Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100517) Penguin95


Penguin95
senior tag

Azóta én is feladtam ezt a W10 dolgot végleg. Csinálhattam akármit, hajlamos volt úgy lelassulni, hogy a 17 éves P4-em is simán köröket verne rá Vistával, az Ericsson 5521-hez hiába pakoltam fel bármit, az 28-as hibakóddal cseszett működni, és ha épp úgy döntött, fél napon keresztül szórakoztatott BSOD-vel 1-2 perccel minden bejelentkezés után. Most visszatértem 7-re, ezek közül egyetlen hiba sem jelentkezik. Volt helyette ugyan egy olyan, hogy egy idő után eltűnt a hang teljesen (az eszközt más alkalmazás használja, vagy hogy is írta a Windows), de ezt a Realtek driver kiirtása orvosolta. Egyetlen kínom maradt, az SD kártyaolvasó. Az esetek döntő többségében észre sem veszi, hogy amúgy fel kéne ismerni a kártyát, mint eszközt. Ha meg fel is ismeri épp, akkor is kell hozzá 1-2 perc neki, és újraindítás után megint nem ismeri fel. Próbáltam már itt is driverekkel szórakozni, másik adaptert, kártyát használni, UEFI-t frissíteni, kipucolni a foglalatot, megmozgatni az adaptert és a kártyát, de semmi. Ugyanezek az eszközök a T500 olvasójában hibátlanul működnek. Van erre esetleg valamilyen megoldás, vagy barátkozzak meg a gondolattal, hogy ez már így marad a gép életének végéig?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.