Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60701) blattida válasza Lompos48 (#60698) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez lebeg, nem levitál, a kettő nem ugyanaz. Az utóbbinak nincs szüksége semmilyen külső energiára, magától teszi, ha akarja. :U

andorra
Az nem változtat a dolgon.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60702) xtremetuning válasza blattida (#60697) üzenetére


xtremetuning
addikt

Közvetlenül. Így megfelel ??? :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#60703) Lompos48 válasza blattida (#60701) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Olvass utána a levitáció jelentésének! Gondolom megtalálod. :)

(#60704) Mezga Aladár válasza xtremetuning (#60695) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Adtál egy ötletet.
Miután a három polc egymástól minimálisan van elcsatolva, lehet egy másik állványon jobban fogja magát érezni.
Mennyivel jobb ebből a szempontból a pagoda megoldása.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#60705) xtremetuning válasza Mezga Aladár (#60704) üzenetére


xtremetuning
addikt

A pagodáé, a critical massé, a relovoé, a grand prix audioé..... ;]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#60706) Mezga Aladár válasza xtremetuning (#60705) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Nem kell macerálni. :D
Nekem a pagoda tetszik, és ott van dupla széles kivitel.
Persze a légpárnás sem semmi.
Bár láttam a hivox megoldását, igen mulatságos volt. ;]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#60707) krichd1 válasza Teasüti (#60688) üzenetére


krichd1
addikt

Magyarországon egy árban vannak. Koncepcióban is nagyon hasonló a kettő, csak első ránézésre tűnnek másnak.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#60708) xtremetuning válasza blattida (#60697) üzenetére


xtremetuning
addikt

Inkább felbontás-dinamika-levegősség. ;)

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#60709) bajnokpityu válasza xtremetuning (#60702) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Közepesen drága állványok, alátétek nálam mind sokkal gyengébb hangot adtak végfok alatt, mint a padló.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#60710) Satellite válasza #71562240 (#60687) üzenetére


Satellite
tag

A korábbi hozzászólásokban említett hangfalak a B31/B32 voltak, (illetve a HB1 első/második verziói), és azokból már nincs eredeti membránszélű darab, míg az azonos korú Sonata-k nem szenvedtek ilyen problémával. Ezáltal a hangjuk kevésbé változott, mint az újraperemezetteké...
A Bextren-t valóban csak membránnak használták, de az SL6-osnál PVC-ből (Kobex) készült a membrán és a membránszél is, (ahogy a HFM is írta), tehát ez sem porladt el 30 év alatt. Jó lenne hinni, hogy a most gyártott hangszórók is szólni fognak ennyi év múlva...

(#60711) xtremetuning válasza bajnokpityu (#60709) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ebbe most ne menjünk bele. :B

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#60712) blattida válasza Lompos48 (#60703) üzenetére


blattida
nagyúr

Tudom, hogy mire gondolsz, hiszen sokféle fizikai erővel, módszerrel kivitelezhető, ám az eredeti, sok ezer éves módszer esetében nincs semmilyen külső erő, magam is láttam ilyet Indiában, több helyen is levitáltak ottani jógik, de ez ott annyira nem szokatlan, mivel a jógik könnyedén el tudják hagyni a durva fizikai szintet és annak kötöttségeit.

xtremetuning
Meglátod-fölkapod-odavágod. ;]

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60713) #71562240 válasza Satellite (#60710) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Jó lenne hinni, hogy a most gyártott hangszórók is szólni fognak ennyi év múlva..."

A gumiperemesek biztosan.

Victor, a megnyugtató (Aki jobbnak tartja a Preludiumokat, mint a Sonata-kat.)

[ Szerkesztve ]

(#60714) Satellite válasza #71562240 (#60713) üzenetére


Satellite
tag

Ebben és is próbálok hinni, de annyira elterjedt - szinte a technika összes területén - az "ócsítás", hogy néha eléggé szkeptikus vagyok... Sok régebbi erősítő, hangfal, analóg- vagy CD-futómű magasabb "átlagos-hangminőséget" képvisel, mint jó néhány újabb évjáratú társa.

(az meg, hogy "kinek a pap, kinek a papné", - vagyis Sonata/Preludium - tényleg egyéni ízlés kérdése... :K Számomra - mint egykori hegedűjátékos és kórustag számára - hatalmas volt a különbség a kis angol doboz javára, - mentségemre szolgáljon, hogy anno sok évig B31 szólt itthon, és amikor először kaptam kölcsön a Sonata-t, minden egyes zenehallgatással töltött perccel nőtt bennem az elismerés e kiváló kompromisszum hallatán...)

(#60715) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Mikrofonokat szoktak hamisítani?

Hátha valaki jártas a témában.

(#60717) dgyuri0123 válasza Satellite (#60714) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Sok régebbi erősítő, hangfal, analóg- vagy CD-futómű magasabb "átlagos-hangminőséget" képvisel, mint jó néhány újabb évjáratú társa."

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, olvastam, stb. pl. CD játszóknál.

Régebbi csúcs készülékek általában nem szóltak olyan jól, mint az őket leváltó egyel újabb és jóval olcsóbb utódai. Természetesen márkán belül maradva.
Hogy ez 2015-re mennyire igaz, nem tudom, de lehet, hogy a "satnyítás" elért arra a szintre, hogy kivétel nélkül mindenben visszalépnek egy bizonyos szint alatt. Nyilván egy új áron 50-60e Ft-os "valamitől" nem lehet túl komoly minőséget elvárni.

Szvsz.

"csak a zene van"

(#60718) Ribi válasza blattida (#60712) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mint a bazári majmok akik egy "boton támaszkodva" lebegnek?
Ne vicceskedjünk már. :U

[ Szerkesztve ]

(#60719) blattida válasza Ribi (#60718) üzenetére


blattida
nagyúr

Örülnék neki, ha nem néznél vaknak vagy hülyének.
Elég jól látszik/látszott, hogy nincs/nem volt semmilyen segédeszköz, semelyik végtagjukat sem használják.
Az, hogy Te és mások mit láttatok neten, képen, tévében, ebből a szempontból nem érdekes, mivel Indiában is rengeteg a csaló. Magam is láttam botos levitálót, de az inkább csak vicces volt.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60720) Ribi válasza blattida (#60719) üzenetére


Ribi
nagyúr

Bocs, csak ha valaki azt mondja, hogy el kell hinni, hogy a fizika törvényeivel ellentétes dolgot tud művelni vagy simán trükk, akkor hajlok a trükk fele. Elnézést, hogy ennyire befásult vagyok. Csak fura, hogy ezek az emberek nem mutatták még meg tudományukat "hiteles" körülmények között.
Szimpla józan ész. Főleg nem a mit látni a kérdés, mert ha lehetne könnyen látni, akkor mi értelme lenne?
A bűvésztrükköt sem látod hogy hogy csinálja, mégsem hiszed el. Csak mert előre mondták, hogy trükk?
Szóval, ha valaki ilyenekben hisz azt nem tudom komolyan venni. :K

(#60721) blattida válasza Ribi (#60720) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez nem hit kérdése, csak attól, hogy ha valamit nem tudsz tudományosan megmagyarázni, attól még az adott jelenség még létezik. A bűvészeket ne keverjük ide, hiszen ahogy Te is írtad, azok ügyes, jól kidolgozott trükkök, melyek a figyelemelterelésre épülnek.
A levitáló, jógik, akiknek nincs semmilyen segédeszközük, csak pusztán a meditációjuk segítségével kapcsolják ki a gravitáció hatását és ez a finom fizikai szinten működik, gyakorlatilag minden fizikai hatás kiiktatható.
Hogy ezt nem fogadod el, az gyakorlatilag nem meglepő, hiszen a nyugati kultúra és civilizáció ezeket a képességeket teljesen betemette. Viszont a világ, amiben élünk, nagyrészt nem anyagi természetű, viszont az elménket anyag, a test teljesen befedi és nem látjuk az igazi valóságot és éppen ezért nem is érhetjük el.
A jógik az évtizedekig tartó gyakorlásaikkal, meditációikkal, "agykontrolljukkal" képesek kilépni az anyagi hatások és szabályok alól és ezek különféle megnyilvánulásait lehet látni.

Nem kell komolyan venned, ez nem befolyásolja a tényeket. ;)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60722) Patice válasza blattida (#60721) üzenetére


Patice
nagyúr

Ez a kérdés kb. olyan, mint az audiophil LAN kábel, vagy USB kábel. ;]

Tudományosan (sokan) nem tudják még megmagyarázni (én sem), "attól még az adott jelenség létezik".

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#60723) #71562240 válasza blattida (#60721) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Ez nem hit kérdése, csak attól, hogy ha valamit nem tudsz tudományosan megmagyarázni, attól még az adott jelenség még létezik."
Legfeljebb létezhet.
Az általad leírt jelenség és magyarázata persze nem is létezhet - de ez mindegy (vagy nem). A lényeg az, hogy nem optimális egy hifi szakmai topikban vallási propagandát folytatni, babonaságokat terjeszteni (abszurd hiteket tényként beállítani), mert ezzel óhatatlanul azok alá adod a lovat, akik a hifisták által tapasztalt vagy tapasztaltnak vélt bizonyos váratlan jelenségeket eleve babonának vesznek, és bizonyos váratlan jelenségeket tapasztaló vagy tapasztalni vélő hifistákat eleve babonásnak. Ha az ismert Univerzum egyéb jelenségei terén babonáknak hódolsz, akkor lehetetlenné teszed, hogy hifiben tapasztalt váratlan jelenségek tekintetében a külső megfigyelők számba vegyenek lehetségesen hiteles szem(fül)tanúként. Ez egy hifi topikban nem optimális - a hifi ügye számára.
Szerk.: Lásd, szinte azonnal fel is merült a probléma Patice révén, és biztos, hogy sokan állnak készen, ugrani a témára.

Victor, a Takarító

[ Szerkesztve ]

(#60724) Ribi válasza blattida (#60721) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ok, ebbe úgy látom inkább tényleg ne menjünk bele, amúgy is nagyon off topik.

Patice: A két dolog nagyon messze áll egymástól. Hifi nagyon sokszor arról is szól, hogy mit is kellene mérni, hogyan és vajon amit mért az vajon meghallja-e valaki. És a meghallja-e az pedig egyénfüggő. Ha valaki mér valamit és az valakiknek nem tetszik, simán rámondják, hogy én pedig hallom. Teljesen értelmetlen ebben a témában legtöbbször vitázni.
Lebegő embert valamiért még senki sem látott "kontrolált" környezetben. Szóval nincs is mit "mérni" és innen számomra érdektelen is a dolog.
De itt be is fejeztem. :R

[ Szerkesztve ]

(#60725) xtremetuning válasza #71562240 (#60723) üzenetére


xtremetuning
addikt

Patika reagálása éppen hogy 'mellette' szólt. ;)

A Takarító takarítója....

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#60726) #71562240 válasza xtremetuning (#60725) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Patika reagálása éppen hogy 'mellette' szólt."

Láttam. Miért mondod? :)

A Takarító takarítójának a takarítója

[ Szerkesztve ]

(#60727) xtremetuning válasza #71562240 (#60726) üzenetére


xtremetuning
addikt

Csak hogy takaríthassak.... :D

(#60724) Ribi : bajnokpityu pont a múlt héten említette kaján vigyorral, hogy valahol vették a fáradtságot és megmérték LAN és LAN kábel közt a különbséget és csúnya végeredményre jutottak, miszerint durva különbségek vannak. Talán belinkeli az eredményeket.

Persze most jöhet az, hogy mivel mérték, hitelesítve volt e a műszer, stb.... ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#60728) blattida válasza #71562240 (#60723) üzenetére


blattida
nagyúr

De, létezik, csak nektek hiányzik a személyes megtapasztalás.
Mint írtam, az, hogy ezt tagadod, nem befolyásolj a tényt. Ugyanúgy, mint kábelek esetében a vélt különbségek meghallását sem, pedig az sokkal nehezebben bizonyítható és igen nehezen meghallható, adott esetben.

A levitáció nem babona.

Az a része engem nem érdekel, ha valaki a levitáció miatt hiteltelennek tekint itt, a hifis topikban, már csak azért sem, mert a hifi-nek igen nagy része hit és kőkemény dogma.
Azt meg mindenki tudja itt rólam, hogy a mérésnek is és a meghallgatásnak is a híve vagyok, ám a meghallgatást fontosabbnak tartom, természetesen.

Ez olyan, mint a flac vs flac vita is volt itt, azaz én már akkor is írtam, hogy egy meglévő és egy másolt flac között nem lehet különbséget hallani, mivel nincs is közöttük tartalmi különbség, ám Te, ettől még, valamiért hallhatsz különbséget közöttük, de az aztán tényleg színtiszta vallás, illetve pszicho akusztika.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60729) Ribi válasza xtremetuning (#60727) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha kimérhető, akkor nincs gond. De van amikor a látszólag kimérhetetlent is meghallják. Kérdés, hogy mit hall, amit hall azt miért hallja és milyen paraméter okozza. Mert az sincs meg, hogy egy ezüst kábelnek miért van "ezüst hangja" ez pl frekiben, jitterben, visszaverődésben, áramban, tyúklábban mérhető? Mert ilyen alapvető dolgok nincsenek tisztázva. Emiatt a mit mérek és azt vajon meghallom-e, egy igen nehéz kérdés.

(#60730) xtremetuning válasza Ribi (#60729) üzenetére


xtremetuning
addikt

Az ezüst szimplán csilingelésben mérhető ;] ;)

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#60731) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Vincent Audio cuccokkal van itt valakinek tapasztalata? Jó termékeik vannak? Főleg az alsó és közép kategóriás integrált erősítőik érdekelnének. Neten alig találtam infókat.

[ Szerkesztve ]

(#60732) #71562240 válasza blattida (#60728) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Ez olyan, mint a flac vs flac vita is volt itt, azaz én már akkor is írtam, hogy egy meglévő és egy másolt flac között nem lehet különbséget hallani, mivel nincs is közöttük tartalmi különbség, ám Te, ettől még, valamiért hallhatsz különbséget közöttük, de az aztán tényleg színtiszta vallás, illetve pszicho akusztika."

Helyesbítelek, mert nagyon nem mindegy:
Nem az történt, történik, amit írsz. A FLAC vs. FLAC vita kapcsán kammerer beszélt arról is, hogy a látszat ellenére alkalmasint miért lehet köztük tartalmi különbség. Tehát nem annak ellenére vél kammerer különbséget hallani, hogy nincs tartalmi különbség, hanem feltételezi, és magyarázza, hogy lehet (van?) tartalmi különbség, és eszerint a "kimutatott" különbséghiány alkalmasint csak látszat lenne, azaz a nem megfelelő láttatás eredménye. Tehát kammerer a magyarázatában feltételezett tartalmi különbséget véli hallani. Nem mindegy. Nem a témához való hasonlat.

Victor, a helyesbítő

[ Szerkesztve ]

(#60733) Mezga Aladár válasza blattida (#60728) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"A levitáció nem babona."

Aha, kikapcsolja a tömegvonzást.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#60734) xtremetuning válasza Mr Bond 007 (#60731) üzenetére


xtremetuning
addikt

Akkor bizony irány a forgalmazó és fülelés. :K

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#60735) bajnokpityu válasza xtremetuning (#60727) üzenetére


bajnokpityu
félisten

egészen pontosan mérhetőnek ítélték. a durva abban a mondatban úgy szerepelt, hogy milyen durva, hogy megdőlni látszik az elmélet, hogy ethernet hibajavítása, meg bufferelés mindent megold. Ez USB zenénél persze már rég megdőlt, tényleg félsüketnek kell lenni ahhoz, hogy lényegesen különböző USB kábelek között ne legyen sikeres a vakteszt.

Kár, hogy nem mentettem el a site-ot. magam részéről baromira nem vágtam a dolgot, nem is nagyon részletezték okát, mindenesetre akkor felkaptam a fejem, azt hittem ilyet lehetetlen mérni. Megjegyzem, átlag láncban azt a difit, amit pl Nálad hallottunk a switchek között nemtom hányan hallanák ki saját láncukban.

USB audio átvitel ugye nem adatátvitel. ahogy az upnp stream se normál adatátvitel, sztem ezért lehet difi. régebben mesélték, még a PC hívők, hogy az upnp átvitel nem követeli meg a bitpontos átvitelt. (ahogy az USB se). Mivel ezeket a dolgokat sztem zenehallgatás közben élvezetesebb figyelni, nem érdekelt különösebben az technikai háttere.

Bond: egy néhány éves előfokot hallottam, szvsz gyenge volt.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#60736) tilla311


tilla311
tag

Sziasztok!

Bocsánat, hogy így közbevágok ebbe az érdekes levitációs témába,
de kérlek, segítsetek nekem tápot választani az Xmos-hoz. Illetve valszínűleg használnám majd egy Wolfson WM8740+DIR9001 (kiskínai) USB DAC-hez is. (Aztán valószínűleg 2 db táp lesz.)

Azt látom, ahogy próbáltam utánaolvasni, hogy 5 V-nál inkább magasabb fesz kell, dacára annak, hogy egy USB tápkábelt küldenek hozzá, de mégis mekkora az optimális feszültség?

Én ezt a kettőt néztem ki eddig [1] [2]

Ezek jók lehetnek hozzá?
Természetesen azt látom, hogy a dugó nem jó, úgyhogy nézek majd valami adaptert is, vagy dugót cserélek rajta. Az Xmos-okon általában 2,5/0,7 vagy 2,3/0,7 vagy valami ilyesmi tápbemenet van, ugye?

Ha ilyen árkategóriában (5-10k alatt) nézek tápot, akkor érdemes egyáltalán külső tápot alkalmazni az USB helyett, okoz minőségjavulást?

[ Szerkesztve ]

(#60737) gyurczy válasza Mr Bond 007 (#60731) üzenetére


gyurczy
őstag

A kis integrált nem nagy szám, de az egyel nagyobb hibrid cucc szerintem nem rossz.

(#60738) xtremetuning válasza gyurczy (#60737) üzenetére


xtremetuning
addikt

Te bent laksz a Streamben ??? :DDD ;]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#60739) BBéci válasza gyurczy (#60737) üzenetére


BBéci
titán

Bő egy hónapja van nálam a nagy integrált, az kimondottan jó, más kérdés, mit lehet még kapni ugyanannyi (kb. 1-1,1 M) forintért?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#60740) gyurczy válasza xtremetuning (#60738) üzenetére


gyurczy
őstag

XT: Ennyire sajna nem érek rá, de havonta-kéthetente előfordulok ott. Jó a kávéjuk. :P

BBéci: Valószínű hamarabb vinném a Flight 3-at olcsóbbért, de ha kell az A osztály vagy a brutál teljesítmény, akkor szvsz a Vincent is jó. A hibrid cucc 500e Ft-os kategória. A HES-en a Viennákkal sem volt rossz, ha figyelembe vesszük, hogy a kiállítás tán legolcsóbb láncca volt.

[ Szerkesztve ]

(#60741) Dorian válasza gyurczy (#60740) üzenetére


Dorian
félisten

Persze-persze... Életemben 1x voltam ott, de akkor is összefutottunk :D

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#60742) BBéci válasza gyurczy (#60740) üzenetére


BBéci
titán

Furcsa ízlésed van. Már ami a kávét illeti. ;] Ezek szerint nem kóstoltad meg, amit én készítek.

Évekkel ezelőtt volt nálam hibrid CD-játszó és erősítő, azokat is elfogadtam volna.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#60743) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Köszi az infókat! :R

(#60744) tilla311 válasza tilla311 (#60736) üzenetére


tilla311
tag

Ahogy így jobban nézem a tápbemenetet, nem 2,5/0,7, hanem 3,5/1,35 inkább.

Készülék: [link]

[ Szerkesztve ]

(#60745) gyurczy válasza BBéci (#60742) üzenetére


gyurczy
őstag

Dorian: Véletlen egybeesés. :D

BBéci: Ahhoz is volt szerencsém, de Zugló sűrűbben esik útba. ;)

(#60746) BBéci válasza gyurczy (#60745) üzenetére


BBéci
titán

Mindenkit megkínálok kávéval, arra viszont nem emlékszem, ki fogadja el és ki nem. Aki kihagyja, az magára vessen. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#60747) robi-k válasza BBéci (#60746) üzenetére


robi-k
őstag

Á-á-á, de rég ittam egy igazán jó kávét :)

(#60748) blattida válasza #71562240 (#60732) üzenetére


blattida
nagyúr

Tartalmi különbség nem lehet Közöttük, csak abban az esetben, ha a két flac fájl nem ugyanaz vagy ha az egyik sérült, egyébként nem és erről nincs is értelme vitázni. Ha csak nem arról szól a történet, hogy képes vagy kívülről lejátszhatóvá tenni egy sérült flac fájlt, ám erről nem tudok és Te magad sem írtad. Ez teljes mértékben a Te hited kérdése, így ez a hasonlat passzol, megáll.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60749) #71562240 válasza blattida (#60748) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem.

(#60750) tilla311 válasza tilla311 (#60736) üzenetére


tilla311
tag

Kérek szépen segítséget, tanácsot, hogy milyen tápegységet érdemes választanom az Xmos-hoz, mi a véleményetek arról, amit linkeltem?

Ilyen árkategóriában egyáltalán van értelme egy külső tápnak, vagy használjam inkább csak az USB-ről.

Előre is nagyon köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.