Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193001) HarleyCustom válasza arpi6k (#192999) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Biztosan “kihúzza” addig,mint a régi.:)Szerintem is nagyon jó lett a telefon. Tetszenek a színei is. A kijelző is teljesen jó. :)
Az üzemidő meg pláne szuper.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193002) HarleyCustom válasza leslieke (#193000) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem tudom nálam mivan... lehet az otthoni wifi? De mással meg nincs gond...
De az at érdekes,hogy mobilneten meg gyors,akadás mentes.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193003) domerator válasza HarleyCustom (#193002) üzenetére


domerator
veterán

Akkor mindenképp az otthoni wifi lehet... én 2x kínlódtam a telekom 1G nettel, hogy melyik kütyü hova kapcsolódjon, aztán most véletlenül felfedeztem a Band Steeringet és megszűntek a gondok, jó a sebesség, mindegyik gép tudja hol kell lennie (2,4GHz vagy 5GHz) :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#193004) HarleyCustom válasza domerator (#193003) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:R

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193005) dvdbackuper válasza arpi6k (#192999) üzenetére


dvdbackuper
őstag

a 6-os után egy 7 plusról is ugyanezt írtad volna :)

(#193006) brickm válasza HarleyCustom (#192990) üzenetére


brickm
őstag

Szia nálam sincs baja, pedig frissítettem legújabbra kivételesen. 12.0 és 12.0.1 en is

(#193007) brickm


brickm
őstag

HÍvott már titeket 8888-as hívószám?

(#193008) Serpiko válasza brickm (#193007) üzenetére


Serpiko
addikt

Neten rákerestem de nem találtam semmit sajna. Ennyit irt csak ki 8888?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193009) regler19 válasza Fr3eWar (#192987) üzenetére


regler19
csendes tag

valami 6 jegyű számot nem is lehet a menübe belépni.

(#193010) galaxys80 válasza regler19 (#193009) üzenetére


galaxys80
veterán

Engedd el a témát. Szándékosan nem akartad te azt a telefont visszaadni. Nem fogsz itt segítséget kapni.

(#193011) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ma megnéztem élőben a Xr-t. Sajnos nem fogom megvenni, pedig minden elképzelésem ez volt, mint "megfizethető" iphone.
Ami miatt nem tetszett, hogy túl keskeny a kijelzője a plushoz képest (jelenleg 6s Plusom van), közelebb érzem a kijelző szélességét a X-hez vagy a Xs-hez, mint a plushoz vagy a maxhoz. Ez volt nekem az egyetlen pont, amin állhatott vagy bukhatott volna a dolog. Amúgy a kijelző maga rendben van, de a kávát el kell tudni fogadni (X és Xs mellett húzza az ember a száját a kávát nézve, egyébként rendben van). A telefon vastagsága és fogása szerintem teljesen rendben van, sőt jobb mint a X-é szerintem (nekem legalábbis jobban passzol).

Én a magam részéről gondolkozok még rajta egy sort, mert a 128-as Xr és a 256-os Xs Max között 180k az árkülönbség, ami különbözeti összeg önmagában pl egy ipad ára, szóval ezen még gondolkozni kell.

(#193012) TechN7ne válasza lugosi (#193011) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Vagy XsMax ,vagy semmi....
Nekem legalábbis más választásom nem lesz a plus után.

Xr biztosan nagy lavina lesz ,asszonyra rá fogok egyet erőszakolni.

[ Szerkesztve ]

(#193013) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Vajon hol tudnék venni most/ma/holnap 64GB piros XR-t? iStyle, iCenterben nincs :(

(#193014) Serpiko válasza Ron Swanson (#193013) üzenetére


Serpiko
addikt

Most beírtam árukeresőbe kidobott sok üzletet végig nézni nem volt időm hol van vajon raktáron.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193015) Gergőke88 válasza Ron Swanson (#193013) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ha gondolod nekem van egy foglalva Allee icenterben.
Átadom szívesen. Ha érdekel írj privit.

(#193016) Ron Swanson válasza Gergőke88 (#193015) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Írtam.

(#193017) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Van valami hir arrol, hogy az x(s xsmax) eseten az a ronda, vastag, kihasznalatlan (jo, neha a foldgomb ott van) sáv ami a billentyuzet alatt van, el fog tunni valaha?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#193018) MasterMark válasza HUTCHDB (#193017) üzenetére


MasterMark
titán

Az direkt van ott különben kényelmetlen lenne gépelni.

Switch Tax

(#193019) HUTCHDB válasza MasterMark (#193018) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ez most komoly?
Akkor ficsor...nem hiba?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#193020) spawn21 válasza MasterMark (#193018) üzenetére


spawn21
veterán

:DDD

Ezt remélem nem mondtad komolyan :)

iPhone 13p

(#193021) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Találni csájnából olyan autóstartót, ami ilyen mágneses, a telefonra kell az egyik felét, a másik felét, pedig az autóstartóban van. A kérdésem az lenne,hogy ez a mágnesesség zavarja-e, kárt tesz-e a készülékbe?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#193022) hemaka válasza HUTCHDB (#193019) üzenetére


hemaka
nagyúr

En is azt gondolom, hogy azert van az ugy, hogy ne alljon gorcsbe az ujjad az ido utan, de teny hogy rettento ganyul nez ki az ott. Lehetne valami lehetoseg, ha valaki megis anelkul szeretne, tudjon valtani. De az ilyen opciok nem jellemzoek az iOS-re sajnos.

(#193023) HUTCHDB válasza hemaka (#193022) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De ez hivatalosan ezzel van magyarazva, vagy szerintetek e miatt lehet?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#193024) Roland93


Roland93
aktív tag

Sziasztok!
Mit érdemesebb venni jelenleg iPhone X (310.000.-), Xr(256.000.-) vagy Xs-t(356.000.-)? :)

(#193025) -secret- válasza Roland93 (#193024) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hol nezed?

(#193026) Cathfaern válasza HUTCHDB (#193023) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Biztos, hogy amiatt van ott. Ugye így gyakorlatilag ugyanott lesz a billentyűzet alja a készülékéhez képest, mint a gombos modelleken. De szerinted Apple-nél annyira hülyék dolgoznak, hogy véletlenül hagyták ott? :)

(#193027) sethi válasza V.Stryker (#193021) üzenetére


sethi
senior tag

Nem zavarja. Volt amikor egyhuzamban 1500km-ert mentem vele végig navigációt használva. Semmi problémát nem okoz

(#193028) leslieke válasza V.Stryker (#193021) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Le fog esni a telefon, nem elég erős a mágnes. Szerintem nem érdemes ilyet venni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#193029) kleinguru válasza leslieke (#193028) üzenetére


kleinguru
addikt

Pedig végre valami (amihez nem kell tok az amúgy is vastag telefonra), amin elgondolkoztam.

Kár:N

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#193030) HUTCHDB válasza Cathfaern (#193026) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Egyreszt nulla ertelme van, (hiszen akkor minek "faltol-falig" kijelzo) masreszt esztetikailag is egy vegtelen ronda, felmunkanak tuno kivitelezes.
Miert nem teszik meg feljebb, a kijelzo kozepe fele? Ugy meg konnyebb lenne gepelni. (Mondjuk nekem nem, mert nekem siman leer a huvelykujjam a keszulek aljaig.)
Ha mar az ujj vedelemrol van szo, akkor ebbol az aspektusbol erre miert nem gondoltak az x elotti modellek eseten a bal felul levo vissza gombra?
Na ahhoz pl. egy i6 plus-nal igencsak nyujtozkodni kell.

Kozben probaltam utana nezni, de sehol nem talalom azt, hogy ez egy konnyites lenne, inkabb mely hallgatast tapasztalok ezzel kapcsolatban.

Szivesen olvasnek rola, hogy maga az apple is igy gondolja, nem csak ti.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#193031) Roland93 válasza -secret- (#193025) üzenetére


Roland93
aktív tag

Telekom

(#193032) HarleyCustom válasza brickm (#193006) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Most nekem is jó. Modem reset,újraindítás után vagyok.UPC-nél bejelentettem a hibát,küldtek rá egy szoftverfrissítést és egyelőre működik. Ennek ellenére újat rendelek majd,mert ez már mittudomén hány éves készülék.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193033) brickm válasza kleinguru (#193029) üzenetére


brickm
őstag

Vehetsz ilyet. Nekem is van. Sose esett még le. 4-5 erős mágnes van benne.

(#193034) brickm válasza HarleyCustom (#193032) üzenetére


brickm
őstag

Nekem is rendetlenkedett pár hónapja. De nem csak a jutub. Minden netes cucc. Akkor cseréltem le a tplinket.

(#193035) HarleyCustom válasza brickm (#193033) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Attól függ,melyik úton mész. :D
Mert azért vannak szakaszok bőven,ahol a vesekő is kirázódik az emberből.:D
Mint nekem...a Nagy Lajos kiràly útat javasolta az Uzsoky-ban a doki,hogy kocsikázzak rajta és kijön a vesekövem. (5éve) :DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193036) brickm


brickm
őstag

Na betalált egy kamuvásárló 😈

Köszönöm részére a Válasz-hoz az én-m üzenet. Elolvastam minden részletet a hirdetést. Én érdekelt-ban buying ez részére az én-m mostohafia ki van iskola-ban svéd. , és szeretnék-ni kap ez a lehető leghamarabb okoz am megvenném születésnapi ajándék neki. legyen szíves mondja meg mennyi ideig van birtokolt ez? és mi a végső ár, beleértve a szállítási díj Via Post Office Spanyolország? és van még több kép? Ha mégis, kérjük, küldje el nekem. Itt a cím az Ön számára, hogy ellenőrizze a szállítási költség...

GIVEN NAME: TiMOTHY GEORGE WILLSON.
ADDRESS: Norumhöjd 23 .
CITY: Gothenburg .
COUNTRY : Sweden.
Zipcode: 41745.

Remélem, hogy hamarosan olvasni.

üdvözlettel.

Csak azért rakom ki, ha esetleg más is árul fb marketplace-en ne járjon pórul.

(#193037) brickm válasza HarleyCustom (#193035) üzenetére


brickm
őstag

Debrecenben elég pocsék az ut sajna. Plane hogy atomkemény sportfutóművem van. 🧐 itt is elhagynád a veseköved 😏

(#193038) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Volt aki látott élőben iPhone XR-t korall színben? :)

Mennyire nőies az a szín? Mert nekem férfiként megtetszett nagyon abba a színbe. Odébb lesz még a vétel amúgy de korallba tetszik nagyon. :)

Smoke some weed nigga!

(#193039) HarleyCustom válasza Wiz Khalifa (#193038) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nőies szín szerintem,de ha neked tetszik,akkor azt vedd meg és ne érdekeljen más esetleges negatív véleménye.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193040) brickm válasza Wiz Khalifa (#193038) üzenetére


brickm
őstag

Úgyis tokot raksz rá 😏 nekem piros ban. Mint az igazi kislányoknak.

(#193041) Wiz Khalifa válasza HarleyCustom (#193039) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nagyon tetszik. Szóval lehet hogy így fogok tenni. :DDD

(#193040) brickm:
Hát ha kapna is tokot akkor ultravékony áttetszőt kapna. De lehet csak áttetsző body fóliát kapna. :)

Smoke some weed nigga!

(#193042) Maxximus válasza galaxys80 (#192934) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi. :R

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#193043) HarleyCustom válasza brickm (#193037) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:DD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#193044) Serpiko válasza Wiz Khalifa (#193038) üzenetére


Serpiko
addikt

Azt vegyél ami neked tetszik mással nem kell foglalkozni. Meg szólnak szál nem kell foglalkozni lehet csak irigyek.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#193045) lugosi válasza brickm (#193040) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Mint az igazi kislányoknak."

A világ Ferrari-tulajdonosai most átgondolják az életüket...

Ja, nem.

(#193046) dud998 válasza lugosi (#193045) üzenetére


dud998
őstag

+1. Én is mindig a Ferrarit hozom fel példának. Szerintem a piros baromi jól néz ki.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#193047) aujjobba válasza dud998 (#193046) üzenetére


aujjobba
addikt

ProductRed istentelen jól néz ki valóban.
Ha nem lenne még mindig gyors az SE... :P
Na majd két év múlva.

(#193048) dud998 válasza aujjobba (#193047) üzenetére


dud998
őstag

Nekem meg ha nem lenne még mindig nagyon gyors a X. :P

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#193049) aujjobba válasza dud998 (#193048) üzenetére


aujjobba
addikt

Az a baj én még az asszonynak se tudnám lepasszolni az SE-t, mert akárhányszor a kezébe kerül mindig szentségel, hogy hogy a túróba lehet ezen a kis kijelzőn gépelni. Magyarán nem lenne vevő rá :)

Érdekes dolog egyébként, az újabb telefonoknál pusztán a teljesítménynövekedés nem indokolja már a váltást a régebbi szériákról.

(#193050) dud998 válasza aujjobba (#193049) üzenetére


dud998
őstag

Valóban nem. De az viszont nagy genyóság az Apple részéről, hogy az új fotós funkciókat és a sztereó hangfelvételt nem kapja meg a X. Hardveresen tudná az is. Csak vedd az újat, vedd az újat. Hát én nem fogom. Ezt addig használom, amíg be nem sz@rik. Nem fogom évente cserélgetni, hogy egy csomót bukjak rajta.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.