Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#297251) kchris78


kchris78
veterán

iphone tud-e kontaktokat egyik account-ról átrakni másikra?

(#297252) pzstm válasza matehajagos (#297244) üzenetére


pzstm
titán

Unlimited? Orokre? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#297253) Slash20


Slash20
tag

Sziasztok!
Ez hogyan lehet hogy 3 szolgáltatóval kipróbáltam a 13pro-t és valóban független, menüben mégis zárat ír? :F

(#297254) Zsolt,72 válasza pzstm (#297252) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Nem, csak a költözés idejére. Igen, korlátlan.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#297255) Zsolt,72 válasza kchris78 (#297251) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Szerintem igen:

Nyiss meg egy tetszőleges kontaktot és válaszd ki a „Share contact” opciót. [kép]

A feljövő ablakban ott van egy rakás megosztási lehetőség (AirDrop, e-mail, stb).

Amiatt mentettem el angolul a mentőket, rendőrséget és tűzoltókat, hogy vész esetén legyen lehetőségem Siri-t megkérve hívni őket (Hey Siri, please call police!), olyan esetben, amikor kézzel nem tudom vezérelni az iPhone-t. Az ötletet egy amerikai srác adta, aki beszámolt róla, hogy balesete után nem tudott megmozdulni, de a közelében levő iPhone-on Siri által tudott segítséget hívni (és kapni).

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#297256) sgeza válasza Zsolt,72 (#297255) üzenetére


sgeza
veterán

A segélyhívót szerintem anélkül is tudja hívni, hogy elmentenéd (call emergency vagy ilyesmi gondolom). Mindemellett simán magyarul bemondva a kapcsolat nevét is hívja simán a siri. Autóban rendszeresen így telefonálok. Szóval az sem kizárt, hogy a segélyhívót is hívja magyarul.

(#297257) predakon válasza bbendre (#297236) üzenetére


predakon
őstag

ALZA SKn is olcsobb es a parkanyi billa melle ingyenes a szallitas. Gari 2 ev

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#297258) dvdbackuper válasza haddent (#297220) üzenetére


dvdbackuper
őstag

csak en nem latok 12ProMax tokot az oldalon?

(#297259) Zsolt,72 válasza sgeza (#297256) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Köszönöm. :)

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#297260) kali válasza bbendre (#297236) üzenetére


kali
legenda

Magyar "gari" nem limitált, ha hivatalos hazai viszonteladónál veszed, az nem csak a hosszabb időintervallum miatt jobb. Az Apple 1 éves gyártói jótállás, na az valóban korlátozott a korábban említetthez képest.
A biztosítás más téma, pláne ha Ausztriában élsz, vagy szeretsz oda járni...

(#297261) Razzul válasza bbendre (#297246) üzenetére


Razzul
senior tag

Ha Bécsben laksz akkor valószínűleg nem lesz gond, viszont arra készülj, hogy az AppleCare+ esetén mivel az nem egy globális szolgáltatás előfordulhat, hogy ha baj van azt csak a vásárlás helyszínén fogod tudni érvényesíteni.

Stat crux dum volvitur orbis

(#297262) Oldman2 válasza haddent (#297230) üzenetére


Oldman2
veterán

Nézd meg ezt: affch30

(#297263) Razzul válasza KillerATi (#297084) üzenetére


Razzul
senior tag

Ezt a Safari videólejátszásnál is lehet állítani?

Stat crux dum volvitur orbis

(#297264) zzola


zzola
félisten

Vodafone-nál 25-től lehet online és üzletben vásárolni i15-ös szériát.

(#297265) Aaron14 válasza zzola (#297264) üzenetére


Aaron14
őstag

Az kemény, hogy Telekom-nál még semmi hír.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#297266) markknight válasza Aaron14 (#297265) üzenetére


markknight
veterán

Holnaptól lehet lecsapni rá.

(#297267) crue


crue
őstag

Működik itt valakinek messengerben kapott tiktok link appban való megnyitása?
Nekem ipad-en működik szépen, de telefonon csak azt sikerült elérni, hogy nem a belső böngészőben, hanem a safariban nyílik meg. OS mindkét eszközön 17-es, az appok frissek, beállítások ugyanazok. Nem tudom mi a bánat lehet az oka.

(#297268) Aaron14 válasza markknight (#297266) üzenetére


Aaron14
őstag

Ez biztos? Nekem Telekom-nál azt mondták, hogy még info sincs arról, mikor jön készlet. Elvileg még ára sincs. :F

Mondjuk nekem a holnap amúgy kérdéses, mert nem enged online rendelni a rendszer. :U

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#297269) markknight válasza Aaron14 (#297268) üzenetére


markknight
veterán

Mikor mondták ezt és kicsoda? Azt ugye tudod, hogy ahány dolgozó annyi féle-fajta magyarázat?

Amúgy a telekomnak valami csodálatos módon mindig több telefon jut mint bárki másnak, sőt míg az iStyle-on heteket várakozol, addig vagy 2x-3x jön készlet a Telekomhoz, amiket azonnal el is visznek.

[ Szerkesztve ]

(#297270) haddent


haddent
addikt

Egyébként ez hogy alakult így? Az Apple oldala szerint messze a Telekom a legjobban támogatott szolgáltató Magyarországon. Esim pl fel sincs sorolva Yettelhez (persze tudja ettől függetlenül), stb. Mégis erőteljesen Yettel dominancia bontakozott most ki? Hogy? :F

(#297271) V.Stryker válasza Aaron14 (#297268) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#297272) markknight válasza haddent (#297270) üzenetére


markknight
veterán

Yettel dominancia? Ezt miből állapítottad meg? Mert volt annyi eszük, hogy felraktak egy formot amiben elő tudsz rendelni a készülékre? Mindenki a telekomot várja kb, utána jön a yettell a voda meg sztem a kanyarba sincs a legendásan tré áraival.

[ Szerkesztve ]

(#297273) syIex


syIex
veterán

Nagyobb tárhelyű modellek után most "sima" 256-ost fogok venni szóval az érdekelne, hogy a HEIF Max vagy JPEG max mennyit veszít a ProRawhoz képest a részletekből?
Valamint ez működik Google Driveal is vagy csak iCloud?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#297274) haddent válasza markknight (#297272) üzenetére


haddent
addikt

Pont innen veszem, hogy a Yettel már holnap és hétfőn szállít sok emberhez a T meg árakat se rakott még fel, tehát meglepi áron holnap majd éhezők viadala módjára lesz néhány darab aztán ennyi volt. Nyilván feltételezés, de ebből arra jutottam, hogy valszeg előbb és több darabhoz jutott a Yettel.

(#297275) Aaron14 válasza markknight (#297269) üzenetére


Aaron14
őstag

Na ez szuper hír. Most már csak a színt és a tárhelyet kell eldöntenem. Natural Titanium nagyon szép, de úgyis tokban fogom tartani, szóval akár a Black Titanium is jó lehet.

256 GB láttam, hogy csak 50 000 Ft-tal drágább, szóval gondolom most az a best buy.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#297276) Gubu0101 válasza syIex (#297273) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ennyit az elso kep a HEIF





…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#297277) sztivo válasza markknight (#297272) üzenetére


sztivo
őstag

Várható, hogy a jelenleg még értékesített 12/13 modellek ára lejjebb megy? Gondolom nem lesz pofájuk olcsóbban adni a 15 szériát, mint a 14-et pl.

(#297278) markknight válasza Aaron14 (#297275) üzenetére


markknight
veterán

Én egy fekete Pro Maxot fogok venni majd az akkumulátor miatt, kicsit elment a mostani hét után a kedvem a mostani telómtól.

haddent: Lehet úgy voltak vele, hogy +fejlesztés amit nem akarnak fizetni, ígyis-úgyis elviszik. És amúgy igazuk is van.

sztivo: Azt én sajnos nem tudom, nem szoktam visszanézni az árakat utólag :/ Bár a sima 12-nek még mindig szép ára van, a 13 Pro-k meg el is tűntek.

[ Szerkesztve ]

(#297279) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ahogy nézem én leszek az egyetlen csóró, aki egy sima 15-öt vesz, alap tárhellyel. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#297280) Bilux válasza syIex (#297273) üzenetére


Bilux
veterán

Mit aggódsz? Rádugod az usb C ssd-t és arra direktben rögzítesz :P :R

Más.
Alza küld értesítést ha küldik vagy csak azt ha már az automatában van a rendelt áru?

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#297281) Bilux válasza V.Stryker (#297279) üzenetére


Bilux
veterán

Fogd fel úgy, hogy veszel egy kicsit kompromisszumos 14prot ;] :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#297282) Sungoo válasza V.Stryker (#297279) üzenetére


Sungoo
addikt

A csóró még mindig XR-t, vagy SE-t használ. :K

(#297283) aprokaroka87 válasza Bilux (#297280) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Na de kevesebb mint 480 mbit/sec-el? 😁

(#297284) markknight válasza Sungoo (#297282) üzenetére


markknight
veterán

Ahogy a másik topikban írta valaki: A lightning a csoróság jele :D

(#297285) A guru


A guru
addikt

Sziasztok!

Akik az iStyletól rendeltek elő kaptak már valamilyen értesítést arra vonatkozóan, hogy mikor tudják majd átvenni? 15 Pro Max-ot múlthét pénteken 14:02-kor rendeltem elő, de még nem kaptam semmilyen értesítést.

Köszi a választ előre is! :R

(#297286) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Egyébként amúgy ha már usb-c meg lightning.
Usb-c esetén bővülhet a közvetlen kapcsolódó eszközök száma?

(#297287) kchris78 válasza markknight (#297269) üzenetére


kchris78
veterán

Még egy erősítés erre. Telekomhoz holnap reggel berobog az ember valahova pl mammut/stb nyitás előtt lehet telefonhoz jut az ember.

Az Istyle meg HÁNY ÉS HÁNY éve sz.patja az előjegyzéssel az embereket. Előjegyeznek szerintem száz embert akik korrektségből kitartanak, közben meg már máshol rég készülékhez jutottak volna. Ezt már nem először játszották el, ahogy itt olvastam a fórumot évek óta.

(#297288) markknight válasza kchris78 (#297287) üzenetére


markknight
veterán

Nekem a 7 Plus annó elég tanulópénz volt iStyle oldalon. Heteket vártam a telefonra aztán semmi. Azóta (meg nagyon előtte se) nem vettem tőlük semmit.

[ Szerkesztve ]

(#297289) Bilux válasza kchris78 (#297287) üzenetére


Bilux
veterán

Igen ezzel szivatnak engem is megírom ha kapok emailt tőlük, de van egy sanda gyanúm, hogy nem lesz semmi.
Undorító a hozzáállásuk ezen a téren.
Ha véletlenül megjön holnap az Alza rendelésem és ne adj isten az iStyle előjegyzés is bejön érdekel valakit majd itt Győrben egy i15 pro max 256gb természetestitánium? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#297290) Bilux


Bilux
veterán

A kiszállítás tényéről egy megerősítő e-mailt küldünk. A kiszállítás rend szerint a kiszállítást megerősítő e-mailt követő munkanapon történik.

Ajjaj egyelőre így az Alza se túl biztató ha még nem kaptam emailt... :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#297291) m4rk_ válasza Bilux (#297290) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Két éve nekem az Alza megjelenést megelőző nap este 8 fele küldött emailt csak, de reggel 8-tól már átvehető volt. ;)

(#297292) Bazs1981


Bazs1981
aktív tag

Sziasztok!

Van egy 13 pro-m és hittem a vízállóságában de nem kellett volna, beázott.
Először csak a kamerák párásodtak, majd a kijelző kezdett csíkozódni majd totál sötét lett.

Az apple szerviz, azt mondja hogy kuka, egy random iphone szerviz szerint kijelző cserével megoldható a javítás de úgy kaptam ezt a választ, hogy szét sem szedték a telót. Érdemes ezt még javíttatni? Lehetséges, hogy egy kijelző cserével megúszom? Hová lenne érdemes vinni?

(#297293) Pyttawrx válasza Bazs1981 (#297292) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Mit takar az hogy hittél a vízállóságában?
Mármit mit csináltál vele.

(#297294) kbadam83


kbadam83
senior tag

Media Martk előrendelés, holnap érkezik most hívtak

(#297295) dvdbackuper válasza Bazs1981 (#297292) üzenetére


dvdbackuper
őstag

hol van leirva hivatalosan, h az iPhone vizallo? sose volt az

(#297296) Gubu0101 válasza dvdbackuper (#297295) üzenetére


Gubu0101
veterán

14 es szeria is ugyan ez es max 30 percig.En csap alatt szoktam mosni az enyem minden heten,kutya baja.A 12 prot is csap alatt mostam :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#297297) aprokaroka87 válasza dvdbackuper (#297295) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pl itt is

Bár én az ilyenben akkor sem hiszek ha a gyártó azt mondja...
Lehet ilyen téren pont selejtes darab.

[ Szerkesztve ]

(#297298) MasterMark válasza Gubu0101 (#297296) üzenetére


MasterMark
titán

Az hogy csap alatt megmosod az nem vízállóságot jelent. A rendes vízállóság az az ami 50 méter mélyig tudja ezt. Nem a mélység miatt hanem a víznyomás miatt.

Switch Tax

(#297299) dud998 válasza V.Stryker (#297279) üzenetére


dud998
őstag

Nem. Én is azt fogok venni. Eddig mindig Pro szériában mozogtam, de sokat gondolkoztam és nem használom ki. A jelenlegi igényeimnek és használati szokásaimnak tökéletesen megfelel egy sima 15 128GB. 😉 13 Pro-ról fogok váltani.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#297300) dvdbackuper válasza Gubu0101 (#297296) üzenetére


dvdbackuper
őstag

ott a cafolat az utolso mondatban, mossatok csak nyugodtan csap alatt

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.