Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60901) johnywalker


johnywalker
őstag

Tudnátok ajánlani sztereó hangfalszettet, elsősorban használt érdekel, 50E Ft környékén?Pesten vagy környékén, nem baj ha erősebb, széles hangfrekvenciás.

(#60902) Gabor970 válasza default. (#60899) üzenetére


Gabor970
addikt

Első gondolat, hogy szinte biztosan a Marantz lesz a jobb, második meg az, hogy azért mégsem biztos :)
Megadnád mindkettőnek a típusát?

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#60903) PrinceHerceg válasza johnywalker (#60901) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Nézz szét kicsit az AVX + Hi-Fi Piacon + esetleg még a Jófogáson, hátha belebotlasz vmibe! :K

Én kezdésnek JBL-ekben gondolkoznék ilyen ársávban... :)

[ Szerkesztve ]

(#60904) johnywalker válasza PrinceHerceg (#60903) üzenetére


johnywalker
őstag

Köszke, Hi-Fi piacról kaptam egy ajánlást, Avx-en sajnos nem nagyon vagyok otthol.Itteni aprót és jófogást is nézegetem.

(#60905) krichd1 válasza johnywalker (#60904) üzenetére


krichd1
addikt

Avx-ről például ott van ez a Kirksaeter Amadeus amit nem ismerek, de 38k-ért nem lehet rossz vétel, szerintem hallgasd meg. Ha világos, kissé fémes hangot szeretnél kisebb szobába, akkor ott egy pár Mordaunt Short MS 904.
Mivel kevés információt adtál meg, így nehéz bármit is ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#60906) johnywalker válasza krichd1 (#60905) üzenetére


johnywalker
őstag

Igaz, valóban.Pio-520-as az erölködő, és olyan 25nm -es szobába kellene, elsősorban zene, néha film.

[ Szerkesztve ]

(#60907) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Szép estét Uraim!

Tudna vki ajánlani egy biztoskezű szakit aki a jelenlegi 12"-os papír membrános mélynyomómat kevlár típusra varázsolná át?

Köszi a tippeket!

:)

(#60908) .DLL válasza PrinceHerceg (#60907) üzenetére


.DLL
veterán

Biztos, hogy megéri ez neked? Nem lenne olcsóbb és biztosabb venni egyet? Amúgy is minden megváltozna, és mérések nélkül a T/S paramétereket sem tudnád ezek után. Inkább eladni amíg még egyben van, és venni egy eleve tetsző hangszórót, aminek ismered a paramétereit. ;)

(P.H.)

(#60909) PrinceHerceg válasza .DLL (#60908) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Szia!

A kevlár úgy olvastam, hogy csak kicsivel nehezebb a papírtól ellenben sokkal jobban bírja a gyűrődést és pontosan ez az a hiányzó faktor amiért nekem kell de csakis szigorúan a már meglévő hangszórómra, mert a hangjával már most is nagyon elégedett vagyok, pláne amióta széttuningoltam a ládikóm, ellenben egy kicsit stabilan nagyobbakat is lenghetne az a fránya membrán! :K

:)

[ Szerkesztve ]

(#60910) blattida válasza PrinceHerceg (#60909) üzenetére


blattida
nagyúr

Az egy más formájú, méretű és tömegű membrán lenne, biztos, hogy a lengőcsévéhwz és a tekercshez is hozzá kellene nyúlni, az már gyakorlatilag egy új hangszóró lenne, teljesen más hanggal és paraméterekkel. Biztos van, aki megcsinálja neked, csak elég húzós lenne a vége és nem azt kapnád, amit szeretnél. Már korábban is kérdezted és már korábban is írtam, hogy fölösleges, ne tedd!
Illetve, ha annyira akarod, akkor csináld... :U

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60911) PuMbA válasza PrinceHerceg (#60909) üzenetére


PuMbA
titán

Rossz forrásokból olvasol :D Lehet dobálózni anyagnevekkel, de nem ezen múlik a hangzás :)

(#60912) default. válasza Gabor970 (#60902) üzenetére


default.
őstag

:D Igen, én is így gondolom, mármint a Marantz valószínűleg jobban fog szólni, de azért szeretném meghallgatni őket mielőtt döntök..
A Fisher az egy CA-660 erősítő, a Marantz típusát nem tudom megmondani fejből, de ha érdekel, leírom majd!

liszi70
Köszi, hát igen, logikus amit írsz, csak nekem meg most kéne sürgősen a zseton, ezért szeretném gyorsan kipróbálni őket és eladni a "kevésbé profit", persze mindkettő nagyon tetszik és biztos, hogy faszán szólnak..

(#60913) PrinceHerceg válasza PuMbA (#60911) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Köszönöm, de, hogy mi mitől szól jól c. dolgon már bőven túl vagyok... :B ugyan is a beépített erősítő rész teljesen fel lett újítva by me fincsi ELNA Silmic II + Tonerex, Cerafine és pár Nichicon KZ audiofil kondival és a OPA-kat is finomhangoltam by TI.

Plusz átkábeleztem Kácsával és hogy az akusztika is rendben legyen jól ki is tömtem a ládikóm megfelelő szigetelő szivaccsal, szóval úgy gondolom ettől többet már nem igen tehettem volna érte... ennyi a sokkal drágább subokban sem találni, ami kb vicc... na de nekünk ennyi még hiányzik a végső örömhöz, mármint a kicsit stabilabb megszólalás, mert ilyenkor amikor kb minden más megfelelő minőségű már csak ez lehet a szűk keresztmetszet!

U.i: további fejtágítást most ne... :) arra most nem vagyok vevő, ellenben még mindig egy aranykezű szakit keresek aki gyorsan és megbízhatóan dolgozik!

:K

[ Szerkesztve ]

(#60914) nebulo5 válasza PrinceHerceg (#60913) üzenetére


nebulo5
senior tag

Igen, tudom! Semmi közöm hozzá! De teljesen egyetértek PuMbA hozzászólásával, miszerint: " Rossz forrásokból olvasol :D Lehet dobálózni anyagnevekkel, de nem ezen múlik a hangzás :)"
Olvasva ezt a mélynyomó mizériádat, önkéntelenül is eszembe jutott, mikor kis srác koromban az unokatesóm, a legminőségibb madáreledelt szórta a nagyink kakukkos órájába mondván: ettől majd "szebben" szól az a madár benne...
De hajrá! Szurkolok Neked és annak az "aranykezű szakinak", akit majd megtalálsz a mindent áttörő - utolsó műtéthez! ;)

Üdv: nebulo

(#60915) PrinceHerceg válasza nebulo5 (#60914) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Ez nem így van... nem zárt a téma, viszont vmi épkézláb tanács se ártana végre valahára... :D

[ Szerkesztve ]

(#60916) .DLL válasza PrinceHerceg (#60915) üzenetére


.DLL
veterán

Az egyetlen épkézláb tanács, hogy a hangszórót egyben cseréld, egy paramétereiben megfelelőre. Az új hangszórónak a mágnese, a tekercse, a membránja, a felfüggesztése mind össze van/lesz hangolva, nem pedig egy megbontott rendszer...

Mennyi a keretösszeg amit eredetileg a membráncserére szántál?

(P.H.)

(#60917) PrinceHerceg válasza .DLL (#60916) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Maximum egy 10-es, de új, minőségibb hangszórót ennyiből nem igen lehetne beújítani, így lehet teszek egy próbált a shellakkal, mert azt olvastam, hogy az rugalmasan stabilabbá teszi, pár rétegben felkenve... :)

[ Szerkesztve ]

(#60918) .DLL válasza PrinceHerceg (#60917) üzenetére


.DLL
veterán

Na ja, ennyiből sajnos nem fognak lengedezni a jelentkező kezek erdői.

(P.H.)

(#60919) blattida válasza PrinceHerceg (#60917) üzenetére


blattida
nagyúr

Gányolva kihozható egy tizesből, de ebben az esetben kapsz egy szinte használhatatlan valamit. Normálisan megcsinálva meg ennél többe fájna, plusz, nem az lenne, amit szeretnél...
Keresd shalafit itt a fórumon vagy az avx-en Tüű Karcsit.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60920) PrinceHerceg válasza blattida (#60919) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Köszönöm a tippet igyekszem élni vele! :K

(#60921) #71562240 válasza PrinceHerceg (#60920) üzenetére


#71562240
törölt tag

Inkább a lebeszélési tippet kellene megfogadnod, mert az ötleted nagyon rossz, a végigvitelével (már ha sikerül), komoly kárt okozol magadnak. De kétlem, hogy sikerül, mert ha komoly szakembert keresel meg az ötlettel, ő is nyilván lebeszélni fog róla, vagy olyan árat mond (okkal), ami aránytalan lesz ahhoz képest, mintha olyan hangszórót vennél, amilyenre szerinted szükséged van. A hangszóróban minden mindennel összefügg, nem lehet a membránt megváltoztatni, az ötleted értelmetlen, nem véletlenül mondják.
Az adott formában a shellakozás is értelmetlen, de legalábbis jó esélye van, hogy sokkal több kárt okoz, mint esetleges hasznot! Pontosabban a kár biztos, a haszon legfeljebb remélhető.

A kivétel kivételeként, kivételes ok miatt szóltam, utolsó utánilag

(#60922) PrinceHerceg válasza #71562240 (#60921) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

O.K akkor a Kevlár téma OFF, de már mért okoznék kárt a shellakkal? :F

HP-n is millióan írják, hogy bevált technika csak arra kell ügyelni, hogy nem kell belőle sok, azonban valóban egy hasznos kis tuning lépés, mert megkötése után nem dob sokat a súlyra, max pár tízed grammot, ellenben sokkal erősebb lesz tőle a membrán felülete, ami pedig végső soron egyenletesebben fog mozogni...

;)

[ Szerkesztve ]

(#60923) Mezga Aladár válasza PrinceHerceg (#60922) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Csináld és írd le mit tapasztalsz. Csak egy motort vesztesz max.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#60924) krichd1 válasza PrinceHerceg (#60922) üzenetére


krichd1
addikt

Ahogy látom, már gyári állapotban is impregnált papír membrános a hangszóród, erre még egy impregnáló rétegnek én nem látom értelmét. Mivel, ahogy írod tömeget mindenképp növel, így a tekercselés nagyobb terhelést fog kapni. Kis tömegnövekedés sem elhanyagolható, mivel a szub hangszóró nagy elmozdulásokat végez (kilengés), főleg ha nagyobb hangerőn hallgatod. Végeredményben az szinte biztos, hogy halkabban fog szólni mint eddig, ugyanolyan hangerőre állítva az erősítőt, az hogy jobban fog-e szólni, az egyáltalán nem biztos, sőt erősen kétséges. Nem ismerjük a hangszóró paramétereit, sem azt, hogy a membrántömeg akár kis mértékű növelése milyen változásokat okozna visszahatva az erősítőre.
Továbbá nem tudom, hogy ez a shell lakk mennyire tartós megoldás, gondolom jól felhígítva kennéd rá, illetve felvitelnél mindenképp ügyelni kell, hogy gumiperemre ne kerüljön rá, azzal biztos hogy károsítanád a hangszórót.
Korábban írtál arról is, hogy már több mindent kicseréltél, változtattál az elektronikán, szóval elég lutri a végeredmény, én a helyedben nem foglalkoztam volna ilyen átalakításokkal, inkább vettem volna egy jobb szubládát.
Még annyit, hogy a "HP-n is millióan írják" elég erős túlzás, néhányan írtak róla.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#60925) PrinceHerceg válasza krichd1 (#60924) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Már mért vennék ettől jobbat? :DDD

A legpofásabb - üvegtetős - subwoofer amit valaha láttam, továbbá az erősítője most már nagyon is rendben van, mert kidobáltam belőle minden szart, kezdve a rakás szart se érő gyári CapXon kondikkal. Továbbá minden potenciális hiányosságot igyekeztem szakszerűen pótolni, kb mint a Hivox tuning során szokás by Fülelek!

Egyébként is az ember sose tudhatja, hogy mire képes a cucca, ameddig nem maga csinálja meg / alakítja át, úgy ahogy az a lehető legjobb lehet.

Plusz maradjunk annyiban, hogy olyan sub amibe ilyen alkatrészeket tennének szerintem még a nevesebb audiobaráti fórumokon sem igen engedhetnek meg maguknak a tagok, vagy csak lényegesebben kevesebben, sajnos! Egyébként nyilván van jobb konstrukció is, viszont ezen a jelenlegi szinten olyan de olyan nagyon szívesen kukkantanék bele pl Poloska, Klipsch vagy akár SVS és hasonló kaliberű ládákba is, hogy azokban vajon mit építettek be. Bár lehet, hogy egyik másiktól maximum csak egy jót mosolyognék, meg ellenben tuti nem venném!

Ez van a piacnak is élni kell valamiből...

Így szerintem értelmetlen arról vitázni, hogy megérte-e mert olcsóbban ilyen minőséget ki ne szeretne előállítani!?

:U

[ Szerkesztve ]

(#60926) trufa12 válasza PrinceHerceg (#60925) üzenetére


trufa12
addikt

lol 250 ezer forintos mélynyomó (legalábbis nagyjából annyi volt az utolsó ára) és capxon kondik ... : :DDD

hát jót derültem így estére, ez a tömeggyártás átka...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#60927) Dorian válasza PrinceHerceg (#60925) üzenetére


Dorian
félisten

Látom mindent jobban tudsz, óriási magabiztossággal.
Úgyh nincs értelme kérdezned, csinálj amit akarsz.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#60928) CWorm


CWorm
aktív tag

Sziasztok!

Elég egyszerű kérdésem lenne, legalább szerintem ti könnyen válaszoltok rá.
Van egy sima sztereó hangfalszettem, ami 1 db jack-kel működik, illetve van egy 7.1-es hangkártyám, aminek van 4 jack kimenete a front-hoz, sub-hoz, stb. Most még nincs pénzem komoly házimozicuccra, úgyhogy egyelőre a hangfalakkal szeretném ezt használni, de ha csak simán a frontba dugom be a hangfal jack-et, akkor valahogy nem az igazi, pl a mély nem olyan mély, mint előtte, amikor az alaplapi dugaljba volt dugva. Szóval én csak egy olyan kábelt keresek, de nem találok, aminek az egyik vége 4 jack "apa", a másik vége pedig 1 jack "anya". Próbáltam a neten keresgélni, de ilyet még nem láttam, remélem, ti tudjátok, hogy lehet-e ilyen venni valahol.

Előre is köszi
CWorm

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#60929) #90933760 válasza CWorm (#60928) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ilyen kábel nincs is. Vagy a hangkártya hangzása ennyivel másabb vagy pedig levágja a mély hangokat, azt driverből lehet állítani jó esetben, ami a hangkártyához van. Vagy egyéb szoftveres mókolásokkal.

[ Szerkesztve ]

(#60930) CWorm válasza #90933760 (#60929) üzenetére


CWorm
aktív tag

Hm, szóval nincs. Ettől féltem. Na de nem baj. Azért talán nem olyan vészes így se.
Akkor arra gondoltam, hogy mi lenne, ha vennék 3 darab 2anya/1apaásat és azokkal oldanám meg? :D Szerintem ez lesz, oszt majd meglátjuk, hogy szól.

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#60931) #90933760 válasza CWorm (#60930) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nincs a hangkártyához valami szoftver? Mert alap esetben ha zenét hallgatsz a többi csatlakozón nem is jön ki jel. A programban lehet állítani, hogy legyen. Vagy kimegy utána ugyanaz minden csatornára vagy valami speckó effektes marhasággal hogy térhatást illusztráljon.
Ha normálisan be van állítva és nem elég a mély hang, akkor vagy valami Loudness akármi marhasággal nyomatsz neki, vagy maradsz az alaplapinál.

(#60932) .DLL válasza CWorm (#60928) üzenetére


.DLL
veterán

Be kellene állítani a hangkártyát is sztereó üzemmódra és/vagy a lejátszó programban; hogy ne dobja szét több csatornára a hangot, hanem sztereóban adjon ki mindent.
Hupsz, volt mégegy oldal, és már válaszoltak, bocsi.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#60933) CWorm válasza .DLL (#60932) üzenetére


CWorm
aktív tag

@.DLL és @Baltoafarkas
Köszönöm válaszaitokat, igazából ez egy ASUS Strix 7.1, nem hangkártya, hanem USB-n rádugom egy külső dokkolószerű izét, és abba kell dugni a kábeleket. Nem is tett fel hozzá semmilyen külön driver-t a Windows, s a leírás szerint is "csak bedugom és működik", bár lehet, hogy lehet hozzá külön feltelepíteni.
Mindenesetre most megtaláltam a Windows beállításai között, hogy "Hangszórókitöltés", és mintha pont ilyesmire lenne kitalálva, most mintha úgy szólna, mint korábban. Vagyis pont nem. De talán segít.
Lehet, hogy mégiscsak fel kéne tennem hozzá az ASUS drivert, na majd megnézem.

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#60934) orion1025


orion1025
őstag

Üdvözlet!

Ebbe a topikba lettem átirányítva, így másolnám az ottani kérdésem:

Sztereó dobozokat keresgéltem, de nem sok infót találtam pár kiszemelt példányról, ezért remélem valaki tud segíteni. Hangzásban eléggé vegyes volt a felhozatal, a Jamo-ról sok jót nem igazán olvasni, ezért kicsit kétkedve állok hozzá.

Az alábbiak lennének:

Jamo Power 120
Ingelen HSL400

Illetve lenne egy internet bugyraiban meg nem talált dobozpár, arról egy linket tudok csak "mutatni".

A három példány közül melyik lenne jobb választás? Mivel relatíve közel lenne a falhoz, ezért a vaterás linken szereplő szerintem kihullik a sorból, mert annak hátul van a nyílása.

Segítségeteket itt is köszönöm! :R

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#60935) PrinceHerceg válasza Dorian (#60927) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Azt egy szóval sem állítottam, hogy mindentudó lennék, csak értelmesen próbáltam véleményt nyilvánítani, ergo ha megtudod oldani ne nekem adj kokit! ;)

De tudom én, itt hőség van... :K

[ Szerkesztve ]

(#60936) johnywalker


johnywalker
őstag

Van valakinek tapasztalata hasonló típusú hangfallal illetve az eladó céggel: Skytronic

(#60937) trufa12 válasza johnywalker (#60936) üzenetére


trufa12
addikt

Ez akár 1000-10000 w ot is lead :O :DDD

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#60938) #90933760 válasza johnywalker (#60936) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ennyi pénzért már Hifi cuccot is kapsz. Persze kérdés, mire kell.

(#60939) johnywalker válasza trufa12 (#60937) üzenetére


johnywalker
őstag

Ez marketing kamu, persze.De anyag és összeszerelés minősége, mély -magas sugárzók minősége érdekelne.A holland Tronios B.V. gyártatja valszeg Kínában.

(#60940) blattida válasza johnywalker (#60939) üzenetére


blattida
nagyúr

A skytronic igazi gagyi kínai tömegtermék, minőség szempontjából még a somogyinál is rosszabb, csak pofásabb egy kicsit. Igazi csengő-bongó-puffogó állódoboz, minőségi zenehallgatásra tökéletesen alkalmatlan.
Ha olcsó is, nagyon vacak, finoman fogalmazva...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60941) toto0569 válasza johnywalker (#60936) üzenetére


toto0569
addikt

Nem semmi az érzékenysége...

(#60942) blattida válasza toto0569 (#60941) üzenetére


blattida
nagyúr

Az akusztikai nyomás nem az érzékenységet jelenti, hanem a maximális hangnyomást. Annak a megadott 114 dB nem olyan sok...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60943) toto0569 válasza blattida (#60942) üzenetére


toto0569
addikt

:B :U Elnézést... ;) Annyi bűvös adat volt odaírva... :Y

(#60944) Ribi válasza blattida (#60942) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mármint?
Ha alapul vesszük a ráírt 250Wot, akkor kijön hogy 1W-on 90dB. Az pedig teljesen jó.

(#60945) johnywalker válasza Ribi (#60944) üzenetére


johnywalker
őstag

Nem lennének ezek az értékek alapvetően rosszak.De kétségeim vannak a doboz anyag(vastag)ával, nem tudni milyen keresztváltó van benne stb...Viszont új...

[ Szerkesztve ]

(#60946) BBéci válasza johnywalker (#60945) üzenetére


BBéci
titán

Nem csak ennél a sky csodánál, más, tisztességes hangdobozoknál sem érdemes figyelembe venni a műszaki adatokat. Az olcsó kategóriában köszönő viszonyban sincsenek a valósággal. Tisztelet a kivételnek!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#60947) krichd1 válasza orion1025 (#60934) üzenetére


krichd1
addikt

Szia, nem túl szerencsés válogatás, az Ingelent talán meghallgatnám.

(#60945) johnywalker: Ha új hangdobozokat szeretnél, inkább a Castle Knight 3-at próbáld ki például, az áráért elég jó hangú, a linkelt Skytronical ellentétben.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#60948) johnywalker válasza krichd1 (#60947) üzenetére


johnywalker
őstag

Köszi, megnéztem az ajánlottat.De nem hiszem hogy hogy újra beruházok, megelégszem egy jó képességű használttal is.

[ Szerkesztve ]

(#60949) blattida válasza Ribi (#60944) üzenetére


blattida
nagyúr

Persze, csak semmi köze a megadott 114 dB-hez.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#60950) trufa12 válasza johnywalker (#60948) üzenetére


trufa12
addikt

Ha más nem vegyél valami kis aktívot, akár még ilyen microlab , thonet, közül is lehet olcsón valami hallgathatóbbat... (persze most megint meg leszek kövezve) de hát nah próbáltam már párat volt köztük egész hallgatható....

most hely hiányában, és pénz szűkében be rendeltem egy kis kürblit (am gyári neve kürbis) csak én át neveztem lévén recsegő mivoltjára... mert a hifit el rakom, és áldozom a kényelem és az esztétika oltárán, egyelőre.

Aztán esetleg ha érdekel mire jutottam vele majd írok .

Persze ezek aztán nem nagy csoda hangfalak bár nem is kérnek érte sok pénzt, ha ez is egy hallgathatóbb példány megírom..

Meg ha pénzem lesz úgyis veszek valami komolyabb studio monitort mélynyomóval .

de így előre is , egész pofás kis polc sugárzó.

Skytronictól, ezek azért szerintem jobbak ... normális boltból hozzá lehet jutni, és olcsók.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.