Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) Szólista


Szólista
senior tag

Sziasztok!

Most tértem vissza a 3GS-hez 5hónap android után.
Van 1 olyan problémám,hogy ha a jegyzetekhez beirok valamit( pl bevásárlólista) akkor az megjelenik az e-mailfiókomban. :F Ezen,hogy lehetne változtatni?Régebben is használtam a jegyzeteket de akkor nem jelentek meg e-mailben.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#54002) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

múltkor kérdeztem melyik fóliát ajánljátok, amiket mondtatok, brando.. stb, azokat is könnyű felrakni?
vagy csak egyszer lehet velük próbálkozni?

[ Szerkesztve ]

(#54003) Landon


Landon
őstag

En arra lennek kivancsi, hogy az az uveg amit valaki linkelt mennyire hatasos ill. mennyivel egyszerubb felrakni mint egy mas premium foliat. Bar szinte abba is bizos vagyok, hogy en meg egyszer nem merek neki futni a dolognak mert nem nagyon szokott sikerulni teljesen por mentesen.

Valaki tud ajanlani egy helyet ahol profin teszik fel a foliat es nem csak hallott rola hanem tapasztalat is van vele? :) Koszonom!

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#54004) Tallin válasza Landon (#54003) üzenetére


Tallin
csendes tag

Kényszermegoldás miatt egyszer a Moszkván a metrónál lévő gsm boltban vettem fóliát. Megkértem a srácokat, hogy rakják fel, azóta az a fólia van rajta. (több mint fél éve) A fólia típusát sajnos nem tudom, de nagyon jól bírja. Kijelzőre és a hátlapra is felrakták. Mivel apróbb karcok már voltak a telefonon törölgetés után levegővel is átfújták, szóval megoldották, hogy ne ragadjon alá a por. :)

(#54005) Kicsirics77 válasza Landon (#54003) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ozaki bumperrel kaptam ozaki fóliát 1 évig bírta utánna kezdett hólyagosodni a szélén

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#54006) TheMarci válasza Landon (#54003) üzenetére


TheMarci
addikt

http://appsolute.hu/folia/, a MOM mellett, pajtásaim, meg én már számtalanszor rakattunk fel velük fóliát, profin csinálják.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#54007) -secret- válasza TheMarci (#54006) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

de miért pesten van minden :((( :DD

(#54008) madgie válasza -secret- (#54007) üzenetére


madgie
titán

Mit akarsz ,az egyetlen debreceni iStyle is bezárt :((

(#54009) Newyorker válasza TheMarci (#54006) üzenetére


Newyorker
addikt

és mennyi egy I5 fólia náluk felrakással? csak mert nézem előlapi és hátlapi 5500 Ft :F :F :F pfff...

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54010) TheMarci válasza Newyorker (#54009) üzenetére


TheMarci
addikt

Kiválasztod, milyet kérsz, hova:

http://appsolute.hu/bolt/vedofolia-apple-keszulekekre/iphone-5-vedofolia/

Annyi. Viszont cserébe felrakják, és nem neked kell otthon. Én is csak ez első elrontott 3000.- os előlapi fólia után mentem hozzájuk, addig azt hittem, simán megy. Csak ha mégegyszer elbaltázom, az már 6000 kidobott pénz lenne, csak az előlapi. Nyilván nem azoknak alternatíva, akik nagyonügyesek, és jó nekik az 1 eurós fólia.

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#54011) mondomén válasza Newyorker (#54009) üzenetére


mondomén
őstag

Akciós 1500

az oldal fólia.:D

[ Szerkesztve ]

(#54012) Newyorker válasza mondomén (#54011) üzenetére


Newyorker
addikt

jah, csak oldalsó 1500 :DDD :DDD

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54013) Newyorker válasza TheMarci (#54010) üzenetére


Newyorker
addikt

Értem! Nekem tökéletes a 400 Ft-os is, simán bubimentesen felteszem, előre hátra, nagyon patent és kb fél évente cserélem :) így csináltam 2,5 éven át az I 4esemnél is, majd eladáskor átnéztem és karcmentes volt :)

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54014) Landon


Landon
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

Van itt valaki aki esetleg 5S-re vár még? Nekem totál gallyra ment az iP4-em és nagyon jó lenne már ha végre a 'bolygó sötét oldalára' is csepegtetnének valami készletet de még hírből sem hallani ilyesmiről. :(

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#54015) pr0bi válasza Peethy (#53970) üzenetére


pr0bi
senior tag

Én amióta kikapcsoltam ezt a mozgó háttér buziságot érezhetően jobb lett a használati idő. 7.0.2-re még nem frissítettem. (4S)

(#54016) Newyorker válasza pr0bi (#54015) üzenetére


Newyorker
addikt

Nekem 5 van és 7.0.2vel jól bírja az akku :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54017) Ombi5 válasza Klemice (#53892) üzenetére


Ombi5
őstag

Ugy-ugy neha cseszik reagalni... :-(

(#54018) majestic válasza Landon (#54014) üzenetére


majestic
őstag

Nekem van egy 32GB-osom...

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#54019) Landon válasza majestic (#54018) üzenetére


Landon
őstag

Köszi de én előfizetésbe veszem ha lesz végre.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#54020) Newyorker válasza Landon (#54019) üzenetére


Newyorker
addikt

nem október 11-én lesz?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54021) agabe válasza nofi (#53982) üzenetére


agabe
addikt

Nos jelen állapotában inkább úgy kell használni mint egy androidot ... a nem kellő progikat kilőni, mert nem csak a memóriát, de az akksit is szürcsölik.
Nagyon várós a 7.1 -es verzió amiben remélhetőleg ez is orvosolva lesz.

(#54022) Landon válasza Newyorker (#54020) üzenetére


Landon
őstag

Én is így tudom de ez valami légbőlkapott dolognak tűnik mert sehol nem írták ezt hivatalosan...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#54023) Okuyama válasza Newyorker (#54013) üzenetére


Okuyama
tag

Én 2000 ft ért vettem egy gsm boltban előre hátra ,otthon raktam fel és buborékmentesen felment elsőnek ! Azóta is pöpec ,pedig már most 10 hónapos a készülékem .És a fólia még mindig karcmentes ,soha nemfogom megérteni azokat akik 5-6 ezer ft os fóliát tesznek rá ...Végülis nem zavar ,nem az én pénztárcám rövidül meg :)

(#54024) Newyorker válasza Okuyama (#54023) üzenetére


Newyorker
addikt

És akkor te még drágán vetted, mert azok a GSM boltok is kínai 2-300 Ftoskoat árulnak, csak 2000ért :) én is így vagyok vele :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54025) Okuyama válasza Newyorker (#54024) üzenetére


Okuyama
tag

Azt tudom hogy valami szlovák címkés piros papírcsomagolásban volt a fólia .Ha megtalálom lefotózom neked ,igaz nem szántam énse rá ennyit de mivel használni akartam a készüléket kénytelen voltam megvenni ott .

Megvan ,ilyet kaptam [link]

[ Szerkesztve ]

(#54026) bigdady


bigdady
nagyúr

Én speedshopban rakattam fel kb 2000-ért es 9 hónap után is tökéletes volt. Most a filléres ebayest cserélgetem havonta mert karcolodik. De mar úton az Anti scrach folia ebayrol :)

[ Szerkesztve ]

(#54027) B-L-A-C-K válasza bigdady (#54026) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Linkeld már be milyet rendeltél...

(#54028) nofi válasza agabe (#54021) üzenetére


nofi
őstag

Igen, sajnos belassul és pontosan én is azt érzem, hogy ha nem figyelek akkor a 4S-sel az új OS egy zöldrobotos édesség szintjén tud néha mozogni. Néha megakad, egyes funkciók pedig türelmet és odafigyelést igényelnek. Szerencsére amúgy is tervezem az 5S-re váltást és problémáim nagy része a gyengébb hardverre vezethetők vissza. Egyébként többnyire megvagyok az új OS-sel, csak azok az animációóóók :N

Xbox GT: nozsolt

(#54029) B-L-A-C-K válasza nofi (#54028) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

i5-el, én ilyen említett akadásokat eddig nem tapasztaltam, szóval tényleg hardveres inkább a dolog.

(#54030) Blyan válasza nofi (#54028) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem ennyire azért nem vészes a dolog, ugyanúgy 4S-el.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#54031) Kicsirics77 válasza nofi (#54028) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Egyébként többnyire megvagyok az új OS-sel, csak azok az animációóóók

ki is lehet ám azokat kapcsolni a 4S-en ha jól tudom

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#54032) DanielK válasza Szólista (#54001) üzenetére


DanielK
addikt

úgy hogy a telefonba írt. ki lehet választani, hogy melyik listába írj, neked az email fiókod van kiválasztva

(#54033) Newyorker válasza bigdady (#54026) üzenetére


Newyorker
addikt

jaja, engem is érdekelne! vkinek tapasztalata jó ebayes fóliáról? melyik?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54034) B-L-A-C-K válasza Newyorker (#54033) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én rendeltem már egy csomót, a pár száz forintos fóliák is jók annyi hogy hamarabb karcolódik mint a több ezer forintosak. 2-3 hetente érdemes lecserélni, de ha úgy nézed ~1000 Ft-ért már veszel 10 db-ot, ami elég sokáig elég ha 2-3 hetente cserélgeted akkor is.

(#54035) madgie válasza B-L-A-C-K (#54034) üzenetére


madgie
titán

Azért ezek a filléres kínaiak több, mint hamar karcolódnak, ötször zsebreteszem a telefont és már tiszta karc a hátlapon a fólia (utána meg másfél hétig azt nézzem, mielőtt megint cserélem).

(#54036) B-L-A-C-K válasza madgie (#54035) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát ha smirglis a zsebed lehet, nekem 2 hétig lazán kibírja úgy hogy nem vigyázok rá. A drága fóliák egyértelműen jobbak, de azt tegyük fel első nap megkarcolod (mert ugye azt is meglehet), akkor meg b@szhatod. Ezt meg nem nagy összeg lecserélni...

(#54037) m0ski válasza madgie (#54035) üzenetére


m0ski
aktív tag

Én augusztusban rendeltem előlapi fóliát iPhone 4-re, szóval kb. 1,5 hónapja van fent az első darab. Az esetek 98%-ban zsebben hordom, és még egy karc sincs rajta...Ja és a 3 darabért fizettem 1 dollárt...

(#54038) Newyorker


Newyorker
addikt

Nekem a kínai gagyik bírják fél évig, és zsebbe hordom mindig! A hátulja szokott már zavaróan karcos lenni, mert ugye az asztalra a hátlapjára teszem, szval én elégedett vagyok!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54039) madgie válasza B-L-A-C-K (#54036) üzenetére


madgie
titán

Smirgli a fenét, egyszerűen semmit nem érnek ezek a filléres vackok, ha a körmöm végighúzom, az meglátszik rajtuk.

(#54040) B-L-A-C-K válasza madgie (#54039) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát nem tudom te honnan rendelted, de amit én rendeltem eddig egyik se ilyen, pedig rendeltem már jó párat.

(#54041) madgie válasza B-L-A-C-K (#54040) üzenetére


madgie
titán

Lehet, hogy konkrétan belenyúltam a lecsóba, kétszer szívtam már meg, mindkétszer 10-10 darabbal :D

(#54042) Newyorker


Newyorker
addikt

Én is már több félét rendeltem, sőt egyformát 2 hónapon belül nem is lelek fent, de sosem volt gondom :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54043) DanielK


DanielK
addikt

nem kell fólia rá, nem karcolódik az üveg. én se és párom se használ már augusztus eleje óta fóliát és még egy karc sincs a telefonon, pedig nem vigyázunk rá mint a hímes tojásra. :K

(#54044) Newyorker válasza DanielK (#54043) üzenetére


Newyorker
addikt

Hát én ebben nem nagyon hiszek :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54045) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Az iPhone 4-nek Wifin elvileg mekkora sebességet kéne tudnia produkálnia? Ha minden igaz N-es vevő van benne, de nem igazán akarja hozni a sebességet

(#54046) Kicsirics77 válasza Vasinger! (#54045) üzenetére


Kicsirics77
veterán

erőssen függ a wifi csatornától,titkosítástól és hogy melletted mennyi wifi eszköz van még esetleg ugyanazon csatornán
nekem a router szerint 65 mega fölé nem ment még mikor az eszközöket néztem de ott is hol 54 hol 65 volt.
alapvetően 130-nak kellene lennie.

802.11n 2,4 / 5 GHz 74Mbit/s valós sebesség 600Mbit/s elméleti ~70m beltéren ~250m kültéren

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#54047) StLui válasza DanielK (#54043) üzenetére


StLui
veterán

Mindez a kínlódás azért, hogy a végén karcmentesen adhasd el 5eFt-tal többért, legalábbis nálunk már kettő is eladásra került, és nem éreztem hogy hú de kár, hogy akad néhány karc. Akárhogy vigyáz rá az ember, ez csak egy telefon ami 3 év múlva semmit nem ér, akár karcos, akár nem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#54048) Okuyama válasza DanielK (#54043) üzenetére


Okuyama
tag

Majd akkor mond ezt ha véletlenül lehúzod az asztalról vagy kihúzod a zsebedből :U Egy fóliát mindig könnyebb cserélni mint egy komplett kijelzőt érintővel ha összekarcoltad .Az a párszáz ft se ide se oda

[ Szerkesztve ]

(#54049) DanielK válasza Okuyama (#54048) üzenetére


DanielK
addikt

nem az összeg miatt nem használom, egyszerűen sokkal jobb natúrban a kijelző. ismerőseim amióta iphone-t lehet kapni t-nél, mindig a legfrissebb készülékük volt. egyszer sem raktak rá fóliát. és egyszer sem karcolódott az üvegük.
én rakat fóliát vettem össze-vissza és nem pár száz forintosokat, hanem a pár ezer forintosokat, szóval tudom miről van szó. egyszerűen jobb a kijelzőt így "tapicskolni". tokot használok, de a mellé nem érzem fontosnak a fóliát.

(#54050) B-L-A-C-K válasza DanielK (#54049) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erről már vagy 12x volt szó hogyha megkarcolod akkor meg nézheted a karcot rajta, és elgondolkozhatsz azon hogy nem érte meg volna azt a pár száz forintos fóliát rárakni...Ráadásul az i5-nek elég könnyen karcolódik a kijelzője vagyis baráti körömbe rengeteget tudok akik pár nap után már karcot vertek bele, úgy hogy odafigyeltek, egy rossz mozdulat és már rajta is van. Szóval ti szerencsések vagytok akkor hogy ennyi idő után még semmi karc nincs rajta...

Mondjuk mindenki saját maga dönti el megér e ennyit neki hogy lefóliazza a telefont, viszont én senkinek se reklámoznám hogy minek rá fólia, i5 esetén egy kijelző nem 2 forint...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.