Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60751) blattida válasza tilla311 (#60750) üzenetére


blattida
nagyúr

Stabil 5V-os tápot válassz, de az usb saját tápjánál, szinte, minden jobb, így minőségre a linkeltek is.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60752) krichd1 válasza blattida (#60751) üzenetére


krichd1
addikt

7-9V DC kell neki, 5V nem elég. 5V csak akkor elég, ha közvetlenül USB keresztül táplálja egy Y USB kábel segítségével.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#60753) blattida válasza krichd1 (#60752) üzenetére


blattida
nagyúr

Bocs, ezen át is siklottam! :W

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60754) tilla311 válasza blattida (#60753) üzenetére


tilla311
tag

No problem! Már úgysem a feszültség volt a fő kérdés, azt sikerült megtalálni. Ami miatt Hozzátok írtam, az elsősorban hogy nagyon érdekelt a véleményetek az audio-minőség szempontjából, hogy egyáltalán szerintetek érdemes-e egy ilyen olcsó táppal kiváltani az USB-t.

Ez a kérdés akkor el is dőlt, ha ettől jobb hangja lesz, vagy stabilabb, akkor ezt a pénzt megéri, megszavaztam hozzá a 9V-os verziót.

Blattida, nagyon szépen köszönöm a tanácsot!

(#60755) krics


krics
tag

sziasztok. Nemregiben koltozes kozben belebotlottam a 15 eve elpakolt sony lbt-g1 music centerembe. Ugy gondoltam megnezem, hatha hasznat tudnam venni. Persze manapsag abszolut nem cederol hallgatok mar zeneket, azt se tudom, a cede lemezeim hova dobaltak szet a gyerekek, igy a phono bemenetere [link] egy ilyen kabellel [link]csatlakoztatva probaltam ki, hogy szol a telomon tarolt mp3 gyujtemeny. Meg kellett allapitanom, hogy rettenet xarul :-) Nemcsak a mely, a magas hangok is igencsak recsegve,torzitva, bugva tornek elo a hangszorokbol. Utana olvastam, es laikuskent megfogalmazva a problema oka, hogy van valami beepitett jelerosito a music centerben, ami a hozza csatlakoztatott lemezjatszo jelet hivatott javitani, igen am, de a forrasom most nem egy regi lemezjatszo volna, hanem egy 3.5-es fulhallgato kimenet a telefonrol, ami a regi lemezjatszok jelehez kepest sokkal erosebb jelet ad, es ezt a jelet feleslegesen probalja erositeni a music center... Tudtok valami otletet adni, hogy lehetne normalis hangzast elohozni a telefon es music center kombinaciobol? Van esetleg valami adapter, ami a music center szamara "legyengitett" jelet vinne at? Koszi a tippeket elore is.

(#60756) .DLL válasza krics (#60755) üzenetére


.DLL
veterán

Nincs rajta CD-in vagy AUX bemenet?
a Phono az tényleg lemezjátszókhoz van, nem csak az alacsony jelszint miatt, de RIAA korrekciót is végre kell hajtani a jelen, ez viszont a normál hangjelet szintén elrontja.
Ha szétszednéd talán a Phono fokozat után rá lehetne forrasztani egy csatlakozópárt, ahonnantól már normál vonali jel megy tovább, de ez csak feltételezés, az konkrét megvalósíthatóság függ az adott áramkörtől, amit nem ismerünk.
Ha nincs rajta AUX, akkor ikább dobd fel apróhirdetésbe egy vegyél valami jobb hangú rendszert. ;)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#60757) MasterMark válasza krics (#60755) üzenetére


MasterMark
titán

Kuka, de kapni ilyen Jack végű kazettát, azt beleteszed, szólna..

Switch Tax

(#60758) krics válasza .DLL (#60756) üzenetére


krics
tag

Hi, nincs semmi mas bemenet rajta, se aux se cd-in. Van elol meg egy kimenet a fulhallgatonak, de ennyi. Amugy, faterom ezt meg '92-ben vette nekem jutalmul az erettsegimre, kb 60 ezerert, minden mukodik rajta, de azert szepen elszallt a technika felett az ido...Szetszedni, meg forrasztgatni nem akarom, mert ahhoz nem ertek, es csak elbaltaznam a gepet. Koszi a magyarazatot a torzitas okarol.

(#60759) krics válasza MasterMark (#60757) üzenetére


krics
tag

Bakker, brillians otlet, nekem is eszembe juthatott volna, mert a regi fiat stilomban, amit par eve totalkarosra tortem, na abban ezzel a megoldassal szolt a rakenrol.... Holnap beszerzek egy ilyen kazetta adaptert. Koszi

(#60760) krics


krics
tag

Kozben tanaltam egy ilyet [link], szerintem ez is bevalhatna, elegansabb, mint a kazetta adapter, de kicsit dragabb is.

(#60761) Gabor970 válasza krics (#60760) üzenetére


Gabor970
addikt

no basszus, ilyent sem gondoltam, hogy valaki gyárt. inverz phono elektronika.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#60762) Tubi2 válasza Gabor970 (#60761) üzenetére


Tubi2
senior tag

Régen én is építettem ilyet, HE-án ajánlottak hozzá rajzot. :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#60763) betyarr


betyarr
veterán

van itt valaki nyíregyházi,akinek lenne ca vasa?a legjobb a 640/640v2 lenne,de ha más ca az sem baj.szeretném a tannoy f2-esem kipróbálni ca-val.természetesen nem ingyen kérem.sör/csoki díjazás mellett (vagy valami hasonló).
pm,ha lenne jelentkező!természetesen a hangfalakat a helyszínre szállítom,nem az erősítőt akarom kölcsönbe :K :R

(#60764) superecneB


superecneB
őstag

Sziasztok!
Nagyon régi Sony SS-E212 2.0 hangfalaimat szeretném lecserélni. Nem voltak ezek rosszak a maguk idejében sőt még ma is úgy gondolom megállják a helyüket, szépen szólnak. Kicsit már kopottak és nagyobb szobába költöznek, ahol elsősorban tv-re kötve mennének - ezen keresztül menne a zenelejátszás is.

- Milyen készülékekkel rendelkezel már, mit szeretnél még hozzá?
Denon PMA-495R erősítő + Sony-E212 3-way speaker system
- Mekkora a rendelkezésre álló pénzösszeg, mit akarsz lecserélni?
70 000-100 000
- Milyen zenei műfajokat hallgatsz?
Mindenfajtát nincs konkrét irányzat, de szeretem a hangszeres zenéket (pl: [link]) ettől függetlenül nem szeretném erre kihegyezni a hangzást mert hallgatunk elektronikus és olykor metál zenét is.
- Milyen eredményt vársz, milyen hangzást szeretnél elérni?
Cél az lenne, hogy relatíve alacsony hangerőn is legyen ereje, sajnos nem tudom erre mi a szakkifejezés és mi van a dolog mögött technikailag. Az erő alatt nem azt értem hogy üsse ki a falat, pont az ellenkezőjét, minél hangosabban tudjam hallgatni anélkül hogy zavarnám a szomszédokat a panelban. (ez lehet ellentmond egymásnak, de előző PC-s hangrendszerem ugyan annyi dB mellett (telefonnal mérve) átdübögött a szomszéd szobámba, a Denon + Sony kombó meg néma a szomszéd szobából mégsem érzem kevesebbnek a basszust, sőt jóval kiegyensúlyozottabb az alja-közepe-teteje.
- Mekkora, milyen elrendezésű és berendezésű helyiségben használod-használnád a rendszert?
5230x3450 [mm]-es szobában lesz, hosszabbik oldal közepétől eltolva egy 55"-es TV szélességben jobbra-balra.
- Újat szeretnél vagy lehet használt is ?
Bármilyen jó. Eredetileg ilyet szerettem volna - igaz ez tök más világ ami nem feltétlen jobb a fenti igényekhez, csak szeretem a minimal design-t. Viszont Magyarországra nem szállítanak én nem akarom kézben hozni +1 bőrönddel.

[ Szerkesztve ]

(#60765) #71562240 válasza superecneB (#60764) üzenetére


#71562240
törölt tag

"de szeretem a hangszeres zenéket (pl: [link]) "

A példád nem hangszeres zene. Sőt.

Victor, a takarító

(#60766) mekker


mekker
őstag

Üdv!
Egy szoba hifihez (Panasonic SA-AK240) szeretnék kétutas hangváltót készíteni, illetve az olcsó gyári kábelezést ki szeretném cserélni. Egyedül nem szeretnék hasraütés-szerűen nekiállni, emellett nincs kedvem most negyed éven át utána olvasni a dolognak.
Jó topikban járok? Tud valaki segíteni?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#60767) superecneB válasza #71562240 (#60765) üzenetére


superecneB
őstag

Ez pontosan mit változtat a lényegen?

(#60768) #71562240 válasza superecneB (#60767) üzenetére


#71562240
törölt tag

Kinek mi a lényeg.

Takarító

(#60769) Gabor970 válasza mekker (#60766) üzenetére


Gabor970
addikt

Szerintem nem jársz jó topikban. Itt azt gondolnák, hogy ne fáraszd magad annak a "cuccnak" a jobbátétele végett. Én is ezt gondolom.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#60770) blattida válasza mekker (#60766) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Ismered, tudod az adott hangszórók paramétereit vagy ki tudod őket mérni? Ha nem tudod, akkor fölösleges újat készíteni nekik, inkább a gyári, magas hangszóró előtti kondikat érdemes csak jobbra cserélni.
Ha kísérletezni szeretnél Velük, az más, de akkor csak a füledre támaszkodhatsz...illetve az esetleges netes mérési eredményekre.
Sokat nem szabad várni azoktól a hangaugárzókról.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60771) MasterMark válasza #71562240 (#60765) üzenetére


MasterMark
titán

A szintetizátor is hangszer. :DDD

Én is szeretem az ilyen zenéket egyébként. Bár főleg Two Steps From Hell, de ők rendes zenekarral dolgoznak általában. Bár elég erős keverés van rajta utólag. [link]

superecneB: Ilyen zenére szerintem nem lehet rendszert építeni. A metál semmin sem szól jól. :) Az elektronikusnak meg tökmindegy, csak sok mély legyen.

Viszont amennyit írtál, annyiért szerintem bőven olyan jót lehet kapni, amin mind élvezhető lesz.

Köszi a zenét. :R

Switch Tax

(#60772) Bobrooney válasza MasterMark (#60771) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Van abban vonós is, meg ütős is, elég sok hangszerrel szokták ezeket csinálni még ha nem is gondolnánk.
Tom & Jerry

" A metál semmin sem szól jól."
Valóban, de ha már annyira meg akarja szólaltatni az ember akkor valami szutyok 10-15 ezer ft közötti 2.1 bőven sok neki.

[ Szerkesztve ]

(#60773) superecneB válasza MasterMark (#60771) üzenetére


superecneB
őstag

Esetleg konkrét típust tudsz ajánlani?
Esetleg valami ilyesmi?

(#60774) #71562240 válasza MasterMark (#60771) üzenetére


#71562240
törölt tag

És az még csak az egyik fele (harmada) volt az alkalmazott kifejezés hibájának. A szintetizátoros popzene nagyjából éppen ellentétes fogalom a hangszeres zenéhez képest, és további baj, hogy blaszfémia.

(#60767) superecneB:
Hogy értsd is:
Bármely hiba kijavítása önmagában szükséges, nem kell összefüggenie semmilyen "lényeggel", a hiba arra való, hogy kijavítsák. (A hibázó pedig arra való, hogy megköszönje, ha kijavítják a hibáját - hát még ha a hibás fogalmazással éppen az ellentétét mondja annak, amit mondani akar, és még inkább, ha a hibával szentséggyalázást követ el.) Amiről te példálóztál, az nem hangszeres, hanem szintetizátoros, és adott esetben nem is zene, hanem popzene. Tehát te szintetizátoros popzenéről példálóztál, amelyhez képest a hangszeres zene szakkifejezés nagyjából éppen ellentétes tartalmú, és tetted mindezt annak kapcsán, hogy instrumentális (pop)zenéről akartál beszélni,. Durva, szentségtörő hiba, triplán hiba, triplán javítanivaló, önmagában a javítás kedvéért is.
Mindettől függetlenül, akár a számodra "lényegnek" is bekavarhat a hibád. Nem csak önmagában fontos, hogy teljesen más kulturális (valamint akkulturációs) szokásokat és igényeket feltételez a hangszeres zene vagy a szintetizátoros popzene használata, jellemzően hifit is másmilyet szoktak igényelni ezekhez. Ha valaki készüléket ajánlani akar neked, és csak felületesen olvassa el a szövegedet, miszerint elhiszi, hogy te "mindenfajta" zenét hallgatsz, kiemelve a "hangszeres zenét", akkor jó eséllyel olyan készüléket ajánl, ami jó eséllyel nem illeszkedik a valós igényeidhez. Hiszen csak a figyelmes, munkás olvasó sejti-látja, hogy a jelek szerint valószínűleg szó sincs arról, hogy te zenehallgatásra használod a hifit, hiszen az összes konkrét példád (1. szintetizátoros instrumentális "kvázifilmzene", 2. "elektronikus", 3. "metál"), és az eddigi készülékállományod, illetve annak általad való értékelése (indokolatlan feldicsérése) is arra utal, hogy te nem hangszeres, hanem elektroakusztikus és elektronikus, tehát szintetizált műfajokat hallgatsz, ezen belül is nem zenéket, hanem popzenéket, tehát valószínűleg a hifid hangzásában is inkább popzenében domborítónak örülnél igazán, nem pedig (hangszeres) zenéken domborítóaknak.
Tehát a jelek szerint, a hibás megfogalmazásaiddal szemben nem "mindenfajta", hanem semmifajta zenére, és nem "hangszeres zenére", hanem szintetikus popzenére keresel hifit. Nem mindegy. Merthogy ez két "ellentétes" irány, a hifi tervezésében és használatában is. Ergo, értelmezés szerint jó eséllyel mást fognak ajánlani, ha ajánl valaki. Az ajánlásra aspirálók dolgát persze a zavaros megfogalmazásaid mellett az is erősen megnehezíti, hogy azt a félgagyi Sony hangdobozt széphangúnak és követendő példának látod, de itt csak félgagyinak, alkalmasint elrettentő példának számíthat - ha zenére értelmezzük.
No röviden ennyit arról, hogy "Ez pontosan mit változtat a lényegen?". Körülbelül mindent megváltoztat.

Victor, a takarító.

(#60775) Z10N


Z10N
veterán

A Gale hangszorokrol alig talaltam itt velemenyt. Angliaban piszok olcson lehet kapni oket. Konkretan a Model 4i SE 25GBP(!!). Viszont infot sehol sem talaltam rola. Egy-ket forumbejegyzes, de semmi tobb.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#60776) mekker válasza blattida (#60770) üzenetére


mekker
őstag

Hat csak azt tudom, ami rá van írva a hangdobozra, illetve a hangszórókra.
Ebben néztem meg, hogy milyen alap kapcsolási rajzok vannak: H. H. Klinger - Hangdobozépítés -, de például ilyennel hogy keresztmetszeti frekvencia nem tudok mit kezdeni, mert nem tudom mi lenne ennél a hangfalnál ideális.
Jelenleg annyi az egész belseje, hogy van a mély-közép és a magas. Hangváltó nem igazán van benne, csak egy elko van ráforrasztva a vezetékre és ennyi.

Egyrészt azért állnék neki hogy valamennyit tanuljak, másrészt hogy talán segít rajta valamennyit, harmadrészt pedig mert néhány számnál észrevettem, hogyha a hallgatási szint felé hangosítom, akkor rendellenesen elkezd pattogni (mintha szikrázna). A hangfalban már cserélve lett a kondi (ami talán javított rajta), az is lehet hogy az erősítőben mentek már tönkre az elko-k 10 év állás alatt, nem tudom.

Gondolkoztam már hogy eladom és veszek helyette valami aktív hangfalat 10-15-ért (pl. 1250B vagy használtan), de nem tudom hogy egyáltalán előrelépés lenne-e egy olcsó hangfal (meg eladni is sok idő). Többet nem költenék rá, mert jövőre már úgyis kevesebbet leszek itthon.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#60777) superecneB válasza #71562240 (#60774) üzenetére


superecneB
őstag

Köszönöm a kioktatást. :R

Most már legalább tudom hogy a zenék amiket hallgtok, 2 steps from hell és társai nem számítanak zenének, ahogy mondjuk egy Armin van Buuren sem. Mind ez szép és jó, engem nem zavar, viszont a megoldáshoz nem kerültünk közelebb a "kötekedéseddel".
Köszi még egyszer, de alapvetően nem erre lettem volna kíváncsi.
Jól megmondtad, igazad van, gratulálok.
Azért ezt Istenkáromlásnak beállítani szerintem erős... Szerintem ne vedd ennyire a lelkedre.

Lényeg: le szeretném cserélni a Sony-kat - teljesen mindegy milyenek, teljesen mindegy hogy normális ember ilyenen a Kossuth Rádiót sem hallgatná...
Mit ajánlanál?

(#60778) .DLL válasza #71562240 (#60774) üzenetére


.DLL
veterán

Olyan diszkriminatív vagy a zenével kapcsolatban. :( És szúrós. Pedig nem csak zene és popzene van.

Egyébként mi a helyzet azokkal, amelyek hangszeresek, tehát nincs bennük szintetizált hang, de végül "össze vannak rakva" esetleg több szekvenciából, keverőpult, számítógép segítségével?

(P.H.)

(#60779) #71562240 válasza superecneB (#60777) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Mit ajánlanál?"

Victor takarító - takarít.

Victor, a takarító

(#60778) .DLL Lásd fent. Kammerer e topikban nincs.

[ Szerkesztve ]

(#60780) #90933760 válasza superecneB (#60777) üzenetére


#90933760
törölt tag

Menj a 2.0/2.1 topikba és ott minőségi, jó hangzású cuccot fognak tudni ajánlani, arra a zenére amire neked kell. Nem szar a Te zenéd, csak nem ez a kaliber.

[ Szerkesztve ]

(#60781) #71562240 válasza #90933760 (#60780) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Menj a 2.0/2.1 topikba és ott minőségi, jó hangzású cuccot fognak tudni ajánlani,..." Ott nem valószínű. Itt inkább van esélye.
No meg, amit .DLL mond, ott viszonylag eleve topikidegen. Itt lehetne nem topikidegen.

Victor, a takarító

[ Szerkesztve ]

(#60782) .DLL válasza #90933760 (#60780) üzenetére


.DLL
veterán

Csak az a baj, hogy ott nem komponens rendszerekkel, hanem aktív hangsugárzókkal foglalkoznak. Passzív dobozért elirányítanák őt ide.

(P.H.)

(#60783) blattida válasza Z10N (#60775) üzenetére


blattida
nagyúr

Itthon is olcsó a gale, de ennél azért drágább egy eredeti állapotú. A maga árkategóriájában kimondottan jónak mondanám, mert lehet rajta zenét hallgatni, hosszabb távon is, igaz, főleg a kzéptartománya jó.

mekker
Igen, wzért írtam, hogy a magask előtti kondit érdemes cserélni, főleg, ha valóban elko. Érdemes megnézni, hogy a cserélt elkók mekkora feszültségűek, mert azért illik legalább 50V tűrésűt oda tenni, de Lehetőleg ne is elektrolit kondi legyen, mert nem oda való, maximum, ha polarizálatlan vagy bipoláris típus, amúgy fólia kondit érdemes oda rakni.
A keresztezési frekvencia (és más paraméterek) nem ismerete miatt nem érdemes akkor bajlódnod vele.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60784) superecneB válasza #90933760 (#60780) üzenetére


superecneB
őstag

Köszi a tippet, benézek oda.
Alapvetően ott nem erősítő + hangfal kombóval foglalkoznak.
Ezekszerint tök mindegy mit veszek, de nekem azért mégsem... Mindegy, akkor olvasgatok.

kammerer:
Neked is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#60785) #90933760 válasza .DLL (#60782) üzenetére


#90933760
törölt tag

Az elég rossz akkor, mert az egyik topik egyik oldal, a másik pedig ellentettje. Nagy a halmazon kieső rész. Abban a topikban nem oké, itt meg nem oké mert nem üti meg a szintet (?), én értem hogy zene felé kell terelni, de karddal, lánccal?
Nem feltétlen válasz akart lenni, csak leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#60786) #71562240 válasza #90933760 (#60785) üzenetére


#71562240
törölt tag

Félreértés ne essék, nem terelte a kollégát senki semerre. Azt hallgat, amit akar - amíg nem árt vele másoknak, hehe. Annyi történt, hogy javítottam a szövegében egy komoly pontatlanságot. Mert javítandó volt. Ennyiben is maradt volna az ügy, ha nem elégedetlenkedik azon, hogy kijavítják, és nem involvál egy ebben a topikban már ezerszer elcsépelt filozofálgatást.

Victor, a takarító

(#60787) #90933760 válasza #71562240 (#60786) üzenetére


#90933760
törölt tag

Na igen. Értem.

Azért valami támpont, hogy mit keressen? Annyi pénzből már azért lehet jó dolgot venni, itt az lesz megint a bukkanó hogy pl. Armin Van Buuren (topikidegen?) milyen dobozt igényel, meg az hogy az az erősítő se egy olyan ami mellé szerintem érdemes ilyen értékű dobozt tenni.
Aztán lehet rosszul látom, elég nagy időszakot kihagytam a Hifiből.

[ Szerkesztve ]

(#60788) Z10N válasza blattida (#60783) üzenetére


Z10N
veterán

Ertem. B lehallgatot nezek most a B&W melle es a JPW sonata nyoman merult fel. Eredeti allapot alatt mit ertesz? Gondok vannak a hangszorokkal? Ahogy neztem 1995 a gyartasi ev, viszont kivalo allapotban vannak. Esetleg valami kisebb teszt van rola valahol, mert a gugli semmit sem ad. Amugy ennyiert mar csak "viccbol" is kiprobalom. A kis szonata is 30GBP. A ketto egyutt 55GBP, azaz kb. 25k ami nevetsegesen olcso.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#60789) superecneB válasza #71562240 (#60786) üzenetére


superecneB
őstag

Nem kell túl dramatizálni.
Senki nem elégedetlenkedik azon hogy kijavítják.

(#60790) #71562240 válasza #90933760 (#60787) üzenetére


#71562240
törölt tag

A kollégának tematikailag ebben a topikban van értelme próbálkoznia. Ha jól csinálja a kérdezést, akkor van esélye, hogy valaki terelni fogja valamerre ajánlatokkal, és ha szerencséje van, jófelé tereli. Az esélyt csökkenti, hogy ebben a topikban alig van mostanában olyan, aki képes és hajlandó értelmes tanácsadással foglalkozni.
A javasolt multimédiás topikban azonban jó eséllyel olyan irányba tudják csak terelni, amivel rosszabbul jár, illetve mint megállapítottuk, a problémája eleve nem is odavaló, mivel komponens hifit keres, nem multimédiás cuccot. Van erősítője, nem kell neki aktív hangdoboz.

Victor, a takarító

(#60789) superecneB Én eleve nem dramatizáltam, nemhogy túl. Szenvtelen, tényszerű szöveget adtam a tényekről. Csak te dramatizáltad az ügyet, éppen a hibajavításon való elégedetlenségeddel. Nem történt volna semmi, ha nem dramatizálod, nézd végig a folyamatot. Gondolom, ezt túlbeszéltük, én nem kívánnám tovább rágni ezen a gittet, ha nem muszáj.

Victor, a takarító

[ Szerkesztve ]

(#60791) blattida válasza #71562240 (#60774) üzenetére


blattida
nagyúr

A popzene is zene, függetlenül attól, hogy Te nem szereted. Nem kell ilyen hülyeségeken lovagolni, főleg azért sem, mert egyik zenei irányzat vagy műfaj vagy műnem sem ellentétes a zenével, annak okával, funkciójával vagy céljával.

Z10N
Igen, olyasmikre gondoltam, mert sokszor már nem eredeti a hangszókészlet és nem szakember végezte az esetleges felújítást vagy cserét.
Persze, az 55 font tényleg nem nagy összeg értük.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60792) .DLL válasza blattida (#60791) üzenetére


.DLL
veterán

:K :R
A zene élvezete a lényeg, hogy kitöltse, kiegészítse életünket.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#60793) #71562240 válasza blattida (#60791) üzenetére


#71562240
törölt tag

Erre kammerer válaszolna, ha tenné. Tudna reagálni, a szöveg minden félmondatára, sőt néhol szavanként. Annyit azért legalábbis az érthetetlen inszinuáció miatt mindenképpen üzen, hogy számos popzenét szeret. Meg pop- és komolyzene határterületeket.

Victor, a postás

(#60794) Mezga Aladár válasza .DLL (#60792) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Te még nem olvastál semmit kammerer-től?
Nem mindig lehet/kell komolyan venni.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#60795) MasterMark válasza superecneB (#60773) üzenetére


MasterMark
titán

Jajj, ilyesmit semmiképpen.

Inkább néz valami Dali-t, vagy Monitor Audio-t, vagy hasonlókat.

Switch Tax

(#60796) .DLL válasza Mezga Aladár (#60794) üzenetére


.DLL
veterán

Dehogynem, többnyire egyet is értek vele, megértem az ő irányelveit, de jelenesetben nem kellett volna megjegyzést tennie a linkelt zenére és társaira. Kicsit tovább ment ama hozzászólással, mint a tárgyi tévedés (hangszeres zene) kijavítása, ugyanis ellenszenves színezetet adott az egésznek.

(P.H.)

(#60797) #71562240 válasza Mezga Aladár (#60794) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem kell óvnod, jobban ismeri kammerert és szövegeit, mint te.

(#60798) liszi70 válasza #71562240 (#60790) üzenetére


liszi70
nagyúr

Törölve. Látom, közben DLL is leírta, csak finomabban. :)

[ Szerkesztve ]

(#60799) MasterMark válasza Bobrooney (#60772) üzenetére


MasterMark
titán

A linkelt videónak mi köze bármihez?

Ja van benne vonós, amikor odakapcsolják a szintit. :))

Egyébként én a metált is szeretem, főleg a folk metált és power metalt, de amióta "hifisebb" rendszerem van, mégrosszabbul szólnak néha. Bár azért megszokható.

Switch Tax

(#60800) aAron_


aAron_
őstag

Sziasztok!

Bakelit lemez lejátszónak ilyen csatlakozója van. Meg tudná valaki mondani, hogy ez mi is? Hogyan tudnék hangfalakat rákötni? :R

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.