Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) peugeotmate válasza Totheground (#23246) üzenetére


peugeotmate
őstag

Most csorog a nyálam, de nagyon! Ez nagyon jó! iOS6-on, i4-en tethered JB mellet is működne?

Möhe
A CIB-nél minden apróságért az ügyfélszolgálathoz kell fordulnod, sőt, ahhoz hogy lemond a postai úton történő számlázást, be kell fáradnod személyesen hozzájuk...

[ Szerkesztve ]

meg

(#23252) Kommy válasza peugeotmate (#23251) üzenetére


Kommy
veterán

Igen

(#23253) r3dsnake válasza Kommy (#23252) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nah most nagyon elgondolkoztam a JB-n. Amúgy cydia-ból ingyenes ez a tweak?

Ha ios6.0.1-re felteszem a 6.0 semi tethered jb-t, akkor minden megvásárolt appomat tudom használni, csak a plusz tweakeket nem, ha nem PC-vel bootoltatom a telót? Meg ha iCloudra backupolok folyton, nem rontja el a felhős backupomat ez a pár tweak? Tehát ha egy tiszta restore után visszatöltöm a felhős (jb-s) mentésemet, abból lehet-e gond?

Köszi!

(#23254) Kommy válasza r3dsnake (#23253) üzenetére


Kommy
veterán

Fizetős e a tweak, mivel biztos, hogy kell monilesubstrate a tweekhez így nem is indul gép nélkül a telefon, így semmire nem lehet használni ha gond lenne.
Icloud mentést nem romtja le, és visszarkható jb nélkülire ( persze hiba mindig előfordulhat)

(#23255) turbobusa válasza lugosi (#23250) üzenetére


turbobusa
senior tag

Hasonlóképp vélekedek, bár néha az iTunes az ember agyára tud menni, egy gépről lehet csak szinkronizálni ez engem speciel kiborít néha. Másba nem is lehet belekötni, sok ember rinyál, hogy blutooth nem megy, kutyát nem érdekli, múltkor 10 percet szívtunk haverral, hogy párosítsuk a két telefont egy nyamvadt számért. :D
Kisebb a kijelző az bosszant, mert eléggé érezhető S3-hoz képest, leginkább ez zavar...

(#23256) Csabee. válasza Totheground (#23246) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez egy nagyon szépen kidolgozott tweak. Örülnék ha ehhez hasonlót az Apple is bevezetne a közeljövőben..

Üdv: Csabee.

(#23257) lugosi válasza turbobusa (#23255) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én kifejezetten szeretem az itunes-t, megkönnyíti a dolgaimat. Mondjuk a zenéimet is ott veszem jobbára, kivéve ha valami NAGYON cd-n kell hogy meglegyen, akkor megrendelem cd-n, de utálom hogy várni kell rá 2 hetet mire megjön :)

A több gépről szinkronizálást azért nem tudom értelmezni, mert akkor a 2 gépet is szinkronban kéne tartani ahhoz, hogy a telefont szinkronizáld vele, ami plusz munka és szerintem tök felesleges. De egyébként ez a szinkronizálás szerintem eléggé kezdi elveszíteni a jelentőségét azáltal hogy szinte minden most már az icloudban van (vagy oda tehető ill oda/onnan szinkronizálható) a zenéktől kezdve a programokon át a komplett teló backupig. Ilyenekről hogy kontaktok, naptár már nem is beszélve.

Próbálgattam a múltkor S3-at, de azt mondtam magamnak hogy ha már nagy kijelzős teló akkor note 2 :) Egyébként a kisebb kijelzőméret sokkal használhatóbb, ha a note 2 árában megkaptam volna az i5-öt akkor nem lett volna kérdés a kérdés. De egy 100-assal lett volna több így meg így nem volt kérdés :) Legalább próbálgatom emezt is.

Ha ilyen "egyik platformban ez mi, a másikban az mi" kérdésed van akkor írjál nyugodtan, mivel mind a kettőt napi szinten használom lehet hogy tudok válaszolni, de persze nem 100% mert egyáltalán nem hekkelem egyik telefont se, csak hétköznapi használati dolgokat tudok (és az androidot alig ismerem).

(#23258) flierqqq


flierqqq
tag

GYÁRI függetlenítésről lehet beszélni/kérdezni?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#23259) C4mp3r válasza flierqqq (#23258) üzenetére


C4mp3r
addikt

lehet

(#23260) nord_ válasza vadászcsiga (#23249) üzenetére


nord_
veterán

... és ha még a dupla-katt Home gombos elérést is ki lehetne váltani … Mondjuk egy kétujjas felfelé húzás, és az Apple már holnap be is vezethetné. :)

(#23261) Onderon válasza nord_ (#23260) üzenetére


Onderon
senior tag

(#23262) madgie válasza nord_ (#23260) üzenetére


madgie
titán

Néggyel, mint az iPad-en... mit összezsonglőrködnénk, hogy odaférjen a négy ujjunk :DDD

(#23263) M@te válasza peugeotmate (#23251) üzenetére


M@te
senior tag

én már bánom hogy feltettem a 6.0.1-et , mert akarok JB-t, többek között emiatt is. viszont a threeted nem pálya..

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#23264) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

ios 6.0.1-be csak nekem mutat ilyen lehetetlen celsius fokot az időjárás widget?

(#23265) Tibee86 válasza Totheground (#23246) üzenetére


Tibee86
veterán

Kár, hogy nincs egyelőre még 5.1.1.-re. :(

-secret-: Nekem rendesen mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#23266) M@te válasza -secret- (#23264) üzenetére


M@te
senior tag

nekem is jó. lehet hogy átállítottad °F-re.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#23267) -secret- válasza M@te (#23266) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

éésésés igazad volt, köszi. :W

(#23268) flierqqq


flierqqq
tag

Az egyik ismerősöm kapott egy iPhone 4-t az USÁból, csak sajnos AT&T függő.Érdemes/milyen kockázattal jár ha ott veszek gyári függetlenítést?Ugyebár fizetés után csak az IMEI-t kell magadni, egy restore és olyan mintha gyárilag függetlenül vettem volna.

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#23269) krain


krain
tag

Sziasztok! Hogy lehet kideríteni, hogy a használtan vett telefonom jailbreak-elt vagy sem?(az eladót nem kérdeztem meg...)

[ Szerkesztve ]

(#23270) snooze válasza krain (#23269) üzenetére


snooze
veterán

cydia és installous ikonok vannak fent..

GO Gunners!!!

(#23271) flierqqq válasza flierqqq (#23268) üzenetére


flierqqq
tag

Ebayen veszek függetlenítést**

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#23272) nord_ válasza Onderon (#23261) üzenetére


nord_
veterán

Jaja. Simán száműzném a Home gombot, iPaden nem is emlékszem, mikor használtam utoljára.

(#23273) krain válasza snooze (#23270) üzenetére


krain
tag

szia, kösz, de egy teljesen legyalult telefont kaptam kézhez...

(#23274) M@te válasza krain (#23273) üzenetére


M@te
senior tag

akkor nyilván nincs rajta

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#23275) snooze válasza krain (#23273) üzenetére


snooze
veterán

milyen ios van fent?

GO Gunners!!!

(#23276) Csabee. válasza nord_ (#23272) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem meg jó ha van home gomb. Bár ha ezzel növelni tudnák a kijelző méretét, akkor én sem bánkódnék miatta.

Üdv: Csabee.

(#23277) bandigno válasza flierqqq (#23271) üzenetére


bandigno
senior tag

és ott hol? :D ...nem inkább az AT&T-nél kellene rendezned a függetlenítését?

(#23278) jimhun válasza bandigno (#23277) üzenetére


jimhun
senior tag

Van egypar lehetoseg: [link]

(#23279) bandigno válasza jimhun (#23278) üzenetére


bandigno
senior tag

hajrá :) hízelgő az ára is! :))

szerk: emellett az AT&T meg ingyenesen függetleníti a lejárt hűségű készülékeket, dehát mind1, na meg ezek az ebayes dolgok, én még nem hallottam kóddal függetleníteni iPhone-t, de ettől függetlenül még lehetséges!

[ Szerkesztve ]

(#23280) jimhun válasza bandigno (#23279) üzenetére


jimhun
senior tag

ja nekem is furcsa a dolog :)
de azert az erdekes, ha pl ezt megnezed akkor mar eladott 26 000 db-ot es majdnem 100% az elegedettseg.... lehet hogy mukodik...mindenesetre tenyleg erdekes.

Szerintem egyebkent nem koddal csinaljak hanem van belso emberuk valamelyik szolgaltatonal es ugye ha szolgaltatonal akarod fuggetleniteni akkor ha megfelelsz a felteteleknek (pl itt Irorszagban feltoltokartyas telefonnal fel kell tolteni egy even belul 150 Euroval) akkor a szolgaltato megkeri az Appletol a fuggetlenitest. Namost ez siman megbundazhato...

[ Szerkesztve ]

(#23281) Onderon válasza nord_ (#23272) üzenetére


Onderon
senior tag

ipad-en alapból van ilyen? nem is tudtam. akkor viszont végképpp nem értem iphone-on miért nincs :(

[ Szerkesztve ]

(#23282) jimhun válasza jimhun (#23280) üzenetére


jimhun
senior tag

Kozben megneztem kivancsisagbol hogy van-e ilyen szolgaltatas irorszagi szolgaltatora. Kicsit masak az arak :)

(#23283) madgie válasza Onderon (#23281) üzenetére


madgie
titán

Van-van, tényleg alig nyúl az ember a Home gombhoz :)

Négy ujjal fel = dupla gome gomb, négy ujj bal/jobb = alkalmazásváltás, négy ujjas csippentés = home gomb, tehát a homescreen-re kerülsz.

Néha akkor zavaró, ha mondjuk a GarageBand-en játszana az ember zongorán és elkezd alkalmazást váltani :D (persze ki lehet kapcsolni a beállításokban a gesztusvezérlést)

(#23284) turbobusa


turbobusa
senior tag

Hali!

Karcmentes, párhónapig garanciás fekete 16 gigás, T-s 4s-t mennyiért lehetne eladni?
100k merész érte?

(#23285) flierqqq válasza bandigno (#23277) üzenetére


flierqqq
tag

Innen Mo.-ról elég nehéz elintézni..Itt valamelyiket megveszem, üzenetben megadom az IMEI-t, majd írnak, restore és olyan, mintha gyárilag független lenne.Csak félünk, hogy esetleg letiltják a telót vagy stb. hiába top-rated seller..

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#23286) bobooo válasza flierqqq (#23285) üzenetére


bobooo
addikt

Jól hangzik. :K Ezt egy mostanába vásárolt T-Mobilos 4S-el is meglehet csinalni?

(#23287) flierqqq válasza bobooo (#23286) üzenetére


flierqqq
tag

Magyar T-s?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#23288) bobooo válasza flierqqq (#23287) üzenetére


bobooo
addikt

Igen

(#23289) peugeotmate válasza bobooo (#23286) üzenetére


peugeotmate
őstag

Magyar szolgáltatók függetlenítésére specializálódott ember nem igazán van, úgyhogy a hazai szolgáltatós iPhone-ok függetlenítése ilyen módon felejtős.
Haverom ezen oldal segítségével függetlenített egy i4 AT&T-s telót minden hiba nélkül:[link] Nála működött és elég sok a pozitív visszajelzés itt is.

meg

(#23290) nord_ válasza Onderon (#23281) üzenetére


nord_
veterán

Úgy, ahogy madgie mondja: videó.

(#23291) flierqqq válasza bobooo (#23288) üzenetére


flierqqq
tag

Pontos feltételeket nem tudom, de mellé még le kell perkálni vagy 25 rugót, de amúgy van ilyen a T-nél is... :((

[ Szerkesztve ]

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#23292) M@te válasza flierqqq (#23291) üzenetére


M@te
senior tag

tavaly 20k volt. plusz ne legyen hűség, tartozás és saját neveden legyen a telefon. ha van hűség akkor + kötbér. nekem 1 év volt vissza az 90k-ba került.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#23293) krain válasza snooze (#23275) üzenetére


krain
tag

M@te: az érdekelt volna, hogy azt megelőzően volt-e rajta, mielőtt megvettem.
snooze: 6.0.1

(#23294) f1alonso


f1alonso
aktív tag

Sziasztok! Találtam egy Iphone 4 hirdetést , és ezt írja :

Eladó a iphone 4-em. Amit tudni kell róla:
-egyszer betört a kijelzője és cserélni kellet, ekkor én ezüst elő- ill. hátlapot rakattam rá. Elég egyedi lett, nem találkozni másik ilyennel.
-6.0.1 van rajta
-Jailbreakelt (tethered)
-T-mobile függő

Szerencsétlenségemre éppen egy csere alkalmával jött elő a NOSIM probléma... Ami azóta is fennál! De Itouch-nak tökéletesen lehet használni! Képeket itt!

Rákérdeztem a NO SIM problámára amire ezt írta :
Egyik nap újra indult újra kellett aktiválni. Utána egy hónapra megint elő jött ugyanez és ezt csinálta neki párszor és most no sim hibásan árulja.

Szerintetek van esély arra hogy működjön vagy felejtsem el?

(#23295) Turbomann válasza f1alonso (#23294) üzenetére


Turbomann
tag

alaplap csere müködikk

(#23296) M@te válasza krain (#23293) üzenetére


M@te
senior tag

ja értem. bocsi. azt nem tudod kideríteni így csak ha megkérdezed az eladót.

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#23297) peugeotmate válasza f1alonso (#23294) üzenetére


peugeotmate
őstag

Én hagynám a helyedbe az egészet.

meg

(#23298) M@te válasza f1alonso (#23294) üzenetére


M@te
senior tag

én is hagynám. nem érdemes ilyennel kockáztatni csak mert olcsóbb. persze ha 10k-ért eladó akkor vedd meg :D

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#23299) Zoty4


Zoty4
őstag

Sziasztok

Szerettem volna 5.0.1 JB-elt iphone 4-et restoreolni, de nem engedte. Se a pcn lévő új se a laptopon lévő több mint egy éves itunesszal sem
3194-es hibakóddal visszautasította. Gondoltam megpróbálom újabbal is 5.1essel, ezt letöltöttem, de ezzel se ment.
Van erre valami kidolgozott út, ami működik?

[ Szerkesztve ]

(#23300) szentkuti11 válasza Zoty4 (#23299) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nincs SHSH-d. Ezeket ajánlott valamilyen programmal lementeni a telefonról, mielőtt restore-olni szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.