Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) ngabor2 válasza lakisoft (#11950) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a gyártótól másolj, az biztos nem sértődik meg, különösen, ha szépen megkéred.

(#11952) lakisoft válasza ngabor2 (#11951) üzenetére


lakisoft
veterán

:)

(#11953) zolynet


zolynet
addikt

Sziasztok!

Bugyi horgásztó valamelyikén voltatok már? Ha igen, melyiken, röviden összefoglalhatnád h érdemes-e meglátogatni.
Valszeg Battán kezdünk majd 1-2hét múlva, most nagy az elhavazás. :((

Life is too short to stay stock!

(#11954) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv srácok!
Visszatértem a horgászvilágba ismét.. :) Megdöbbenve láttam milyen áremelkedések vannak a horgászcikkeknél 3-4 évvel ezelőtti árakhoz képest

Budapest környékén valami jó kis pecatavat tudtok ajánlani?

Üdv: Csabee.

(#11955) Csabee. válasza choco01 (#11803) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ilyet hol lehet kapni? Vagy ez csak tok?

Üdv: Csabee.

(#11956) choco01 válasza Csabee. (#11955) üzenetére


choco01
addikt

Hát ez az új kivitele..
Bele van fűzve/ragasztva papír, de viszont vannak műanyag kis rekeszek is benne..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#11957) Csabee. válasza choco01 (#11956) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A régieket nem cserélik ki ilyenre? :)

Üdv: Csabee.

(#11958) Recon666 válasza Csabee. (#11957) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Én pl külön vettem hozzá tokot 210 ft volt, majdnem ugyan az, mint ami choco01-van, csak jobban néz ki. ;] :D

(#11959) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok! Orsó vásárlás előtt vagyok, valaki hozzáértő véleményére lennék kíváncsi. Bojlizásra kéne nem túl drága nyeletős orsó. Okuma Longbow-ot ajánlotta 1-2 ismerős, de az a mostani 15k-s árával már picit sok nekem. Ezekről vélemény ill. tudtok jobbat?
[link]
[link]
[link][/L
Köszi :R

(#11960) Csabee. válasza Recon666 (#11958) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mutass fotót :) Hol vetted?

Üdv: Csabee.

(#11961) Recon666 válasza Csabee. (#11960) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A helyi horgászboltban lehetett külön venni. :D

(#11962) FatalEror válasza Recon666 (#11961) üzenetére


FatalEror
addikt

Már azt hittem komplett igazolványt lehet venni a pult alól. :D

HardCore is my LifeStyle

(#11963) Csabee. válasza Recon666 (#11961) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hol van ez??? Ha Budapesttől nagyon messze van akkor nem boltolunk egy ilyet? Én kifizetem neked :))

Üdv: Csabee.

(#11964) Recon666 válasza FatalEror (#11962) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Lehet, csak meg kell feleni bizonyos feltételeknek :D Onnan való a területi meg az állami is. Igazolvány meg van régről. :)

Csabee.: Ja, elég messzi vagyok onnan, vagy 250km. De biztos lehet venni Budapesten is ilyet, horgászigazolvány tok címszó alatt ha keresel kidob elég sokat, még válogathatsz is. :)

[ Szerkesztve ]

(#11965) Recon666 válasza Csabee. (#11963) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Vagy ez a típus jön be? :)

Dyde: Nevist semmikép, elég sok baj van velük.

[ Szerkesztve ]

(#11966) Csabee. válasza Recon666 (#11965) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem az tetszik nagyon ami van neked! :) Nagyon messze van tőled az a bolt? Mész oda a közeljövőben?

Üdv: Csabee.

(#11967) Recon666 válasza Csabee. (#11966) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Az a baj, hogy nagyon közel van. :DDD Szinte minden nap megyek. :D

(#11968) choco01 válasza Csabee. (#11957) üzenetére


choco01
addikt

Ha újra vizsgázol de! :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#11969) Grillo


Grillo
senior tag

Egy ilyen tokot még én is elfogadnék, gyerkőcnek jó lenne.

(#11970) choco01 válasza Grillo (#11969) üzenetére


choco01
addikt

Gyerkőcnek van más..sajnos már nem tudom honnan lett de külön gyerekeknek tökéletes kis Zöld tok, magasabb fokú vízállóságot, és átláthatóságot ad.Majd megnézem hátha megtalálom.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#11971) Alg


Alg
veterán

Nem azért, de bármelyik vadász/horgászüzletben tucatjával kapni ilyen tokokat, én legalábbis eddig mindenhol láttam kirakva párszáz forintért...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11972) Csabee. válasza Alg (#11971) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó neked, én nem láttam..:( Holnap bemegyek a camponába megnézni.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#11973) Recon666 válasza Alg (#11971) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Orsót sikerült venned? :)

(#11974) KonzolKartel

Ő volt az első nagyobb halunk:

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#11975) Csabee. válasza KonzolKartel (#11974) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szép fogás, gratula :)

Üdv: Csabee.

(#11976) FatalEror válasza Recon666 (#11967) üzenetére


FatalEror
addikt

Lehet te tartod el a boltot? :D

HardCore is my LifeStyle

(#11977) Alg válasza Recon666 (#11973) üzenetére


Alg
veterán

Egyelőre az si700-at kapta a bot, az kiderült hogy kicsit nehéz rá (fémházas ugyebár...) - majd még nézelődök, nem nagyon sürgős a dolog.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11978) Recon666 válasza Alg (#11977) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

És ehhez mit szólsz? [link] Mondjuk, egy kicsit nagy rá, de jó vétel szerintem. :)

FatalEror: Hát farkasrést vállalok benne, de sokan járnak oda. :)

[ Szerkesztve ]

(#11979) FatalEror válasza Recon666 (#11978) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem rossz dolog,ha van egy törzshelye az embernek,mert általában a vevő,és az eladó közt kialakul egy kellemes baráti kapcsolat,és adott esetben lebeszél egy rossz döntésről pl ne vedd azt orsót,mert hiába spro,ezen héten 8db-t hoztak vissza belőle,mert egyszerűen szar. :K

HardCore is my LifeStyle

(#11980) Recon666 válasza FatalEror (#11979) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Igen, plusz 15% kedvezményt kapok a nem akciós energoteam-es cuccokra. Szoktunk kimenni együtt pecázni is, sőt meghívott a tavukra egy közös horgászatra. Szóval jóban vagyunk. :D A Shimano botot is ott üzleteltem meg.

(#11981) Dr.Én


Dr.Én
veterán

hali

Látom meg újult a topic :C :C

Már végre kijutok horgászni talán a hétvégén én is.

igaz még áradt a Répce és zavaros is...azért hétvégén csak eszik már valami :)

WOT: kissio

(#11982) lakisoft válasza KonzolKartel (#11974) üzenetére


lakisoft
veterán

grat. :R

(#11983) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Holnapi nap lesz az első úszós napom, remélem sikerem lesz :D Tavakon milyen eresztékkel célszerű nyomulni? (Tudom hogy tó függő), de most úgy gondolom a víz felszínen úszkálnak a halak, a múltkori élményemből kiindulva.

Üdv: Csabee.

(#11984) Alg válasza Csabee. (#11983) üzenetére


Alg
veterán

Attól függ mit akarsz fogni :)

Nálunk a méretesebb halak fenéklalók (jellemzően dévér, kárász, ponty, karika...) - megeshet hogy ők a felszínközelben mozgolódnak, akkor viszont nem nagyon esznek. Persze vannak ritka kivételek, lehet vízközt dévérezni, de ez inkább törpeharcs-kikerülő eszköz és kicsit furmányosabb etetési technikát kíván.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11985) Steady74 válasza Csabee. (#11983) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Most jöttem meg az Ordas tóról, 9 kor érkeztem, 3ig pecáztam, az eredmény 6 db ponty, 6+ súlyokban. mérlegem nem volt, csak saccoltam. Kizárólag csontival tudtam halat fogni, és csak a fenéken. Fent mozogtak a halak, rengeted pontyugrás volt, de csak a fenéken volt kapásom. A szerelék egy top-mix médium 3,9-es matchbot, 20/16-os cucc, 14-es horog, 8 gr-os úszó, a zsinóron a forgó+0,2 gr volt.

(#11986) Csabee. válasza Steady74 (#11985) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Gratula, ez sikeres nap volt akkor :)

Üdv: Csabee.

(#11987) Steady74 válasza Csabee. (#11986) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Igen, és szrrá is égtem. Nagyon nem ment a hal, mellettem 3an horgásztak reggel 7től (tónyitás), du 2ig 1 db halat fogtak.

Elnéztem az embereket körülöttem. Nagyjából dobozszám szórták be a kukoricát, búzát, de annyit, hogy nyáron is sok lenne. Ráadásul az úszó volt kb 20 méterre, és kézzel szórták az anyagot, így egy kb 10 méteres kukoricaszőnyeg alakult ki az úszóig... na ott halat fogni.. és benyomtak úszónkén állítom kb 3-5 doboz csemegekukoricát minimum. És csodálkoznak, hogy nincs kapás, mikor a hal telezabálja magát, és a horog közelébe nem jut... Egész nap 1 doboz csemegekukorica, kb 3 marék pellet, meg 1 liter csonti ment el nekem, igaz kb egy fél négyzetméterre.

(#11988) Kurik válasza Steady74 (#11987) üzenetére


Kurik
tag

Ragasztottad vagy simán csúzlival?

Ha tévedek, ki lehet javítani :)

(#11989) Csabee. válasza Steady74 (#11987) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Múlt héten én is szétégtem! Most vettem ernyőt meg naptejet!

Üdv: Csabee.

(#11990) Alg válasza Steady74 (#11987) üzenetére


Alg
veterán

Imádom az ilyen kukoricáááátapontynak fazonokat, még nyáron elmegy a dolog, de ilyenkor még hideg vízben, ívás előtt semmi értelme (Nem disznó az). Főleg intenzíven horgászott (halas)tavon, ahol mindenki ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#11991) Steady74 válasza Kurik (#11988) üzenetére


Steady74
Topikgazda

csuzlival lottem. 2 meteres a viz, nem aramlik, szoval nem kellett ragasztani. meg amig mindenki egyszerre 5-6 csuzlinyi kukoricat kuldott be addig en csipetenket lottem a csontit, igy csendesebb volt es hatekonyabb is. azt terveztem h felcsalom a halakat a felszin kozelebe de nem jott be, ott nem volt kapasom.

(#11992) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Budapesten hol lehet legolcsóbban több féle pellethez jutni? Valakinek van tapasztalata?

Üdv: Csabee.

(#11993) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Holnap ha minden igaz megyek a sporttóra, nyertem egy tiszteletjegyet, fel kellene használni. :) Ha kijutok beszámolok a helyzetről, ki akarok próbálni egy két dolgot.

(#11994) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Győzike horgászik, láttátok már?[link] :D :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

szegény halllal mit művel..

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#11995) choco01 válasza Csabee. (#11994) üzenetére


choco01
addikt

hát ez kész,mint egy 4 éves..(roszabb) :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#11996) FatalEror válasza Csabee. (#11994) üzenetére


FatalEror
addikt

Én azt is láttam,amikor (szerintem először) csónakba szált,és gyönyörű volt,a pillant,mikor éppen hogy belelépett egyik lábával a csónakba,már indult is befelé a csónak,közben pedig másik lába a parton ragadt,melyből egy gyönyörű esés lett,de előtte még lement spárgába. :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#11997) Csabee. válasza FatalEror (#11996) üzenetére


Csabee.
nagyúr

:DD azt megnézném.

Üdv: Csabee.

(#11998) choco01 válasza FatalEror (#11996) üzenetére


choco01
addikt

:DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#11999) lakisoft válasza Csabee. (#11994) üzenetére


lakisoft
veterán

Egy fülest megérdemelne :DDD.

(#12000) FatalEror válasza Csabee. (#11997) üzenetére


FatalEror
addikt

Tv-be le is adták,asszem először nem esett be,csak spárgázott,de meg kellet adni a nézőknek ami jár. :DDD

HardCore is my LifeStyle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.