak etetve a halak? Ha régebben működött a természetes étkezési sorrend, akkor miért is lenne ez másként...???? Ja, hogy így nem lenne az a sok nagy szép ponty fogás, amivel le van fényképezve a "szerencsés" horgász? Nem tudom, de szerintem ezek a halakat biztosan nem jelentenek akkora élményt, mintha 1év alatt csak 1-2 ilyet fogna az ember... Legalább is nekem! :DDD

[ Szerkesztve ]

Predator Helios 300...

(#10379) BÁ Nutrition válasza tiger71 (#10378) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ettől függetlenül én nem érzem hogy baj lenne ha van néhány "horgászparadicsom" pontyra, amúrra..
a tavak zöme úgyse ilyen. ill mikor egyesületben voltam az volt az alap hogy minden tavat telebaxtak 1kilós pontyokkal tavasszal, aztán két hónap múlva már híre hamva se volt egynek sem a tóban, mert egész nap ott ült a fél egyesület..
és olyan volt nyár közepére mintha döglött lenne a víz..

írországban meg természetes körülmények között olyan vizek vannak hogy hemzsegnek a 80-100 centis csukák a vízben, horgász nincs sok, tó rengeteg.. így aztán lehet élvezkedni :)
halfauna: csuka, sügér, bodorka, dévér, compó
patakokban pisztráng, lazac

ponty nagyon ritka, süllő szinte egyeltalán nincs sehol
+ott a tengeri peca :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10380) Alg válasza BÁ Nutrition (#10379) üzenetére


Alg
veterán

Na igen, ott szinte több a tó mint a horgász (így mondjuk nem nehéz a természetes állapotot fenntartani ;] )

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10381) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Voltam kint a tavon. Nem nagyon mozgott a hal, nekem is 1db 2,5kg körüli pontyot sikerült fogni és egy csomó kárászt, de még is elégedett vagyok.

A horgászhelyen 2 tó van egy nagy és egy kicsi. Én a kicsin horgásztam. egész nap alatt csak 3 ponytot fogtak a tavon pedig a kicsi színig volt a nagyon is voltak páran. Hogy miért is vagyok elégedett, az első és legnagyobb pontyot nekem sikerült fogni délelőtt és emellett rengeteg kárász is horogra akadt olyan kb. 2,5-3kg. Míg mások 2-3db fogtak. Igaz nem a legolcsóbb horgászatom volt. :D

Nem tudom hogy a flumino vagy a szerelék miatt voltam sikeresebb, de szerintem mindegyik közrejátszott.

A szerlékek...

A kárászos szerelék;

- Nevis Legacy 2,70 picker
- Dam Quick SLR 530
- 20 Carp Expert fluo főzsinór + 18 előke
- 10grammos csepp kosár
- Tímár Match Plus + Tímár Carp Plus fokhagymás etetőanyag + flumino
- A csali pedig 4-5 db csonti

Pontyos szerelék:

- ET Rubin Match feeder 3,60
- Banax Blitz 1000
- Tubertini 20 főzsinór 18-as előkével
- 20 grammos cseppkosár
- Haldorádó Pelletes Fekete etetőanyag + flumino
- Carp Zoom halas-epres Pellet

Képek a tóról>

[ Szerkesztve ]

(#10382) L_YKing válasza Recon666 (#10381) üzenetére


L_YKing
addikt

Grat :C :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10383) Recon666 válasza L_YKing (#10382) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:R

(#10384) FatalEror válasza Recon666 (#10381) üzenetére


FatalEror
addikt

Hogy vizsgázott a bot?
Amúgy szép kis fogás este én is kimegyek tóra majd meglátjuk,mondjuk csonti nélkül nem sokra számítok. :U

HardCore is my LifeStyle

(#10385) Recon666 válasza FatalEror (#10384) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Szépen tette a dolgát, meg voltam vele elégedve. :K

Feeder spiccet javítottál?

[ Szerkesztve ]

(#10386) FatalEror válasza Recon666 (#10385) üzenetére


FatalEror
addikt

Én javítottam egy széttört energot igaz az csak spicc volt.

HardCore is my LifeStyle

(#10387) L_YKing


L_YKing
addikt

Ősszel megyek ki márnázni.Esetleg tippet hogy lehetne hatékonyabban megfogni?Talán még nappal is horgásznék rá..nem csak 6-8-ig....:D segitő hozzászólásokat előri is köszi :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10388) Steady74 válasza Recon666 (#10381) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Megkérdezhetem mi az oka, h igy állnak a botok?
Gratulálok a fogáshoz? :R

(#10389) Recon666 válasza Steady74 (#10388) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Így szoktam meg a körösön. Eredetileg sima bottartóba szoktam tenni őket oldalast, de mióta majdnem elvitte a pickert egy ponty a múltkor, azóta ilyet használok.
Köszi! :R

(#10390) Alg


Alg
veterán

Akinek van FB, erre kérem vessen egy pillantást és ha tudja küldje tovább illetékesnek... :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10391) tiger71 válasza Alg (#10390) üzenetére


tiger71
aktív tag

Megosztottam... Ez szörnyű... :O Vajon mi az oka? fertőzés... :F Várjuk a fejleményeket! :K

Predator Helios 300...

(#10392) zolynet


zolynet
addikt

Most számolt be a kolléga hogy pénteken a Prérin 10db potyeszt fogott, leginkább a magyar betyárra jöttek, zömében 1,5-2kilósak. Kellemes meglepetés volt ez neki, mert mikor legutóbb együtt voltunk akkor benullázott és már előtte is sokat panaszkodot, azaz évek óta panaszkodik a Prérire. Anno 7-8-9éve 15-16okat fogott egy napijeggyel! :Y
Csütörötökön goto Tereske! :U

Life is too short to stay stock!

(#10393) odrif


odrif
MODERÁTOR

Horgászás előtt gondoltam készítek egy kis itthoni etető anyagot, a következőre gondoltam:

Kukoricadara, leöntve forró vízzel
Fahéj 1 csomag, vanília cukor 2 csomag
Vízbe áztatott száraz kenyér
egy kispohár kefír
0,5-1 dl házi törköly pálinka

Mindezt összedolgozva, egy napig a napon hagyva érlelődni.
Tegyek még hozzá valamit? Vagy ne tegyek valamit ezek közül bele?

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#10394) Alg válasza odrif (#10393) üzenetére


Alg
veterán

jól hangzik, csak így nagyon vizes lesz... kenyeret inkább darálva, szárazon bele a vízparton... egyébként szerintem 1 nap érlelődés nagyon kevés..

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10395) odrif válasza Alg (#10394) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ok köszi!
megpróbálom majd úgy meg ajánlottak más fórumokon még egy kis lisztet is bele hogy jobban ragadjon kössön.

20 éve a Prohardveren

(#10396) Alg válasza odrif (#10395) üzenetére


Alg
veterán

forrázott kukoricadara elég jól ragad, liszttől csak ködöl...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10397) olbeteam válasza odrif (#10393) üzenetére


olbeteam
tag

Búza és borsó, nem kell főzni, se forrázni, csak álljon legalább 2-3 napig a vízben!

I can resist everything but temptation.

(#10398) odrif


odrif
MODERÁTOR

Köszi, bekevertem, tettem bele egy kis zsemlemorzsát, tökéletes állagú lett.
2-3-napig állni hagyom a napon.

20 éve a Prohardveren

(#10399) Jofi81


Jofi81
őstag

Véget ért a nyaralás és az idei szabadságnak is annyi. Szerencsére többször el tudtam jutni valamelyik víz partjára. Elég rapszodikusan ment dolog: volt, hogy jöttek a halak, megfogtam életem első amurját (3,75 kg) és az eddigi legnagyobb pontyomat is (7,2 kg), de olyan nap is volt, amikor szinte semmi nem akart horogra akadni. Összességében azért jó kis nyár volt. :)

(#10400) FatalEror válasza Jofi81 (#10399) üzenetére


FatalEror
addikt

Nagyon szép halacskák!Fogadd gratulációmat! :R

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.