Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) walakii válasza B-L-A-C-K (#23843) üzenetére


walakii
tag

Vodánál 5000 forint az új sim, mert újraregisztrálják stb stb ... Ahogy néztem a méreteket addig azt hittem nem fog passzolni (nekem nano sim kell szifon 5 be), de miután vettem nano simet, kíváncsiságból amíg nem regisztráltam az újat, a régit körbevágtam meg megcsiszoltam kicsit, és tökéletesen működött az is ... :D
Ugyanez működik visszafelé is, nem vettem átalakítót, hanem régi sim csip részét kivágva az újat szorosan beleillesztve működik, kemény ezreseket lehet így megspórolni :)

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#23852) pitőr. válasza rooney8 (#23050) üzenetére


pitőr.
tag

üdv, én ugy jártam az iphoneommal, h ugy tethered jb-s és ujraindult az egyik alkalmazástol, megcsinánom ah kell, redsnow just boot dfu mod ba teszi és erre kiirja a redsnow h connected: recovery viszont azt is kiirja h waiting for reboot de nemindul ujra a telo 5 perc után sem, feketén világitt a képernyö és ennyi :S ha simán indittom el ugye akkor meg nem müködik a cydia sem. ilyenkor mi a tehendö?

iPhone 14 pro 

(#23853) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Volna egy kis gondom. Szépen belaktam a 4s-t(képek,csengőhangok stb) közben a pc-t újra kellet raknom. Feltelepítettem az itunes is újból de amikor szinkronizálni akarom akkor azt írja hogy kicseréli a könyvtár tartalmára ami ugye üres a pc-n. Úgy nem lehet hogy az iphone tartalmát szinkonizálja a pc-re?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#23854) lugosi válasza Kicsirics77 (#23799) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ennek elvileg úgy kellene működnie hogy beállítod az időt és addig nincs kint a hold ikon, majd ha eljön az idő akkor bekapcsol a módon és kint lesz az ikon. Ehelyett ahogy beállítasz egy időt, azonnal bekapcsol a módon, hiába van ütemezettre állítva.

(#23855) pitőr.


pitőr.
tag

[Kép]
ezt csinálja a progi, de a telo még mindig feketén világitt :D

iPhone 14 pro 

(#23856) bigdady válasza pitőr. (#23855) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ezt a csaj ismerem

(#23857) Kommy válasza pitőr. (#23855) üzenetére


Kommy
veterán

Tallózd be a 6.0-as fw-t anélkül nem fog menni.

(#23858) pitőr. válasza Kommy (#23857) üzenetére


pitőr.
tag

jaa köszi szépen ::

iPhone 14 pro 

(#23859) kangaroopost


kangaroopost
csendes tag

icloud naptár és emlékeztetők szinkronizálása Pc és iphone között

(I)Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi a megoldás arra, hogy a Pc-n, vagy az iphon-on beírt naptár és emlékeztető bejegyzések szinkronizációja egymás között megtörténjen?(/I)

Be van kapcsolva az új adatok lekérésénél a Push és az összes lehetőséget kipróbáltam innen is:
http://support.apple.com/kb/TS3999

Ami a legérdekesebb, hogy Jegyzetek szinkronizálása zavartalan oda-vissza.

(#23860) szmayer1


szmayer1
senior tag

Sziasztok.

Használ valamelyikőtök POU nevezetű app-ot?
Csak azért kérdem, mert lehetséges az, hogy ettől az alkalmazástól jobban merül a telefon akksia??? Szerintem állandóan futhat a háttérben, mert hiába lövöm ki az alkalmazást, attól függetlenül az értesítések állandóan jönnek, hogy éhes, koszos, stb. Emiatt gondolom, hogy állandóan futhat...

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#23861) szentkuti11 válasza szmayer1 (#23860) üzenetére


szentkuti11
addikt

Gondolom első indításkor engedélyezted neki a push értesítéseket. Ha nincs rá szükséged, kapcsold ki a Beállítások/Értesítésekben.

(#23862) lugosi válasza lugosi (#23854) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

DND módhoz annyi adalék hogy az ipadomon is ugyanúgy elbacódott ez a mód! :(((

(#23863) bigdady


bigdady
nagyúr

6.0-án sem jó a dnd vagy csak 6.0.1-en?

(#23864) Kommy válasza bigdady (#23863) üzenetére


Kommy
veterán

Sehol nem jó, de meg lehet nyugodni 7-ről 8-ra már működni fog.

[ Szerkesztve ]

(#23865) csacsi67 válasza Kommy (#23864) üzenetére


csacsi67
addikt

De ez mitöl lehet Te nagy szakértö , vagy egyik naprol a másikra igy meghülyül.Jó tudom hülye kérdés de hátha van rá valami magyarázat?

(#23866) Kommy válasza csacsi67 (#23865) üzenetére


Kommy
veterán

Valami gond van az óra kezeléssel az iOS-ban, Állandóan ilyen bugokba fut bele az Apple, volt már amikor az ébresztések nem mentek ugyan így újév után, vagy meghülyülve. Akkor volt amikor téli-nyári időszámítás váltáskor hülyült meg.

(#23867) szentkuti11 válasza csacsi67 (#23865) üzenetére


szentkuti11
addikt

Évváltáskor behülyült. Az Apple-nél is keresik még a hibára a megoldást, 6.1-ben már gondolom ki lesz javítva. Nem tudom mit kell ezen annyit rágódni, ezt nem csak egy szakértőnek kéne felfognia.

(#23868) csacsi67 válasza szentkuti11 (#23867) üzenetére


csacsi67
addikt

Annyira nem izgat.Hidd el mivel a Sony lassan 2 honapja kiadott egy olyan FW-t az Xperia P-re amin 8 megapixelen a kamera használhatatlan.Ma pl az eredeti idöjárás app hülyült meg az összes Xperia modellen.Tehát hibák mindenhol vannak és lesznek is.

(#23869) ittakary válasza csacsi67 (#23868) üzenetére


ittakary
nagyúr

De erdekes modon csak az iOS hibai vannak kiemelve annyira hogy a tech oldalak szinte cimlapon hozzak le a legaprobb kis hulyeseget is...

(#23870) Viktojka


Viktojka
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan ingyenes programot, amivel 1-2 privát ;] videót jelszóval le tudnék védeni?

(#23871) Kommy: ingyenes nem létezik, vagy JB nélkül nem létezik?
Fotókat akkor miért lehet?

[ Szerkesztve ]

(#23871) Kommy válasza Viktojka (#23870) üzenetére


Kommy
veterán

Aláírásodból gondolva iPhone 5-öd van így azt tudom mondani, hogy nem létezik ilyen.

(#23872) csacsi67 válasza ittakary (#23869) üzenetére


csacsi67
addikt

Na látod pont ezt mondtam amikor ki jött ez a ominozus kamera hibás FW , ha ezt az Apple adta volna ki már cimlapon szerepelne.Igaz ,hogy 2 honapja kint van azota nem jött rá ki javitás hivatalosan. :W

(#23873) walakii válasza ittakary (#23869) üzenetére


walakii
tag

Hát nem tudom te hogy vagy vele, de 200+ ezer forintos eszközöknél az ember kicsit többet várna az általánosnál. De ez csak az én véleményem, és mondom ezt úgy hogy spec. ezt a DND- lehetőséget nem használom.

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#23874) icecave válasza walakii (#23873) üzenetére


icecave
Topikgazda

Azért azt ne feledjük, ez szoftveres bug, nem hardveres... a 200k+os iPhonon is ugyanaz az OS fut, mint a 50k-ért vásárolt 3GS-en.

(#23875) csacsi67 válasza walakii (#23873) üzenetére


csacsi67
addikt

Tudod erre mit mondok ott volt a ONE X annál a Wifi hiba kijelzö hiba.Minden készüléknek meg vannak a hibái.Perszer bosszantó hogy nem egy 20 ezres tömeg cikkről van szó

icecave: Ez is igaz és ennek csak örülhetünk ,hogy ez orvosolható könnyebben.

[ Szerkesztve ]

(#23876) walakii válasza icecave (#23874) üzenetére


walakii
tag

Persze persze, én ezt tudom. Csak azért foglalkozik mindenki az Apple termékekkel, mert prémium termékeket árul, amit az emberek a minőségért vesznek. Pl. ha egy Bugatti vagy Lamborghini is valami hibával szenved, legyen az akár szoftveres is, az emberek nagyobb figyelemmel követik. :)

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#23877) Kommy válasza csacsi67 (#23875) üzenetére


Kommy
veterán

Sőt ez 7-én 0:01-től magától megjavul.

(#23878) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Van már i4s-re 6.0.1he JB?

(#23879) szentkuti11 válasza Fr3eWar (#23878) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nincs.

(#23880) szmayer1 válasza szentkuti11 (#23861) üzenetére


szmayer1
senior tag

Oké, megpróbálom kikapcsolni az értesítéseket. Ez után már nem fog futni a háttérben??

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#23881) szentkuti11 válasza szmayer1 (#23880) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha alul kilövöd és kikapcsolod az értesítéseket, akkor biztosan nem.

(#23882) Kommy válasza szmayer1 (#23880) üzenetére


Kommy
veterán

Megnyugtatlak, hogy így sem fut a háttérben az értesítéseknek nincs semmi köze a programoz, azokat futásidőben beállítja és rendszerszinten jönnek a helyi értesítések (gondolom ezzel dolgozik), ami folyamat mindenképpen fut.

(#23883) bigdady válasza Kommy (#23877) üzenetére


bigdady
nagyúr

miert pont 7-én?

(#23884) Kommy válasza bigdady (#23883) üzenetére


Kommy
veterán

Gondoltam egy számra és ez jött ki :DDD
Viccet félretéve kipróbáltam, tehát ha 6.án valamikor engedjük, hogy bekapcsoljon akkor 7.-én reggel kikapcsol automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#23885) nord_ válasza Viktojka (#23870) üzenetére


nord_
veterán

Egy megoldás létezik erre: a privát videót jelszóval levédhető alkalmazásban helyezed el, a gyári alkalmazásból pedig törlöd. Megmarad a videó az iPhone-on, de mégse láthatja mindenki. ;)

(#23886) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Viber ma egész nap meg volt halva. Nem tudtam hívni se, meg engem sem tudtak felhívni, állandóan no services-t írta ki. Hazaértem melóból, újraraktam most jó. Mitől kattan be a Viber szerintetek?

iPhone 13 Pro Max

(#23887) atirag válasza Viktojka (#23870) üzenetére


atirag
őstag

Én a my utilities programot használom. Abba rakom bele és azt le lehet zárni.

(#23888) lugosi válasza bigdady (#23863) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem 6.0.1 van és azon is csinálja.

Viszont ebben a fórumban [link] azt írja a srác a 2:53-as bejegyzésnél, hogy meghatározott napokon magától helyre fog állni. Hát ez érdekes.

(#23889) M@te válasza jozsi252 (#23886) üzenetére


M@te
senior tag

nekem működött rendesen

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#23890) TBMC válasza icecave (#23824) üzenetére


TBMC
addikt

koszonom, az iment vettem is egy feketet :) (szvsz: szebb mint a feher :B )

markbellus.hu 

(#23891) pockhome


pockhome
senior tag

srácok, frissítettem 6.0.1-re (i4) és azóta lassabb a facebook app :F
már letöröltem és újratelepítettem, probléma továbbra is fenn áll :(

ez az 500. szakmai hsz-om :C :D

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#23892) Kicsirics77 válasza Kommy (#23884) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nekem nem kapcsolt be pedig átállitottam a dátumot jan.6-ra és az időt meg 23:55 re hogy akkor kapcsoljon be és 7.-én 0:02 kor meg ki,de ugyanúgy semmi nem történt
Akkor most ilyenkor mi van hogy 7.-én helyreàll magátol? Vagy mégsem?

Na annyit pontositanék hogy 7.-én 0:01-kor bekapcsol már az ütemezés szerint,mostmàr cak azt kell kivàrni hogy kikapcsoljon 3 perc mulva

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#23893) Kicsirics77 válasza Kicsirics77 (#23892) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Lejárt a szerkesztési idő

Szóval 7.-én 0:01-tő működni fog rendesen a DND.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#23894) bigdady


bigdady
nagyúr

Elismerték és valóban hetedikétől működni fog :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23895) icecave válasza TBMC (#23890) üzenetére


icecave
Topikgazda

Szerintem is. Én is f*stam, mikor már megjelenéskor írták, de nem volt mitől. Azóta is makulátlan, pedig most nincs is rajta semmi fólia, csak egy iFrogz Breeze tok, amit azért hetente leveszek, és a port letörlöm a telefonról, nehogy a tok és a telefon közé szorulva szépen ledörgölje a festéket. Az sincs sokat rajta, szóval azért kíváncsi leszek, mikor kezd el kopni.

(#23896) lugosi válasza Kicsirics77 (#23893) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért egyszer remélem megtudjuk mi volt az oka ennek a bugnak.

(#23897) pockhome válasza lugosi (#23896) üzenetére


pockhome
senior tag

ők is csak 12.21-ig terveztek :D

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#23898) Kommy válasza pockhome (#23897) üzenetére


Kommy
veterán

nem jó teória, mert ha visszaállítod 1 évvel akkor sem működik :DDD

(#23899) csacsi67 válasza pockhome (#23897) üzenetére


csacsi67
addikt

:D:D:D

(#23900) iklinika


iklinika
csendes tag

iPad és i problémák klinikája itt

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.