Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108051) kukulec


kukulec
őstag

az eddigi egyik legjobb videót találtam meg, hogy mennyi watt-ra is van szükségünk: [link]
az illető (Hans Beekhuyzen) készített egy letölthető Excel-táblázatot is, hogy magunk is kiszámolhassuk: [link]
sry, ha esetleg már posztoltátok volna évekkel ezelőtt :D

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#108052) BumBum Jack válasza Bali27 (#108048) üzenetére


BumBum Jack
tag

Köszönöm szépen a választ.
Melyik opcióval lenne a minőségibb csatlakozás pc hez?
pc alaplapon(asrock b560m steel legend) van digitális optikai ,illetve jack kimenet lehetőség. vagy esetleg usb porton? ( usb B type erősítő - pc usb A type) ahogy olvasom ez lenne a legjobb minőségi csatlakozás.
Az optikai kimenet az 24bit 96000 hz tud.
a jack kimenetet nem tudom mennyi .
Úgy tudom usb porton keresztül audio kimenethez telepíteni kell egy szofvert a pc én.
Milyen kábelre lenne szükségem?

(#108053) btraven válasza Dißnäëß (#108011) üzenetére


btraven
őstag

Még sehol, de ha jó ötlet akkor otthon kifordítom a ruhásszekrényeket és nekilátok.
De most fontosabb lenne hogy a konyhában levő Philips "hulladékot" megjavítsam. Valami iszonyú kontakthibája van. Például magnó lejátszáskor gyakran beadja a középhullám zajait.
Hasonló készülék mint ez: [link]
Csak attól tartok én nem vagyok olyan ügyes mint ez a gyerek. :( :(( :((( :o

Vagy ki kellene találni valami olcsó alternatív megoldást a konyhai munka közbeni zenehallgatásra. Minőség elvárás mint látható alacsony.
De azért jobb kellene mint egy okostelefon hangszóró.

(#108054) fokukac válasza BumBum Jack (#108052) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát ha van az erősítőn USB bemenet, akkor egyértelműen azzal a jobb a minőség, mint az alaplapi hangkártya bármely kimenetén... Olyankor olyan, mintha az erősítő lenne a PC hangkártyája. Nyilván drivert kell hozzá telepíteni, hogy az oprendszer tudja kezelni.

Egy USB A-B kábelre van hozzá szükséged, ami azért minőségibb, mint egy sztenderd nyomtatókábel.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#108055) BumBum Jack válasza fokukac (#108054) üzenetére


BumBum Jack
tag

Igen van , Quad Vena II . Ezért is gondoltam erre a lehetőségre..
Nézek mellé egy jó minőségű USB A-B kábelt.

Köszönöm a segítséget :R

(#108056) Aszi123


Aszi123
csendes tag

Kis beszámoló jelenlegi hifi életemből. Elsőnek kis köszi Ear001 írásait és hárásó lelkes hozzászólásait a Zu-ról. Mi tagadás engem is elkapott a dolog és második hete itt van egy Zu Soul mk IV, egy Event mkII hangszóró kábellel. Eddig csak angol hangfalaim voltak, jobbára monitorok, most egy Harbeth M30.2 XD van mellette. Ez azonban nagyon más kávéház. Még nem ismerem, de lenyűgöz a hangja és szépsége. A bázistávolsággal vagyok bajban, azt nem tudom elkapni, ha széthúzom nagy a tér és szépen is szól, de összébb és picit beforgatva, a nyálam kicsordul. hárásó nálad hogy van? És privi. Köszi még egyszer mindkettőtöknek.
Üdv: Henrik, Bratislava

Végig olvastam a kultúra topikot, messze az volt a legjobb időtöltésem mostanában.

(#108057) MasterMark válasza denesdr (#108050) üzenetére


MasterMark
titán

Műszakilag lennék rá kíváncsi, hogy hogy kéne bekötni a nagykönyv szerint. :))

Switch Tax

(#108058) Dißnäëß válasza MasterMark (#108057) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Pontosan ahogy a kolléga írja.

Sok gyári és nemgyári erősítő bemenet mellett a hátulján ott a "ground lift" kapcsoló, azaz a földet vagy összeköti az RCA bemenet hidegpontjával ("köpeny", árnyékolás), vagy nem.

Mivel ez a feature nem mindenhol található meg, lehet próbálkozni. A megoldás előnye, hogy mindkét végén árnyékolást is bekötött RCA kábel simán használható, ha erre nincs lehetőség, egyik végén meg lehet szakítani azt, és hogy melyiken, nos ...

Nincs nagykönyv. :N (Több olyan megoldás van, ahol fogadó oldalon van megszakítva, mint ahol forrás oldalon, de egyik sem zárja ki a másikat).

[ Szerkesztve ]

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#108059) Dißnäëß válasza btraven (#108053) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Izgiri müzgürü.
Teljesen jó.

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#108060) nyepi


nyepi
tag

Sziasztok!
Lehetőségem van venni egy VDH M.C. D 102 MKIII-as IC kábelt elég jó áron, viszont valami noname dugóval.
Tudnátok ajánlani valami csatlakozót, ami jó ár/érték arányú. Összesen 16 db-ra lenne szükségem, szóval jó lenne, ha 1000 Huf alatt maradna darabja. Ha ennél drágábban jönne ki, már nem lenne annyira jó vétel. Pl. eBay-es Nakamichi dugók milyenek?
Vagy felejtős ez a kategória?
Előre is köszi!

(#108061) Dißnäëß válasza nyepi (#108060) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Szvsz jó a Naka is, vagy ez vagy ha eggyel visszábblépsz, találomra nézel egyet. Persze a kábel átmérőhöz passzoljon. (Nálam a linkelt 4db bevált).

Esetleg innen valami, de hamar 1000Ft fölé megy a lista. Az a szintén rugós tövű Canare nem tűnik rossznak, mechanikailag, de 2k+.

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#108062) VoidXs válasza kukulec (#108051) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Én sosem szoktam nézni. Elég szép hangerő kell, hogy akár 50 Wattból is kifuss, annyit meg kb. minden tud.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#108063) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Estike.

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#108064) nyepi válasza Dißnäëß (#108061) üzenetére


nyepi
tag

Ha a Naka vállalható, akkor az lesz. Aliról, eBayről korrekt áron kijön. :)
Köszi!

(#108065) zodo


zodo
nagyúr

CA CXA 60 hangja milyen lehet egy HK 630-hoz viszonyítva?

(#108066) Lajos1966 válasza nyepi (#108060) üzenetére


Lajos1966
tag

Remélem nem a Jófogáson lévőre vetettél szemet,mert az hamisítvány.

(#108067) nyepi válasza Lajos1966 (#108066) üzenetére


nyepi
tag

Ez [link] vagy ez [link] ?
Miből gondolod?

[ Szerkesztve ]

(#108068) fererencz89 válasza nyepi (#108067) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Az a Van den HUI (h-u-i) nem néz ki jól a Hul-lal szemben.

Nem szotkam hibázni.

(#108069) dgyuri0123 válasza nyepi (#108064) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nakamichivel óvatosan. Némelyik dugójuknak az anyaga is megkérdőjelezhető. De törnek is. Olyankor látszik, hogy valami öntvényből készültek. A linkelt Kácsás dugó teljesen jó. Vagy pl Rean, ami szintén jó és olcsó.

"csak a zene van"

(#108070) Eugene Roe válasza denesdr (#108050) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Na, én meg mindkét oldalon rákötöttem, az baj? :P

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#108071) MasterMark válasza Eugene Roe (#108070) üzenetére


MasterMark
titán

Bajnak nem baj, csak akkor azon is közlekedik a jel és nem árnyékol semmit.

Switch Tax

(#108072) Lajos1966 válasza nyepi (#108067) üzenetére


Lajos1966
tag

A második mindenképp hamisítvány,mert a van den Hul feliratban soha nem nagybetű az U.Elsősorban erre gondoltam, ráadásul a színe sem ilyen az eredetinek (bár egy fotó csalóka lehet).
Amit elsőnek linkeltél az is gyanús,mert ki az aki ilyen kábelből 10 ezerért több méternyit adna?
Plusz itt is gyanús a szín,meg hát a feliratról nincs közeli kép.
Én ezeket mindenképp elengedném a helyedben.

(#108073) nyepi válasza Lajos1966 (#108072) üzenetére


nyepi
tag

Köszönöm, helyes észrevétel volt!
Átsiklottam felette, pedig 3 pár ilyen kábelem van. :W

Neked is köszi Gyuri! :R

(#108074) nyepi válasza Lajos1966 (#108072) üzenetére


nyepi
tag

Igen, én is gyanakodtam az elsőre. Arról kértem is képet mailben. Viszont csatlakozó nélküli, lehet, hogy azért adja olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#108075) johnywalker válasza nyepi (#108074) üzenetére


johnywalker
őstag

Már nyoma sincs... :C

(#108076) Lajos1966 válasza nyepi (#108074) üzenetére


Lajos1966
tag

Amennyiben méter árról beszélünk,az korrekt lehet esetleg.De azért kicsit próbálkozhatsz alkudni belőle (persze nem pofátlanul). 🙂

(#108077) Lajos1966 válasza johnywalker (#108075) üzenetére


Lajos1966
tag

Biztos eladta. 😂

(#108078) nyepi válasza Lajos1966 (#108076) üzenetére


nyepi
tag

Egy próbát megér. :)

(#108079) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok!

Silver 300 vagy silver 500?

Ki mire szavaz?

Szoba 20m²

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#108080) kukulec válasza gordonfreemN (#108079) üzenetére


kukulec
őstag

általánosságban és nem konkrétan ezekre a hangfalakra vonatkozóan azt gondolom, hogy a kisebb állóhangfalakat sokkal könnyebb jól elhelyezni és kiszedni belőlük a maximumot az említett szobaméretnél. a Velámon is érzem, hogy nem futja ki feltétlenül magát 24 nm-en. a 147 már sokkal inkább.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#108081) fererencz89 válasza gordonfreemN (#108079) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Ha valaki csak úgy ingyen adná, akkor az 500. ;]

Egyébként, ahogy előttem is írták, kicsi (azért a 20nm nem nagy) helyiségbe "felesleges" a nagy álló. A tapasztalatom az ezzel szemben az, hogy az kis silver után valami sokkal nagyobb jobban passzolt a szobához (19nm). Gondolom ez alapján, a hangolásuk legalább annyira fontos, mint a méretük...

Nem szotkam hibázni.

(#108082) ozzy711 válasza fererencz89 (#108081) üzenetére


ozzy711
őstag

Egyébként, ahogy előttem is írták, kicsi (azért a 20nm nem nagy) helyiségbe "felesleges" a nagy álló.

Nekem 20 m2-en 100 literes ( csak a mély ) diy Focal dobozaim vannak és köszönik szépen jól muzsikálnak. Kell hozzá persze egy jól csillapított szoba is ez tény.

(#108083) denesdr válasza gordonfreemN (#108079) üzenetére


denesdr
addikt

+1 az 500-ra. Gyakorlatilag egy felbuffolt 300, akkor miért ne?

(#108084) Dißnäëß válasza denesdr (#108083) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Már megint ez a méret fétis.. :))

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#108085) fererencz89 válasza ozzy711 (#108082) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

A kiragadott rész a "logikus" szerintem, de az igazán fontos a hozzászólásom 2. fele volt, úgy van igazán értelme. Így, kettőnk tapasztalata, hozzászóla sem mond ellent. :)

Nem szotkam hibázni.

(#108086) denesdr válasza Dißnäëß (#108084) üzenetére


denesdr
addikt

Bigga, betta! ;] Kivéve a Faital-Monacor kombót! :P

(#108087) Dißnäëß válasza denesdr (#108086) üzenetére


Dißnäëß
veterán

:)) :C

POKE 16017,44 ..... SYS 2077

(#108088) Mathiask válasza gordonfreemN (#108079) üzenetére


Mathiask
senior tag

Hát jó kérdés. De erősen függ szerintem attól, hogy milyenek a felhasználói szokásaid.
Ha szeretsz hangosan zenét hallgatni és mondjuk szub nélkül mozizni akkor lehet az 500-as jobb. Mármint hangsugárzók tesztjei alapján nekem mindig az jött le, hogy adott sorozaton belül a nagyobb membránnal szerelt változatoknak kevesebb a mélyfrekvenciás torzítása nagyobb hangerőn.(nyilván ez nem nagyon meglepő))

Akkor is az 500-ast választanám, ha nagyon hosszútávra tervezel vele, mert olyan típus vagy, hogy nem cserélgeted a cuccaidat. Mert akkor lehet előbb utóbb nagyobb szobába költözöl és akkor kelleni fog Illetve ha jó az akusztika és/vagy akusztikai kezelést is csináltatnál majd, akkor talán kisebb eséllyel lesz az 500-as sok. Főleg ha dspzni is szeretnél majd. A neten a 300-as mérése van fenn, az elég kiehyenlített, lehet az 500-as is olyan, csak mélyebre megy, nem tudom.
Ellenben viszont ha tudod, hogy nem vadulnál a hangerővel, nem kell az extra mély a zenéidhez, mozihoz és amúgy is tudod, hogy problémás a szobád és még az árkülönbözetet(jól látom, hogy kb 250e a különbség) is jól el tudnád költeni a rendszerre, akkor a 300as lehet a nyerő. De meg is kéne hallgatni őket, az egy támpontnak jó lenne.

(#108089) denesdr


denesdr
addikt

Itt 20nm-től ajánlják az 500-ast [link] , de van a 300-asról is teszt [link]. Persze nyilván ez a 20-40nm ajánlás csak egy hozzávetőleges adat. Az 500-asnál 35, a 300-asnál pedig 45Hz-re van hangolva a reflex, ami annyit jelent, hogy e frekvenciák alatt jelentősen esik a doboz hangnyomása és terhelhetősége, ha ez mond valamit.

[ Szerkesztve ]

(#108090) denesdr válasza Mathiask (#108088) üzenetére


denesdr
addikt

Hmm a Stereophile [mérése] mást mutat reflexhangolási frekinek a 300-ashoz, mint a cseheké. Amúgy tényleg szép átvitel.

(#108091) s4tch válasza gordonfreemN (#108079) üzenetére


s4tch
veterán

Tegnap hallottam az 500-at. A 300-at nem ismerem, csak az elődjét, a Silver 8-at. Hasonló erősítővel (CXA61 és 80), teljesen más szobában, más kábelezéssel, más kiszolgálással hallottam a kettőt. A Silver 8 előtt van rendes kábelezés, dedikált dac balanced üzemmódban, lényegesen nagyobb távolságra vannak egymástól. Az 500-at egy elég nagy, ránézésre bő 30 m2 körüli szoba kisebbik felében, egymástól másfél-2 méterre elhelyezve, kácsás kábelekkel hallottam. Amit írok, azt ezzel tegyük idézőjelbe: tudom, hogy nem fair az összehasonlítás, és azt is, hogy ezer sebből vérzik, mert a Siler 8 egy gipszkarton, sok ajtós-üveges szobában ül, az 500 meg egy relatíve zsúfolt, sok, szövet borítású, festményekkel, drapériákkal berendezett szobában. Ráadásul nem a kérdésedre válaszolok, mert a 300-at nem hallottam. Szóval vedd úgy, hogy a kérdésedről jutott eszembe, hogy milyen két, eltérő rendszerben a 8 és az 500 :D

Amiben elsőre jobb az 500, az a magasak. Azt nem tudom, milyen magas driver van a 300-ban, mindenesetre a Silver 8 az 500-hoz képest macerás. A Silver 8-ban végződő rendszer gazdája rengeteget foglalkozott a kiszolgálással, kábelezéssel, kismegszakítóval, másik elosztóval, elhelyezéssel, kanapé mozgatásával, és összességében sok és aprólékos finomhangolással érte el, hogy úgy szóljon a rendszer, ahogy, és egyben ne karcoljon a magas. Az 500 meg szépen szól bőven 10k fölött is a kácsás drótokkal, a CXA61 beépített dac-jával, oda és úgy letéve, ahol elfér, és sima a teteje, mint a babapopsi. A másik a mély jelenléte. A Silver 500-nak van egy tetszetős mély/mélyközép kiemelése, ami egyszerűen súlyt ad az összes zenének. Halkan is testesen szól, nagyon könnyen befogadható, jó értelemben vett populáris az egész produkció. Egyébként hasonló karakternek tűnik a két doboz, az ízlésemnek kicsit puha, lassú, nem elég pattogós, de simogató, kellemes mindkét produkció, és látom mindkét doboz erényeit.

Az 500-at egyszer és rövid ideig, a 8-at többször és alkalmanként hosszabb ideig hallottam, ezek alapján az a benyomásom, hogy ha a Silver 8 itthon használtan ~300e, és az 500 a román piacon ~400e, akkor azt mondom, egyik sem drága, és utóbbit nyugodtan lehet venni, ha belefér a keretbe, és ha ismerjük, szeretjük a jobb Monitor Audiók karakterét. Még egyszer, a 300-at nem hallottam, úgyhogy sorry. :)

(#108092) fehér_ember válasza gordonfreemN (#108079) üzenetére


fehér_ember
addikt

Naná hogy a nagyobbra. :D

(#108093) fehér_ember


fehér_ember
addikt

Kezd telelenni a hócipőm a hifivel. Pedig épp mondtam hogy milyen jók a kis TMR-ek.
Valamelyik nap hallgattam egy kis 5.0-át és tökre zavart hogy a két front lennt volt a centerhez képest. Ugyan fizikailag nem ez volt a valós helyzet, csak mivel a center meg van döntve (gyárilag is az előlapja + még én is döntöttem rajta) gondolom amiatt, így érződik.
Namármost az álló frontokat nem döntögetem (a center meg így jó) ezért gondoltam előveszem az ilyen célra csináltatott fa állványomat és azokra teszem őket az útszegélykövek (betondarabok) helyett és akkor magasabbra kerülnek (pont fülmagasság környékére).
Ma így is tettem, aztán bekapcsoltam a sztereót és konstaláltam hogy így bizony az rosszabbul szól.
Most nem tudom hogy a magasság, vagy az, hogy mi van alatta számít (gyanítom az előbbi többet) de ez így nem fajin.
Most vagy visszateszem alacsonyabbra és benyelem 5.0-nál vagy a betonköveket is felhasználva mégjobban magasítom és úgy is megfülelem.
Amúgymeg berosálok hogy még ezek is így fokozottam számítanak és szívatnak kis térben és nem ideális elhelyezés mellett.

[ Szerkesztve ]

(#108094) fererencz89 válasza fehér_ember (#108093) üzenetére


fererencz89
őstag
LOGOUT blog

Én a két oldalt nem hallom egyforma magasan (és tuti, hogy minden dobozzal ez volt), és azt gyanítom, hogy az az oka, hogy a két oldal nem egyformán van bútorozva, plusz az egyik fal tapétázott (valami vastagabb, bordás).

Szóval, nem lehet, hogy a fal-padló-mennyezet reflexiói miatt (is) helyezzük el térben a hangot?

Nem szotkam hibázni.

(#108095) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Azoknak mondom, akik szerint az XLR-RCA átalakításnak semmi értelme... Meg természetesen azoknak is, akik látnak benne fantáziát, mint én is.

Történt ugyanis, hogy egy "itteni kolléga/cimbora" járt ma nálam, aki hozott magával egy szimmetrikus átalakítót, amit jól ki is próbáltam. :) Az lett a vége, hogy szaladtam a "Kácsába" átszereltetni a Zu Mission IC kábelemen a forrás oldali RCA csatlakozókat XLR-re. Ennyire olcsón még nem jöttem ki egy olyan upgrade-ből sem, aminek ennyire jól hallható eredménye lett volna a hangzásra nézve ... nálam, természetesen. 5e pénzért [link] kaptam jobb/finomabb felbontást/több részletet, jobb/nagyobb teret, jobb beszéd/ének érthetőséget, tisztább/folyékonyabb hangszereket/éneket és több simaságot úgy általában mindenhol a zenében. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyit (ennyire sokat) profitál a rendszerem egyetlen olyan apró módosításból, mint egy RCA csatlakozó cseréje XLR-re. Urak ! Akinek inge, próbálja, mert megérheti. Természetesen csak forrás oldalon érdemes megtenni, ha a forrásunkon van szimmetrikus kimenet, de az erősítőn nincs csak RCA bemenet (nálam ez Pioneer N70A/Primare i22). Fordított esetben semmi értelme.
No offense... aki akarja, az foglalkozzon a dologgal. A többiek lapozzanak inkább. ;)

Ja, kb 6-7 óra után "beállt a hang a helyére". A kezdeti "kissé kevesebb basszusnak" nyoma sincs és még simább minden, mint a forrasztás utáni 1-2 órában. Csak azért mondom, mert a hatás, friss szerelés után, nem teljes értékű az első pár órában, de gondolom, ezt sokan tudjátok.

"csak a zene van"

(#108096) migabi24 válasza dgyuri0123 (#108095) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én már mondtam neked, hogy a mission kevés a te a rendszeredhez, most a magasabb jelszinttel ízelítőt kaptál a rendszered eddig nem hallott tartalékaiból :D

(#108097) btraven válasza fererencz89 (#108094) üzenetére


btraven
őstag

Persze, az alap hogy a szoba akusztikája rengeteget számít. De még fejhallgatónál is a párna, fülforma, felhelyezés stb.
Grado SR60e valami hihetetlen. Ha befeded a tenyereddel a külső nyílását akkor Sokol rádió minőségű lesz a hangja. Ha elveszed a tenyered akkor visszajön a csodálatosan szép audiophile hang. Nagy trükk az biztos.
Főleg egy jó lecke arra mennyit számít a párna meg a fejes kialakítása.

(#108098) ozzy711 válasza fererencz89 (#108094) üzenetére


ozzy711
őstag

Szóval, nem lehet, hogy a fal-padló-mennyezet reflexiói miatt (is) helyezzük el térben a hangot?

De, simán lehet. Egy régebbi lakóhelyemen pl. egy felvételnél a cinnek a dobozok mögött, a bal felső sarokból jöttek. Akkor azt hittem, milyen kiváló a térhatás, persze azóta rájöttem, hogy csak a csillapítatlan szoba tréfált meg.

(#108099) gordonfreemN válasza s4tch (#108091) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Köszi a részletes leírást és egyaltalán, hogy megosztod.

Nekem silver 6 van most.
Hallgattam az extremeaudional a 300-asat, közép-felső tartományban meggyőzött, de alsóban kevésbé.
Ennek lehet a lehallgató szoba másmilyensége is, de épp emiatt elbizonytalanodtam és ezért kérdeztelek benneteket.
Jelenleg az extremeaudional tudom megvenni egyaránt a 300asat is és az 500asat is. A román oldalt amit említettetek, azt nem ismerem.

A szobámban semmilyen csillapítás nincs, viszont Tamoo altal lett mérve, és nem volt katasztrofális (de jó se).

Sajna igen, a szoba mérete kicsi, nehezen is férünk, de egyelőre ez van. Az esély természetesen fenn áll egy nagyobba költözésre valamikor.
Sűrün nem cserélem a dobozokat, azaz legutóbb 2016-ban szereztem a silver 6-okat.
Vagy ez gyakorinak számít? Most se cserélném ha akkor sikerül silver 8-at szerezni.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#108100) dgyuri0123 válasza migabi24 (#108096) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Most is a Mission van, csak az eleje lett XLR, RCA helyett. A jelszintet nem hallom magasabbnak, pedig meg kéne hallanom. Pont ugyanott áll a hangerő poti, mint eddig (20-22 körül) és nem változott semmi. Mindegy is... a lényeg, hogy nagyon jó. Ha találok egy magasabb rendű Zu összekötőt, majd jól megveszem. :)

"csak a zene van"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.