Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20546) attiati


attiati
veterán

Ma megnéztem pár mosógépet MM-ben.

Nem tudom hányszor voltak felnyitva, de 2db Zanussi-nak is nyekergett a teteje. Akárcsak a 160e ft-os AEG-nek.

70-80e ft-os felültöltős kategóriában a vezérlőrész szinte mindenhol kilengett 3-4 millimétert oldalra, ha próbáltam megmozgatni. (bár ez lehet semmit nem jelent, csak illesztési gond, és a kezelő panel elektronikáját nem érint). Whirlpool folyékony mosószer tartálya szinte kivétel nélkül a felnyitható tetőn van sajna.

Nehezen tudom elhinni, hogy egy mosógépszerelő ezeket a kivitelezési és anyaghasználati megoldásokat ne szúrná ki egyből, és ne tudná megmondani, hogy egy MM-ben kapható mosógép kínálatból 100e környékén melyik vállalható kivitelezés és melyik kerülendő egyértelműen.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.