Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315870) Zsolt,72


Zsolt,72
Topikgazda

(rögzített hsz)

Kérünk benneteket, hogy a jövőben az iOS BETA-verzióval kapcsolatos érdemi kérdéseket inkább a Béta iOS-t használók topikja-ban beszéljétek meg.

Ide értendő a

- hogyan tudok csatlakozni a BETA-hoz?
- hogyan történik a telepítés?
- hogyan lehet visszatérni a stabil iOS verzióhoz?
- mi történik a mentésekkel, amik BETA alatt készültek?
- hogyan lehet visszajelzést küldeni?
- mely appok működnek megfelelően?
- mely appokkal van probléma?
- az akkuidő hogy alakul?
- mennyi a SoT (képernyőidő, Screen on Time)?

jellegű kérdéskör.

Ami maradhat itt, az iPhone-topikban, az pl ilyen kérdés: "mutassatok már egy screenshotot, hogyan néz ki a színezett ikon", vagy "vajon hogy néz ki az új híváslista".

Köszönjük!

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

Hozzászólások

(#297501) kulu22 válasza irgum (#297497) üzenetére


kulu22
aktív tag

Akkor nekem Max-ot hoznak sima helyett :) Attól tartok nem csak egy kamion van tele ezekkel...

(#297502) Bilux válasza kulu22 (#297501) üzenetére


Bilux
veterán

Én azt nem értem hogy az árut miért csak most terítik azt már egész héten megoldhatták volna...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#297503) kchris78 válasza Bilux (#297502) üzenetére


kchris78
veterán

és hogy töltik rá a friss ios-t? szállitás alatt nehéz :).

(#297504) xedamen válasza Bilux (#297502) üzenetére


xedamen
senior tag

Mert a Foxconn munkaerő 99%-a napközben iskolában van, így tovább tart a gyártás :U

(#297505) Zsolt,72 válasza nOvOp (#297493) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Szia!

Ez a szinkronizálási kapcsoló be van nálad állítva? [kép]

Ha igen, akkor megfigyelésem szerint szükséges még egy lépés az üzenetek megjelenéséhez: nyisd meg az Üzenetek alkalmazást és csatlakoztasd töltőre az iPhone-t.

Nálam 67,6 MB adat van benne, ezt kb egy perc alatt állítja vissza. Nálad esetleg elírás az a 36,4 GB adat, ami az Üzenetek apphoz tartozik? Ha igen, akkor neked sem kell sokat várni arra, hogy újra ott legyenek a telefonon.

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#297506) fgergo3 válasza A guru (#297495) üzenetére


fgergo3
csendes tag

Fél órája jött az email az iStyle-tól:

"Tisztelt Megrendelőnk,
Ezúton köszönjük a megrendelését, melyet feldolgoztunk.

A szállításról GLS futárszolgálat fog értesítést küldeni a csomagszámmal, a kiszállítás várható időpontjáról, és a csomagkövetés részleteiről."

Nos, ha csak nincs valami kis saját iStyle logós furgonjuk, amivel elviszik a GLS raktárba este későn, akkor erősen kétlem, hogy holnap hozni fogja a futár... és volt az elküldésre két napjuk, mert akkor kapták meg a cuccokat.

(#297507) ittakary válasza irgum (#297497) üzenetére


ittakary
nagyúr

15PM256 Silver - ezt ismerosnek rendeltem
sajatom az 15PM256 Natural lesz es meg el se indult, le se vontak a penzt

pedig csak 2 perccel kesobb rendeltem :D (14:09 es 14:11)

(#297508) ittakary válasza kchris78 (#297503) üzenetére


ittakary
nagyúr

Az az iOS ami a telefonokon dobozban rajta van mar keszen van hetek ota - ebben egeszen biztos vagyok

tobb millio darab iphonet szornak ki holnap vilagszerte, ezt nem az elmult 1 hetben csomagoltak

(#297509) Zsolt,72 válasza ittakary (#297507) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

A natúr titán verzió ellátási nehézségekkel néz szembe, úgyhogy ez is lehet az oka. Nagyon népszerű, sokan szeretnének lecsapni rá. Nem ok nélkül, teszem hozzá, mert piszok jól néz ki. 🙂

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#297510) Zsolt,72 válasza kchris78 (#297503) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

A legfrissebb 17.0.1 verzióra való frissítés a boldog tulajdonos teendője lesz (ha élni kíván vele), viszont a 17.0 már korábban készen volt, mint ahogy nekünk elérhetővé vált, így volt lehetőség rá, hogy a gyárban rá tudják flash-elni. ;)

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#297511) ittakary válasza Zsolt,72 (#297509) üzenetére


ittakary
nagyúr

hidd el fel vannak keszulve hogy az uj szinekbol tobbet gyartanak

Errol nem olvastam meg sehol de nagyon remelem hogy ez a festetlen verzio - es ezert hivjak naturnak

csak azert irtam ezt a panaszomat hogy “meg el sem indult” mert a rendeleskor mind a kettot Sept 22re irta, de tegnap delutan atvaltott Sept 25-Okt 3-ra

(#297512) nOvOp válasza Zsolt,72 (#297505) üzenetére


nOvOp
senior tag

Szia!
Igen, be van kapcsolva. Amúgy nem elírás, valóban akkora a méret :) Éjszakára töltőre teszem, reggel megnézem, talán leszinkronizál. Köszi!

(#297513) Zsolt,72 válasza nOvOp (#297512) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Uhh, az már nem semmi, nekem 5 év alatt jött össze ennyi SMS/iMessage, úgy tűnik, te nagyobb tétben játszol e téren. :D

Bízom benne, reggelre meglesz, azért ez elég sok adat.

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#297514) kulu22 válasza Bilux (#297502) üzenetére


kulu22
aktív tag

Azt gyanítom, hogy ha túl hamar kiadják a kereskedőknek, lehetetlen megakadályozni hogy ne legyen kiadva belőle idő előtt (dolgozóknak, ismerősök, stb.).
Az UPS meg nyilván nem fogja ingyen tárolni, nekik is az az előnyös ha a saját módszereik és ütemezésük szerint szállítanak. Vélhetően amúgy elképesztő szervezés és logisztika lehet a megjelenések előtt, nomeg a központi készletet is szét kell szortírozni az előrendeléseknek megfelelően. Nálam pl. már a hét elején írta az Apple hogy előkészítették a csomagot.
Teszem hozzá, simán benne van a pakliban, hogy mégsem érkezik meg holnap, volt már expressz UPS csomagom (nem telefon) ami késett egy napot.

[ Szerkesztve ]

(#297515) Zsolt,72 válasza ittakary (#297511) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Értem és jó eséllyel igazad is van, nyilván rutinos a gyártó, fel tud készülni. Arra gondolok, hogy itt a fórumban volt olyan visszajelzés, amikor indult az előrendelési dömping, hogy ugyanabból a típusból, ugyanakkora tárhellyel a titán október végi, novemberi (?) határidővel lett volna, ezzel szemben feketére váltva már szeptember 22-23 lett a dátum.

Azután meglehet, nem is függ össze :F

Ha nálad holnap „elindult” lesz az új státusz, akkor a 25-e még akár reális is lehet.

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#297516) A guru válasza fgergo3 (#297506) üzenetére


A guru
addikt

Nagyon szép… Lehet az istyle rendszere hülyült meg teljesen? Én már nem tudok mire gondolni, amikor olyat látok, hogy az én 14:02-es előrendelésemről semmi hír, másnak meg a jóval későbbi megjön. Hozzáteszem legutóbb 2018-ban a XR-t ugyanígy istyletól vettem előrendelésben zéró gigszerrel, most azért eléggé kellemetlenül érzem magam, hogy 2023-ban egy 600k-s terméket NEM TUDOK megvenni. :Y

És lehet mondani, hogy first world problem, tényleg ne legyen ennél soha senkinek nagyobb baja, de úgy gondolom magához a termékhez ebben az árkategóriában nem fér bele, hogy ilyen legyen az ügyfélkezelés meg a kiszolgálás.

(#297517) salieven


salieven
aktív tag

Amúgy a google keep-nek még mindig nincs widgetje vagy csak nálam nem oké? bevásárlólistát szoktunk bele írni párommal mikor ki megy boltba ugye de hogy ezt nem tudták megcsinálni még ios-re tényleg?
Vagy van más gyári megoldás erre esetleg aminek most már van interaktív widgetje is?

PSN: salieven

(#297518) ittakary válasza A guru (#297516) üzenetére


ittakary
nagyúr

Erthetetlen szamomra miert biztok meg mindig ezekben a hugyszagu APRekben - de foleg az iStyleban.

akkora egy csőd az a halozat, ismerosomet 14 Pro rendeles utan valami februarban hivtak vissza? Mar honapok ota volt keszlet de leszartak… garis osztalyukrol annyi panaszt es karokozast hallottam felsorolni se tudom

apple.hu-rol rendeljetek legkozelebb… rossz esetben is 1-2 het alatt mindenkinek megjon aki az elso par percben leadta a rendelest

(#297519) A guru válasza ittakary (#297518) üzenetére


A guru
addikt

Nekem eddig semmi bajom nem volt velük egyébként, holnap egy telefont mindenképp megeresztek, aztán megnézem pár boltban személyesen, hátha…

(#297520) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Alzások, ti kaptatok már bármilyen emailt?

(#297521) bubodoki77


bubodoki77
csendes tag

Nem Alza, Emag rendelés 15 péntek, 14.05 perckor kifizetve (kék 15 pro 128 Gb) tegnap 23.36-kor regisztrálta a csomagot a Sameday, amit még ma fél 1-kor nem láttam.

(#297522) nozs23 válasza Aszpirin (#297487) üzenetére


nozs23
addikt

En nem offoltam. Azt irtad par hsz-el ezelott, hogy itthon vetted (a telefont). Az itthon vasaroltra pedig ahogy irtam nem lehet kotni. Ezert van a kinlodasod.

(#297523) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Nagyon megerőltette magát a T. 14k-val levitte az i14 árát.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#297524) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ma reggel Bangkok, redditrol.

(#297525) kbadam83


kbadam83
senior tag

Ki az az ostoba aki még mindig képes előrendelni Istyle , iCenter és társaitól :D Most meg itt kinlódik meg ríkol, hogy őt nem keresték, neki nem jött e-mail és társai :D Minden évben Media-tól rendelem, és mindig meg is jön időbe :DD

(#297526) A guru válasza kbadam83 (#297525) üzenetére


A guru
addikt

Legutóbb 5 éve rendeltem élő telefont, akkor minden flottul ment. Ostobázást meg tartsd meg magadnak, köszi.

Plusz nekem például a mediaval volt olyan garanciális ügyintézésem, amiért még csak az üzletei felé sem nézek, tehát ilyen sztorikat minden céggel tud valaki hozni, és akkor körbe is ér az “ostoba” kör.

[ Szerkesztve ]

(#297527) pzstm válasza V.Stryker (#297523) üzenetére


pzstm
titán

De 15os arat meg mindig nem latok :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#297528) markknight válasza BoneDragon (#297524) üzenetére


markknight
veterán

Erről mindig eszembe jut ez a klasszikus.. meg is nézem :D https://hvg.hu/itthon/20120928_Egy_csoves_nem_lesz_meno_az_iPhonetol

[ Szerkesztve ]

(#297529) dud998


dud998
őstag

Hoppá! 😮
[link]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#297530) dud998 válasza BoneDragon (#297524) üzenetére


dud998
őstag

[link]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#297531) SharpSA válasza kbadam83 (#297525) üzenetére


SharpSA
veterán

A Médiában van raktáron többek között 15 Pro Max kék 512-es. Ki is fizettem, kíváncsi vagyok mi az igazság. Na és amúgy nekem továbbra sem sürgős...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#297532) markknight válasza SharpSA (#297531) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem nincs itt akkora hiány mint ahogy lefestik meg cikkeznek róla. Az iStyle meg a többi reseller hozza amit minden évben, de októberben már csak az nem kap iPhone-t aki nem akar.

(#297533) ittakary válasza SharpSA (#297531) üzenetére


ittakary
nagyúr

és tényleg van több színben és több méretben is, betojok

link: [link]

(#297534) pzstm válasza ittakary (#297533) üzenetére


pzstm
titán

Siman toluk vennem a teljesaras 256GBosat kekben ha ugy akarnam….

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#297535) Gubu0101 válasza ittakary (#297533) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kb 8:01-ig aztan mindent is megvesznek :D Amugy az,hogy feltoltik a kismillio varianst a shopba,meg nem jelenti azt,hogy keszlet is lesz belole.Egyenlore a mediamarkt is halott meg a telekom.

Most neztem a nemet mediat.Natur titan szimbol majd csak november 10-18 korul tudnak kiszallitani :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#297536) burgatshow válasza salieven (#297517) üzenetére


burgatshow
veterán

Gyári Emlékeztetők app. Feleséggel azt használjuk évek óta.

(#297537) icecave válasza ittakary (#297533) üzenetére


icecave
Topikgazda

Egyik sincs raktáron.

(#297538) Ateszpapa válasza haddent (#297471) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi.

(#297539) Zsolt,72 válasza burgatshow (#297536) üzenetére


Zsolt,72
Topikgazda

Egyetértek. Az iOS-re váltásom után ez a gyártói app lépett az addig általam használt MS ToDo helyébe.

 iPhone 15 — https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#297540) SharpSA válasza icecave (#297537) üzenetére


SharpSA
veterán

Már nincs? 1 órája még volt és fizetni is engedte.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#297541) pethYeti válasza SharpSA (#297540) üzenetére


pethYeti
addikt

Az elvileg csak előrendelés volt.

(#297542) Alonso0180


Alonso0180
csendes tag

Hát van egy érzésem, hogy az Alza rendelésekből ma nem lesz semmi... Remélem a "technikai gondok" nem azt takarják, hogy elbénázták aztán október vagy novemberbe jön meg...

(#297543) Gubu0101 válasza SharpSA (#297540) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mivel 8-tol indul az ertekesites,igy valoszinu elorendeles volt vagy mast vettel :DDD :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#297544) SharpSA válasza pethYeti (#297541) üzenetére


SharpSA
veterán

Igaz, most hogy írod emlékszem hogy írta fent a bannerben, bár egyes változatoknál (nem mindegyiknél) azt írta, hogy raktáron. Ettől még lehet, hogy más a valóság.
Na jól van, elég volt ebből a rendelés témából...

Van aki tiszta telepítéssel indította a 17-es rendszert? Ha igen, nála hogy működik eddig?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#297545) SharpSA válasza Gubu0101 (#297543) üzenetére


SharpSA
veterán

1 dobozka gravírozott téglára gondolsz? :D

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#297546) Ateszpapa válasza SharpSA (#297545) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Csak féltégla. :)
Könnyebb a telefon mint a 11PM.

[ Szerkesztve ]

(#297547) Gubu0101 válasza SharpSA (#297545) üzenetére


Gubu0101
veterán

Neem :D Almosan ranyomtal a 14-re :D En eddig a 17-el kapcsolatban a gyatra uzemidore figyeltem fol.Eddig nap vegere meg siman 60-70%- al tettem le a telefont most 40-50%.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#297548) SharpSA válasza Gubu0101 (#297547) üzenetére


SharpSA
veterán

Ellenőriztem az emailt és az alapján jó helyre nyomtam. :D
És mióta működik nálad a 17-es?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#297549) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Elindult a Telekom rendelés.

(#297550) BoneDragon válasza Ateszpapa (#297549) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt most minek irtad be? Igy is le van halva az oldal. :U

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.