Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) vadászcsiga válasza iklinika (#23900) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hol itt?

(#23902) rayoliviero válasza vadászcsiga (#23901) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát itt a topikban. :DDD

(#23903) walakii válasza vadászcsiga (#23901) üzenetére


walakii
tag

Hát itt :DD

Beruháztam pár termékre, remélem gyorsan megjönnek :) (köszi Enjoy az infókat)
-spigen glass.tr
-spigen alu gomb
-spigen ultra thin air (crystal coat)

Esetleg ha van valakinek még külön infója/tapasztalata/tanácsa velük kapcsolatban, kérlek osszátok meg velem :)

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#23904) vadászcsiga válasza walakii (#23903) üzenetére


vadászcsiga
félisten

ja tényleg de hülye vagyok :B

[ Szerkesztve ]

(#23905) TBMC válasza icecave (#23895) üzenetére


TBMC
addikt

én egyből lefóliáztam, amint kibontottam, holnap veszek rá macally protective bumpert : )

viszont ami nagyon elkeserít:
- mozog a homegombom (jobbra-balra) - elég zavaróan :(
- mozog a hangerőszabályzóm is
- illetve az alumínium hátlapon már kibontás után találtam 4db pöttyöt

markbellus.hu 

(#23906) Enjoy válasza walakii (#23903) üzenetére


Enjoy
addikt

Nincs mit. :)
Remélem neked is 100%-ig elnyerik majd a tetszésedet.

► més que un club ◄

(#23907) szentkuti11 válasza vadászcsiga (#23904) üzenetére


szentkuti11
addikt

Látod, nem tudsz a sorok között olvasni. ;]

(#23908) icecave válasza TBMC (#23905) üzenetére


icecave
Topikgazda

"holnap veszek rá macally protective bumpert" Hol? XMS-ben nincs raktáron. Én is néztem a bumpereket, 4-esen is használtam. Bár a mostanival sincs semmi bajom. :)

(#23909) TBMC válasza icecave (#23908) üzenetére


TBMC
addikt

dec 31.-én voltam XMSbe vásárolni ipad4hez tokot, akkor voltak macally protective bumperek, de még nem vettem mondván, majd ha meglesz a készülék.
ma zárva volt, holnap megyek is érte :)

u.i: neked nincs semmi gondod a készülékkel: mozgó home gomb és hangerő szabályzók? :S

markbellus.hu 

(#23910) icecave válasza TBMC (#23909) üzenetére


icecave
Topikgazda

Csak mert 1-2 hetet írnak mind a két üzletre, de ha mégis lesz, írd meg légyszíves.

i5-el semmi baj, a gombok olyan feszesek, mint a gép, ami csoda, mert előtte mindkettő 4-emen volt, ami lötyögött, egyiken a power, másikon a hangerő gomb. Majd fog kopni biztosan, de nem érdekel már annyira, mint régen. A tokokat is néha azért teszem rá/váltogatom, hogy legyen kis változatosság :)

(#23911) TBMC válasza icecave (#23910) üzenetére


TBMC
addikt

én pont fordítva vagyok sajna a 4en és 4Semen feszes volt minden, most eléggé lötyögnek sajna :(
- holnap jelentkezem a bumperrel kapcsolatosan! :K

:R

markbellus.hu 

(#23912) privacy99 válasza TBMC (#23911) üzenetére


privacy99
senior tag

Nekem is lötyögnek a bekapcsoló, és a hangerőgombok, de engem nem zavar. Sőt, egy pár pici kopás is sajnos rákerült a fényes keret oldalára, nem tudom hogyan, de az sem különösebben izgat, amíg nem vizsgálom lámpafénynél 2 centiről, addig nem látom, plusz hátul van. Ma én is áttértem LTE-s csomagra, a sebesség nem érdekel, sokkal jobban tetszik, hogy nincs túlforgalmazási díj, csak lassítás.:D Nekem minden azonnal bejön. alig tölt valamit, nem tudom, hogy ennél minek gyorsabb. De persze fejlődjünk csak, mert ez a lényeg :)

(#23913) TBMC válasza privacy99 (#23912) üzenetére


TBMC
addikt

a többi engem sem zavar, csak a home gomb, hisz azt elég gyakran nyomkodom, de hát ez van. bele kell törődni :P

markbellus.hu 

(#23914) Viktojka válasza nord_ (#23885) üzenetére


Viktojka
tag

(#23885) nord_: Igen, erre gondoltam én is, csak nem tudom, hogy melyik alkalmazás tud ilyet...
Képekhez letöltöttem a My Photos app-ot, hibátlan. :)

(#23887) atirag: Köszi! Letöltöm, megnézem. :) :R

(#23915) privacy99 válasza TBMC (#23913) üzenetére


privacy99
senior tag

Legalább ennyiben egyedi minden iPhone :P Na meg a háttérkép:D

(#23916) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!

Használtan vásárolt 3GS-emen még mindig 4.1-es ios van fent. Nagyon szeretem, mert gyors, de kb már semmilyen alkalmazást nem tudok letölteni rá, mert mindenhez minimum 4.3 kell. Kipróbálnék újabb ios-t.
Azért szeretném frissítés előtt leszedni az SHSH-t, vagy micsodát. Ez alapján a leírás alapján bátran csinálhatom (nem csináltam még soha ilyet)?
Ha ez kész van, akkor már csak a 6.1-et - vagy nem tudom milyen most a legfrissebb - tudom csak feltenni helyette, igaz? Gondoltam simán az itunes amikor felajánlja, engedem neki frissíteni. Remélem nem fogok nagyon rosszul járni.

szerk: esetleg ezt találtam még: [link]

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#23917) sipi723 válasza Kommy (#23709) üzenetére


sipi723
tag

nyomtam egy restort, úgy nézz ki, hogy jobb. köszi a tippet. (ezt a 11+ értesítést még nem sikerült letesztelnem)

(#23918) szentkuti11 válasza Lmh (#23916) üzenetére


szentkuti11
addikt

Tinyumbrellával nyugodtan menthetsz SHSH-t. Az iTunes az iOS 6.0.1.-et fogja feltenni.

(#23919) szmayer1 válasza Kommy (#23882) üzenetére


szmayer1
senior tag

Kommy és szentkuti11 köszönöm a válaszokat.

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#23920) BossBoss válasza Lmh (#23916) üzenetére


BossBoss
őstag

Ha jól tudom 4.1-nél nem kell menteni. Azt még a mai napig aláírja az apple, ergo bármikor felteheted. Inkább ha frissítesz akkor az új rendszer SHSH- ments, nehogy az újabb frissítések megöljék a telót. Nyugodfan upgrade-elhetsz, simán elbír a GS a 6.01-el. :K

[ Szerkesztve ]

(#23922) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ebben a "12 gift" karácsonyi letöltő alkalmazásban visszamenőleg is le lehet
tölteni a dolgokat vagy csak azon az adott napon mikor megjelenik?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#23923) Kommy válasza DonThomasino (#23922) üzenetére


Kommy
veterán

Előfordulhat, hogy még ingyenes.

(#23924) DonThomasino válasza Kommy (#23923) üzenetére


DonThomasino
veterán

Megtudná valaki mondani hogy szombat vasárnap hétfő kedd mik voltak ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#23925) Lmh válasza BossBoss (#23920) üzenetére


Lmh
őstag

Köszönöm a válaszokat!

Igazából ott elakadtam, hogy letöltöttem a tinyumbrella 5.11.01 és a 6.01.01 verziót is a fent általam linkelt két oldalról és mindkettőnél errort ír ki amikor futtatnám őket. JDM JDK JRE és hasonló zagyvaságokról beszél nekem. Java-val kapcsolatos. Ez azért érdekes, mert a JAVA-t rendszeresen frissen tartom. 32bitről is ír vmit. Nekem win7 64 bitem van.

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#23926) DanielK válasza Lmh (#23925) üzenetére


DanielK
addikt

ha egy kicsit pontosabban írnád le, akkor lehet tudnánk segíteni. mert így csak azt tudjuk mondani, hogy valami megoldást keress rá. :W

(#23927) Lmh válasza DanielK (#23926) üzenetére


Lmh
őstag

Elnézést, igaz:

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#23928) Kommy válasza Lmh (#23927) üzenetére


Kommy
veterán

rakd fel a 32 bites JDK-t vagy JRE-t

(#23929) DanielK válasza Lmh (#23927) üzenetére


DanielK
addikt

gondoltam, hogy ez lesz a hiba. ő a 32-biteset kér, de neked valószínűleg a 64-bites van fent. Tedd fel a 32-eset is. elsőre. innen

[ Szerkesztve ]

(#23930) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ugye említettem nemrég, hogy most akarok venni egy 4-et, és mivel abszolút nem vagyok otthon iPhone-okban, hogy vehetem észre leggyorsabban, hogy az adott használt készülék eredeti, nem pedig Clon? Képeket nézve már olyan Clonok vannak, hogy olyan hozzá nem értő mint én nem venné észre nem is eredeti....

[ Szerkesztve ]

(#23931) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#23930) üzenetére


Kicsirics77
veterán

legegyszerűbben elkéred a vásárláskor kiállított papírt(voda vagy té)
akkor tuti eredeti,ha ezt nem hajlandó bemutatni akkor már fordulhatsz is sarkon
illetve a clonók menüje elég gyatra és nagyon döcögős :DDD
másik módszer valamilyen hivatalos apple üzlet pesten és ott tuti megmondják serial alapján azt is hogy mikor készült...
ha ebbe sem megy bele az eladó akkor is a sarkon fordulás tipikus esete
illetve postai utánvétellel ne vegyél mert könnyen áthintáztatnak...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#23932) B-L-A-C-K válasza Kicsirics77 (#23931) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó de tegyük fel nincsenek meg a papírjai már mert több mint 1 éves, illetve mászkálni se akarok vele Apple ültekbe, akkor van valami jellegzetességük ami alapján tuti kiderül hogy eredeti, persze ezen a döcögős menün kívül...

Illetve jut eszembe, ha csak Vodás/T-mobilos azaz nem független már alapból nem lehet klón ugye? :)

(#23933) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#23932) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Illetve jut eszembe, ha csak Vodás/T-mobilos azaz nem független már alapból nem lehet klón ugye?

elméletileg nem lehet klód de a mai világban egy ügyen vérpistike már mindenre képes :DDD
hát az elég gáz ha nincsenek papírjai és mászkálni sem akarsz
de akkor megfordítva a készüléket a hátulján alma logó
iPhone felírat
modelszám
emc szám
fcc id
ic
kell szerepelni

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#23934) Kommy válasza B-L-A-C-K (#23932) üzenetére


Kommy
veterán

ha levehető a hátlap, több aksi van hozzá --> cserélhető, van rajta fm rádió, toll van hozzá, kihúzható antenna, android fut rajta, döcögős a menü, akkor 100%-hogy klón.

(#23935) B-L-A-C-K válasza Kicsirics77 (#23933) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még nincs konkrét készülék, így nem tudom lesz e papírja vagy sem, csak arra írtam ha esetleg nem lenne meg, meg mászkálni se sok kedvem van ezzel kapcsolatban...Persze ha máshogy nem deríthető ki hogy Clone akkor természetesen elviszem valahová...

Köszi az infót...;)

Kommy: Nem azt mondtam nem értek a telefonokhoz hanem az iPhone-ba nem vagyok otthon, azért ilyeneket tudok hogy nem android van rajta, nincs hozzá ceruza, és az antenna sem kihúzható...:D

(#23936) Kicsirics77 válasza B-L-A-C-K (#23935) üzenetére


Kicsirics77
veterán

egyébként jobban járnál ha valamelyik szolgáltatónál vennéd meg mert akkor ott tuti nem fognak meglegeltetni
ha cserélni akarnék i5-re most jelen pillanatban akkor azt mondanám,hogy vedd meg az enyém,mert ki van fizetve és a papírja i is megvannak illetve még gari is van rá

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#23937) Okuyama válasza B-L-A-C-K (#23932) üzenetére


Okuyama
tag

A Legegyszerűbb módja hogy megtudd eredeti e ,kérd el a készülék Imei számát .Majd írd be ide [link] Ha eredeti ki kell hogy írja a készülék mikor volt aktiválva,garancia ha van még meddig érvényes stb .. Ez megbízható oldal ,ajánlom mindenkinek :K

(#23938) csacsi67 válasza B-L-A-C-K (#23935) üzenetére


csacsi67
addikt

Ha van mod rá nézd meg itt nekem a decemberben vásrolt iphone 5 röl ki adja a lényeget. [link]

(#23939) B-L-A-C-K válasza Kicsirics77 (#23936) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Használtan keresek 55 - 65 ezret szánok rá Vodás vagy független jöhet szóba. Na most a szolgáltatónál ennyiért nem veszem meg ezért felejtő. Ilyen 100-120 ezreket nem adok ki érte...

Persze ha itt eladja valaki nekem az is jó, de úgymond jó áron keresek 80 körül bármikor tudnék venni 100 an adják ennyiért. 60-ért volt egy megbízható jó állapotban, ami függetlenítve lett a vodánál, de lekéstem róla 1 órával... :N

Okuyama, csacsi67: :R

[ Szerkesztve ]

(#23940) enivea


enivea
csendes tag

Sziasztok adott egy iphone 3g és az lenne a kérdésem hogy mitől lehet az hogy az akku jelző elég gyorsan lemegy s mikor pirosra vált illetve az írja hogy 20%alatti akkuszint majd utána még jó óráig ha nem többig nyuzom a telefont rendesen és tovább bírja mint az egész lemegy pirosba?Rossz esetleg az akkum?Mondjuk még az életbe nem volt akku cserélve benne és én vagyok az első tulaja...

(#23941) bigdady válasza enivea (#23940) üzenetére


bigdady
nagyúr

több mint vszinű

(#23942) Lacc88


Lacc88
senior tag

Sziasztok !

Ha kitn USA-ba veszek iphone5-öt akkor azt tudom itthon használni tökéletesen ?

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#23943) ittakary válasza Lacc88 (#23942) üzenetére


ittakary
nagyúr

LTE nem lesz sem garancia. Amugy igen.

(#23944) Kicsirics77 válasza Lacc88 (#23942) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ja tudod
verizon vagy at&t kártyával
egyébként nem,max ipod-nak
vagy netán kártyafüggetlen?
arra figyelj azért hogy az ue frekvenciák a mobilszolgáltatóknál merőben mások mint az usa-ban

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#23945) Kommy válasza enivea (#23940) üzenetére


Kommy
veterán

Nyomj kikapcsolódás előtt egy hard resetet (Home + power mag meg nem jelenik az Apple logó), és dug fel töltőre, de ne nagyon bántsd közben, az a legjobb ha mielőtt lefekszel csinálod ezt meg és reggel veszed le a töltőről. Elvileg ettől javulnia kell a töltéskijelzésnek.

(#23946) Lacc88


Lacc88
senior tag

Független igen nem írtam oda bocsi ......... UNLOCKED CONTACT FREE

Most megyek ki Vasárnap , és eladom a most gariba cserélt blackberrymet .... és ilyet szeretnék a legjobban (:

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#23947) Kicsirics77 válasza Lacc88 (#23946) üzenetére


Kicsirics77
veterán

akkor csak a garanciát meg az lte-t bukod

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#23948) Lacc88 válasza Kicsirics77 (#23947) üzenetére


Lacc88
senior tag

Tehát itthon bukom , kint meg jó lesz (:

olyan 150 tájt tudok Új függetlent venni ...

tehát akkor ha megveszem rendesen fog menni itthon a t-mobileos kártyával ... kint meg rendesen megy minden ...

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#23949) Csabee. válasza enivea (#23940) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem púpos volt az akksi amikor ezt csinálta a készülék. Akksi csere megoldotta a problémát.

Üdv: Csabee.

(#23950) Kicsirics77 válasza Lacc88 (#23948) üzenetére


Kicsirics77
veterán

gondolom igen
de nem mondanék semmi biztosat mivel nekem sosem volt/lesz kinti szifonom

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.