Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22459) ekkold válasza cof (#22458) üzenetére


ekkold
őstag

Van amikor a még hirdetésbe is beleírom, hogy az eladni kívánt dolgot nem postázom (itt és most lényegtelen, hogy miért, megvan rá az okom) ennek ellenére igen gyakran akad olyan, aki megkérdezi, hogy nem postáznám-e mégis. Na én meg az olyanokat szeretném elkerülni, aki nem érti ami oda van írva. De ugye hiába lenne egy olyan opció, mondjuk, hogy "Ön hülye? igen/nem" mert aki igen, az is a nem-et jelölné meg, néhányan meg poénból az igen-t, néhányan meg azért mert ugyan tényleg, de ezt a kérdést sem értette...

Amúgy én azt részét nem értem, hogy mondjuk vevőként nézelődök akkor miért nem szűrhetek többféle szempont szerint... konkrétan pl. monitor képarányt és felbontást vetettem fel (4:3, 16:9, 21:9 stb...) Értem, hogy nem mindenki tudja megadni, és ezzel esetleg kizárnék a keresésből lehetséges találatokat, de ez hadd legyen az én bajom. Tegyük fel olyat keresek ami adott képarányú, és kizárólag olyan eladótól szeretném megvenni aki képes ezt az adatot megadni a hirdetésében is... :) :)

Eladó: https://www.hobbielektronika.hu/apro/apro_159350.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.